زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۴۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کار دولتی از سال دوم ارشد؟؟؟ (مربوط ب استخدام دستگاه های اجرایی کشور-اول خرداد ۹۴)

ارسال:
۱۷ مرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۴۵ ب.ظ
کار دولتی از سال دوم ارشد؟؟؟ (مربوط ب استخدام دستگاه های اجرایی کشور-اول خرداد ۹۴)
سلام دوستان
ببخشید که طولانیه، ولی لطفا بخونید راهنمایی کنید :(
مخصوصا دانشجوها و فارغ التحصیلای دانشگاه شریف و امیرکبیر. لطفا
یه مشورت میخوام
من واسه مصاحبه ی پست کارشناس شبکه ی سازمان سنجش دعوت شدم
حالا واقعا موندم که برم یا نرم
اولا مصاحبه کرجه، بنده اهوازم
بومی ک نیستم هیچ سهمیه دیگه ای هم ندارم
البته سهمیه ها یبار توی نمره ازمون اثر داده شدن، یبار دیگه هم با همون ضریب توی مصاحبه موثر خواهد بود.
اصلا نمیدونم امیدی بهش هست یا نه، ولی
با خودم میگم اگرم قبول شم، میتونم همزمان با ارشد مثلا امیرکبیر این کارو داشته باشم??!!
من با این فکر شرکت کردم که تا کارشون شروع بشه خیلی طول میکشه،
اما بنظر میاد دارن کاراشونو خیلی سریع انجام میدن! مصاحبشونم اول شهریوره!
فکر میکنم اگه خیلی طول بکشه یک سال دیگست شروع رسمی کارشون! شایدم زودتر :(
اونوقت اگه اون زمان من ترم ۳ ارشد باشم، با وجود پایان نامه آیا میشه کار دولتی داشت؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۷ مرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۴۷ ب.ظ
یه توصیه خوب
اول اینکه برای شغل شما مثلا می گم ده نفر بخوان ۹۰ نفر دعوت به مصاحبه شدن زیاد حساس نشو
ببین هزینه رفت و برگشت داری بدی برو مصاحبه حداقل تجربه میشه برات
اما برای قبول شدن تو مصاحبه با توجه به شرایط حاظر احتمالش ده درصد نهایت نهایت ۲۰ درصدم نیست قبول بشی
اما مصاحبه رو برو
۰
۳
ارسال:
۱۷ مرداد ۱۳۹۴, ۰۵:۰۶ ب.ظ
RE: کار دولتی از سال دوم ارشد؟؟؟ (مربوط ب استخدام دستگاه های اجرایی کشور-اول خرداد ۹۴)
(۱۷ مرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۴۷ ب.ظ)خانه سبز نوشته شده توسط:  یه توصیه خوب
اول اینکه برای شغل شما مثلا می گم ده نفر بخوان ۹۰ نفر دعوت به مصاحبه شدن زیاد حساس نشو
اما برای قبول شدن تو مصاحبه با توجه به شرایط حاظر احتمالش ده درصد نهایت نهایت ۲۰ درصدم نیست قبول بشی
اما مصاحبه رو برو

مگه شما میدونید رتبه من چند شده که اینجوری با اطمینان احتمال میزنید؟ :)[/size]
ضمنا ۲نفر میخوان که ۳برابر ظرفیت دعوت میکنن، یعنی ۶نفر دعوت شدن :p
این توضیح رو هم دادم که بعد از تاثیر دادن سهمیه ها رتبه هارو تعیین کردن و منم برای مصاحبه پذیرفته شدم.
الان سوال من چیز دیگه ایه. راجب امکان انجام همزمان کار و پایان نامه توی دانشگاه امیرکبیر یا شریفه
۲
۱
ارسال:
۱۷ مرداد ۱۳۹۴, ۰۸:۲۳ ب.ظ
RE: کار دولتی از سال دوم ارشد؟؟؟ (مربوط ب استخدام دستگاه های اجرایی کشور-اول خرداد ۹۴)
فقط نظر شخصی : اگه واقعا نیاز نداری نرو ! یه معدل خوب و پایان نامه قوی تو یه دانشگاه خوب خیلی بیشتر به کار میاد .
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda.h
ارسال:
۱۷ مرداد ۱۳۹۴, ۰۹:۰۹ ب.ظ
(۱۷ مرداد ۱۳۹۴ ۰۵:۰۶ ب.ظ)neda.h نوشته شده توسط:  
(17 مرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۴۷ ب.ظ)خانه سبز نوشته شده توسط:  یه توصیه خوب
اما مصاحبه رو برو

مگه شما میدونید رتبه من چند شده که اینجوری با اطمینان احتمال میزنید؟ Smile[/size]
ضمنا ۲نفر میخوان که ۳برابر ظرفیت دعوت میکنن، یعنی ۶نفر دعوت شدن Tongue
این توضیح رو هم دادم که بعد از تاثیر دادن سهمیه ها رتبه هارو تعیین کردن و منم برای مصاحبه پذیرفته شدم.
الان سوال من چیز دیگه ایه. راجب امکان انجام همزمان کار و پایان نامه توی دانشگاه امیرکبیر یا شریفه
شما حالا حالا طول می کشه بخوای جواب بدی...
امیدوارم وقتی رفتی قبول بشی...
رفیق خود من رتبه دوم اورده بود تو استخدام دارایی ۳ برابر ظرفیت دعوت شدن
همه تبریک گفته بودیم اما نتایج اومد اما فلذا ...
جالبه رفیق من بومی هم بود اقا هم بود
امیدوارم شما که
خانم هستید
غیر بومی هستید
نفر اول اول اول قبول بشید Smile
۱
۰
ارسال:
۱۷ مرداد ۱۳۹۴, ۰۹:۵۸ ب.ظ
اگر حسش رو دارید برید مصاحبه چیزی رو از دست نمیدید. حداقل یک تجربه و یک سفر میشه.

انشاءالله که قبول بشید. اگر مصاحبه بدید معمولا بعد از یک ما تا سه ماه نتیجه قبولی مصاحبه رو میگن بعد کار گزینش شروع میشه از قبیل پر کردن فرم گزینش، تحقیقات محل بعد مصاحبه عقیدتی سیاسی و ارسال مدارک برای بررسی که حداقل چهار پنج ماه طول میکشه (برای خود من حدود هشت ماه طول کشید). بعد از اون سوءپیشینه و آزمایشات پزشکی و یکسری روال عادی که خودتون هم میتونید همه اینها رو با چند ماه تاخیر کش بدید همینکاری که من الان چندماهه دارم شروع به کارم رو به تاخیر میندازم.

نظر من همیشه اینه هیچ فرصت و گزینه ای رو نباید از دست داد. شما شاید نخواهید برید اونجا و اصلا کار دولتی ارزش نداشته باشه ولی آدم از فردای خودش خبر نداره بهتره این گزینه رو بذارید. خلاصه شما برید مصاحبه یا قبول میشید یا نمیشد. اگر نشدید که هیچ، اگر شدید یک سال حداقل وقت دارید فکر کنید و تصمیم درست تری بگیرید فقط تنبلی نکن اینکه بخوای از اهواز بری تهران کار سختی نیست
۳
۰
ارسال:
۱۷ مرداد ۱۳۹۴, ۱۰:۲۰ ب.ظ
(۱۷ مرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۴۵ ب.ظ)neda.h نوشته شده توسط:  سلام دوستان
ببخشید که طولانیه، ولی لطفا بخونید راهنمایی کنید Sad
مخصوصا دانشجوها و فارغ التحصیلای دانشگاه شریف و امیرکبیر. لطفا
یه مشورت میخوام
من واسه مصاحبه ی پست کارشناس شبکه ی سازمان سنجش دعوت شدم
حالا واقعا موندم که برم یا نرم
اولا مصاحبه کرجه، بنده اهوازم
بومی ک نیستم هیچ سهمیه دیگه ای هم ندارم
البته سهمیه ها یبار توی نمره ازمون اثر داده شدن، یبار دیگه هم با همون ضریب توی مصاحبه موثر خواهد بود.
اصلا نمیدونم امیدی بهش هست یا نه، ولی
با خودم میگم اگرم قبول شم، میتونم همزمان با ارشد مثلا امیرکبیر این کارو داشته باشم??!!
من با این فکر شرکت کردم که تا کارشون شروع بشه خیلی طول میکشه،
اما بنظر میاد دارن کاراشونو خیلی سریع انجام میدن! مصاحبشونم اول شهریوره!
فکر میکنم اگه خیلی طول بکشه یک سال دیگست شروع رسمی کارشون! شایدم زودتر Sad
اونوقت اگه اون زمان من ترم ۳ ارشد باشم، با وجود پایان نامه آیا میشه کار دولتی داشت؟
به نظر من که عالیه ومی تونی هر دو رو بری، ایشا... که قبول میشی ،سعی کن هر دو رو داشته باشی چون عالیه.
۱
۰
ارسال:
۱۸ مرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۴۵ ق.ظ
سلام
دقیقا این تجربه ای هست که من داشتمش و هنوزم دارم!!!
اواسط ترم دوم مشغول به کار شدم تو یه ارگان دولتی توی شهرستان و همزمان ارشدم رو هم داشتم میخوندم تو علم و صنعت ( یعنی هنورم میخونم Smile ) باید بگم شدنو میشه ولی واقعا انرژی زیادی ازت میگیره!!! به شدت
حداقل واسه من اینطور بود چون مجبور بودم خیلی رفت و آمد کنم. البته به پولش نیاز داشتم و همچنین رییسم توی اداره خیلی باهام راه اومده.
از لحاظ درسی عقب نیفتادم ( معدلم حدود ۱۸ هست) ولی خیلی سخت بود. شاید برگردم به عقب این کارو انجام ندم
الانم به شدت درگیر پایان نامه هستم و همه هدفم اینه که اپلای کنم و مطمئنم که تا دو سال دیگه میتونم برم.
منظورم اینه اگر بخوای میتونی داشته باشیش و به همه اهداف تو زندگیت برسی ولی از الان باید بدونی که کار سختیه Smile چون درگیر نظام اداری مسخره کشور میشی Smile
۲
۰
ارسال:
۱۸ مرداد ۱۳۹۴, ۰۲:۰۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ مرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۱۵ ق.ظ، توسط neda.h.)
(۱۷ مرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۵۸ ب.ظ)omid.n1990 نوشته شده توسط:  اگر حسش رو دارید برید مصاحبه چیزی رو از دست نمیدید. حداقل یک تجربه و یک سفر میشه.

انشاءالله که قبول بشید. اگر مصاحبه بدید معمولا بعد از یک ما تا سه ماه نتیجه قبولی مصاحبه رو میگن بعد کار گزینش شروع میشه از قبیل پر کردن فرم گزینش، تحقیقات محل بعد مصاحبه عقیدتی سیاسی و ارسال مدارک برای بررسی که حداقل چهار پنج ماه طول میکشه (برای خود من حدود هشت ماه طول کشید). بعد از اون سوءپیشینه و آزمایشات پزشکی و یکسری روال عادی که خودتون هم میتونید همه اینها رو با چند ماه تاخیر کش بدید همینکاری که من الان چندماهه دارم شروع به کارم رو به تاخیر میندازم.

نظر من همیشه اینه هیچ فرصت و گزینه ای رو نباید از دست داد. شما شاید نخواهید برید اونجا و اصلا کار دولتی ارزش نداشته باشه ولی آدم از فردای خودش خبر نداره بهتره این گزینه رو بذارید. خلاصه شما برید مصاحبه یا قبول میشید یا نمیشد. اگر نشدید که هیچ، اگر شدید یک سال حداقل وقت دارید فکر کنید و تصمیم درست تری بگیرید فقط تنبلی نکن اینکه بخوای از اهواز بری تهران کار سختی نیست
بله درست میگید، کاملا حق با شماست.
ممنونم از توصیه ی خوبتونSmile
فقط، شما میدونید واسه تحویل دادن مدارک (یه هفته قبل از مصاحبه) لازم ب حضور هست یا اینکه میتونم مدارکم رو بدم کس دیگه ای ببره؟ از اون جهت سوال میکنم که میگم شاید یه قاعده ی کلی داشته باشه این روند
بازم ممنونم از راهنماییتونSmile

(۱۸ مرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۴۵ ق.ظ)mortez28 نوشته شده توسط:  سلام
دقیقا این تجربه ای هست که من داشتمش و هنوزم دارم!!!
اواسط ترم دوم مشغول به کار شدم تو یه ارگان دولتی توی شهرستان و همزمان ارشدم رو هم داشتم میخوندم تو علم و صنعت ( یعنی هنورم میخونم Smile ) باید بگم شدنو میشه ولی واقعا انرژی زیادی ازت میگیره!!! به شدت
حداقل واسه من اینطور بود چون مجبور بودم خیلی رفت و آمد کنم. البته به پولش نیاز داشتم و همچنین رییسم توی اداره خیلی باهام راه اومده.
از لحاظ درسی عقب نیفتادم ( معدلم حدود ۱۸ هست) ولی خیلی سخت بود. شاید برگردم به عقب این کارو انجام ندم
الانم به شدت درگیر پایان نامه هستم و همه هدفم اینه که اپلای کنم و مطمئنم که تا دو سال دیگه میتونم برم.
منظورم اینه اگر بخوای میتونی داشته باشیش و به همه اهداف تو زندگیت برسی ولی از الان باید بدونی که کار سختیه Smile چون درگیر نظام اداری مسخره کشور میشی Smile

خیلی ممنون که تجربتون رو در اختیارمون گذاشتیدSmile این خیلی خوبهSmile
اونوقت شما الان بخاطر تایم کاریتون برا پایان نامه ای که خیلی هم براتون مهمه وقت کم نمیارید؟
شما میدونید مدارک رو لازمه خودم ببرم یا میشه کس دیگه ای هم ببره؟

(۱۷ مرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۲۰ ب.ظ)golsa20 نوشته شده توسط:  به نظر من که عالیه ومی تونی هر دو رو بری، ایشا... که قبول میشی ،سعی کن هر دو رو داشته باشی چون عالیه.

ممنونم Smile
۱
۰
ارسال: #۱۰
۲۰ مرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۳۹ ق.ظ
(۱۸ مرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۰۵ ق.ظ)neda.h نوشته شده توسط:  خیلی ممنون که تجربتون رو در اختیارمون گذاشتیدSmile این خیلی خوبهSmile
اونوقت شما الان بخاطر تایم کاریتون برا پایان نامه ای که خیلی هم براتون مهمه وقت کم نمیارید؟
شما میدونید مدارک رو لازمه خودم ببرم یا میشه کس دیگه ای هم ببره؟
خواهش میکنم Smile
راستش نه زیاد. یه مقدار فشار زیاده ولی خب دو شیفت کار میکنم Smile صبح تو اداره سر کارم و شب تو خونه سر پایان نامم!
من مدارک رو خودم برده بودم. یعنی روز آخر زنگ زدن برام گفتن تا یک ساعت دیگه بیار منم عجله ای بردم و یه سری جاها رو امضا زده بودم ولی خب دقیق نمیدونم که آیا میشه کس دیگه ای ببره یا نه. بهتره زنگ بزنید و بپرسید.
۰
۰
ارسال: #۱۱
۲۱ مرداد ۱۳۹۴, ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخه هرچی تماس میگیرم جواب نمیدن!:(
میگم من که دانشگاهم تهرانه، چجوری میشه از تهران اونم کنار دانشگاه، کرج کار کرد! میشه ایا؟:(
خیلی وحشتناک نمیشه؟ کی بیدار شم کی بخوابم کی رو پایان نامه کار کنم??!!:( بنظر شما واقعا میشه???
۰
۰
ارسال: #۱۲
۲۳ مرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۱۸ ب.ظ
(۲۱ مرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۱۸ ب.ظ)neda.h نوشته شده توسط:  آخه هرچی تماس میگیرم جواب نمیدن!Sad
میگم من که دانشگاهم تهرانه، چجوری میشه از تهران اونم کنار دانشگاه، کرج کار کرد! میشه ایا؟Sad
خیلی وحشتناک نمیشه؟ کی بیدار شم کی بخوابم کی رو پایان نامه کار کنم??!!Sad بنظر شما واقعا میشه???
راستش به نظر منم خیلی سخته. شاید اگر باهات راه نیان واقعا نشه!!!
من تو پست اولم گفتم که رئیسم خیلی باهام راه اومد. واقعا خیلی راه اومد.
من ترم دوم و سوم هفته ای سه روز مرخصی میگرفتم!!
یه راه دیگه هم دارید. اونم اینکه این کار رو قبول کنید و بعدش به مدت یک یا دو سال مرخصی بدون حقوق بگیرید که خیالتون از بابت کار راحت باشه.
۱
۰
ارسال: #۱۳
۲۴ مرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۰۷ ق.ظ
(۲۳ مرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۱۸ ب.ظ)mortez28 نوشته شده توسط:  
(21 مرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۱۸ ب.ظ)neda.h نوشته شده توسط:  آخه هرچی تماس میگیرم جواب نمیدن!Sad
میگم من که دانشگاهم تهرانه، چجوری میشه از تهران اونم کنار دانشگاه، کرج کار کرد! میشه ایا؟Sad
خیلی وحشتناک نمیشه؟ کی بیدار شم کی بخوابم کی رو پایان نامه کار کنم??!!Sad بنظر شما واقعا میشه???
راستش به نظر منم خیلی سخته. شاید اگر باهات راه نیان واقعا نشه!!!
من تو پست اولم گفتم که رئیسم خیلی باهام راه اومد. واقعا خیلی راه اومد.
من ترم دوم و سوم هفته ای سه روز مرخصی میگرفتم!!
یه راه دیگه هم دارید. اونم اینکه این کار رو قبول کنید و بعدش به مدت یک یا دو سال مرخصی بدون حقوق بگیرید که خیالتون از بابت کار راحت باشه.
یعنی مرخصی بدون حقوق راحت میدن واقعا؟
۰
۰
ارسال: #۱۴
۰۲ شهریور ۱۳۹۴, ۰۱:۴۷ ق.ظ
(۲۴ مرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۰۷ ق.ظ)neda.h نوشته شده توسط:  یعنی مرخصی بدون حقوق راحت میدن واقعا؟
به راحتی نمیدن!!! ولی دوندگی کنید میدن. من یکی از دوستام حدود یک سال گرفت
البته با توجه به قانون اگه دکتری قبول بشید میتونین ۵ سال بدون حقوق مرخصی بگیرین ولی برای ارشد چیزی تعریف نشده
تنها راهش به نظرم با گواهی پزشک هست.
۰
۰
ارسال: #۱۵
۰۲ شهریور ۱۳۹۴, ۰۱:۴۳ ب.ظ
من اگه جای شما بودم می رفتم
اگه شغل خوبی با حقوق و مزایای خوبیه صد در صد می ارزه، مخصوصاً توی این بلبشوی بیکاری
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015 , neda.h

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۱ ۸۱۰ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۰۴:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: liliahmadi
  تعریف ای پی استاتیک در ویندوز ۱۱ و مودم و دستگاه تردد babmelo ۰ ۴۹۲ ۰۳ تیر ۱۴۰۲ ۱۱:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: babmelo
  تست ۸۷ کامپیوتر مربوط به عامل ها Shekarchi_shab ۳ ۱,۷۷۸ ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ ۰۷:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۲۰ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  امریه ارگان های دولتی it_man ۰ ۵۵۸ ۰۸ دى ۱۴۰۱ ۰۱:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: it_man
  کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ عزیز دادخواه ۲ ۳,۸۱۷ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  استخدام کارشناس تحلیل داده zeinab_IT ۰ ۱,۰۵۱ ۱۷ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: zeinab_IT
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۵۱۴ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl
  استخدام در فنآوری اطلاعات خدمات حوزه علمیه قم oloom-ensani ۱۵ ۸,۹۰۷ ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: oloom-ensani
  به دانشجوی تازه کار چه پیشنهادی میکنید ؟ اورمزد ۴ ۴,۰۱۰ ۲۳ بهمن ۱۳۹۹ ۰۵:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: اورمزد

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close