زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۲۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تغییر زمان آزمون ارشد ۹۵؟

ارسال: #۷۶
۲۹ تیر ۱۳۹۴, ۰۳:۴۵ ب.ظ
RE: تغییر زمان آزمون ارشد ۹۵؟
[quote='sixsixsix' pid='373941' dateline='1437302090'
فقط مشخص کنند، این بلاتکلیفی خیلی بده
تا هم برا موقع کنکور برنامه ریزی کنم
و هم اگه رفته زیر مجموعه ادبیات عربی، بازم اطلاع بدن تا عربی بخونیم

[/quote]
اینو خوب اومدی فکرشو بکن بخواد بری برای کنکور عربی بخونی
وای چقد بخندیم دور همی
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۷۷
۲۹ تیر ۱۳۹۴, ۰۴:۴۰ ب.ظ
بازی با تیله های شیشه ایی
۰
۰
ارسال: #۷۸
۲۹ تیر ۱۳۹۴, ۰۴:۵۸ ب.ظ
چرا باید تغییر کنه یهو بعد از این همه سال؟!
۰
۰
ارسال: #۷۹
۲۹ تیر ۱۳۹۴, ۰۹:۵۳ ب.ظ
من از طریق یکی آشنایان از سازمان سنجش پرسیدم گفتند قطعی خبر و حتی گفت حدودای ۲۰ اردیبهشت برگزار میشه کنکور
ولی خودم از سیستم پاسخگویی سنجش استعلام گرفتم گفت در حال بررسیه و متعاقبا اعلام میشه!!
۲
۰
ارسال: #۸۰
۲۹ تیر ۱۳۹۴, ۱۰:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ تیر ۱۳۹۴ ۱۰:۰۶ ب.ظ، توسط marjan sadat.)
(۲۹ تیر ۱۳۹۴ ۰۹:۵۳ ب.ظ)ali1993reza نوشته شده توسط:  من از طریق یکی آشنایان از سازمان سنجش پرسیدم گفتند قطعی خبر و حتی گفت حدودای ۲۰ اردیبهشت برگزار میشه کنکور
ولی خودم از سیستم پاسخگویی سنجش استعلام گرفتم گفت در حال بررسیه و متعاقبا اعلام میشه!!
و باز هم متعاقبا...... خنده دار واقعا میخوای واسه زندگیت تلاش و برنامه ریزی هم بکنی باید این همه سختی بکشی اون از شبکه و امنیت اینم از این.
شاعر راست میگه هر دم از این باغ ........

Winners... Are not those who never fall, but those who never QUIT
۰
۰
ارسال: #۸۱
۲۹ تیر ۱۳۹۴, ۱۱:۲۹ ب.ظ
من که دوست دارم تغییر کنه آزمون (البته ببخشید از دوستان چون یکسری ها مشکل سربازی و... دارند) اما برای من خوبه چون سربازیم رو رفتم
انگار همه چی داره دست به دست هم میده من قبول بشم Big Grin
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: emahii
ارسال: #۸۲
۳۰ تیر ۱۳۹۴, ۱۰:۴۹ ق.ظ
عزیزان چرا بحث رو منحرف میکنید.
توی این تاپیک قرار فقط تلاشمون رو واسه تعیین زمان دقیق کنکور بکنیم نه بحث سر دانشگاه رفتن یا نرفتن، خوب بودن دانشگاه یا نبودن.
لطفا پیگیر موضوع باشین بحثی که جاش اینجا نیست راه نندازین
۰
۰
ارسال: #۸۳
۳۰ تیر ۱۳۹۴, ۱۰:۵۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ تیر ۱۳۹۴ ۱۱:۰۵ ق.ظ، توسط پوونه.)
عهههههههههههههه
جدییییییی

کنکور داره تغییر میکنه زمانش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چه خوب شد اومدم مانشت خبر دار شدم :O

بچه ها چطور باید پیگیری کنیم ؟
۰
۰
ارسال: #۸۴
۳۰ تیر ۱۳۹۴, ۱۱:۲۹ ق.ظ
با سلام خدمت دوستان.سایتی مشاهده کردم که قطعی بودن این خبر رو اعلام کرده.من که باور کردم و مبنارو گذاشتم اردیبهشت انشالله...این لینک سایت شما هم ببینید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال: #۸۵
۳۰ تیر ۱۳۹۴, ۱۱:۵۴ ق.ظ
به نظر من هم خبری هست والا چرا یه استاد اعتبار خودش رو زیر سوال ببره.منتها آگه یهویی ورق برگشت و همه چیز طبق روال سابق شد چی .آگه از الان آون طوری فکر کنم که قراره تغییر کنه کمی سست میشیم

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
[/quote]

منم موافقم ، بهتره توجهی نداشته باشیم تا خبر قطعیش بیاد .
زمانمون که قرار نیس کم بشه که نگران باشیم .
[/quote]

سلام حرفت درست!
ولی همون قدر که زمان کم به به ضرر ماست، زمان زیاد هم بشته از برنامه هامون جدا میشیم و با عث میشه مطالب فراموش بشه البته میشه تبدیل به فرصتش کنیم.Exclamation
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: emahii
ارسال: #۸۶
۳۰ تیر ۱۳۹۴, ۰۶:۱۹ ب.ظ
(۲۹ تیر ۱۳۹۴ ۰۹:۵۳ ب.ظ)ali1993reza نوشته شده توسط:  من از طریق یکی آشنایان از سازمان سنجش پرسیدم گفتند قطعی خبر و حتی گفت حدودای ۲۰ اردیبهشت برگزار میشه کنکور

میگم شما که دستت میرسه سوال ها رو هم ازش بگیر بده بچه ها ثواب داره.....SmileBig GrinSmile
۱
۰
ارسال: #۸۷
۳۰ تیر ۱۳۹۴, ۰۶:۴۷ ب.ظ
من امروز رفتم وزارت علوم دفتر برنامه ریزی
واقعا اینا خودشونم نمیدونن میخوان چه کار کنن
یه خانم جوونی رو گذاشتن اونجا که معلوم نیست با کدوم پارتی رفته اونجا به عنوان جوابگو که سرنوشت این همه دانشجو باید معلوم بشه
راجبه شبکه و امنیت پرسیدم گفتن نظر دفتر برنامه ریزی اینه که بره زیر مجموعه کامپیوتر ولی هنوز چیزی قطعی نیست سعی میکنیم تو مرداد اعلام بشه
من فکر میکنم اگه ده بیست نفر برن اونجا برای اعتراض میتونن امسال هم شبکه و امنیت رو تو ایتی نگه دارن ولی با این اوضاعی که من دیدم هیچکدوم از کنکوریهای امسال اراده ای برای این موضوع ندارن و باید بشینیم بیبینیم سرنوشت ما رو به کدوم سمت میبره
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ha.n
ارسال: #۸۸
۳۰ تیر ۱۳۹۴, ۰۷:۱۲ ب.ظ
(۳۰ تیر ۱۳۹۴ ۰۶:۴۷ ب.ظ)LEA3C نوشته شده توسط:  من امروز رفتم وزارت علوم دفتر برنامه ریزی
یه خانم جوونی رو گذاشتن اونجا که معلوم نیست با کدوم پارتی رفته اونجا به عنوان جوابگو که سرنوشت این همه دانشجو باید معلوم بشه
راجبه شبکه و امنیت پرسیدم گفتن نظر دفتر برنامه ریزی اینه که بره زیر مجموعه کامپیوتر ولی هنوز چیزی قطعی نیست سعی میکنیم تو مرداد اعلام بشه
من فکر میکنم اگه ده بیست نفر برن اونجا برای اعتراض میتونن امسال هم شبکه و امنیت رو تو ایتی نگه دارن ولی با این اوضاعی که من دیدم هیچکدوم از کنکوریهای امسال اراده ای برای این موضوع ندارن و باید بشینیم بیبینیم سرنوشت ما رو به کدوم سمت میبره
شما که میخواستین برین، ای کاش اینجا اعلام کرده بودین و با همون تعداد و همون نامه و شماره ملی ها میرفتین و شاید این بلاتکلیفی زودتر تموم میشد!Confused

........
۱
۰
ارسال: #۸۹
۳۰ تیر ۱۳۹۴, ۰۷:۴۲ ب.ظ
(۳۰ تیر ۱۳۹۴ ۰۷:۱۲ ب.ظ)majoit نوشته شده توسط:  
(30 تیر ۱۳۹۴ ۰۶:۴۷ ب.ظ)LEA3C نوشته شده توسط:  من امروز رفتم وزارت علوم دفتر برنامه ریزی
شما که میخواستین برین، ای کاش اینجا اعلام کرده بودین و با همون تعداد و همون نامه و شماره ملی ها میرفتین و شاید این بلاتکلیفی زودتر تموم میشد!Confused

رفتنم یه دفعه ای شد، اعلام کردن هم هیچ فایده ای نداره
واقعا اگه جمع بشیم بریم میتونیم شبکه و امنیت رو نگهداریم، چون هنوز تصمیم نهایی رو نگرفتن
۱
۰
ارسال: #۹۰
۳۰ تیر ۱۳۹۴, ۰۸:۳۲ ب.ظ
(۳۰ تیر ۱۳۹۴ ۰۷:۴۲ ب.ظ)LEA3C نوشته شده توسط:  رفتنم یه دفعه ای شد، اعلام کردن هم هیچ فایده ای نداره
واقعا اگه جمع بشیم بریم میتونیم شبکه و امنیت رو نگهداریم، چون هنوز تصمیم نهایی رو نگرفتن

تو تاپیک قبلی که خیلیا اعلام آمادگی کردن، ولی روزش که مشخص شد، فقط دو سه نفر بودن که قطعی میخواستن برن. . . البته با کمتر از ۲۰ تا کد ملی!!!

........
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست تصحیح (تعویق) زمان کنکور ارشد ۱۴۰۱ s.gg ۱ ۱۴ ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ ۰۷:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۱۶۱ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  تعویق زمان کنکور ارشد sima84 ۰ ۱,۵۲۲ ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۱:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  زمان جستجوی درخت fateme.sm ۰ ۱,۶۱۰ ۰۶ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: fateme.sm
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۲۲۴ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۲,۹۹۵ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  انتخاب رشته آزمون ارشد ۹۹ mr_milad12 ۱ ۲,۴۰۲ ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: .:tarannom:.
  تغییر رشته برای کنکور rezap13 ۰ ۱,۶۴۹ ۰۴ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: rezap13
  تغییر رشته از ریاضی به علوم کامپیوتر در ارشد Fghs ۳ ۴,۹۱۹ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
  تغییر عجیب رشته های فناوری اطلاعات ارشد کنکور ۹۸ irmacfa ۴ ۵,۶۹۲ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Alireza.Moftakharzadeh

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close