زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۲۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کسی تو کنکور مهندسی کامپیوتر ۹۴ امسال دفترچه سوالاش F یا E بوده؟

ارسال:
۲۳ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۰۷ ب.ظ
باسلام
دوستان من وقتی تصحیح کردم پاسخ هایی که زدم با کلیدی که سازمان سنجش داده درصدم تو مشترک حدود ۳۸ درصد میشه ولی وقتی کارنامه نهایی ام رو دیدم نوشته حدود ۲۶ درصد؟؟!! اعتراض زدم گفتن که باید استناد کنی که دفترچه ات با کلید اشتباه تصحیح شده. حالا میخواستم از کسی که دفترچه ش توی رشته مهندسی کامپیوتر E یا F بوده پیام بده گزینه های کلید رو تو چند تا سوال ازش بپرسم. خیلی خیلی ممنون.
مثلا یکی از اشکالام تو تصحیح این هست که در سوال ۶۳ دروس مشترک من به جواب "۲۳K" رسیده بودم گزینه ۴ رو زدم ولی سنجش گزینه ۱ رو کلید دونسته. من شک ندارم که گزینه ۴ متنش "۲۳K" هست!!! ولی احتمال میدم کلید اشتباه تصحیح شده رو دفترچه ام. اینکه متن"۲۳K" در کدوم گزینه گذاشته شده و تصحیح شده باید برام مستند بشه که بتونم اعتراضم رو با دلیل بنویسم.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۳ خرداد ۱۳۹۴, ۰۳:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ خرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۵۶ ب.ظ، توسط ali blhj.)
شما حضوری رفتی اعتراض دادی؟ من پاسخنامه ام زده سری اف و این سوال شما هم برام کلید نهایی زده گزینه ۱/ این هم یکی از سوالاتی بود که من هم اعتراض داشتم و ۲۲ کیلو به دست آوردم و زدم گزینه ۴/
ارسال:
۲۳ خرداد ۱۳۹۴, ۰۴:۰۱ ب.ظ
RE: کسی تو کنکور مهندسی کامپیوتر ۹۴ امسال دفترچه سوالاش F یا E بوده؟
(۲۳ خرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۵۱ ب.ظ)ali blhj نوشته شده توسط:  شما حضوری رفتی اعتراض دادی؟ من پاسخنامه ام زده سری اف و این سوال شما هم برام کلید نهایی زده گزینه ۱/ این هم یکی از سوالاتی بود که من هم اعتراض داشتم و ۲۳ کیلو به دست آوردم و زدم گزینه ۴/

سلام. جدی میگید؟ آره من واقعا داره حقم ضایع میشه! بزارید بقیه اشکالام هم بگم
سوال ۵۷ به متن جواب "۴" رسیدم که این جواب در گزینه ۴ بود ولی کلید سنجش زده ۳
سوال ۵۸ به متن جواب "۷و۱" رسیدم که این جواب در گزینه ۱ بود ولی کلید سنجش زده ۴
سوال ۶۳ به متن جواب "۲۳K" رسیدم که این جواب در گزینه ۴ بود ولی کلید سنجش زده ۱
سوال ۹۸ به متن جواب "دنباله ای از n عدد فیبوناچی پشت سرهم" رسیدم که این جواب در گزینه ۱ بود ولی کلید زده گزینه ۲

من فکر کنم کلید اشتباه تصحیح شده. میشه کلیدهامون رو برای هم share کنیم؟
به من ایمیل بزنیدمرسی. aliazampour@gmail.com
ارسال:
۲۳ خرداد ۱۳۹۴, ۰۷:۵۶ ب.ظ
کلید سری اف این هست.

فایل‌(های) پیوست شده

ارسال:
۲۴ خرداد ۱۳۹۴, ۰۷:۳۸ ب.ظ
(۲۳ خرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۵۶ ب.ظ)ali blhj نوشته شده توسط:  کلید سری اف این هست.

سلام. خیلی ممنون از گذاشتن کلیدتون. با این وجود این کلید تو بعضی سوالات اشتباه هست! مثلا متن جواب درست هست ولی
گزینه ی صحیح در دفترچه f نادرست هست! شما سوالایی که تو ‍قسمت بالا توضیح دادم خوندید؟ تو این سوالا شما هم اعتراض دارید؟
اگر اعتراضاتون زیاد هست به من خبر بدید که حتما بریم دنبالش کنیم که ان شاالله به نتیجه بریسیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli
ارسال:
۲۴ خرداد ۱۳۹۴, ۰۹:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ خرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۲۴ ب.ظ، توسط ali blhj.)
تنها سوال مشترکی که با شما دارم همون سوال ۶۳ معماری هستش که البته من ۲۲ به دست آوردم نه ۲۳/ بقیه سوال ها ۷۳ و ۱۰۲ هستش که سر متنش مشکلی ندارم مشکلم اینه که سوال ۷۳ را برای من سفید زده که من مطمئنم راحت جوابشو دادم. ۱۰۲ هم برام اشتباه زده. می گم من دوبار اعتراض زدم و هر دوبار جواب دادن من اشتباه می کنم و اونا درست می گن. خدا می دونه دیگه.

شما دفترچه اف رو داری مگه؟ از کجا دانلود کردین؟ من دفترچه سی رو دارم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli
ارسال:
۲۵ خرداد ۱۳۹۴, ۱۰:۲۸ ق.ظ
(۲۴ خرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۲۳ ب.ظ)ali blhj نوشته شده توسط:  تنها سوال مشترکی که با شما دارم همون سوال ۶۳ معماری هستش که البته من ۲۲ به دست آوردم نه ۲۳/ بقیه سوال ها ۷۳ و ۱۰۲ هستش که سر متنش مشکلی ندارم مشکلم اینه که سوال ۷۳ را برای من سفید زده که من مطمئنم راحت جوابشو دادم. ۱۰۲ هم برام اشتباه زده. می گم من دوبار اعتراض زدم و هر دوبار جواب دادن من اشتباه می کنم و اونا درست می گن. خدا می دونه دیگه.

شما دفترچه اف رو داری مگه؟ از کجا دانلود کردین؟ من دفترچه سی رو دارم.

شما سوال ۵۷ و ۵۸ و ۹۸ رو زدید؟ این ها رو درست زدید؟ بخاطر این میپرسم که من این ها رو طبق متن درستش زدم ولی کلیدها اشتباست
میشه پاسخنامه تون رو توی این سه سوال بگید؟
ارسال:
۲۵ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۰۳ ب.ظ
۵۷ رو حل نکردم ولی اون دوتای دیگه رو درست زدم. طبق همون کلیدی که گذاشتم. ۵۸ رو دقیق یادم نیست متنش چی بود فکر کنم ۲ و ۸ بود ولی ۹۸ رو دقیق یادمه که همون فیبوناچی بود.
ارسال:
۲۵ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۴۸ ب.ظ
سلام
درصدهای منم درست حساب نشده
هرکسی هر راهنمایی میتونه بکنه
سوال ۶۳ معماری جوابشو ۲۳K بدست آوردم که غلط گرفته شده
دلم بیشتر از سوال۹۰ میسوزه مطمءنم گزینه مربوط به دو کاهش ویک شیفت و یک goto ,زدم ولی غلط گرفته شده
راهنمایی کنید دفترچه منEبوده
دفترچهEرو کسی داره؟

فایل‌(های) پیوست شده
کارنامه اولیه آزمون تحصیلات تکمیلی.docx
اندازه فایل: ۲۲/۷۹ KB
ارسال: #۱۰
۲۵ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۲۷ ب.ظ
(۲۵ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۴۸ ب.ظ)ILOVEMOHAMMAD نوشته شده توسط:  سلام
درصدهای منم درست حساب نشده
هرکسی هر راهنمایی میتونه بکنه
سوال ۶۳ معماری جوابشو ۲۳K بدست آوردم که غلط گرفته شده
دلم بیشتر از سوال۹۰ میسوزه مطمءنم گزینه مربوط به دو کاهش ویک شیفت و یک goto ,زدم ولی غلط گرفته شده
راهنمایی کنید دفترچه منEبوده
دفترچهEرو کسی داره؟

اگه درست جمع درصداتون گرفته نشده که براحتی میشه اعتراض زد درستش کرد. ولی اگه به کلید اعتراض دارید مثلا میگید که فلان
سوال کلیدش باید گزینه فلان باشه. اعتراض رو با عنوان درخواست بررسی کلید بزنی. روش اینترنتی خود سایت سنجش روششو گفته

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  رشته ای مهندسی کامپیوتر sanjeshserv1 ۰ ۱,۰۰۷ ۰۲ تیر ۱۴۰۱ ۰۴:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sanjeshserv1
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۳۹,۵۱۰ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  سلام بچه های کدهای سیستم تهویه هوا رو کسی داره فاطمه دیبا ۰ ۱,۱۵۷ ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  [دانلود] حل تشریحی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی ۸۷ تا ۹۲ good-wishes ۳۰ ۴۹,۷۲۷ ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  سلام آیا اینجا کسی رشتش کامپیوتر هست؟ parisa1140 ۲ ۳,۸۷۳ ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: farsamw
  خرید کتب موردنیاز برای کنکور ارشد کامپیوتر susankhanoom ۱ ۲,۴۳۰ ۲۳ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: jasin
  به کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر نیاز دارم Dermobd ۰ ۲,۱۲۳ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۳:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Dermobd
  بعد ۶ سال اومدم، ارشد مهندسی کامپیوتر کسی هست؟؟ seyed_eng ۷ ۵,۵۱۴ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: iraj.leo
Question [] مراجع مهندسی کامپیوتر [] itslady ۰ ۱,۷۵۷ ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۴:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: itslady
  کسی از صداگیر گوشی استفاده میکنه؟ pooyaa ۱۳ ۴۰,۷۶۶ ۱۷ اسفند ۱۳۹۸ ۱۰:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: malihe.74

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close