زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۰۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سطح علمی و معرفی اساتید گرایش شبکه دانشگاه آزاد تبریز

ارسال:
۰۴ شهریور ۱۳۹۴, ۱۰:۲۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۳۰ ق.ظ، توسط sanamsayna.)
سلام خدمت دوستان
یک راهنمایی می خواستم از دوستانی که شبکه آزاد تبریز و یا امنیت اهر می خونن سطح این دانشگاه ها و اساتید چطوریه ؟
راستش من شبکه خیلی دوست دارم .از طرفی دیگه می خوام دکترا برم از ایران .امتحان آزاد رو خوب دادم فکر کنم یکی از این دو قبول بشم ولی نمی دونم ارزش داره برم یا نه .ممنون میشم اگه استاد ها و سطح کلاس ها رو بفرمایین .چون امسال شبکه میره زیرگروه کامپیوتر می ترسم دوباره شروع کنم ولی از این ورم نمی دونم سطح این دانشگاه چه جوریه یعنی برم یا نرم.یعنی اگه برم بعدا واسه اپلای مشکل میشه یا نه اگه معدلم خوب باشه می تونم اقدام کنم
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۹ شهریور ۱۳۹۴, ۰۷:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۰۲ ب.ظ، توسط plusdeck.)
سلام.
والا.. دانشگاه آزاد تبریز گروه نرم افزار و معماریش خوبه.. اما از دیدگاه بنده برای شبکه اساتید خیلی تاپی نداره!
در مورد اپلای که فرمودید، تمام دانشگاه های آزاد ایران رو از یک دید یکسان میبینن. ولی به نظر من اگر روابط خوب با اساتید قوی داشته باشید و بتونید حتی ۱ مقاله با ارزش بدید، چرا نتونید برای دکتری اپلای کنید.
دوستانی که الان آزاد تبریز ارشد میخونن بهتر میتونن بیان و اینجا نظر بدن. آزاد تبریز سال اول هست که ارشد شبکه میگیره، و گمان میکنم بر اساس پتانسیل های موجود گروه معماریش داره این کار رو انجام میده. شاید اگر برای ارشد سراسری ۹۵ نتونم نتیجه مناسبی بگیرم بیام همینجا. موفق باشید.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sanamsayna
ارسال:
۰۱ مهر ۱۳۹۴, ۱۲:۳۳ ب.ظ
ممنون از راهنمایی تون
ولی یک مورد رو در پاسختون اصلاح کنم سال اول نیست؛ آزاد تبریز چندین ساله شبکه می گیره
۰
۰
ارسال:
۰۲ مهر ۱۳۹۴, ۰۲:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ مهر ۱۳۹۴ ۰۲:۲۳ ب.ظ، توسط plusdeck.)
RE: سطح علمی و معرفی اساتید گرایش شبکه دانشگاه آزاد تبریز
(۰۱ مهر ۱۳۹۴ ۱۲:۳۳ ب.ظ)sanamsayna نوشته شده توسط:  ممنون از راهنمایی تون
ولی یک مورد رو در پاسختون اصلاح کنم سال اول نیست؛ آزاد تبریز چندین ساله شبکه می گیره
دفترچه سال ۹۳ و ۹۲ رو خودتون ببینید، نامی از آزاد تبریز برده نشده! نمیشه که اسمش تو دفترچه نباشه و دانشجو بگیره!

سال ۹۳:
[تصویر:  385568_azad93.jpg]

سال ۹۲:
[تصویر:  385568_azad92.jpg]

دانشگاه آزاد تبریز و آزاد شبستر، از سال ۹۴ یعنی امسال برای اولین بار قراره دانشجوی شبکه بگیرن.

[تصویر:  385568_azad94.jpg]
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Parisa-SH

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۳,۹۳۶ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۸۵۸ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۶۵۲ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
Information معرفی شغل برای شهریه‌ی دانشگاه Cina ۹ ۵,۳۷۱ ۲۹ مهر ۱۴۰۲ ۰۵:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: rashinpazh
  معرفی منبع مناسب برای ارشد گسسته saharitst ۲۱ ۲۴,۴۷۵ ۲۲ دى ۱۴۰۰ ۰۶:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: YasiAli
Music معرفی آهنگ‌هایی که حسابی دوسشون داریم! Amir V ۱,۱۵۱ ۲۳۳,۱۹۵ ۳۰ آذر ۱۴۰۰ ۰۵:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Azaadi
  چه جوری با سطح زبان انگلیسی تقریبا پایین رفرنس بخونیم؟ saharitst ۰ ۱,۱۹۵ ۲۱ آبان ۱۴۰۰ ۰۴:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: saharitst
  بوک کلاب ماشین لرنینگ با حضور متخصص از شرکت های گوگل ، اساتید و دانشجویان دکترا و. Doctorwho ۰ ۱,۳۹۰ ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۱ ۱۲,۹۲۶ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۷۶۵ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close