زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۵:۰۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مطالعه آماری همه مصاحبه های ارشد ۹۴

ارسال: #۱۶
۲۹ خرداد ۱۳۹۴, ۰۷:۱۹ ب.ظ
مطالعه آماری مصاحبه های ۹۴ (تا تاریخ ۲۹ خرداد)
ممنون

Winners... Are not those who never fall, but those who never QUIT
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۲۹ خرداد ۱۳۹۴, ۰۹:۰۵ ب.ظ
خیلییی خیلی مفید بود... اگه بازم امکانه این مصاحبه ها باشه خیلی ممنون میشیم ازتوون Smile
۰
۰
ارسال: #۱۸
۲۹ خرداد ۱۳۹۴, ۰۹:۵۱ ب.ظ
سلام
با تشکر از زحمات شما.
بسیار عالی بود.
۰
۰
ارسال: #۱۹
۲۹ خرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۰۰ ب.ظ
سلام
درمورد کتاب مدارالکتریکی:
بین مطالعه ۳کتاب مدرسان و پوران و راهیان که داشتم چنانچه فقط میخواید این درس رو با مطالعه کتاب بدون کلاس یادبگیرید
مدرسان رو به جد پیشنهاد میدم مگر کسی بره کلاس استاد زرگر که بنظر میرسه خوندن کتاب خودشون بهتر باشه
۰
۰
ارسال: #۲۰
۳۰ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۲۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ خرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۵۰ ق.ظ، توسط IT.girll.)
RE: مطالعه آماری مصاحبه های ۹۴ (تا تاریخ ۲۹ خرداد)
وای فوق العاده بوووووود . رنگی و خیلی تمیز و مرتب. تشکر ویژه از شما. اجرتون با خدا Wink
۰
۰
ارسال: #۲۱
۳۰ خرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۲۵ ق.ظ
سلام
خیلی خیلی ممنون.
فقط ای کاش یه پیشنهاد خوب هم برای کامپایلر و زبانهای برنامه سازی میدادیدHuh
۰
۰
ارسال: #۲۲
۳۰ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۳۴ ب.ظ
سلان دوستان عزیز
گفتم من هم منابعم بگم شاید به درد خورد.
برای vlsi کتاب راهیان ارشد و صاحب الزمانی همه چیز پوشش میده البته من پارسه را هم خوندم که به نظرم چیز بیشتری از اون دوتا نداشت.البته اونایی که این ترم دارن این درس توصیه می کنم کتاب هریس بخونن مباحث کاملا براشون جا می افته.
برای مدار هم کتاب پوران پژوهش عالیه، شاید اوایل یکم خوندنش سخت باشه اما کم کم که جلو برید بهش عادت می کنید.
ساختمان داده هم مقسمی بی نظیره نیازی به هیچ کتاب دیگه ای نیست
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: IT.girll
ارسال: #۲۳
۳۰ خرداد ۱۳۹۴, ۰۵:۲۰ ب.ظ
سلام خیلی ممنون بابت این کار پسندیده
دوستان یه سوال داشتم خبر دارین ک کتابی وجود داره که مثلا فقط تستهای یک درس مثلا پایگاه داده داشته باشه منظورم اینه که درسنامه نداشته باشه شامل تست های کنکوری و تالیفی و ... باشه ؟فقط هم پایگاه داده نها!! برا بقیه دروس هم هر کدوم جدا جدا یه کتاب داشته باشه
۰
۰
ارسال: #۲۴
۳۰ خرداد ۱۳۹۴, ۰۹:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ خرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۴۰ ب.ظ، توسط d_felfelak.)
(۲۹ خرداد ۱۳۹۴ ۰۶:۳۵ ب.ظ)ali_titani نوشته شده توسط:  
(29 خرداد ۱۳۹۴ ۰۵:۴۵ ب.ظ)d_felfelak نوشته شده توسط:  
(29 خرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۰۹ ب.ظ)ali_titani نوشته شده توسط:  
در سایتش کتاب ها رو دیدم بنظنرم خوب اومد
اما خب حجمش بسیار بالاست و از طرفی نمیخوام اثلا روی زبان وقت نذارم
اگر غیر از کنکنور به زبان هم کمک کنه انگیزه بیشتری پیدا میکنم هرچند به هرحال لغات و مختصر گرامر و مهارت ریدینگش همیشه هست
با سپاس مجدد از شما
حق با شماست و ارزش وقت گذاشتن با توجه به ضریبش و هم سطح خیلی از بچه ها نداره ولی کلا کتاب های خوبی است و از همه مهمتر منش نویسنده ها هست که تو سایتشون پاسخگو هستند و خیلی به همه کمک می کنند

منبع یا کتاب دیگه ای برای زبان عمومی که حجم کمتری داشته باشه سراغ دارین؟
البته بطبع تاثیرش کمتر خواهد بود ولی خب فکر میکنم که کتاب زبان زیر ذره بین خیلی وقت بگیره

واقعا" نمیدووووووونم شاید بد نباشه که کتاب ها رو بگیره و از ده روز دیگه پس ار امتخاناتم روزی یه ساعت بعنوان تفریح(با توجه با علاقه و احساس نیازی که دارم و سبک بودن زبان) بخونم تو خود سایتش هم نوشته روزی یک ساعت کافی هست
اگر بتونم یه ساعت وقته رو از زمان مرده و اینترنت گردی و تلویزیون بگیرم عالی هست لغاتش رو هم با انکی حفظ میکنم
۰
۰
ارسال: #۲۵
۳۰ خرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۵۹ ب.ظ
ایده ی خیلی جالبی بود . موفق باشید

إِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا
۰
۰
ارسال: #۲۶
۳۱ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۱۰ ق.ظ
(۳۰ خرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۳۷ ب.ظ)d_felfelak نوشته شده توسط:  
(29 خرداد ۱۳۹۴ ۰۶:۳۵ ب.ظ)ali_titani نوشته شده توسط:  [quote='d_felfelak' pid='369392' dateline='1434719727']
[quote='ali_titani' pid='369331' dateline='1434713979']

منبع یا کتاب دیگه ای برای زبان عمومی که حجم کمتری داشته باشه سراغ دارین؟
البته بطبع تاثیرش کمتر خواهد بود ولی خب فکر میکنم که کتاب زبان زیر ذره بین خیلی وقت بگیره

واقعا" نمیدووووووونم شاید بد نباشه که کتاب ها رو بگیره و از ده روز دیگه پس ار امتخاناتم روزی یه ساعت بعنوان تفریح(با توجه با علاقه و احساس نیازی که دارم و سبک بودن زبان) بخونم تو خود سایتش هم نوشته روزی یک ساعت کافی هست
اگر بتونم یه ساعت وقته رو از زمان مرده و اینترنت گردی و تلویزیون بگیرم عالی هست لغاتش رو هم با انکی حفظ میکنم
خب سطح زبان امتحان ارشد با سطح فارغ التحصیلای لیسانس یه کم فاصله داره. شما نخونده میزنی ۵%. ۴ ماه میخونی باز هم میزنی ۵%. واسه اینه که هنوز این فاصله پر نشده. برای همین خیلی ها چند وقت زبان میخونن و بعد میگن فایده نداره! کسی که این فاصله رو پر کنه، زبان براش میشه مثل درسای دیگه که هر چقدر تلاش کنه همونقدر هم نتیجه میگیره.... ولی خب این زمان میبره و تقریبا ارزش نداره. اگه نمیتونی بخری، بخش درسنامه رو دانلود کنید و خودتون کار کنید. به هر حال نویسنده ها میگن لغات درسای اول مهمترند. زبان تخصصی راحت تره زدنش و بعدا هم بیشتر بکار میاد...
ببخشید من اصلا قصد نداشتم تو این موضوع، خودم نظر بدم. فقط خواستم نظر بقیه رو دسته بندی کنم. من اصلا رشته ام صنایع بوده و الان هم مدیریت فناوری اطلاعات میخونم. در هر صورت من اصلا مشاور نیستم و اینایی هم که در مورد زبان گفتم نظر من هست فقط! این کار آماری هم برای همسر محترمه انجام دادم که پیشنهاد داد بذارم اینجا همه استفاده کنند... (این دو سه خط آخر پاسخ به سوال خیلی از دوستان بود)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: d_felfelak , popoloo , faraaz_mb
ارسال: #۲۷
۰۱ تیر ۱۳۹۴, ۰۷:۱۸ ب.ظ
این کار خیلی قشنگ و جالب هست. اما این آمارگیری اصلا درست نیست. باید به میزان تبلیغات موسسات - سطح دانشجو ها در ابتدا - به سطحی که دانشجو تونسته با اون منبع برسه - مقدار مطالعه ای که اون طرف منبع رو مطالعه کرده - هدف مصاحبه کننده از معرفی منبع و ....
۲
۲
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۲۸
۰۱ تیر ۱۳۹۴, ۱۱:۵۴ ب.ظ
(۰۱ تیر ۱۳۹۴ ۰۷:۱۸ ب.ظ)ahrmb نوشته شده توسط:  این کار خیلی قشنگ و جالب هست. اما این آمارگیری اصلا درست نیست. باید به میزان تبلیغات موسسات - سطح دانشجو ها در ابتدا - به سطحی که دانشجو تونسته با اون منبع برسه - مقدار مطالعه ای که اون طرف منبع رو مطالعه کرده - هدف مصاحبه کننده از معرفی منبع و ....
حرفتون در مورد اینکه این آمار به تنهایی بکار نمیاد موافقم. مصاحبه ها نکات ریزی داره که این کار آماری جایگزینش نیست ولی این دلیل غلط بودن این کار نیست. در واقع بهتره تصمیم سازی و تصمیم گیری رو از هم جدا کنیم. این کار به دیگران در شناسایی گزینه ها و ارزیابی اونها کمک میکنه که میشه همون تصمیم سازی و معمولا براساس واقعیت هست. ولی در انتخاب یک گزینه و اجرای اون قطعا پای شرایط و ارزشهای هر فرد و علائق و .... پیش میاد و هر کسی میتونه تصمیم متفاوتی بگیره
راستی تبلیغات موسسه چه تاثیری داره؟ عمده پیشنهادها پوران و پارسه بود که هیچ کدوم تقریبا تبلیغی ندارند... یا مثلا اگه موسسه ای تبلیغ زیادی کنه و عده ای از خدماتش استفاده کنند و راضی باشند، اون وقت چون تبلیغ کرده نباید بهش توجه کرد؟
۱
۰
ارسال: #۲۹
۰۵ تیر ۱۳۹۴, ۱۲:۴۱ ب.ظ
(۰۱ تیر ۱۳۹۴ ۱۱:۵۴ ب.ظ)ali_titani نوشته شده توسط:  
(01 تیر ۱۳۹۴ ۰۷:۱۸ ب.ظ)ahrmb نوشته شده توسط:  این کار خیلی قشنگ و جالب هست. اما این آمارگیری اصلا درست نیست. باید به میزان تبلیغات موسسات - سطح دانشجو ها در ابتدا - به سطحی که دانشجو تونسته با اون منبع برسه - مقدار مطالعه ای که اون طرف منبع رو مطالعه کرده - هدف مصاحبه کننده از معرفی منبع و ....
حرفتون در مورد اینکه این آمار به تنهایی بکار نمیاد موافقم. مصاحبه ها نکات ریزی داره که این کار آماری جایگزینش نیست ولی این دلیل غلط بودن این کار نیست. در واقع بهتره تصمیم سازی و تصمیم گیری رو از هم جدا کنیم. این کار به دیگران در شناسایی گزینه ها و ارزیابی اونها کمک میکنه که میشه همون تصمیم سازی و معمولا براساس واقعیت هست. ولی در انتخاب یک گزینه و اجرای اون قطعا پای شرایط و ارزشهای هر فرد و علائق و .... پیش میاد و هر کسی میتونه تصمیم متفاوتی بگیره
راستی تبلیغات موسسه چه تاثیری داره؟ عمده پیشنهادها پوران و پارسه بود که هیچ کدوم تقریبا تبلیغی ندارند... یا مثلا اگه موسسه ای تبلیغ زیادی کنه و عده ای از خدماتش استفاده کنند و راضی باشند، اون وقت چون تبلیغ کرده نباید بهش توجه کرد؟

در رابطه با تفاوت تصمیم سازی و تصمیم گیری با شما موافقم. در کل موافق هستم اما این موضوع اصلا باعث نشه که چشم بسته انتخاب هایی بشه چون بقیه این کار رو کردند !
چند تا مثال بزنم. کسی نبوده که بگه سیستم عامل پارسه بده. من هم نمی گم بده. ولی یکی از اشتباهات خود من این بوده که نشستم این کتاب رو خوندم در حالی که اصلا این کار رو مفید نمی دونم. چرا که به جز تست های آخر فصلش این کتاب ربطی به کنکور نداره. شاید خوندن یه جزوه یا کتاب مرجعی که قبلا خونده بودم برام بهتر بود. اما ممکنه بر اساس این آمار یکی (که مثل من هست) بشینه روی سیستم عامل پارسه وقت بذاره.
یا مثلا این آمار گیری در حدود چه رتبه هایی بوده ؟ اون کسی که در مورد یه درسی نظر میده اون درس رو چند درصد زده ؟ اون کسی که یه ماه خونده یا اون کسی که چند سال خونده ؟ اون کسی که این آمار رو می خونه می تونه خودش رو با افراد شبیه خودش مقایسه کنه؟

من با کلیت حرف شما موافق هستم و حرفای شما رو با حرفای خودم در تناقض نمی بینم. ولی فکر می کنم این موضوعات تکمیلی باید در نظر گرفته بشه که امیدوارم بچه ها در نظر بگیرن.
در مورد تبلیغات هم همیشه راضی بودن بابت خدمات خوب نیست. برخی اوقات بابت جوی هست که ایجاد می شه. مثل سوالات آزمایشی یه موسسه که می تونه القا کنه که چه کتابی خوبه یا نه.
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: d_felfelak
ارسال: #۳۰
۰۵ تیر ۱۳۹۴, ۰۵:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ تیر ۱۳۹۴ ۰۵:۰۷ ب.ظ، توسط ali_titani.)
حرفتون کاملا درسته
البته در مورد نحوه مطالعه هم نمیشه یک دستورالعمل واحد داشت و هر کسی شاید با یک کتابی یه جور برخورد کنه....
در هر صورت ممنون از تذکر به جا تون...
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۲۶۴ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
  دانلود جزوه شناسایی آماری الگو دکتر بیگی Jooybari ۲۲ ۲۱,۶۵۷ ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ۰۸:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: studentstar
  مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت Rehe1994 ۵ ۶,۲۶۲ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arashi300
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۳,۹۳۶ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  مصاحبه امیرکبیر و علم و صنعت farzin_null ۰ ۲,۲۸۵ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: farzin_null
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۵۱۵ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  حل تمرین شدن و مصاحبه دکتری siiib70 ۱ ۳,۲۱۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  مطالعه گروهی ارشد ۱۴۰۰ persiancoder ۹ ۵,۱۹۰ ۱۹ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: nasser89
Smile مصاحبه با رتبه ۱۹ امنیت و شبکه pouya47 ۲۴ ۲۲,۲۸۲ ۰۷ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saharitst
  مصاحبه دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی Happiness.72 ۹۸ ۱۰۸,۳۸۴ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali001100

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close