زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۴۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دروس آزمون دکتری ۹۵

ارسال:
۱۵ مرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۰۰ ب.ظ
دروس آزمون دکتری ۹۵
سلام
دروس آزمون دکتری اعلام شده!
زبان
استعداد
ساختمان داده و الگوریتم!( الان سوال من اینه که الگوریتم کارشناسی یا الگوریتم پیشرفته ی ارشد؟)
منطقی و معماری!(الان سوال من اینه که معماری کارشناسی یا معماری پیشرفته ی ارشد؟)
شبکه و سیستم عامل!(الان سوال من اینه که سیستم عامل و شبکه ی کارشناسی یا سیستم عامل و شبکه ی ارشد؟)
کسی می دونه کدومه؟؟؟
مرسی
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: ایزدی , سجاد۶۷
ارسال:
۱۵ مرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۳۵ ب.ظ
دروس آزمون دکتری ۹۵
منم نمیدونم.کسی خبر داره بگه.

کاش میشد:بچگی را زنده کرد کودکی شد،کودکانه گریه کرد شعر ” قهر قهر تا قیامت” را سرود آن قیامت، که دمی بیش نبود فاصله با کودکی هامان چه کرد ؟ کاش میشد ، بچگانه خنده کرد . . .
ارسال:
۱۵ مرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ مرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۵۴ ب.ظ، توسط sout777.)
دروس آزمون دکتری ۹۵
این ۷ مورد رو بخونید و نظر بدید، خواهشا!!!
۱- دفترچه ها و اطلاعیه های سازمان سنجش یه قالب و تیپ خاص دارن ولی اطلاعیه ای که دادن شبیه قبلی ها نیست! به نظر شما این اطلاعیه هول هولکی نوشته نشده؟؟؟
۲- توی یه جاهایی همون اولش نوشته بقیه ی جزئیات رو توی دفترچه های بعدی می گیم! این یعنی خود سازمان سنجش هم نمی دونه می خواد چه غلطی بکنه!!!
۳- الان سخت افزار، نرم افزار با هم امتحان می ده، IT هم که خیلی متفاوته با همینا امتحان میده!!! این یعنی نظر سازمان سنجش اینه که آزمون عمومی بشه و یه جورهایی از کارشناسی سوال بدن! حالا آیا نظر طراح سوال هم همین خواهد بود؟ اونم از کارشناسی سوال میده؟ سنجش هر نظری هم داشته باشه سرنوشت ما دست طراح سواله!!!
۴- من ارشد نرم افزارم، با یکی که سخت افزار خونده سر ساختمان داده می تونم رقابت کنم ولی سر معماری پیشرفته چی؟ من اصلا معماری پیشرفته پاس نکردم!!! جالبه که اونم هم با من سر الگوریتم پیشرفته(موازی) همین مشکل رو داره! و کسی که IT خونده همه ی این درس ها رو با هر دو تا ما نرم افزاری ها و سخت افزاری ها مشکل داره!
۵- اگه مورد ۴ رو با دقت خونده بودین می فهمید که باید آزمون کاملا عمومی و در سطح کارشناسی گرفته بشه تا منابع دروس یکی بشه! و باز هم می رسیم به این نتیجه که هدف ظاهری سازمان سنجش هم همینه! اما آیا موقع طرح سوال طراح به این مسئله هم پایبند می مونه؟
۶- همه ی رشته ها بدون استثنا سه تا درس تخصصی دارن! اما کامپیوتر زده:۱- داده و الگوریتم ۲- منطقی و معماری! تا این جا فرض کنیم میشه این چهار درس رو به دلیل شباهت هاشون ۲ تا درس فرض کرد اما ۳- شبکه و سیستم عامل رو کجای دلمون بذاریم!!!
۷- اگه یادتون باشه دکتری سه سال قبل زبان نمره ی منفی نداشت! این یعنی خیلی ها شانسی زدن! حالا مال یکی شد ۷۰ درصد، یکی دیگه هم شد -۳۰ درصد!علتش هم همین تصمیم یه شبه و بدون فکر سازمان سنجش بود! این آزمون امسال هم همین درد سر رو داره درست می کنه! حالا ما اگه بریم کارشناسی بخونیم یه دفعه می بینی همه ی درس ها از ارشد میاد، ارشد بخونیم، همه ی درس ها کارشناسی میاد! آخرش هم اونی که زحمت نکشیده میره بالا، اونی که پدر خودشو در آورده می مونه!!!

باید توی آتیش این تصمیمات یک شبه و بدون فکر سازمان سنجش بسوزیم، یا مراتب اعتراضمون رو به سازمان سنجش برسونیم و حقمون رو بگیریم؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: M.R.Y , سجاد۶۷
ارسال:
۱۶ مرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۰۶ ق.ظ
دروس آزمون دکتری ۹۵
با توجه به درسهای دیگر رشته ها( برق، مکانیک و عمران) به نظر میاد دروس کارشناسی مدنظرشون هست
 سپاس‌گزاری شده توسط: سجاد۶۷
ارسال:
۱۶ مرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۴۴ ق.ظ
دروس آزمون دکتری ۹۵
الان با یکی از بچه های عمران صحبت می کردم، اون هم همین مشکل رو داره! و نظر اون هم همین بود که احتمالا منظور دروس لیسانسه نه دروس ارشد!!!
من خودم هم همین اعتقاد رو دارم! البته به قول شما درس های بقیه رشته ها رو هم که نگاه کنی می بینی منطقیه که بگی منظور هم لیسانسه!!!
ولی قبلا هم گفتم،اصلا مهم نیست برداشت ما یا نیت سازمان سنجش چیه! مهم اینه که تصمیم آخر رو طراح می گیره! طراح سوال که تا الان سیستم عامل پیشرفته و پایگاه پیشرفته سوال طرح می کرده، میاد یه دفعه از سیستم عامل و شبکه سوال بده و یا ...؟
طراح هم مثله دانشجو حساس هست که بدونه آزمون چقدر عمومی شده و نرم افزار و هوش و معماری و IT همه دارن یه جور سوال رو جواب می دن؟
ارسال:
۱۶ مرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۵۸ ب.ظ
دروس آزمون دکتری ۹۵
سلام

خدا واقعا مسببین امر رو به راه راست هدایت کنه!

آخه یه نرم افزاری که منطقی و معماری رو فقط تو لیسانس گذرونده و رفته، حالا بعد سال ها باید بشینه دوباره از اوووول بخونه و اونم کنکوری و بعد هم به قول شما معلوم نیست، طراح عزیز عشقش بکشه چطوری طرح کنه!!!!
تاره شبکه بماند که مبحث کاملااااا گسترده ایه و خوندن و یادگیری اون همه مطالب و مسئله و .... :|||||

یکی نیست بگه بابا هرسال هر سال یه طرح نریزید خب!

بعدم برای ما شده ۶تادرس!!! که هر کدومشون هم سنگین هستن!

این فاجعه است! یکی نیست بگه جانم، عزیزم، گلم!!!! به جای اینکه هرسال هرسال یه طرح میدی، شرایط رو طوری فراهم کن که طرف بشینه کار تحقیقاتی انجام بده، پروژه عملی انجام بده، خودشو قوی کنه. د آخه این نشد که شما هی بچه ها بکشی سمت تئوری و حفظیات و ...
بازم دروس ارشد بود و زیرمجموعه گرایش خودت حرفی. اما این شکلی.... الله اعلم
ارسال:
۱۶ مرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۱۶ ب.ظ
دروس آزمون دکتری ۹۵
سلام
من که شکه شدم کلی پول دادم کتابای مدرسان شریف را خریدم
چرا هر سال یه تز می دن
ارسال:
۱۶ مرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۳۸ ب.ظ
دروس آزمون دکتری ۹۵
دوستان لطفا نظر بدن درس های ارشد رو می خونن یا کارشناسی؟
مثلا شما معماری پیشرفته می خونید یا معماری کارشناسی؟
الگوریتم پیشرفته می خونید یا الگوریتم کارشناسی؟
شبکه پیشرفته می خونید یا شبکه ی کارشناسی؟
ارسال:
۱۶ مرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۴۳ ب.ظ
RE: دروس آزمون دکتری ۹۵
(۱۶ مرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۳۸ ب.ظ)sout777 نوشته شده توسط:  دوستان لطفا نظر بدن درس های ارشد رو می خونن یا کارشناسی؟
مثلا شما معماری پیشرفته می خونید یا معماری کارشناسی؟
الگوریتم پیشرفته می خونید یا الگوریتم کارشناسی؟
شبکه پیشرفته می خونید یا شبکه ی کارشناسی؟
این سوال من هم هست
یک سوال دیگه این که دارم آیا پس از این کنکور باید امتحان تخصصی هم بدهیم؟
ارسال: #۱۰
۱۶ مرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۵۶ ب.ظ
دروس آزمون دکتری ۹۵
من شبکه و معماری اصلا نمیخونم
بقیه هم کارشناسی رو میخونم
البته تو قسمت سیستم پاسخگویی سنجش، سوال رو مطرح کردم هنوز جواب ندادن هرچند به طراح بستگی داره

منظورشون از نوبت دوم (آبانماه) اینه که داوطلب دو بار در سال میتونه شرکت کنه؟ یا اینکه دو مرحله ای هستش؟
ارسال: #۱۱
۱۶ مرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۵۶ ب.ظ
(۱۶ مرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۵۶ ب.ظ)morelo نوشته شده توسط:  من شبکه و معماری اصلا نمیخونم
البته تو قسمت سیستم پاسخگویی سنجش، سوال رو مطرح کردم هنوز جواب ندادن هرچند به طراح بستگی داره

منظورشون از نوبت دوم (آبانماه) اینه که داوطلب دو بار در سال میتونه شرکت کنه؟ یا اینکه دو مرحله ای هستش؟
ارسال: #۱۲
۱۶ مرداد ۱۳۹۴, ۰۲:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ مرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۰۴ ب.ظ، توسط bahareh.)
(۱۶ مرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۵۶ ب.ظ)morelo نوشته شده توسط:  من شبکه و معماری اصلا نمیخونم

فک کنم منظورشون از دو مرحله اینه که دوبار برگزار میشه:
"آزمون سنجش علمی داوطلبان ورود به دوره دکتری دو بار در سال در ما ههای آبان و اسفند توسط سازمان سنجش آموزش کشور برگزار می گردد."

منظورشون از این جمله چیه ؟

"۳- تعداد دروس آزمون استاندارد که بخشی از آزمون سنجش علمی می باشد حداکثر ۳ درس می باشد."
ارسال: #۱۳
۱۶ مرداد ۱۳۹۴, ۰۲:۰۴ ب.ظ
(۱۶ مرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۰۲ ب.ظ)bahareh نوشته شده توسط:  
(16 مرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۵۶ ب.ظ)morelo نوشته شده توسط:  من شبکه و معماری اصلا نمیخونم

"آزمون سنجش علمی داوطلبان ورود به دوره دکتری دو بار در سال در ما ههای آبان و اسفند توسط سازمان سنجش آموزش کشور برگزار می گردد."

یعنی اگه اسفند رتبه دلخواه رو بیاریم لازم نیست آبان کنکور بدیم؟
ارسال: #۱۴
۱۶ مرداد ۱۳۹۴, ۰۲:۰۵ ب.ظ
دروس آزمون دکتری ۹۵
امسال که فقط اسفنده، سال دیگه هم آبان هست، هم اسفند! دو مرحله ای نیست! شما یکی از این دو آزمون رو شرکت می کنید و میرید برای مصاحبه!
اون سیستم پاسخگویی کلا چرته!!! توی دفترچه دو سال پیاپی می نوشتن یکی از رشته های مجاز برای شرکت در دکتری تکنولوژی آموزشی رشته ی آموزش مهندسی کامپیوتر- نرم افزار هست! من می گفتم رشته ای به نام مهندسی کامپیوتر داریم، رشته ی به نام آموزش کامپیوتر هم داریم ولی رشته ای به نام آموزش مهندسی کامپیوتر نداریم- نرم افزار نداریم، نه تنها این ایراد اصلاح نشد بلکه دست آخرر اون سیستم پاسخ گویی به من گفت این اسم ها رو وزارت علوم داده و ما نمی دونیم چه خبره!!!
جواب هایی هم که میده خیلی کلیه! مثلا من چند وقت پیش توی این سیستم می گفتم آزمون جدید دو مرحله ای چه منابعی داره؟ سیستمشون جواب می زد هنوز چیزی در خصوص دو مرحله ای بودن به ما ابلاغ نشده! در حالی که مسئولین سازمان سنجش مرتب داشتن این نحوه ی جدید دکتری را مصاحبه می کردن با رسانه ها!!!
الان هم لابد این سیستم در پاسخ به این سوال که اینا درس ارشدن یا کارشناسی خیلی کلی می گه: " منابع در دفترچه ی شماره ی ۱ ذکر شده است!!!"
بدترین قسمتش اینجاست که حتی اگه بدونیم منظورشون دروس کارشناسیه و یا دروس ارشده باز هم مشکل حل نمی شه!!! طراح از کدوم سوال در میاره حسابه!!!
ارسال: #۱۵
۱۶ مرداد ۱۳۹۴, ۰۲:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ مرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۳۹ ب.ظ، توسط morelo.)
دروس آزمون دکتری ۹۵
امسال اسفند نوبت اول شده ، آبان نوبت دوم!!!!!!!!!!!!
سال دیگه آبان نوبت اول میشه، اسفند نوبت دوم!!!!!!!!!

یکیش (اسفند یا آبان) رو رتبه بیاریم تا دو سال اعتبار داره و میشه برای مصاحبه دعوت شد

(۱۶ مرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۰۲ ب.ظ)bahareh نوشته شده توسط:  
(16 مرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۵۶ ب.ظ)morelo نوشته شده توسط:  من شبکه و معماری اصلا نمیخونم

منظورشون از این جمله چیه ؟

"۳- تعداد دروس آزمون استاندارد که بخشی از آزمون سنجش علمی می باشد حداکثر ۳ درس می باشد."

بعضی رشته ها دو درس و بیشترشون سه درس هستش
البته سه درس برای ما شده شش درس
 سپاس‌گزاری شده توسط: bahareh , سجاد۶۷

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۸۵۶ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  آزمون دکتری ۹۸ jntdst ۸۴ ۴۰,۶۵۰ ۱۸ دى ۱۴۰۱ ۰۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: farzane1400
  ضرایب دروس کنکورریاضی sanjeshserv1 ۰ ۸۶۸ ۰۳ تیر ۱۴۰۱ ۱۱:۱۴ ق.ظ
آخرین ارسال: sanjeshserv1
  آزمون دکتری sara198 ۱ ۱,۳۸۷ ۱۶ دى ۱۴۰۰ ۱۱:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: soha1
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۱ ۱۲,۹۲۲ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۷,۸۳۲ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۵,۹۷۱ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine
  دکتری بدون آزمون wskf ۱ ۲,۱۳۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه های آزمون دکتری هوش مصنوعی ۹۶ robotic1981 ۵ ۷,۶۸۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  دروس امتحانی تحلیلگر سیستم ۱ Reg2net ۴ ۳,۳۴۰ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۱۰:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: masumeg5

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close