زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۵۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۸۳ آی تی- معماری سازمانی شهید بهشتی

ارسال:
۱۵ شهریور ۱۳۹۴, ۱۰:۳۲ ق.ظ
خدا رو شکر همونی که دوست داشتم قبول شدم. با آرزوی موفقیت برای بقیه دوستان

همانا با هر سختی ، آسانی است. پس تلاشت را بکن و ناامید نباش خدا خودش هرجور که صلاح بداند جبران میکند
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۵ شهریور ۱۳۹۴, ۰۳:۲۶ ب.ظ
تبریک میگم... سوال داشتین در خدمتم.. Big Grin

[تصویر:  balloons.gif]
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: tayebe68
ارسال:
۱۵ شهریور ۱۳۹۴, ۱۰:۰۷ ب.ظ
RE: 83 آی تی- معماری سازمانی شهید بهشتی
(۱۵ شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۲۶ ب.ظ)Amoojan نوشته شده توسط:  تبریک میگم... سوال داشتین در خدمتم.. Big Grin
چشم. خیلی ممنونمSmile

همانا با هر سختی ، آسانی است. پس تلاشت را بکن و ناامید نباش خدا خودش هرجور که صلاح بداند جبران میکند
۰
۰
ارسال:
۱۸ آذر ۱۳۹۴, ۰۳:۰۲ ب.ظ
(۱۵ شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۳۲ ق.ظ)maryam368 نوشته شده توسط:  خدا رو شکر همونی که دوست داشتم قبول شدم. با آرزوی موفقیت برای بقیه دوستان

سلام
خسته نباشید خواستم بدونم معماری سازمانی کد ضریب ۱ یا ۲ ا؟
ممنوووون
۰
۰
ارسال:
۱۸ آذر ۱۳۹۴, ۱۱:۳۱ ب.ظ
(۱۸ آذر ۱۳۹۴ ۰۳:۰۲ ب.ظ)ModaresaneSharif_IT نوشته شده توسط:  
(15 شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۳۲ ق.ظ)maryam368 نوشته شده توسط:  خدا رو شکر همونی که دوست داشتم قبول شدم. با آرزوی موفقیت برای بقیه دوستان

سلام
ممنوووون

سلام مرسی... جزء همون کدیه که گرایش آی تی و تجارت داره... درواقع ما گرایش آی تی-معماری سازمانی هستیم...

۰
۰
ارسال:
۱۹ آذر ۱۳۹۴, ۱۲:۴۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ آذر ۱۳۹۴ ۱۲:۴۸ ق.ظ، توسط س بی ام ار.)
(۱۸ آذر ۱۳۹۴ ۱۱:۳۱ ب.ظ)maryam368 نوشته شده توسط:  
(18 آذر ۱۳۹۴ ۰۳:۰۲ ب.ظ)ModaresaneSharif_IT نوشته شده توسط:  
(15 شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۳۲ ق.ظ)maryam368 نوشته شده توسط:  خدا رو شکر همونی که دوست داشتم قبول شدم. با آرزوی موفقیت برای بقیه دوستان

سلام
ممنوووون

سلام مرسی... جزء همون کدیه که گرایش آی تی و تجارت داره... درواقع ما گرایش آی تی-معماری سازمانی هستیم...

واقعا ممنون لطف کردین ایشالا که بتونم قبول بشم BlushBlush
میدونین آخرین رتبه در سهمیه ای که قبول شده تو این رشته چند بوده؟Huh
۰
۰
ارسال:
۱۹ آذر ۱۳۹۴, ۰۱:۱۲ ق.ظ
(۱۹ آذر ۱۳۹۴ ۱۲:۴۷ ق.ظ)ModaresaneSharif_IT نوشته شده توسط:  
(18 آذر ۱۳۹۴ ۱۱:۳۱ ب.ظ)maryam368 نوشته شده توسط:  
(18 آذر ۱۳۹۴ ۰۳:۰۲ ب.ظ)ModaresaneSharif_IT نوشته شده توسط:  

سلام
ممنوووون

واقعا ممنون لطف کردین ایشالا که بتونم قبول بشم BlushBlush
میدونین آخرین رتبه در سهمیه ای که قبول شده تو این رشته چند بوده؟Huh

خواهش میکنم... انشالله قبول میشید... پارسال که تا ۹۲ گرفته بودند ولی امسال که قبول شدم تا ۱۱۴ هم داشتیم... شما کتاب مبانی مدیریت رابینز رو بخونید خیلی خوب توضیح داده اصولا همه سوالات رو از اون میدن... اگه درصد مدیریت رو بالا بزنید خیلی رتبه تون خوب میشه...

۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانشجوی قرآن کاوی رایانشی دانشگاه شهید بهشتی vosough ۱ ۳,۵۹۷ ۱۰ دى ۱۳۹۹ ۱۱:۲۹ ق.ظ
آخرین ارسال: oloom-ensani
  [دانلود]کتاب مبانی ریاضی دکتر ابراهیمی و دکتر محمودی از دانشگاه شهید بهشتی انرژی مثبت ۶ ۱۷,۰۹۵ ۰۵ مهر ۱۳۹۹ ۰۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: sayeh.na
Rainbow ارشد هوش بهشتی یا نرم علم وصنعت aria_irani ۰ ۲,۳۸۲ ۱۴ شهریور ۱۳۹۹ ۰۶:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: aria_irani
  هوش شبانه امیرکبیر، روزانه علم و صنعت، مدرس یا بهشتی؟ یا الگوریتم تهران؟! free soul ۶ ۴,۴۶۶ ۲۱ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo
  شهریه ثابت شبانه شهید بهشتی ۲ میلیون و ۱۰۰ ؟؟! از مبلغ دقیق خبر دارین؟؟ اطلاع بدید f_moghadam ۳۳ ۱۸,۶۷۱ ۱۴ شهریور ۱۳۹۷ ۰۴:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Rezaprince
  رتبه ۱۴۱ علوم کامپیوتر - بهشتی روزانه amircs ۱۱ ۶,۲۶۲ ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: saj65
  مقایسه سیستم های تکنولوژی اطلاعات تربیت مدرس و مالتی مدیا شهید بهشتی sk95 ۰ ۱,۶۵۳ ۲۶ خرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: sk95
  اولویت بندی دانشگاه ها در نرم افزار بین علم و صنعت، بهشتی ، نصیر و شهرستانها Sepideh96 ۷ ۶,۴۵۳ ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saeed_vahidi
  ۱۳۴ نرم افزار شدم،شبانه امیرکبیر یا روزانه شهید بهشتی ؟ moomiyayi ۱۴ ۸,۴۵۷ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Zahra_Sb
  نرم افزار بهشتی یا الگوریتم-محاسبات دانشگاه تهران؟ Sepideh96 ۱۳ ۹,۸۱۹ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close