زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۱۰:۰۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کارنامه نهایی -۵۵۱ هوش

ارسال:
۱۲ شهریور ۱۳۹۴, ۰۲:۳۴ ب.ظ
کارنامه نهایی -۵۵۱ هوش
سلام من رتبه ام ۵۵۱ هوش بود.یه فایل اکسل درست کردم و انتخابها و اسم رشته ها رو توش نوشتم امیدوارم به درد کسی بخوره.
درضمن کسی میدونه چه جوری با استفاده از ارقام این جدول تعیین کنه کدام دانشگاه سطح علمیش یا انتخاب شدنش بین بچه ها بالاتر بوده؟

فایل‌(های) پیوست شده
کارنامه.xlsx
اندازه فایل: ۹/۴۹ KB

The Show Most Go On...!
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: golche70 , q88lp , tohidi4503
ارسال:
۱۲ شهریور ۱۳۹۴, ۰۶:۳۶ ب.ظ
RE: کارنامه نهایی -۵۵۱ هوش
(۱۲ شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۳۴ ب.ظ)fardin_ss نوشته شده توسط:  سلام من رتبه ام ۵۵۱ هوش بود.یه فایل اکسل درست کردم و انتخابها و اسم رشته ها رو توش نوشتم امیدوارم به درد کسی بخوره.
درضمن کسی میدونه چه جوری با استفاده از ارقام این جدول تعیین کنه کدام دانشگاه سطح علمیش یا انتخاب شدنش بین بچه ها بالاتر بوده؟

با تشکر از اشتراک گذاری!
بر حسب ستون c (رتبه خودتون توی اون رشته ) از صعودی به نزولی مرتب کنید. این یعنی کسایی که قبل شما این رشته رو انتخاب کردن در ردیف های بالاتر تعدادشون بیشتر بوده.... البته شایدم اشتباه کنم.
اما من مال خودم رو که مرتب کردم ترتیب کاملا منطقی از دانشگاه ها و رشته ها داد.
پی نوشت : کسایی که رتبه بالا داشتن کارنامه شون ملاک بهتریه برای سوال شما ...

It's difficult to follow your dream. It's a tragedy not to
۱
۰
ارسال:
۱۲ شهریور ۱۳۹۴, ۰۹:۱۰ ب.ظ
(۱۲ شهریور ۱۳۹۴ ۰۶:۳۶ ب.ظ)golche70 نوشته شده توسط:  
(12 شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۳۴ ب.ظ)fardin_ss نوشته شده توسط:  سلام من رتبه ام ۵۵۱ هوش بود.یه فایل اکسل درست کردم و انتخابها و اسم رشته ها رو توش نوشتم امیدوارم به درد کسی بخوره.

با تشکر از اشتراک گذاری!
بر حسب ستون c (رتبه خودتون توی اون رشته ) از صعودی به نزولی مرتب کنید. این یعنی کسایی که قبل شما این رشته رو انتخاب کردن در ردیف های بالاتر تعدادشون بیشتر بوده.... البته شایدم اشتباه کنم.
اما من مال خودم رو که مرتب کردم ترتیب کاملا منطقی از دانشگاه ها و رشته ها داد.
پی نوشت : کسایی که رتبه بالا داشتن کارنامه شون ملاک بهتریه برای سوال شما ...

سلام و آرزوی موفقیت برای شما
راستش من خیلی فکر کردم.اصلا هیچ تحلیلی از این کارنامه نمیشه ارائه داد. مثلا نوشته من تو سمنان نفر ۹۰ بودم که دست به انتخاب این رشته زده.و از طرفی نفر ۱۳۲می که این رشته را انتخاب کرده هم قبول شده.
امکان دارد ۸۹ نفری که قبل از من انتخاب کرده اند همگی رتبه شان بالای ۴۵۰ باشد یعنی نفر اول قبولی رتبه اش ۴۵۰ باشد.
از طرفی در شاهرود من نفر ۸۵ شده ام.امکان دارد هر ۸۴ نفر قبل من مثلا رتبه شان از ۲۰۰ هم کمتر باشد!
درواقع این کارنامه از نظر من خاصیت خاصی ندارد جز اینکه بقیه قبولیهایمان را هم بفهمیم.
اکر رتبه ی نفر اول قبولی در آن رشته را ارائه میدادند بهتر بود و اگر میگفتند که شما نفر چندمی هستید که قبول شده اید (یعنی نفر چندم کلاس خودتان هستید) مثل کارنامه دوره کارشناسی آنوقت میشد چیزهایی فهمید.

The Show Most Go On...!
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: golche70 , doost4
ارسال:
۱۲ شهریور ۱۳۹۴, ۰۹:۴۱ ب.ظ
خیلی ممنون. امیدوارم شما هم به موفقیت‌های بهتر برسید.
بله فکر میکنم حق با شماست. حتی اگر تفسیری که از این اعداد دادیم رتبه‌ی انتخاب کننده ها هم باشه بازم نمیشه در مورد وضعیت اعتبار و محبوبیت اون‌ها نظری داد.
ولی واقعا این اعداد و ارقام رو از کجا آوردن؟
یک دوست دیگه هم فرمودند این اعداد (رتبه داوطلب و آخرین رتبه قبولی) مربوط به رتبه‌بندی انتخاب کننده‌های این کد رشته هاست.
در مورد رتبه داوطلب شاید صدق کنه اما در مورد آخرین رتبه قبولی من واقعا متوجه نمیشم.... ظرفیت روزانه سمنان که کلا ۱۲ نفر بوده. حالا چطور بین انتخاب کننده‌ها ۱۲۳‌امین نفر آخرین رتبه قبولی بوده؟
HuhHuh

۰
۰
ارسال:
۱۳ شهریور ۱۳۹۴, ۰۱:۰۱ ق.ظ
(۱۲ شهریور ۱۳۹۴ ۰۹:۴۱ ب.ظ)golche70 نوشته شده توسط:  خیلی ممنون. امیدوارم شما هم به موفقیت‌های بهتر برسید.
بله فکر میکنم حق با شماست. حتی اگر تفسیری که از این اعداد دادیم رتبه‌ی انتخاب کننده ها هم باشه بازم نمیشه در مورد وضعیت اعتبار و محبوبیت اون‌ها نظری داد.
یک دوست دیگه هم فرمودند این اعداد (رتبه داوطلب و آخرین رتبه قبولی) مربوط به رتبه‌بندی انتخاب کننده‌های این کد رشته هاست.
در مورد رتبه داوطلب شاید صدق کنه اما در مورد آخرین رتبه قبولی من واقعا متوجه نمیشم.... ظرفیت روزانه سمنان که کلا ۱۲ نفر بوده. حالا چطور بین انتخاب کننده‌ها ۱۲۳‌امین نفر آخرین رتبه قبولی بوده؟
HuhHuh

آهـــــــــــــــــــا به نکته ی مهمی اشاره کردید اما به موضوعی دقت نکردید! Wink
ببینید درسته که ۱۲۳ نفر سمنان قبول شدن اما همه شون که نرفتن اونجا.مثلا اون کسی که رتبه ش یک شده امکان داره اونهم سمنان در انتخابهای بعدی زده باشه و ظبیعتا قبول هم شده اما خوب انتخاب اولش رو رفته.
یا من با رتبه ی ۵۵۱ چمران و کردستان هم قبول شدم.امکان داره من نفر صدمی باشم که چمران رو انتخاب کردم و در عین حال هم قبول شده باشم اما خوب سمنان رو که قبلش زده بودم، آوردم!
متوجه شدید؟من اگه اینقدر که نشستم این کارنامه رو تحلیل کردم اگه درسهامو به موقع میخوندم الان رتبه م زیر ۱۰۰ بود Big Grin

The Show Most Go On...!
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: golche70
ارسال:
۱۳ شهریور ۱۳۹۴, ۰۸:۳۵ ق.ظ
(۱۳ شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۰۱ ق.ظ)fardin_ss نوشته شده توسط:  
(12 شهریور ۱۳۹۴ ۰۹:۴۱ ب.ظ)golche70 نوشته شده توسط:  خیلی ممنون. امیدوارم شما هم به موفقیت‌های بهتر برسید.
HuhHuh

آهـــــــــــــــــــا به نکته ی مهمی اشاره کردید اما به موضوعی دقت نکردید! Wink
ببینید درسته که ۱۲۳ نفر سمنان قبول شدن اما همه شون که نرفتن اونجا.مثلا اون کسی که رتبه ش یک شده امکان داره اونهم سمنان در انتخابهای بعدی زده باشه و ظبیعتا قبول هم شده اما خوب انتخاب اولش رو رفته.
یا من با رتبه ی ۵۵۱ چمران و کردستان هم قبول شدم.امکان داره من نفر صدمی باشم که چمران رو انتخاب کردم و در عین حال هم قبول شده باشم اما خوب سمنان رو که قبلش زده بودم، آوردم!
متوجه شدید؟من اگه اینقدر که نشستم این کارنامه رو تحلیل کردم اگه درسهامو به موقع میخوندم الان رتبه م زیر ۱۰۰ بود Big Grin

بله تازه متوجه شدم Smile
نکته خیلی ریز بود دیگه ! خدا خیرتون بده شدیدا درگیر این کارنامه بودم Big Grin
ان شاءالله از این به بعد با تلاشتون همین دانشگاه رو بهبهترین موقعیت برای خودتون تبدیل میکنید
بازم ممنون. موفق باشید

۱
۰
ارسال:
۱۳ شهریور ۱۳۹۴, ۰۹:۵۴ ق.ظ
میشه درصد هایی که زدین رو هم بذارین ممنون میشم
۱
۰
ارسال:
۱۳ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۳۷ ب.ظ
(۱۳ شهریور ۱۳۹۴ ۰۹:۵۴ ق.ظ)araz22 نوشته شده توسط:  میشه درصد هایی که زدین رو هم بذارین ممنون میشم

خواهش میکنم.عدد اعشاریهاش دقیق یادم نیست :
زبان ۷ درصد
ریاضی ۴
مشترک ۲۵
تخصصی ۳۰
معدل ۱۳/۶۸

The Show Most Go On...!
۱
۰
ارسال:
۱۳ شهریور ۱۳۹۴, ۰۴:۵۴ ب.ظ
کارنامه نهایی -۵۵۱ هوش
دانشگاه سمنان قبول شدین؟
۰
۰
ارسال: #۱۰
۱۳ شهریور ۱۳۹۴, ۰۶:۴۴ ب.ظ
(۱۳ شهریور ۱۳۹۴ ۰۴:۵۴ ب.ظ)sepideh1373 نوشته شده توسط:  دانشگاه سمنان قبول شدین؟

بله چطور مگه؟ Wink

The Show Most Go On...!
۰
۰
ارسال: #۱۱
۱۴ شهریور ۱۳۹۴, ۰۱:۲۰ ب.ظ
خیلی عالیه خیییییییییییییییییلی بااین رتبه بنظرت دانشگاه تبریزم شبانه میشه دراومد بااین رتبه؟
۰
۰
ارسال: #۱۲
۱۴ شهریور ۱۳۹۴, ۰۲:۱۳ ب.ظ
(۱۴ شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۲۰ ب.ظ)sepideh1373 نوشته شده توسط:  خیلی عالیه خیییییییییییییییییلی بااین رتبه بنظرت دانشگاه تبریزم شبانه میشه دراومد بااین رتبه؟
تو یک فایل اکسل که پیوست کردم، کارنامه نهاییم هست اونجا میتونید ببینید کجاها رو آوردم و کجاها رو با چه اختلافی نیاوردم.نه شبانه تبریز رو نیاوردم البته ظاهرا اختلاف زیاد نبوده.
امیدوارم موفقیت باشید و به هدفتون برسید.

The Show Most Go On...!
۰
۰
ارسال: #۱۳
۱۴ شهریور ۱۳۹۴, ۰۵:۲۳ ب.ظ
(۱۲ شهریور ۱۳۹۴ ۰۹:۱۰ ب.ظ)fardin_ss نوشته شده توسط:  سلام و آرزوی موفقیت برای شما
راستش من خیلی فکر کردم.اصلا هیچ تحلیلی از این کارنامه نمیشه ارائه داد. مثلا نوشته من تو سمنان نفر ۹۰ بودم که دست به انتخاب این رشته زده.و از طرفی نفر ۱۳۲می که این رشته را انتخاب کرده هم قبول شده.
امکان دارد ۸۹ نفری که قبل از من انتخاب کرده اند همگی رتبه شان بالای ۴۵۰ باشد یعنی نفر اول قبولی رتبه اش ۴۵۰ باشد.
از طرفی در شاهرود من نفر ۸۵ شده ام.امکان دارد هر ۸۴ نفر قبل من مثلا رتبه شان از ۲۰۰ هم کمتر باشد!
درواقع این کارنامه از نظر من خاصیت خاصی ندارد جز اینکه بقیه قبولیهایمان را هم بفهمیم.
اکر رتبه ی نفر اول قبولی در آن رشته را ارائه میدادند بهتر بود و اگر میگفتند که شما نفر چندمی هستید که قبول شده اید (یعنی نفر چندم کلاس خودتان هستید) مثل کارنامه دوره کارشناسی آنوقت میشد چیزهایی فهمید.

کاملا درسته. هیچ گونه تحلیلی نمیشه ارائه داد راجع به این کارنامه. حتی این که بگیم ۱۰۰ نفر فلان جا رو انتخاب کردن و نمرشو آوردن ولی نرفتن هم غلطه به نظرم.
۰
۰
ارسال: #۱۴
۱۴ شهریور ۱۳۹۴, ۰۹:۳۳ ب.ظ
(۱۴ شهریور ۱۳۹۴ ۰۵:۲۳ ب.ظ)doost4 نوشته شده توسط:  
(12 شهریور ۱۳۹۴ ۰۹:۱۰ ب.ظ)fardin_ss نوشته شده توسط:  سلام و آرزوی موفقیت برای شما

کاملا درسته. هیچ گونه تحلیلی نمیشه ارائه داد راجع به این کارنامه. حتی این که بگیم ۱۰۰ نفر فلان جا رو انتخاب کردن و نمرشو آوردن ولی نرفتن هم غلطه به نظرم.
سلام.به نظرم اون تحلیل دوم رو میشه ارائه داد.یعنی وقتی اخرین رتبه قبولی سمنان ۱۲۳ هست، یعنی ۱۲۳ نفر اولی که سمنان رو انتخاب کردن نمرشون به حد نصابش رسیده.این رو مطمئنم و از افراد مختلف پرسیدم.البته چه از این موضوع مطمئن باشیم چه نباشیم باز نمیشه تحلیلی ارائه داد و به هیچ دردی نمیخوره در کل.

The Show Most Go On...!
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۳۶ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۲۰۹ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۹۵ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  کارنامه ارشد ۱۴۰۰ فاطمه دیبا ۰ ۱,۶۱۶ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  کارنامه های آزمون دکتری هوش مصنوعی ۹۶ robotic1981 ۵ ۷,۷۵۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۲۹۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۵۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۱۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  درخواست کارنامه معماری کامپیوتر آزمون آزاد ۹۲ sanazp1388 ۱ ۳,۵۹۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۰۰ ق.ظ
  کارنامه های دکتری ۹۹ کامپیوتر maryam368 ۱۰ ۵,۳۵۳ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۵:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: pedramamini

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close