زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۰۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

رتبه ۷۷/شبکه کامپیتری.خواجه نصیر.کسی هست؟

ارسال:
۱۲ شهریور ۱۳۹۴, ۱۰:۴۲ ق.ظ
سلام دوستان.خوبید؟؟بالاخره بعد یک سال فکر کردن به کنکور تموم شد.انشالله همه به اون چیزی که خواسته بودن رسیده باشن.کسی از بچه ها هست که اونجا قبول شده باشه؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۲ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۲۱ ب.ظ
RE: رتبه ۷۷/شبکه کامپیتری.خواجه نصیر.کسی هست؟
من شبکه ی خواجه نصیر
۰
۰
ارسال:
۱۲ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۳۵ ب.ظ
منم شبکه خواجه نصیر البته شبانه
تبریک میگم موفق باشید
۰
۰
ارسال:
۱۲ شهریور ۱۳۹۴, ۰۱:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۰۲ ب.ظ، توسط jak-jak.)
(۱۲ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۲۱ ب.ظ)mohamadmanesht نوشته شده توسط:  من شبکه ی خواجه نصیر
تبریک میگم بهتون.پس میبینمتون اونجاSmile

(۱۲ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۳۵ ب.ظ)sun_Daughter نوشته شده توسط:  منم شبکه خواجه نصیر البته شبانه
تبریک میگم موفق باشید
تبریک میگم.ممنون.منم شبانه در اومدم .امسال سخت تر شده بود قبولیا؟!با این رتبه ها سال پیش بهتر میشد در اومد!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sun_Daughter
ارسال:
۱۶ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۵۳ ب.ظ
شهریه دانشگاه خیلی زیاده ....... خوابگاهم نمیده ...... آخه ۹ میلیون با این رتبه ها
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: afrooz-OMD , sun_Daughter
ارسال:
۱۶ شهریور ۱۳۹۴, ۰۷:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ شهریور ۱۳۹۴ ۰۷:۳۰ ب.ظ، توسط sun_Daughter.)
موقع انتخاب رشته هرچی از خواجه نصیر شنیدم تعریف و تمجید بود ولی الان احساس ندامت میکنم چرا به گفته های دیگران بسنده کردم و ی تحقیق جامع نکردم
واقعا با این رتبه ها بریم شبانه بخونیم وخوابگاه هم نداره ( اجاره بها یکی از خوابگاهای خصوصی ماهیانه ۳۰۰ هزار تومان و ودیعه اش هم ۳۰۰ تومان و این هزینه برای ی تخت در اتاق ۶ نفره منطقی نیست البته برای من ) و از همه مهم تر سطح علمی دانشکده کامپیوتر خواجه نصیر هم چندان مطلوب نیست امیدوارم من بتونم انتقالی بگیرم
۰
۰
ارسال:
۱۸ شهریور ۱۳۹۴, ۰۱:۵۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۵۹ ق.ظ، توسط jak-jak.)
(۱۶ شهریور ۱۳۹۴ ۰۷:۲۸ ب.ظ)sun_Daughter نوشته شده توسط:  موقع انتخاب رشته هرچی از خواجه نصیر شنیدم تعریف و تمجید بود ولی الان احساس ندامت میکنم چرا به گفته های دیگران بسنده کردم و ی تحقیق جامع نکردم
واقعا با این رتبه ها بریم شبانه بخونیم وخوابگاه هم نداره ( اجاره بها یکی از خوابگاهای خصوصی ماهیانه ۳۰۰ هزار تومان و ودیعه اش هم ۳۰۰ تومان و این هزینه برای ی تخت در اتاق ۶ نفره منطقی نیست البته برای من ) و از همه مهم تر سطح علمی دانشکده کامپیوتر خواجه نصیر هم چندان مطلوب نیست امیدوارم من بتونم انتقالی بگیرم
شما رتبتون چند شد؟

(۱۶ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۵۳ ب.ظ)mohamadmanesht نوشته شده توسط:  شهریه دانشگاه خیلی زیاده ....... خوابگاهم نمیده ...... آخه ۹ میلیون با این رتبه ها
واسه کسایی که تهرانی نیستن اینجوری خیلی سخته!خیلی زیاده!
۰
۰
ارسال:
۱۸ شهریور ۱۳۹۴, ۱۰:۵۵ ق.ظ
(۱۶ شهریور ۱۳۹۴ ۰۷:۲۸ ب.ظ)sun_Daughter نوشته شده توسط:  موقع انتخاب رشته هرچی از خواجه نصیر شنیدم تعریف و تمجید بود ولی الان احساس ندامت میکنم چرا به گفته های دیگران بسنده کردم و ی تحقیق جامع نکردم
خواجه نصیر و تعریف و تمجید؟؟؟؟؟HuhHuhHuh
خواجه نصیر فقط مهندسی عمران گرایش آب درش معروفیت داره .
ارشد و دکترای خواجه نصیر اصلا" حرفی واسه گفتن نداره. من دوست نزدیکم اونجا بود.

انتقالی که تو ارشد بکسی نمیدن .
مگه اینکه تو تکمیل ظرفیت یه جایی پیدا بشه که تکمیل ظرفیتم ۹۹/۹ درصدش غیرانتفاعی و مجازیه.
خیلی خودتون را درگیرش نکنید. اگه میتونید سال دیگه دوباره آزمون بدین.

اگه هم میترسید که نشه دیگه ترم اول را کنار بیایید تا شاید یه خوابگاه بهتری پیدا کنید.
اگه همه با هم متحد بشن و یه سال بخاطر ندادن خوابگاه خواجه نصیر را تحریم کنن و ثبت نام نکنن شاید خواجه نصیر یه تکانی بخوره..
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت Rehe1994 ۵ ۶,۳۹۴ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arashi300
  سلام بچه های کدهای سیستم تهویه هوا رو کسی داره فاطمه دیبا ۰ ۱,۲۰۹ ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  تجارت الکترونیک خواجه نصیر یامدیریت سیستمهای اطلاعاتی تربیت مدرس؟ lotuss ۰ ۱,۶۵۱ ۲۷ تیر ۱۴۰۰ ۰۴:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: lotuss
  سلام آیا اینجا کسی رشتش کامپیوتر هست؟ parisa1140 ۲ ۳,۹۶۰ ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: farsamw
Smile مصاحبه با رتبه ۱۹ امنیت و شبکه pouya47 ۲۴ ۲۲,۶۳۱ ۰۷ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saharitst
  بعد ۶ سال اومدم، ارشد مهندسی کامپیوتر کسی هست؟؟ seyed_eng ۷ ۵,۶۹۹ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: iraj.leo
  کسی از صداگیر گوشی استفاده میکنه؟ pooyaa ۱۳ ۴۰,۹۴۱ ۱۷ اسفند ۱۳۹۸ ۱۰:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: malihe.74
  کسی در ارتباط با درس فهم زبان اطلاعی داره؟ trace4ward ۰ ۱,۸۶۸ ۱۹ مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۵۷ ق.ظ
آخرین ارسال: trace4ward
  قبول شدگان مجازی ارشد خواجه نصیر z.hosseinkhani ۵ ۵,۹۴۳ ۱۶ شهریور ۱۳۹۸ ۰۸:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: ۷۲۵
Smile چطور امکان قبولی در رشته رایانش امن هست؟ نوشتن ۲ ۴,۰۴۷ ۰۷ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: نوشتن

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close