زمان کنونی: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۰۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

چی بگم واقعا ؟؟!!

ارسال: #۷۶
۲۲ شهریور ۱۳۹۴, ۱۱:۰۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۰۳ ق.ظ، توسط سلطانی.)
RE: قطعی شد !! شبکه و رایانش امن : زیرگروه مهندسی کامپیوتر
سلام دوستان
من دوباره از سیستم پاسخگویی سنجش پرسیدم تکلیف چیه و بعد از یک هفته بالاخره یه جواب بهم داد. تفسیرش با خودتون

پ.ن: تفسیر من که اینه که زیرگروه کامپیوتر میشه.Rolleyes

فایل‌(های) پیوست شده

۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۷۷
۲۲ شهریور ۱۳۹۴, ۱۱:۲۸ ق.ظ
(۲۲ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۰۲ ق.ظ)سلطانی نوشته شده توسط:  سلام دوستان
من دوباره از سیستم پاسخگویی سنجش پرسیدم تکلیف چیه و بعد از یک هفته بالاخره یه جواب بهم داد. تفسیرش با خودتون

عکستون باز نمیشه..
۰
۰
ارسال: #۷۸
۲۲ شهریور ۱۳۹۴, ۱۱:۴۸ ق.ظ
(۲۲ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۲۸ ق.ظ)marzie.ahmadi نوشته شده توسط:  
(22 شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۰۲ ق.ظ)سلطانی نوشته شده توسط:  سلام دوستان

عکستون باز نمیشه..
ااا چرا؟Huh
واسه خودم که باز میشه
۰
۰
ارسال: #۷۹
۲۲ شهریور ۱۳۹۴, ۱۱:۴۹ ق.ظ
(۲۲ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۴۸ ق.ظ)سلطانی نوشته شده توسط:  
(22 شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۲۸ ق.ظ)marzie.ahmadi نوشته شده توسط:  
(22 شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۰۲ ق.ظ)سلطانی نوشته شده توسط:  سلام دوستان

عکستون باز نمیشه..
ااا چرا؟Huh
واسه خودم که باز میشه
نمیدونم والا
۰
۰
ارسال: #۸۰
۲۲ شهریور ۱۳۹۴, ۱۱:۵۳ ق.ظ
این چی؟ باز میشه؟

فایل‌(های) پیوست شده

۰
۰
ارسال: #۸۱
۲۲ شهریور ۱۳۹۴, ۱۱:۵۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۵۵ ق.ظ، توسط Innocence.)
(۲۲ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۵۳ ق.ظ)سلطانی نوشته شده توسط:  این چی؟ باز میشه؟
آره باز شد

واویلا پس
۰
۰
ارسال: #۸۲
۲۲ شهریور ۱۳۹۴, ۱۱:۵۹ ق.ظ
قطعی شد !! شبکه و رایانش امن : زیرگروه مهندسی کامپیوتر
سلام. با این حرفا معلومه که هنوز مشخص نیست زیر گروه کدومه و بهتره تا دیر نشده خودمون اقدام کنیم!!!
بعضی از دوستان ۲ ماه پیش توی مانشت نامه نوشتن و امضا جمع کردن تا برن وزارت و بصورت حضوری اعتراض کنن اما چون جمعیت کمی حاضر بود موفق نشدند. مبنای اعتراض هم این بود: "چون کنکور کارشناسی ارشد ۹۵ مختص فارغ‌التحصیلان ورودی سال ۹۱ و قبل از آن است و با توجه به اینکه تغییر گرایش فناوری اطلاعات به مجموعه کامپیوتر در مقطع کارشناسی برای ورودی‌های ۹۲ اعمال گردید، بدیهی است این تغییرات در مقطع کارشناسی ارشد سال ۹۶ و بعد از آن اعمال گردد" که کاملاً درست و منطقی است.

بهرحال اگه دوستان میخوان امنیت و شبکه (به دلیل فوق) برای امسالم توی آیتی باقی بمونه اعلام کنن تا دوباره پیگیر نامه و اعتراض حضوری و اینها بشیم.

حاشا که من به موسم گل ترک مِی کنم /// من لاف عقل میزنم این کار کِی کنم
مطرب کجاست تا همه محصول زهد و علم /// در کار چنگ و بربط و آواز نی کنم
از قیل و قال مدرسه حالی دلم گرفت /// یک چند نیز خدمت معشوق و مِی کنم...
۱
۱
ارسال: #۸۳
۲۲ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۴۱ ب.ظ
(۲۲ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۵۹ ق.ظ)Goli.Raad نوشته شده توسط:  سلام. با این حرفا معلومه که هنوز مشخص نیست زیر گروه کدومه و بهتره تا دیر نشده خودمون اقدام کنیم!!!
بعضی از دوستان ۲ ماه پیش توی مانشت نامه نوشتن و امضا جمع کردن تا برن وزارت و بصورت حضوری اعتراض کنن اما چون جمعیت کمی حاضر بود موفق نشدند. مبنای اعتراض هم این بود: "چون کنکور کارشناسی ارشد ۹۵ مختص فارغ‌التحصیلان ورودی سال ۹۱ و قبل از آن است و با توجه به اینکه تغییر گرایش فناوری اطلاعات به مجموعه کامپیوتر در مقطع کارشناسی برای ورودی‌های ۹۲ اعمال گردید، بدیهی است این تغییرات در مقطع کارشناسی ارشد سال ۹۶ و بعد از آن اعمال گردد" که کاملاً درست و منطقی است.

بهرحال اگه دوستان میخوان امنیت و شبکه (به دلیل فوق) برای امسالم توی آیتی باقی بمونه اعلام کنن تا دوباره پیگیر نامه و اعتراض حضوری و اینها بشیم.
سلام .. کاملا درست میفرمایید منم با شما موافقم منتها مثلا خود من اصفهانم اینکه حضوری برای اعتراض بیام خیلی سخته اگه بچه هایی ک تهران هستن این حرکت رو بزنن خیلی عالی میشه
۰
۱
ارسال: #۸۴
۲۲ شهریور ۱۳۹۴, ۰۲:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۲۳ ب.ظ، توسط saharitst.)
تا زمان ثبت نام جواب درست و درمون نمیدن..با توجه به تغییر زمان کنکور ارشد از بهمن به اردیبهشت احتمالش خیلی زیاده که تو دفترچه گرایشهای شبکه و امنیت زیر مجموعه کامپیوتر باشن ولی خیلی نامردیه واقعا این کار..بچه های کامپیوتر مشکلی برای ارشد ای تی ندارند ولی ای تیها خیلی به مشکل میخورن..باید این تغییرات برای سال بعد باشه نه امسال

من میخواهم پس میتوانم
۰
۱
ارسال: #۸۵
۲۲ شهریور ۱۳۹۴, ۰۲:۲۴ ب.ظ
(۲۲ شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۲۳ ب.ظ)saharitst نوشته شده توسط:  تا زمان ثبت نام جواب درست و درمون نمیدن..با توجه به تغییر زمان کنکور ارشد از بهمن به اردیبهشت احتمالش خیلی زیاده که تو دفترچه گرایشهای شبکه و امنیت زیر مجموعه کامپیوتر باشن ولی خیلی نامردیه واقعا این کار..بچه های کامپیوتر مشکلی برای ارشد ای تی ندارند ولی ای تیها خیلی به مشکل میخورن..باید این تغییرات برای سال بعد باشه نه امسال
آره خب .. بچه های کامپیوتر خیلی خوش ب حالشون میشه

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
۱
۱
ارسال: #۸۶
۲۳ شهریور ۱۳۹۴, ۰۱:۴۵ ب.ظ
بچه ها کسی لینک مجموعه سوالات کنکور ارشد آی تی ده سال اخیر رو داره برای دانلود؟؟

۰
۰
ارسال: #۸۷
۲۳ شهریور ۱۳۹۴, ۰۲:۵۷ ب.ظ
(۲۳ شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۴۵ ب.ظ)marzie.ahmadi نوشته شده توسط:  بچه ها کسی لینک مجموعه سوالات کنکور ارشد آی تی ده سال اخیر رو داره برای دانلود؟؟

توصیه اکید میکنم سوالات ۳سال اخر رشته که میخواین امتحجان بدین تا عید نزدین حتی نگاهشم نکنین تا بعدا بهتون بگم چیکار کنین واسه تس تزدم
تا سال ۹۱ بیشتر تست نزنین توصیه اکید میکنم
۱
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۸۸
۲۳ شهریور ۱۳۹۴, ۰۳:۳۸ ب.ظ
(۲۳ شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۵۷ ب.ظ)ali77 نوشته شده توسط:  
(23 شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۴۵ ب.ظ)marzie.ahmadi نوشته شده توسط:  بچه ها کسی لینک مجموعه سوالات کنکور ارشد آی تی ده سال اخیر رو داره برای دانلود؟؟

توصیه اکید میکنم سوالات ۳سال اخر رشته که میخواین امتحجان بدین تا عید نزدین حتی نگاهشم نکنین تا بعدا بهتون بگم چیکار کنین واسه تس تزدم
تا سال ۹۱ بیشتر تست نزنین توصیه اکید میکنم
آهان .. ممنون
۰
۰
ارسال: #۸۹
۲۴ شهریور ۱۳۹۴, ۰۱:۴۰ ب.ظ
اینم از لینک گروه تلگرام بچه های ارشد ۹۵ آی تی

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال: #۹۰
۳۱ شهریور ۱۳۹۴, ۰۴:۱۷ ق.ظ
سلام دوستان
خبر قطعی دارم...
متاسفانه، متاسفانه.. این تغییرات اعمال شده!!
دو گرایش به مهندسی کامپیوتر پیوستن
من فارق التحصیل امنیت اطلاعات از آی تی بودم و کنکور آی تی دادم
و دانشگاه امام رضا مشهد هم قبول شدم
موقع ثبت نام هم به اسم آی تی بود رشتم ، یعنی فناوری اطلاعات - امنیت اطلاعات
ولی موقع ای که چارت درسی رو به من دادن متوجه شدم که مهندسی کامپیوتر گرایش رایانش امن شده
واقعا سیاست های غلطی که وزارت علوم میگیره مزحک هستش
مثل این میمونه بری ماست بخری جعبش ماست باشه اما داخلش نوشابه ریخته باشن
یک کلمه بگم، گول خوردیم...
کلیه دروس عوض شده، یعنی چارتی که امنیت اطلاعات داشت با رایانش امن کاملا فرق میکنه، فقط چندتا درس که تغییری نداشته
این حرکت کاملا نامردی بود
حد اقل از سال دیگه اعمال میشد
دفترچه امسال که اومد اول عوض شده بود اما بعد اصلاحیه خورد برگشت به فناوری اطلاعات
در اخر باید بگم ننگ به وزارت علوم و سازمان سنجش
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali77

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  هزینه انجام تحلیل آماری پایان نامه=واقعا سیصد هزار تومان؟؟؟!!! roebuck ۰ ۱,۵۳۰ ۱۵ شهریور ۱۳۹۵ ۰۴:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: roebuck
  واقعا رشته من چیست؟ کامپیوتر یا فناوری اطلاعات؟؟؟ سیدرضا بازیار ۳ ۲,۵۶۸ ۱۰ خرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: سیدرضا بازیار
  یعنی واقعا کسی با این موضوع مشکلی نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ sarerahi ۴ ۴,۴۰۵ ۲۶ مهر ۱۳۹۴ ۰۲:۴۱ ق.ظ
آخرین ارسال: ghaed
Exclamation دوستان .. به من بدبخت کمک کنین !!!!!! چیجوری بگم یه پاسخ بدید دیگه .. مردم من web33 ۳ ۳,۸۹۸ ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: web33
  شبکه و امنیت، واقعا اول شریف یا امیر کبیر؟ neda.h ۱۰ ۶,۰۳۳ ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: neda.h
  داخواست راهنمایی (واقعا برام مهمه) ali136750 ۲ ۲,۲۳۴ ۱۷ اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: ali136750
Sad سوالات آزاد ۹۱ و ۹۲ و۹۳؟ کسی نبود؟ یعنی واقعا کسی یا جایی نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ نازان ۲ ۲,۰۴۸ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۰۸ ق.ظ
آخرین ارسال: نازان
  ترجمه ی این جمله ها چی میشه؟یا بهتر بگم تیترها malayer ۰ ۲,۱۹۱ ۲۸ آذر ۱۳۹۳ ۱۲:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: malayer
  واقعا وایبر و واتس اپ به راحتی کنترل می شوند؟ n a z a n i n ۱ ۲,۰۲۶ ۳۰ شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  کسی هست اون دفترچه ی معروف۱۸۵۰ تومنی رو خریده باشه که واقعا بفهمیم تشابه سوال داشته؟ babak sanaei ۱۳ ۸,۴۶۱ ۰۵ اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: marisa

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close