زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۵:۴۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مقالم پذیرفته شده، آیا ژورنال بدون ضریب تاثیر با هزینه چاپ ۱ میلیون ارزششو داره؟

ارسال:
۰۴ شهریور ۱۳۹۴, ۰۱:۱۰ ق.ظ
مقالم پذیرفته شده، آیا ژورنال بدون ضریب تاثیر با هزینه چاپ ۱ میلیون ارزششو داره؟
سلام دوستان برای همایش بین المللی یافته های نوین پژوهشی در مهندسی برق و علوم کامپیوتر دوتا نامقاله دارم که پذیرفته شده، برای چاپ تو ژورنال، هزینه هر مقاله ۱ میلیونه. گفت ژورنال isi بدون ضریب تاثیر، از اونجایی که فقط یه مقاله کنفرانسی دارم. ایا ارزششی تو مصاچبه دکترا دارن ژورنالهای بدون ضریب تاثیر؟ بنظرتون پرداخت کنم یا نه؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۴ شهریور ۱۳۹۴, ۰۲:۵۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۰۰ ق.ظ، توسط Masoud05.)
RE: مقالم پذیرفته شده، آیا ژورنال بدون ضریب تاثیر با هزینه چاپ ۱ میلیون ارزششو داره؟
(۰۴ شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۱۰ ق.ظ)vanoooshe نوشته شده توسط:  سلام دوستان برای همایش بین المللی یافته های نوین پژوهشی در مهندسی برق و علوم کامپیوتر دوتا نامقاله دارم که پذیرفته شده، برای چاپ تو ژورنال، هزینه هر مقاله ۱ میلیونه. گفت ژورنال isi بدون ضریب تاثیر، از اونجایی که فقط یه مقاله کنفرانسی دارم. ایا ارزششی تو مصاچبه دکترا دارن ژورنالهای بدون ضریب تاثیر؟ بنظرتون پرداخت کنم یا نه؟

خیلی تاثیر نداره، در واقع به عنوان تکمیل روزمه خوبه به نسبت. اما اگر ۱ میلیون براتون پولی محسوب نمیشه بنظرم بدید. اگر حس میکنید پول نسبتا زیادی هست بیخیالش بشید.
در کنارش به ISI با ایمپکت بالای ۰/۴ هم بعدا بفرستید خیلی خوبه.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
ارسال:
۰۴ شهریور ۱۳۹۴, ۱۱:۴۵ ب.ظ
البته مجله ISI بدون ایمپکت نداریم!

گر وا نمی کنی گره ای، خود گـــره مباش،
ابروگشاده باش چو دستت گشاده نیست
۰
۰
ارسال:
۰۵ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۱۳ ق.ظ
RE: مقالم پذیرفته شده، آیا ژورنال بدون ضریب تاثیر با هزینه چاپ ۱ میلیون ارزششو داره؟
(۰۴ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۴۵ ب.ظ)equilibrium نوشته شده توسط:  البته مجله ISI بدون ایمپکت نداریم!

فکر کنم اونایی که توی تامسون ایندکس میشن اما جدیدن یا خیلی ضعیفن ایمپکت صفر دارن، اگر اشتباه میگم اصلاح بفرمایید.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
ارسال:
۰۵ شهریور ۱۳۹۴, ۰۵:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ شهریور ۱۳۹۴ ۰۶:۴۱ ب.ظ، توسط equilibrium.)
نمیدونم مسعود خان؛
برداشت من اینه که مجله ISI حتما IF داره؛ ممکنه یه مجله ISI ایمپکتش هنوز محاسبه نشده باشه (به قول شما جدید باشه) ولی عنوان کردن چاپ مقالات یه کنفرانس در مجلات ISI "بدون" ایمپکت مضحک و یه سودجویی تازه است؛ خطاب من به شما نبود؛
خلاصه مسعودخان دوره تاسیس علمی کاربردی و غیرانتفاعی گذشته، الان برگزاری کنفرانس های غیر حضوری با وعده های فوق الذکر و با نرخ پذیرش بالای ۱۰۰ درصد (: رونق داره؛ پول گنده میخای بجمب باباجون (۸

گر وا نمی کنی گره ای، خود گـــره مباش،
ابروگشاده باش چو دستت گشاده نیست
۰
۰
ارسال:
۰۵ شهریور ۱۳۹۴, ۰۶:۰۱ ب.ظ
(۰۵ شهریور ۱۳۹۴ ۰۵:۵۶ ب.ظ)equilibrium نوشته شده توسط:  نمیدونم مسعود خان؛
برداشت من اینه که مجله ISI حتما IF داره؛ ممکنه یه مجله ISI ایمپکتش هنوز محاسبه نشده باشه (به قول شما جدید باشه) ولی عنوان کردن چاپ مقالات یه کنفرانس در مجلات ISI "بدون" ایمپکت مضحک و یه سودجویی تازه است؛ خطاب من به شما نبود؛
خلاصه مسعودخان دوره تاسیس علمی کاربردی و غیرانتفاعی گذشته، الان برگزاری کنفرانس های غیر حضوری با وعده های فوق الذکر و با نرخ پذیرش بالای ۱۰۰ درصد (: رونق داره؛ پول گنده میخای بجمب باباجون (۸

در خصوص این کنفرانس هایی که میگن ISI چاپ میکنن باید بگم حق با شماست. من خودم چک کردم چند موردش رو، هیچ یک تو Sjr و تامسون نیست و عملا بی ارزش هستن. اما اینی که من میگم توی تامسون هست اما هیچ گزارشی از ایمپکت نداره، در نتیجه همچنان فکر میکنم ژورنال ISI با ایمپکت صفر داریم.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: equilibrium
ارسال:
۰۸ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۳۵ ب.ظ
ظاهران جورنال هایی که ضریب تاثیرشون از یه عددی پایینتره رو صفر در نظر میگیرن. لیست مجلات رو اعلام کردن. اگه اطلاعاتی دارین ببینید چقد معتبره من که چیزی سر در نیاوردم
۱- Ciencia e Natura
issn: 0100-8307

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۲- International Journal of Natural and Engineering Sciences(IJNES)
issn: 1307-1149

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

International%20Journal%20of%20Natural%20and%20%20
Engineering%20Sciences&Islem=Issue

۳- Cumhuriyet Science Journal
issn: 1300-1949

۴- Indian Journal of Natural Sciences
۰۹۷۶-۰۹۹۷

۰
۰
ارسال:
۰۵ دى ۱۳۹۴, ۰۱:۱۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ دى ۱۳۹۴ ۰۱:۱۶ ق.ظ، توسط vanoooshe.)
کمک
سلام. من مقالم از طریق کنفرانستو ژورنال ISI چاپ شده. فقط اسمس دادن مقالات چاپ شده و لینک ژورنال توش هست که چکیده مقاله ها رو داره.. میخواستم بپرسم چیا باید ازشون بخوایم که تو مصاحبه دکترا ارائه بدیم؟ مقاله چاپ شده یا سی دی ؟. ببخشید سوالم خیلی ناشیانست.
۰
۰
ارسال:
۰۵ دى ۱۳۹۴, ۰۱:۵۳ ق.ظ
RE: مقالم پذیرفته شده، آیا ژورنال بدون ضریب تاثیر
(۰۵ دى ۱۳۹۴ ۰۱:۱۵ ق.ظ)vanoooshe نوشته شده توسط:  سلام. من مقالم از طریق کنفرانستو ژورنال ISI چاپ شده. فقط اسمس دادن مقالات چاپ شده و لینک ژورنال توش هست که چکیده مقاله ها رو داره.. میخواستم بپرسم چیا باید ازشون بخوایم که تو مصاحبه دکترا ارائه بدیم؟ مقاله چاپ شده یا سی دی ؟. ببخشید سوالم خیلی ناشیانست.

روز دفاع باید پرینت مقاله که سربرگ داره ( یا مشخصات ناشر و شماره چاپ داره به نحوی در اون قید شده) رو همراه داشته باشید. کلا سی دی و ... اصلا بدردتون نمیخوره. بهتره یه CV مرتب داشته باشید بجاش!!

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
ارسال: #۱۰
۰۶ دى ۱۳۹۴, ۰۱:۲۳ ق.ظ
RE: مقالم پذیرفته شده، آیا ژورنال بدون ضریب تاثی
(۰۵ دى ۱۳۹۴ ۰۱:۵۳ ق.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  
(05 دى ۱۳۹۴ ۰۱:۱۵ ق.ظ)vanoooshe نوشته شده توسط:  سلام. من مقالم از طریق کنفرانستو ژورنال ISI چاپ شده. فقط اسمس دادن مقالات چاپ شده و لینک ژورنال توش هست که چکیده مقاله ها رو داره.. میخواستم بپرسم چیا باید ازشون بخوایم که تو مصاحبه دکترا ارائه بدیم؟ مقاله چاپ شده یا سی دی ؟. ببخشید سوالم خیلی ناشیانست.

روز دفاع باید پرینت مقاله که سربرگ داره ( یا مشخصات ناشر و شماره چاپ داره به نحوی در اون قید شده) رو همراه داشته باشید. کلا سی دی و ... اصلا بدردتون نمیخوره. بهتره یه CV مرتب داشته باشید بجاش!!

مرسی از راهنماییتونCool
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دریافت مدارک تحصیلی به صورت آنلاین امکان داره ؟ MohsenRezaei ۱ ۲۳۷ ۰۹ دى ۱۴۰۲ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: MohsenRezaei
  جزوه اسکن شده " سیستم های توزیع شده " دکتر پدرام arash691 ۸ ۱۴,۱۷۹ ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: negarrah
  فیلم قفل شده Mohammad_TeZaR ۰ ۰ ۰۵ شهریور ۱۴۰۱ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Mohammad_TeZaR
Exclamation سلام لطفاً یکی به من بگه مرتبه زمانی ها چطوری به log تبدیل میشن فرمول داره؟؟ Azadam ۶ ۳,۹۰۵ ۰۶ دى ۱۴۰۰ ۰۹:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Soldier's life
  فروش منابع ارشد انفورماتیک پزشکی(چاپ ۹۱ تا ۹۴) ali reza ۱ ۲,۶۲۸ ۰۶ آذر ۱۴۰۰ ۰۹:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ali reza
  سلام بچه های کدهای سیستم تهویه هوا رو کسی داره فاطمه دیبا ۰ ۱,۱۷۶ ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  بررسی اعتبار یک مجله برای چاپ مقاله one hacker alone ۰ ۱,۹۹۸ ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  سلام آیا اینجا کسی رشتش کامپیوتر هست؟ parisa1140 ۲ ۳,۹۱۱ ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: farsamw
  دکتری بدون آزمون wskf ۱ ۲,۱۵۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Heart هزینه عشق واقعی چقدر است aatwo ۵ ۵,۳۵۳ ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ghaderZ

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close