زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۴۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

راهنمایی و مشاوره برای کسی که فکر میکنه صفر به معنی واقعی هست

ارسال: #۳۱
۳۰ تیر ۱۳۹۴, ۰۳:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ تیر ۱۳۹۴ ۰۳:۵۰ ب.ظ، توسط dr.a_AI.)
Rainbow RE: راهنمایی و مشاوره برای کسی که فکر میکنه صفر به معنی واقعی هست
(۳۰ تیر ۱۳۹۴ ۰۲:۱۸ ب.ظ)bahar95 نوشته شده توسط:  سلام دوستان
من از ۶ تیر با یه برنامه شروع کرد به خوندن برای ارشد هوش .الان بعد از یک ماه فکر می کنم بخش هایی از برنامم اشتباهه خلاصه ای از برنامم رو میگم اگر ممکن هست کمکم کنید:
۶تا درس انتخاب کردم واسه تابستان تا آخر مهر:نظریه زبان ماشین - هوش مصنوعی-سیستم عامل -مدار منطقی-معماری کامپیوتر- ساختمان گسسته
سه تاشو روز زوج سه تاشو فرد (هر کدوم ۲ ساعت)جمعه هم استراحت و قرار بود هر مبحث از هر درس که خونده شد فرداش -یه هفته بعد -۲ هفته بعد -۱ ماه بعد و ... دوره و تمرین حل کنم.
مشکل این هست که این خیلی زمان گیره و من نمی تونم اجراش کنم چون :
۱-مرور ها خیلی زیاده و زمان بر =>2- ساعت مطالعه در روز خیلی میشه ۳-به بعضی از درس ها نمی رسم و جلو نمی برم۴-فقط دوره میکنم تو بعضی درس ها اصلا وقت به تمرین حل کردن هم نمیرسه و خلاصه نویسی هم نمی کنم
برای مثال سیستم عامل دکتر حقیقت خیلی حجمش زیاده و من وقتی یه روز ۲ ساعت ازش می خونم فرداش که یه بار دیگه واسه مرور کردن میخوام بخونم هم ۱ ساعت طول می کشه
یعنی در کل زمان و دفعات مرور و تمرین برای هر مبحث که خوندم رو نمی دونم ؟

اگه وقت بذارید و مشاوره ها رو بخونید خیلی خیلی بهتره. مخصوصا مشاوره های آقای جهانی که که لینکش گذاشته شده. اینجا ممکنه یکی مثل من بیاد و روش خودشو بگه که هرچند ممکنه برام مناسب بوده باشه ولی مخصوص خودم بوده و خودم باهاش راحت بودم ممکنه برای شما خوب جواب نده. ولی مشاوره هایی که گفتم کاراییشون مطمئن تره و یه سریام که تست شده
مطمئنا دفعه اول که بخواید بخونید سرعتتون کند هست و ممکنه خیلی طول بکشه -شاید چند هفته- تا شما کتاب یا حتی یک فصل رو تموم کنید برای بعضی درسا. ولی کم کم که پیش برید سرعت بیشتر میشه و اون اواخر حتی میتونید یک درس رو توی چند ساعت مرور کنید. پس : از الان نگران کند بودن سرعت مطالعتون نباشید
خلاصه نویسی برای الان خوب نیست. خودم اوایل که شروع به خوندن کردم و واسه دو سه تا درس خلاصه نویسی میکردم هر فصل میشد چند صفحه A4، ولی واسه بقیه درسا که بعد از حداقل دو بار خوندن خلاصه مینوشتم خلاصه هام شد چند تا استیکر که میچسبوندم به کتاب. نتیجه اخلاقی : خلاصه نویسی رو زود شروع نکنید، مگر اینکه به درس مسلطید و میخواید از این به بعد روی کتاب زوم نداشته باشید و فقط خلاصه ها رو بخونید و وقت بیشتری روی بقیه دروس بذارید
اصل حل تمرین و تست زدن رو بذارید برای بعد. الان در حدی تمرین حل کنید که متوجه بشید توی بحث مورد نظر تفهیم شدید
برای مطالعه تابستون دروسی رو بذارید که توشون مشکل دارید. یعنی توشون صفرید یا خیلی سخته براتون. فکر میکنم این تعداد درس که گفتید برای شروع زیاده
مشاوره های آقای جهانی برای تابستان و شروع مطالعه رو بخونید. اونجا خیلی دقیق مطالب گفته شده و جواب اکثر سوالاتونو میتونید توشون پیدا کنید. بهشون اعتماد کنید

هان مشو نومید چون واقف نه‌ای از سر غیب
باشد اندر پرده ، بازی‌های پنهان غم مخور
-------------------------------------------------
۹۹ درصد از مواردی که نگرانشان هستید هرگز اتفاق نخواهند افتاد.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: haveking , pooyaa , d_felfelak
ارسال: #۳۲
۳۱ تیر ۱۳۹۴, ۰۶:۵۷ ب.ظ
RE: راهنمایی و مشاوره برای کسی که فکر میکنه صفر به معنی واقعی هست
(۳۰ تیر ۱۳۹۴ ۰۲:۱۸ ب.ظ)bahar95 نوشته شده توسط:  سلام دوستان
من از ۶ تیر با یه برنامه شروع کرد به خوندن برای ارشد هوش .الان بعد از یک ماه فکر می کنم بخش هایی از برنامم اشتباهه
سلام بهار جان
کاری که من واسه مرور و تمرین انجام میدادم این بود
یک هفته شما طبق برنامت درسهارو تا یه جایی میخونی و خلاصه نویسی میکنی(حتمن خلاصه نویسی کن!)
ینی توی این یک هفته نه مرور داری نه تمرین فقط میخونی و خلاصه برداری میکنی
................
هفته بعدش مثلا شنبه درسها و مباحثی رو که شنبه هفته قبل خوندی و خلاصه برداری کردی، خلاصه هاتو میخونی و تست میزنی
برای یکشنبه هم همینطوری و الی آخر...
...............
این دو هفته که تموم شد دوباره واسه دو هفته با مباحث جدید همین کار رو میکنی
..................
دوهفته سوم از راه میرسه...هفته اولش شما مباحثی که توی دو هفته اولی خوندی دوباره خلاصه هاشو میخونی و تست میزنی
هفته دوم مباحثی که توی دو هفته دوم خوندی خلاصه هاشو بخون و تست بزن
...............
اینطوری ریکاوری میشه و مطمئن باش تو ذهنت میمونه و به همچی هم میرسیBlush

منتظر فردای خیالی نباش...
سهمت را از شادی های زندگی امروز بگیر...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: haveking , d_felfelak
ارسال: #۳۳
۰۲ مرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ مرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۰۱ ق.ظ، توسط RASPINA.)
با تشکر از همه دوستانی که من را راهنمایی کردند
برنامهای که تا الان ریختم
با تشکر از همه دوستانی که در این تاپیک من را راهنمایی کردند امیدوارم دوستان نظرشون رابگن
مرداد و شهریور: پایگاه و ساختمان داده ، سیستم عامل،مدار

مهر آبان:نظریه ، کامپایلر ، طراحی الگوریتم ----------------->اول نظریه را میخونم بعدش کامپایلر
برنامه مرور: مرور دروس مرداد وشهریور+تست

آذر و دی: معماری و طراحی الگوریتم
مرور دروس مرداد و شهریور
مرور دروس مهر وآبان+تست

بهمن فقط تست
//

زبان هم هر روز میخونم
البته گسسته راهم میخونم ولی نه به صورت کنکوری برای پایه بقیه درسا

منابعی که انتخاب کردم :
سیستم عامل، پایگاه <طراحی الگوریتم-------<پارسه
مدار و ساختمان داده و معماری--------> پوران
کامپایلر کتاب پیام نور و جزوه کارگهی
نظریه کتاب پیتر لینزترجمه صراف زاده و جزه کارگهی

البته می تونم پایگاه را از برنامه تابستان حذف کنم و یه درس دیگه جایگزین کنم

خلاصه اینکه هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستم

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
۰
۰
ارسال: #۳۴
۰۳ مرداد ۱۳۹۴, ۰۳:۵۰ ق.ظ
(۰۲ مرداد ۱۳۹۴ ۰۵:۵۸ ب.ظ)nobody90 نوشته شده توسط:  مگه زمان ازمون قراره تغییر کنه؟؟؟؟؟؟؟
یر کنه؟؟؟
برنامه هایی که شما دوستان ریختید با توجه به اینه که ازمون بهمن ماه باشه
اگر ازمون اردیبهشت اجرا بشه . فکر نمیکنید از الان به صورت فشرده روزی ۳ تا درس خیلی سخت بشه واسه بعدتون.
ذهنون خسته نمیشه؟؟
اینکه ازمون تغییر کنه زمانش چقدر احتمالش هست؟؟
۰
۰
ارسال: #۳۵
۰۳ مرداد ۱۳۹۴, ۱۰:۱۳ ق.ظ
فکر نمیکنم به این راحتی زمان آزمون ارشد تغییر کنه
اگر هم تغییر کرد که جه بهتر اونوقت یه تاپیک می زنم با این عنوان "راهنمایی و مشاوره برای کسی که همه درسها را خیلی خوب بلده"
Smile
(۰۲ مرداد ۱۳۹۴ ۰۵:۵۸ ب.ظ)nobody90 نوشته شده توسط:  من یه سوال دارم
برنامه هایی که شما دوستان ریختید با توجه به اینه که ازمون بهمن ماه باشه
اگر ازمون اردیبهشت اجرا بشه . فکر نمیکنید از الان به صورت فشرده روزی ۳ تا درس خیلی سخت بشه واسه بعدتون.
ذهنون خسته نمیشه؟؟
اینکه ازمون تغییر کنه زمانش چقدر احتمالش هست؟؟

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
۰
۰
ارسال: #۳۶
۰۳ مرداد ۱۳۹۴, ۱۰:۱۷ ق.ظ
(۲۶ تیر ۱۳۹۴ ۰۸:۲۲ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  سلام
اگر حوصله خوندم این متن راندارید لطفا قسمت ۲ را بخونید---

************هر راهنمایی هرچند کوچک باشه دریغ نکنید. واقعاممنون میشم اگر تجربه اتون را در اختیار من قرار بدید************
قسمت ۱ :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
بنا به دلایلی وبا وجود اینکه توی دبیرستان دانش آموز موفقی بودم مجبور شدم که برم پیام نور هرچند میشد روزانه رشته هایی مثل کشاورزی یا ریاضی برم ولی رشته را بر دانشگاه ترجیح دادم ...

خیلی خلاصه میگم : اون چیزی که توی دانشگاه پیام نور بود و مخصوصا دانشگاهی که من بودم خیلی من را اذیت کرد و بعد از اتمام درسم نفس راحتی کشیدم و کتابا را بوسیدم و گذاشتم کنار و پارسال هم تلاش ناموفقی برای کنکور داشتم یعنی اصلا نشد حتی ۳۰ درصد کتابا را بخونم
و متاسفانه پایه بسیار ضعیفم و همزمان شدن با کارم مانع از این شد که بخونم و در کنکور ۹۴ هم که هیچی.

من دانشجوی تنبلی نبودم و هر درس را یک دور می خوندم یعنی با درس خوندم بیگانه نیستم
ولی الان که حدوا یکسال و نیم از درسم میگذره احساس میکنم هیچی از درسا نمی دوم مگرفقط اسم درس و موضوع کلی اشون

لطف کنید به من یه نقشه راه بدید من واقعا نمی دونم چی را اول بخونم ؟ پیشنیازهای راچگونه بخونم ؟ با توجه به اینکه الان زمان خیلی خوبی برای شروع هست و شرایطی که من دارم می دونم باید امسال ارشد را به جایی برسونم یا اینکه حداقل یه بار تلاش درست حسابی برای ارشد داشته باشم
من کتابا و منابع را از بین مصاحبه های دوستان استخراج کردم
قسمت ۲:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
اگر میشه لطف کنید یه نقشه راه و برنامه کلی به من بدید ممنون میشم

توی تابستون می تونم ۵ ساعت درس بخونم

سلام، وقت بخیر.
برای شروع، من بهتون پیشنهاد می کنم جزوه هایی که از اون موقع دارید رو اول توی چند روز بخونید. چون قبلا خوندید اونا رو، به یادآوری بیشتر بهتون کمک می کنه.
بعد از اون، شروع کنید از روی کتب مرجع برخی کتاب ها رو بخونید. مثل سیستم عامل، پایگاه داده، شبکه، گسسته و طراحی الگوریتم.
این کار ممکنه ۳ ماه وقت ببره(اگه روزی ۵ ساعت مفید درس بخونید و به تدریج ساعات درسیتون رو افزایش بدید. مثلا هفته ای ۱۵ دقیقه به ساعات درس خوندن اضافه کنید).
بعد از خوندن کتاب های مرجع، پایه تون قوی میشه. البته منظورم این نیست که هر تست و سوالی رو دیگه بلدید. منظورم اینه که اصل مفاهیم رو درک کردید.
در این موقعیت، نیاز به تمرین دارید. شروع کنید به خودندن کتب کنکوری( توی انجمن می تونید کتاب هایی که از بقیه بهتر هستن رو پیدا کنید. دوستان زیاد در مورد آن ها صحبت کرده اند). با برنامه پیش برید و آزمون ها رو شرکت کنید. فرقی نمی کنه چه آزمونی! فقط یاد بگیرید چطور آزمون بدید.

اگه بیشتر به راهنمایی نیاز داشتید، بنده در حد توانم در خدمت هستم.

همین که اسم درسا یادتون هست و مفاهیم کلی رو می دونید، یعنی اینکه صفر نیستید. پس امید داشته باشید و بدونید توی این دنیا هر چیزی با تلاش به دست میاد.

پیروز باشید.

چیزهای مورد علاقه من در زندگی هزینه مالی برای من ندارند. کاملا مشخص است که تنها منبع با ارزشی که ما داریم زمان است.

- استیو جابز
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , pezhmanfm
ارسال: #۳۷
۰۳ مرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۰۰ ق.ظ
ممنون از راهنمایی شما
به نظرتون برای ساختمان داده c lrs را بخونم؟
.آیا برنامه ای که این بالا نوشتم منطقیه
(۰۳ مرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۱۷ ق.ظ)hoomanab نوشته شده توسط:  برای شروع، من بهتون پیشنهاد می کنم جزوه هایی که از اون موقع دارید رو اول توی چند روز بخونید. چون قبلا خوندید اونا رو، به یادآوری بیشتر بهتون کمک می کنه.
بعد از اون، شروع کنید از روی کتب مرجع برخی کتاب ها رو بخونید. مثل سیستم عامل، پایگاه داده، شبکه، گسسته و طراحی الگوریتم.
این کار ممکنه ۳ ماه وقت ببره(اگه روزی ۵ ساعت مفید درس بخونید و به تدریج ساعات درسیتون رو افزایش بدید. مثلا هفته ای ۱۵ دقیقه به ساعات درس خوندن اضافه کنید).
بعد از خوندن کتاب های مرجع، پایه تون قوی میشه. البته منظورم این نیست که هر تست و سوالی رو دیگه بلدید. منظورم اینه که اصل مفاهیم رو درک کردید.
در این موقعیت، نیاز به تمرین دارید. شروع کنید به خودندن کتب کنکوری( توی انجمن می تونید کتاب هایی که از بقیه بهتر هستن رو پیدا کنید. دوستان زیاد در مورد آن ها صحبت کرده اند). با برنامه پیش برید و آزمون ها رو شرکت کنید. فرقی نمی کنه چه آزمونی! فقط یاد بگیرید چطور آزمون بدید.

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
۰
۰
ارسال: #۳۸
۰۴ مرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۲۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ مرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۲۶ ق.ظ، توسط pooyaa.)
(۲۶ تیر ۱۳۹۴ ۰۸:۲۲ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  سلام
اگر حوصله خوندم این متن راندارید لطفا قسمت ۲ را بخونید---

************هر راهنمایی هرچند کوچک باشه دریغ نکنید. واقعاممنون میشم اگر تجربه اتون را در اختیار من قرار بدید************
قسمت ۱ :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
بنا به دلایلی وبا وجود اینکه توی دبیرستان دانش آموز موفقی بودم مجبور شدم که برم پیام نور هرچند میشد روزانه رشته هایی مثل کشاورزی یا ریاضی برم ولی رشته را بر دانشگاه ترجیح دادم ...

خیلی خلاصه میگم : اون چیزی که توی دانشگاه پیام نور بود و مخصوصا دانشگاهی که من بودم خیلی من را اذیت کرد و بعد از اتمام درسم نفس راحتی کشیدم و کتابا را بوسیدم و گذاشتم کنار و پارسال هم تلاش ناموفقی برای کنکور داشتم یعنی اصلا نشد حتی ۳۰ درصد کتابا را بخونم
و متاسفانه پایه بسیار ضعیفم و همزمان شدن با کارم مانع از این شد که بخونم و در کنکور ۹۴ هم که هیچی.

من دانشجوی تنبلی نبودم و هر درس را یک دور می خوندم یعنی با درس خوندم بیگانه نیستم
ولی الان که حدوا یکسال و نیم از درسم میگذره احساس میکنم هیچی از درسا نمی دوم مگرفقط اسم درس و موضوع کلی اشون

لطف کنید به من یه نقشه راه بدید من واقعا نمی دونم چی را اول بخونم ؟ پیشنیازهای راچگونه بخونم ؟ با توجه به اینکه الان زمان خیلی خوبی برای شروع هست و شرایطی که من دارم می دونم باید امسال ارشد را به جایی برسونم یا اینکه حداقل یه بار تلاش درست حسابی برای ارشد داشته باشم
من کتابا و منابع را از بین مصاحبه های دوستان استخراج کردم
قسمت ۲:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
اگر میشه لطف کنید یه نقشه راه و برنامه کلی به من بدید ممنون میشم

توی تابستون می تونم ۵ ساعت درس بخونم
سلام
علاوه بر راهنمایی دوستان:
من چون امکان کلاس رفتن واسم نبود از ویس و جزوه تو بعضی از درسها استفاده کردم و خیلی واسم مفید بود-مثل درسی مثل معماری که صفر بودم تونستم با ویس و جزوه به ایده آلم برسم
و فقط تمرین تمرین تمرین و پشتکار ایشالا نتیجه مورد نظرتون رو خواهید گرفت-تست فراووووونننن هم یادتون نرهWink

(۰۳ مرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۰۰ ق.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  ممنون از راهنمایی شما
(۰۳ مرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۱۷ ق.ظ)hoomanab نوشته شده توسط:  برای شروع، من بهتون پیشنهاد می کنم جزوه هایی که از اون موقع دارید رو اول توی چند روز بخونید. چون قبلا خوندید اونا رو، به یادآوری بیشتر بهتون کمک می کنه.

با اجازه هومن جان
من خوندن clrs رو پیشنهاد نمیدم-بجاش تست بزنید فراووووننننن!!!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , dr.a_AI
ارسال: #۳۹
۰۵ مرداد ۱۳۹۴, ۰۸:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ مرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۵۲ ب.ظ، توسط hoomanab.)
(۰۳ مرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۰۰ ق.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  ممنون از راهنمایی شما

خواهش می کنم.
این که پیشنهاد دادم کتب مرجع رو بخونید، به این دلیل بود که گفتید پایه تون ضعیف هست. به نظر من تا وقتی که مفهوم رو ندونید، تست زدن بهتون کمکی نمی کنه. با توجه به اینکه احتمالا کنکور ارشد به اردیبهشت ممکن هست موکول بشه، زمان زیادی برای مطالعه دارید. پس فرصت رو از دست ندید. اول مفاهیم رو یاد بگیرید، بعد از اون شروع کنید به تمرین و تست زدن. کتاب CLRS برای فهمیدن مناسب هست. اگه زبانتون خوبه بهتون پیشنهاد می کنم بخونید.

منتها در قسمت های مشاوره شیوه هایی برای درس خوندن ذکر شده. به عنوان مثال، یکی از نکات اینه که درس ها رو بخش بندی کنید و در هر بازه زمانی، طبق برنامه ریزی، قسمتی رو بخوندی.

موفق باشید.

سلام آقا پویا.
حرف شما درست هست، البته برای کسی که پایه قوی داره. ایشون گفتند که پایه شون ضعیف هست.
اگه مفاهیم رو بلد نباشید، تست زدن کمکی نمی کنه، و بدتر از همه آدم رو خسته و از درس زده می کنه. همه این رو خوب می دونن که وقتی یک مسئله حل میشه، حس لذت بخشی به آدم دست می ده و وقتی چیزی رو متوجه نمی شی، هرچی بیشتر پیش بری بیش تر سردر گم و افسرده می شی.

چیزهای مورد علاقه من در زندگی هزینه مالی برای من ندارند. کاملا مشخص است که تنها منبع با ارزشی که ما داریم زمان است.

- استیو جابز
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۴۰
۰۵ مرداد ۱۳۹۴, ۰۹:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ مرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۲۴ ب.ظ، توسط tondar.sal.)
(۲۷ تیر ۱۳۹۴ ۰۴:۳۱ ب.ظ)flowerirani نوشته شده توسط:  سلام من خیلی در باره منابع پرس جو کردم و بعضی از کتاب ها اصلا به درد نمیخورن مثلاه ساختمان و الگوریتم مقسمی یا راهیان هوش نظر تو چی دوست من؟؟

شما هدفتون از ارشد چی هست؟
ارشد خوندن سختی های خاص خودشو داره اگر انشاله یه دانشگاه خوب مثلا تهران ... قبول بشید واقعا اگر علاقه نداشته باشید اذیت میشید اما اگر هدف دارید ... هر هدفی و علاقه پشتش باشه ارزششو داره .
به نظر من واسه شروع در تابستان شما اول باید برنامه کل زندگیتون رو مشخص کنین البته هرکسی کم وبیش تاخیر یا گرفتاریهای کاری و مشغله زندگی داره منظورم این طبیعی هست هفته ایی یه روزتون رو از دست بدین باید یه روز خالی بذارین واسه کم وزیاد و مشغله ها معمولا اگر هم از دست ندادین که چه بهتر یه روز هم واسه استراحت و هر کاری بهتون ارامش میده
اما واسه کنکور ارشد مهمترین رمز موفقیت تلاش و پشتکار هست بدون درنگ
درکنارش یه سری ابزارها هم نیاز مبرم خواهد بود چون اگر ابزارها نباشه بدون شک نتیجه دلخواه بدست نمیاد
ابزارهای شما
اول منابع مناسب که همه تو مصاحبه ها و بقیهافراد اینجا کم وبیش میدونن
مرحله دوم برنامه ریزی مناسب هست با توجه به خبرها که کم وبیش امسال کنکور ۹۵ اردیبهشت خواهد بود
باید ب نحوی برنامه ریزی کنین که وسط راه خسته نشید و جا نزنید بعنی اهسته وپیوسته واسه شروع ۵ساعتم زیاد هست
اما فقط سختی راه هفه اول خواهد بود
ترجیحا به درسی که خیلی دوست دارین رو انتخاب کنین در کنارش ۳یا ۴تا از درسهایی که ضعیف هستید اگر سرعتتون کم هست بیشتر از ۴ درس موازی جلو نرید
ضمنا شما نفرمودین چه گرایشی هستین اما هر گرایشی هستین خوندن گسسته از نون شب واجبتره دلیلش این این درس کلید همه درس هاست بدون شک
اما اگر نرم افزار هستین یا شبکه امنیت یا هوش یا معماری هم زبان بسیار بسیار مهم و حائز اهمیت شده چون ضریبش از ۹۴دوبرابر شده.
هفته ایی یه ساعت به ساعت مطالعه تون اضاف کنید
فعلا همینا کافیه
من اگر برنامه ۲۴ ساعتتونو میدونستم دقیقتر صحبت میکردم
در پایان اینو قید کن با اینکه چند ملیون بیکار تحصیلکرده داریم اما شما شک نکنین قبولی توی یه دانشگاه خوب قوی دوام اوردن داخلش و نهایتا فارغ تحصیلی شدن از یه دانشگاه قوی + توکل کردن به خدا بدون هیچ شکی موفقیت بزرگی بدست خواهید اورد
اما زمزش تلاش علاقه وتوکل بخدا ست
موفق باشین

دوست من RASPINA دقیقا من هم شرایطم کپی تو ولی من علاوه بر موارد بالا باید زبان هم بخونم چون تو انتخاب دانشگاه موثر واقع میشه
۰
۰
ارسال: #۴۱
۰۵ مرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۲۶ ب.ظ
(۰۵ مرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۱۲ ب.ظ)tondar.sal نوشته شده توسط:  دوست من RASPINA دقیقا من هم شرایطم کپی تو ولی من علاوه بر موارد بالا باید زبان هم بخونم چون تو انتخاب دانشگاه موثر واقع میشه
توکلتون به خدا باشه
خدا توی وجود همه ما کلی توانایی و استعداد گذاشته.
امیدوارم شما هم به اون چیزی که دلتون میخواد و قسمتتون هست برسید
امبدوارم تاآخر با قدرت پیش برید

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
۰
۰
ارسال: #۴۲
۰۶ مرداد ۱۳۹۴, ۰۹:۱۷ ق.ظ
من بشدت با خلاصه نویسی مخالفم این روش ۳۰سال قبل بود جناب اقای پیاژه امروزه میفرمایند
فقط عنوان نویسی کنین هر مطلبی بلد نیستید یا ضعف دارید رو روی کاغذ بعد از هر جلسه مطالعه عنوان نویسی کنین چجلسه بعد بین ۱/۳ تا ۱/۴ زمان رو فقط به مرور جلسه قبل اختصاص میدید و در جلسه بعدی هر مطلبی رو بلد نیستید رو عنوان نویسی میکنید
در جلسات اخر شما گاهی اصلا نمیرسید مطلب جدید بخونید چرا چون باید قسمتهای قبلی سریال که پیچیده شده ر ومرور کنید....
۱
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۴۳
۱۵ بهمن ۱۳۹۴, ۰۱:۰۹ ب.ظ
RE: راهنمایی و مشاوره برای کسی که فکر
slm man 1haftas terme akhare karshenasimo tamum kardam yani emtahanato dadam, az alan shuru konam mitunam beresam? va az kasani ke moafagh budan mikham mano rahnemayi konan gerayesham memari computere
az tarafi dar nazar daram riyazi va amar ya mohasebato entekhabi bekhunam tatrtib ahamiyat faslaro midunin? ?
yani kudum faslha dar in durus mishe sarmaye gozari kardo por soal budan ? man bayad chikar konammmmmmm??????????alan bahmane 15 bahman albate azmune sarasari made nazarameha gerayesh memari
va kasi ketabe purane memaririo dare asami faslasho be man beghe merci SadConfused
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راهنمایی در مورد تعریف محیط عملیاتی داروخانه برای آز پایگاه داده ngmsshd ۲ ۷,۵۷۷ ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Eris_mw
  سلام بچه های کدهای سیستم تهویه هوا رو کسی داره فاطمه دیبا ۰ ۱,۱۹۷ ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۱۵۲ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  آموزش مکالمه زبان انگلیسی برای مبتدی ها + مکالمه وحشتناک واقعی cyruskingsolomon ۰ ۱,۷۰۳ ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  سلام آیا اینجا کسی رشتش کامپیوتر هست؟ parisa1140 ۲ ۳,۹۳۸ ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: farsamw
Heart هزینه عشق واقعی چقدر است aatwo ۵ ۵,۳۷۷ ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ghaderZ
Information راهنمایی برای فرصت باقیمانده تا کنکور ۱۴۰۰ marge_setare ۷ ۵,۱۷۸ ۱۰ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۴۸ ق.ظ
آخرین ارسال: fatemehbin
  طراحی یک سیستم عامل (از صفر) sina4everafter ۱۲ ۱۵,۷۷۰ ۰۶ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: nahalmomen2007@yahoo.com
  بعد ۶ سال اومدم، ارشد مهندسی کامپیوتر کسی هست؟؟ seyed_eng ۷ ۵,۶۵۶ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: iraj.leo
  مشاوره برای ارشد آزاده صادقی ۰ ۱,۵۱۷ ۲۷ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: آزاده صادقی

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close