زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۰۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۱۵۰۰ it غیر انتفایی امام رضا مشهد راهنمایی کنید.

ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۰۵ ب.ظ
راهنمایی کنید بمونم برای سال بعد یا ثبت نام کنم.SadSadSadSadSadSadSadSadSadSad
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۴۱ ب.ظ
سلام و تبریک
شهریه اش چقدره؟
اتخاب چندمت بود؟
آیا بالاتر از این انتخاب مجازی دولتی زده بودی؟
ممنون
۰
۰
ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۴, ۰۴:۱۵ ب.ظ
RE: 1500 it غیر انتفایی امام رضا مشهد راهنمایی کنید.
تبریک.منم غیر انتفاعی امام رضا آوردم.میگن که آزاد بهتره
۰
۰
ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۴, ۰۴:۵۷ ب.ظ
سلام
انتخاب ۲۰ غیر انتفایی بود. قبل این هم شبانه دانشگاه های شهر تهران
مجازی هم اصلا انتخاب نکرده بودم چون میگن هزینه اش بیشتر از دانشگاه ازاده
ازاد هم شرکت کردم فقط علوم تحقیقات زدم ولی هنوز نتیجه اش هنوز نیومده

فایل‌(های) پیوست شده
شهریه ارشد غیرانتفاعی.pdf
اندازه فایل: ۳۱۴/۴۹ KB
۱
۰
ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۴, ۰۹:۴۹ ب.ظ
دوستان ایا غیر انتفایی ارزش داره دو سال دیگه عمرم را هدر بدم .با توجه به اینکه من دوره لیسانس پیام نور بودم میدونم توی این دانشگاها از نظر علمی در سطح خیلی پایین هستند.من خیلی علاقه دارم جایی برای ارشد درس بخونم که برای دکترای دوباره مشکل نداشته باشم .
دوستان حالا به نظر شما بمونم برای سال بعد یا .......
با تشکر
۰
۰
ارسال:
۱۱ شهریور ۱۳۹۴, ۰۳:۴۱ ق.ظ
(۱۰ شهریور ۱۳۹۴ ۰۹:۴۹ ب.ظ)الهیان نوشته شده توسط:  دوستان ایا غیر انتفایی ارزش داره دو سال دیگه عمرم را هدر بدم .با توجه به اینکه من دوره لیسانس پیام نور بودم میدونم توی این دانشگاها از نظر علمی در سطح خیلی پایین هستند.من خیلی علاقه دارم جایی برای ارشد درس بخونم که برای دکترای دوباره مشکل نداشته باشم .
با تشکر

دوست عزیزم سلام
به نظر بنده اگر قصد ادامه ی تحصیل دارید دانشگاه غیر دولتی را انتخاب نکنید
اگر کنکور لیسانس بود عرض میکردم اشکالی نداره غیر انتفاعی و بعداً می توانید در یک دانشگاه خوب ارشد قبول شوید و کسری را جبران کنید،
اما همانطور که مستحضرید دکتری دیگر شبیه ارشد نیست، در مصاحبه به مشکل بر میخورید،
ولی اگر صرفاً گرفتن مدرک ارشد برایتان مهم است چراکه نه اتفاقاً در بین غیرانتفاعی ها امام رضا ع خوب است،

به نطر من اگر میتوانید برای سال آینده بخوانید با یک برنامه ی منسجم قطعاً می توانید در یک دانشگاه خوب تهران قبول شویدچون ارزشش رو داره یک سال دیگه صبر کنید و دکتری هم ی جای عالی بخونید
ببخشید جسارتی اگر میکنیم و نظر می دهیم، موفق و پیروز باشیذ
۲
۰
ارسال:
۱۱ شهریور ۱۳۹۴, ۰۳:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۲۷ ب.ظ، توسط shamim_70.)
(۱۱ شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۴۱ ق.ظ)erf4n نوشته شده توسط:  
(10 شهریور ۱۳۹۴ ۰۹:۴۹ ب.ظ)الهیان نوشته شده توسط:  دوستان ایا غیر انتفایی ارزش داره دو سال دیگه عمرم را هدر بدم .با توجه به اینکه من دوره لیسانس پیام نور بودم میدونم توی این دانشگاها از نظر علمی در سطح خیلی پایین هستند.من خیلی علاقه دارم جایی برای ارشد درس بخونم که برای دکترای دوباره مشکل نداشته باشم .
با تشکر

دوست عزیزم سلام
اگر کنکور لیسانس بود عرض میکردم اشکالی نداره غیر انتفاعی و بعداً می توانید در یک دانشگاه خوب ارشد قبول شوید و کسری را جبران کنید،
اما همانطور که مستحضرید دکتری دیگر شبیه ارشد نیست، در مصاحبه به مشکل بر میخورید،
ولی اگر صرفاً گرفتن مدرک ارشد برایتان مهم است چراکه نه اتفاقاً در بین غیرانتفاعی ها امام رضا ع خوب است،

به نطر من اگر میتوانید برای سال آینده بخوانید با یک برنامه ی منسجم قطعاً می توانید در یک دانشگاه خوب تهران قبول شویدچون ارزشش رو داره یک سال دیگه صبر کنید و دکتری هم ی جای عالی بخونید

اصلا هم اینجوری نیس!
من کسایی رو میشناسم غیرانتفاعی ارشد خوندن الان دکترا دارن دولتی میخونن!!خدا یکی خودش خوب باشه!
شما انرژی ای رو ک میخای صرف کنی برای دوباره خوندن ارشد اونم ارشدی ک هرسال یجوره و معلوم نیس چی پیش بیاد!!میتونی صرف درس خوندنو تحقیق و پژوهش توو ی دانشگاه غیرانتفاعی بکنی و توشه ی راهتو برای دکترا ببندی!!!!!!!!!
بعدم من تحقیق کردم امام رضا اساتید خوبی داره میتونید ازاون اساتید برای داشتن یک پایان نامه مطرح استفاده کنید و تلاشتونو مضاعف کنید تا دکترا ی دانشگاه بهتر برین!!
من خودم با رتبه ۴۰۰تصمیم دارم برم اون دانشگاه!!...حاضر نیستم بشینم انرژیمو صرف ارشد دادن بکنم!..ارشدی ک کسی امسال ۲ماه هم درس خونده بود نتیجه می گرفت نه منی ک ۶مااااه تمام وقتو انرژی گذاشتم وبخاطر ی ااتفاق ک سر جلسه برام افتاد تمام زحماتم دود شد رفت!!!!!!!!!!!!!....و بودن کسانی ک از لحاظ علمی ن تنها از من بالاتری نبودن چ بسا پایین ترم بودن رتبه های بهتری از من گرفتن!!

پس این کنکور ارشد از نظر هیچ ملاکی برای سنجیدن علم و تلاش نداره!!...و پشت کنکور نشتسن واسش از نظر بنده ارزشی نداره!!

ممنون میشم اونی ک واسه پست من منفی زده!دلیلشم بگه!!
بیاد اونم نظرشو بگه

زمان آدم ها رو دگرگون میکند
اما تصویری را که از آنها داریم
ثابت نگه می دارد
هیچ چیز دردناک تر از این تضاد
میان دگرگونی آدم ها و ثبات خاطره ها نیست

مارسل پروست
از کتاب : در جستجوی زمان از دست رفته
۵
۴
ارسال:
۱۱ شهریور ۱۳۹۴, ۰۳:۵۱ ب.ظ
(۱۱ شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۱۵ ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  اصلا هم اینجوری نیس!
من کسایی رو میشناسم غیرانتفاعی ارشد خوندن الان دکترا دارن دولتی میخونن!!خدا یکی خودش خوب باشه!
شما انرژی ای رو ک میخای صرف کنی برای دوباره خوندن ارشد اونم ارشدی ک هرسال یجوره و معلوم نیس چی پیش بیاد!!میتونی صرف درس خوندنو تحقیق و پژوهش توو ی دانشگاه غیرانتفاعی بکنی و توشه ی راهتو برای دکترا ببندی!!!!!!!!!
بعدم من تحقیق کردم امام رضا اساتید خوبی داره میتونید ازاون اساتید برای داشتن یک پایان نامه مطرح استفاده کنید و تلاشتونو مضاعف کنید تا دکترا ی دانشگاه بهتر برین!!
من خودم با رتبه ۴۰۰تصمیم دارم برم اون دانشگاه!!...حاضر نیستم بشینم انرژیمو صرف ارشد دادن بکنم!..ارشدی ک کسی امسال ۲ماه هم درس خونده بود نتیجه می گرفت نه منی ک ۶مااااه تمام وقتو انرژی گذاشتم وبخاطر ی ااتفاق ک سر جلسه برام افتاد تمام زحماتم دود شد رفت!!!!!!!!!!!!!....و بودن کسانی ک از لحاظ علمی ن تنها از من بالاتری نبودن چ بسا پایین ترم بودن رتبه های بهتری از من گرفتن!!

پس این کنکور ارشد از نظر هیچ ملاکی برای سنجیدن علم و تلاش نداره!!...و پشت کنکور نشتسن واسش از نظر بنده ارزشی نداره!!

بیاد اونم نظرشو بگه
سلام. تبریک به هردو. ( اول اینکه من منفی نزدما نیای منو بزنی Tongue)
فقط راجب متنی که نوشتی بگم که هدفی که مشخص کردی خوبه، یعنی بجای اینکه وقتشو بگذاره برای کنکور بعدی، بیاد خوب درس بخونه تا با یه تلاش مضاعف تو همون دوره غیرانتفاعی شرایط دکترا رو کسب کنه!!! اما در دنیای فعلی و با ابزار فعلی رسیدن به این هدف با این روش سخت هست Idea چرا؟
تو شرایطی که برای دکترا نظر اساتید مهمتر از دانشی هست که شما دارید و معلوم نیست اساتید علم شمارو میسنجند یا اینکه سطح دانشگاه ارشد شمارو و ملاکهای دیگر (مثلا سطح علمی اساتیدی که دوره ارشد میگذرونید رو سطح علمی شما تاثیر میگذاره) که همگی اینها با چندبرابر خوندن بدست نمیاد باعث میشه که این هدف خیلی سخت بشه
بهرحال باید نگاه کنید که چه مراحلی تو واقعیت برای رسیدن به هدف باید بگذرونید و نه اینکه چه مراحلی در شرایط منطقی لازمه
چون ما در دورانی هستیم که با منطق کمی فاصله داریم
خودمم نفهمیدم چی گفتم پس فحش ندینCool
موفق باشین
۰
۰
ارسال:
۱۱ شهریور ۱۳۹۴, ۰۳:۵۹ ب.ظ
مگه شهریه غیر انتفایی چقدره که علی الحساب ۱۸۰۰۰۰۰ میگیرن

فایل‌(های) پیوست شده
fees94.pdf
اندازه فایل: ۷۷/۹۲ KB
۰
۰
ارسال: #۱۰
۱۱ شهریور ۱۳۹۴, ۰۶:۴۰ ب.ظ
سلام به بچه هایی که غیرانتفاعی آوردین به نظرتون غیرانتفاعی بهتره یا علوم تحقیقات ؟ کسایی رو میشناسین که علوم تخقیقات بودن و الان دکترا دولتی بخونن ؟ و همینطور برای غیرانتفاعی که الان دولتی دکترا بخونه؟
نمیدونم کدومش رو برم میشه راهنماییم کنید

ولا تایئسوا من روح الله، انه لا یایئس من روح الله، الا القوم الکافرون.

از رحمت‏ خدا نومید مباشید زیرا جز گروه کافران کسى از رحمت‏ خدا نومید نمى شود
۰
۰
ارسال: #۱۱
۱۲ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۳۷ ق.ظ
سلام به همه

من غیرانتفاعی تهران رو آوردم. و بیشتر هم قصدم اینه که تو تهران بتونم از لحاظ عملی خودم رو ارتقا بدم. تو شهرستان امکانش خیلی کمه.
نمیدونم از این نظر درست فکر میکنم یا خیر.
و نمیتونم تنها برای یادگیری به تهران بیام، خانوادم این اجازه رو نمیدن. اما خوب دانشگاه رو به عنوان بهانه میخوام استفاده کنم. آیا امکانش هست؟امکان ارتقای عملی؟آیا در کنار درس میتونم جداگانه هم برنامه بریزم؟
ممنون میشم نظراتتون رو بگید.
۰
۰
ارسال: #۱۲
۱۲ شهریور ۱۳۹۴, ۰۲:۰۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۰۴ ق.ظ، توسط af..)
(۱۱ شهریور ۱۳۹۴ ۰۶:۴۰ ب.ظ)masoomeh_s نوشته شده توسط:  سلام به بچه هایی که غیرانتفاعی آوردین به نظرتون غیرانتفاعی بهتره یا علوم تحقیقات ؟ کسایی رو میشناسین که علوم تخقیقات بودن و الان دکترا دولتی بخونن ؟ و همینطور برای غیرانتفاعی که الان دولتی دکترا بخونه؟
نمیدونم کدومش رو برم میشه راهنماییم کنید

اونطوری که من تحقیق کردم علوم تحقیقات بهتره.از بستگان ما چند نفر اپلای کردن از علوم تحقیقات.اما درمورد داخل ایران هیچ نظری ندارم
۰
۰
ارسال: #۱۳
۱۲ شهریور ۱۳۹۴, ۰۳:۴۲ ق.ظ
(۱۱ شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۱۵ ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  
(11 شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۴۱ ق.ظ)erf4n نوشته شده توسط:  
(10 شهریور ۱۳۹۴ ۰۹:۴۹ ب.ظ)الهیان نوشته شده توسط:  دوستان ایا غیر انتفایی ارزش داره دو سال دیگه عمرم را هدر بدم .با توجه به اینکه من دوره لیسانس پیام نور بودم میدونم توی این دانشگاها از نظر علمی در سطح خیلی پایین هستند.من خیلی علاقه دارم جایی برای ارشد درس بخونم که برای دکترای دوباره مشکل نداشته باشم .
با تشکر

دوست عزیزم سلام

اصلا هم اینجوری نیس!

بیاد اونم نظرشو بگه

سلام عرض ادب،
جسارتاً بنده نطر خودم رو ذکر کردم،
از نظر زیبای شما هم مستفید گشتم و ممنونم،
من کارشاسی امام رضا ع بودم، اساتید هیئت علمیش بدک نیست ولی استادای خوبیم مثل دکتر نقیب زاده رو از فردوسی میارن ک خوبه،

اتفاقاً من پارسال ۴۰۰ شذم ولی امسال ۵۶ خدارشکر
ارشد طوریه ک با برنامه ریزی خوب و البته منابع خوب موفق میشید
بنده با تحقیق عرض میکنم، اگر قصد دکترا خواندن دارید و ارشدتان غیرانتفاعی باشد نه اینکه نشود به دولتی بروید، که کار سختی در پیش دارید، مثلاً وقتی شما را رد مصاحبه در مقایسه با دانشجوی امیرکبیر می گیرند که چندین مقاله ی ISI داشته باشید، الان هم متاسفانه جوی است غیر رسمی که دانشجوهای همان دانشگاه یا دانشگاه بهتر را میگیرند مگر اینکه خیلی شاخ باشید

ضمن اینکه بعدا تا دکتری خواندن وقتی به درد میخورد که کار دانشگاهی و آکادمیک بخواهید انجام دهید و این در دنیا مرسوم است که دکتری برای شغل آکادمیک است وگرنه اتلاف وقت،

پس از نظر من همان تلاشی را ک میخواهید در امام رضا ع صرف کنید بخشیش را صرف کنکور سال آینده کنید و ان تلاش را چرا در امیرکبیر یا تهران یا شریف ادامه ندهید که بعدا در رزومه تان بزنید ارشد و دکتری یک جای عالی بوده اید،
برای کنکور کارشناسی حق با شما است، مثل کاری ک بنده کردم و غیر انتفاعی رفتم، اما قبول کنید ارشد فرق میکند

مخلص کلام اگر به دنبال شغل آکادمیک هستید ترجیحاً تلاشتان را روی قبولی در دانشگاه های ذولتی مطرح صزف کنید،
سال بعد حداقل حداقلش فردوسی قبولید اگر خودتان را باور ذاشته باشید حتی شریف و تهران و امیرکبیر.

ببخشید اگر جسارتی شذ، ان شاء الله در تمام مراحل زندگی پیروز باشیدHeart
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sonia11

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سن واقعی بدن خود را حساب کنید fahimehazimi ۷۱ ۳۵,۶۸۰ ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: gerdoo_456
  ۱۲ کد شگفت‌انگیز موبایل خود را کشف کنید elecomco ۰ ۲,۴۴۴ ۰۴ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: elecomco
Rainbow خودتونو معرفی کنید! marvelous ۹ ۱۰۵ ۲۳ اسفند ۱۳۹۸ ۰۳:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  بهم یک کسب و کار خانگی معرفی کنید؟ packationmachinery ۰ ۲,۰۷۰ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  دانشگاه فردوسی مشهد موج ۵۶ ۶۸,۴۵۱ ۱۹ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۵۹ ق.ظ
آخرین ارسال: arian_61
Sad وسواس فکری شدیدی دارم لطفا کمکم کنید help me plz ۲۸ ۲۳,۹۲۵ ۰۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۷:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه سلیمانی
  شیوه های دانلود مقالات غیر رایگان goodzila ۳۰ ۴۰,۶۱۰ ۲۱ فروردین ۱۳۹۸ ۰۶:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ryaghobi2050
  چند راه برای این که پرواز طولانی راحت تری را تجربه کنید - خبرگزاری فارس abolfazlda ۰ ۹ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: abolfazlda
  دوستان لطف می کنید کوچولو حمایت کنید!؟ H.Mohammadi ۰ ۲,۰۷۰ ۱۵ آذر ۱۳۹۷ ۰۷:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: H.Mohammadi
  خواندن یا نخواندن مقطع دکتری ؟ دکتری بدون شغل ! لطفا راهنمایی کنید... aminomidi ۷ ۱۱,۶۱۳ ۱۹ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: suraty

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close