زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۴:۱۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۱۳۴ نرم افزار شدم،شبانه امیرکبیر یا روزانه شهید بهشتی ؟

ارسال:
۱۷ خرداد ۱۳۹۷, ۱۲:۱۸ ق.ظ
سلام بچه ها،من ۱۳۴ نرم افزار شدم و بین شبانه امیر کبیر و روزانه شهید بهشتی موندم.
اینجوری که من تحقیق کردم امیرکبیر خیلی از آدم کار میکشن و خیلی سخته،جو خشک و مثل دبیرستان داره در عوض برای اپلای خیلی خوبه.((در ضمن با چند تا از دانشجو هاش صحبت میکردم میگفتن فرصت برای کار بیرون و این چیزا دیگه نیست،میای اینجا فقط درس))
از طرفی میگن علم و صنعت هم خیلی جو بسیجی و خشک داره،همه میگن اونجا نزن((خشک تر از امیرکبیر))
پس میمونه شهید بهشتی و تربیت مدرس که میگن بهشتی بهتره.
بهشتی جو خوب داره،فضای خوب داره،ولی برای مقاله و کلا درس خوندن استاد زیاد شاخ نداره گویا،از یه طرفی هم مشکل فاصله داره با جاهایی که بخوای زیاد سر بزنی،مثل انقلاب،برای اپلای هم به خوبی امیرکبیر نیست گویا.
جو دانشگاه برای من مهمه،دوست ندارم مثل دبیرستان باشه،از یه طرفی هم دوست دارم واقعا درس بخونم و از همه طرف ها مهم تر SmileSmile اینکه من کارشناسی دانشگاه آزاد اراک بودم،واقعا ترس دارم برای رفتن به امیرکبیر،تازه شبانه هم هست،برم اونجا هم پول بدم،هم بمونم توش.
خلاصه بچه ها یه راهنمایی کنید،نظرتون و بگید،فقط زود قبل انتخاب رشته.
پس شد یه نظر کلی در مورد ((امیرکبیر،علم و صنعت،شهید بهشتی،با نیم نگاهی به تربیت مدرس)) ممنون HeartAngel
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۷ خرداد ۱۳۹۷, ۱۲:۳۴ ق.ظ
RE: 134 نرم افزار شدم،شبانه امیرکبیر یا روزانه شهید بهشتی ؟
(۱۷ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۱۸ ق.ظ)moomiyayi نوشته شده توسط:  سلام بچه ها،من ۱۳۴ نرم افزار شدم و بین شبانه امیر کبیر و روزانه شهید بهشتی موندم.
اینجوری که من تحقیق کردم امیرکبیر خیلی از آدم کار میکشن و خیلی سخته،جو خشک و مثل دبیرستان داره در عوض برای اپلای خیلی خوبه.((در ضمن با چند تا از دانشجو هاش صحبت میکردم میگفتن فرصت برای کار بیرون و این چیزا دیگه نیست،میای اینجا فقط درس))
از طرفی میگن علم و صنعت هم خیلی جو بسیجی و خشک داره،همه میگن اونجا نزن((خشک تر از امیرکبیر))
بهشتی جو خوب داره،فضای خوب داره،ولی برای مقاله و کلا درس خوندن استاد زیاد شاخ نداره گویا،از یه طرفی هم مشکل فاصله داره با جاهایی که بخوای زیاد سر بزنی،مثل انقلاب،برای اپلای هم به خوبی امیرکبیر نیست گویا.
جو دانشگاه برای من مهمه،دوست ندارم مثل دبیرستان باشه،از یه طرفی هم دوست دارم واقعا درس بخونم و از همه طرف ها مهم تر SmileSmile اینکه من کارشناسی دانشگاه آزاد اراک بودم،واقعا ترس دارم برای رفتن به امیرکبیر،تازه شبانه هم هست،برم اونجا هم پول بدم،هم بمونم توش.
پس شد یه نظر کلی در مورد ((امیرکبیر،علم و صنعت،شهید بهشتی،با نیم نگاهی به تربیت مدرس)) ممنون HeartAngel

اگه مشکل شهریه و خوابگاه ندارید شبانه امیر کبیر خیلی بهتره
۰
۰
ارسال:
۱۷ خرداد ۱۳۹۷, ۱۲:۵۵ ق.ظ
(۱۷ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۱۸ ق.ظ)moomiyayi نوشته شده توسط:  سلام بچه ها،من ۱۳۴ نرم افزار شدم و بین شبانه امیر کبیر و روزانه شهید بهشتی موندم.
بهشتی و علم و صنعت تقریبا در یک سطحن؛
جو بهشتی باز تره اونجوری که شنیدم
۰
۰
ارسال:
۱۷ خرداد ۱۳۹۷, ۰۱:۴۶ ق.ظ
سلام.
دلسوزانه میگم. از روی قضاوت چند نفر از اطرافیان انتخاب رشته نکنید. شهیدبهشتی واقعا دانشگاه خوبی توی کامپیوتر نیست و دانشگاهای صنعتی اصفهان و علم و صنعت و حتی شیراز ازش بهتر هستن. این که جو بچه ها چطوریه. توی امیرکبیر خیلی هم خوبه. (من بهشتی یه ترم بودم. امیرکبیر هم رفتم و دوستایی دارم که در هر دو دانشگاه درس خوندن.) امکان اپلای توی امیرکبیر با بهشتی قابل مقایسه نیست.
بهشتی آب و هواش خوبه و نزدیک به یه سری جاهای تفریحی هست ولی آیا این ملاکه؟ عوضش موقعیت قرارگیری امیرکبیر حس خوب دانشجو بودن و زندگی دانشجویی توی تهران رو بهتون میده به خاطر مرکز شهر بودن و نزدیکی به خیابون انقلاب و ولیعصر. قطعا و بدون شک اگه حتی شهریه ی امیرکبیر یه کم اذیت کنه هم باز اولویت با امیرکبیره. (توی امیرکبیرم اینطور نیست که ۲۴ ساعته درس بخونن. چیزی که بقیه به ذهن القا میکنن برداشت خودشونه. اونجام میشه زندگی دانشجویی باحالی داشت.)
نکاتی که در نظر میگیرید باید خوابگاه باشه که به شبانه ها میدن یا خیر و این که هزینه ی شبانه چقدر هست(باز می ارزه)
ضمن این که ممکنه شبانه ی امیرکبیر رو نیارید. اگه توی گرایش معماری مثلا رتبه این توی این حدود و بالاتر دارید شانس شبانه یا روزانه ی امیرکبیر ممکنه باشه به شرط علاقه.)
موفق باشید.
۵
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Behnam‌
ارسال:
۱۷ خرداد ۱۳۹۷, ۰۱:۳۲ ب.ظ
(۱۷ خرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۴۶ ق.ظ)Fatemeh_am نوشته شده توسط:  سلام.
دلسوزانه میگم. از روی قضاوت چند نفر از اطرافیان انتخاب رشته نکنید. شهیدبهشتی واقعا دانشگاه خوبی توی کامپیوتر نیست و دانشگاهای صنعتی اصفهان و علم و صنعت و حتی شیراز ازش بهتر هستن. این که جو بچه ها چطوریه. توی امیرکبیر خیلی هم خوبه. (من بهشتی یه ترم بودم. امیرکبیر هم رفتم و دوستایی دارم که در هر دو دانشگاه درس خوندن.) امکان اپلای توی امیرکبیر با بهشتی قابل مقایسه نیست.
بهشتی آب و هواش خوبه و نزدیک به یه سری جاهای تفریحی هست ولی آیا این ملاکه؟ عوضش موقعیت قرارگیری امیرکبیر حس خوب دانشجو بودن و زندگی دانشجویی توی تهران رو بهتون میده به خاطر مرکز شهر بودن و نزدیکی به خیابون انقلاب و ولیعصر. قطعا و بدون شک اگه حتی شهریه ی امیرکبیر یه کم اذیت کنه هم باز اولویت با امیرکبیره. (توی امیرکبیرم اینطور نیست که ۲۴ ساعته درس بخونن. چیزی که بقیه به ذهن القا میکنن برداشت خودشونه. اونجام میشه زندگی دانشجویی باحالی داشت.)
نکاتی که در نظر میگیرید باید خوابگاه باشه که به شبانه ها میدن یا خیر و این که هزینه ی شبانه چقدر هست(باز می ارزه)
ضمن این که ممکنه شبانه ی امیرکبیر رو نیارید. اگه توی گرایش معماری مثلا رتبه این توی این حدود و بالاتر دارید شانس شبانه یا روزانه ی امیرکبیر ممکنه باشه به شرط علاقه.)
موفق باشید.

دلسوزانه میگم مستند صحبت کنید اینکه این دانشگاه شهرستان بهتره یا اینکه یه سر به امیر کبیر زدم نشد دلیلExclamation
۰
۱
ارسال:
۱۷ خرداد ۱۳۹۷, ۰۲:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ خرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۲۲ ب.ظ، توسط Behnam‌.)
بهشتی گروه کامپیوترش در مقایسه با شریف، تهران، امیرکبیر به صورت محسوسی ضعیف‌تر هست و علاوه بر این، جو درسی هم نداره. توو سطح دنیا هم دانشگاه شناخته شده‌ای نیست که بخواید روی اسمش حساب باز کنید.
ولی با توجه به حرف‌هاتون، به نظر اول قبل از اینکه حساب بهشتی و شبانه‌ی امیرکبیر و بحث مالی اینا رو مشخص کنید، اول باید تکلیف خودتون رو روشن کنید. منظورتون از جو چی هست؟ آره خب بهشتی حداقل کارشناسی‌ش اونطور که دیدم (و در مورد ارشدش اونطور که شنیدم) تیریپ خوش‌گذرونی و دور همی و ... هست و جو درسی نداره. از طرف دیگه ولی امیرکبیر هم اینطوری که شما در موردش حرف می‌زنید پادگان نیست. دو سال ارشد عین باد میاد می‌گذره، مخصوصا شما که پایه‌تون هم ضعیف هست باید شبانه‌روزی تلاش کنید جای اینکه فکر و ذکرتون بشه جو و فضا (البته من هم بودم ناراحتِ جو جایی مثل علم و صنعت می‌شدم ولی امیرکبیر اونطوری نیست. جو درسی اتفاقا خوبه، مخصوصا برای شما).
بخواید اپلای کنید هم باید مدرک رو آزاد کنید، پس از بابت شهریه اگه سود نکنید، ضرر نمی‌کنید. ولی نبودِ احتمالیِ خوابگاه اذیت‌کننده خواهد بود؛ در موردش پرس و جو کنید ببینید سال‌های قبل چی شده در نهایت.
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: ftmbghrn , Norman
ارسال:
۱۷ خرداد ۱۳۹۷, ۱۰:۱۲ ب.ظ
منم ۱۳۰ شدم ولی این قضیه ی سهمیه خیلی بد شده
پارسال عملا کسی استفاده نمی کرد امسال شده ۳۰ درصد و همشم پر میشه من حتی به علم وصنعتم امیدندارم
۰
۰
ارسال:
۱۷ خرداد ۱۳۹۷, ۱۰:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ خرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۵۷ ب.ظ، توسط Happiness.72.)
(۱۷ خرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۱۲ ب.ظ)Javadanvd نوشته شده توسط:  امیدندارم
امیدت بخدا باشه. منم امیدم به خداست با این وضع سهمیه ها
۰
۰
ارسال:
۱۷ خرداد ۱۳۹۷, ۱۱:۵۷ ب.ظ
(۱۷ خرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۳۲ ب.ظ)SASSAN.S نوشته شده توسط:  دلسوزانه میگم مستند صحبت کنید اینکه این دانشگاه شهرستان بهتره یا اینکه یه سر به امیر کبیر زدم نشد دلیلExclamation
شما واقعا نیتتون چی هست از پست گذاشتن؟ میگردید کلمات منو برمیدارید جمله سازی میکنید باهاش؟ Smile
موفق باشید به هر حال. (لازم نمیبینم توضیحی بدم صحبتم کاملا درست و منطقی بود)
۳
۰
ارسال: #۱۰
۱۸ خرداد ۱۳۹۷, ۱۲:۳۵ ق.ظ
جو امیرکبیر اصلا خشک نیست اتفاقا خیلی هم جو خوبی داره، سخت گیری خیلی زیادی هم نداره، در مورد خوابگاه اطلاعی ندارم، دخترارو که میدونم به شبانه ها خوابگاه میدادن اما اولش یکم اذیت میکردن مثلا مثل اینکه اوایل تو نمازخونه بودند!!!! در مورد شهریه هم وام میدن. من باشم انتخاب قطعیم امیرکبیر هست خصوصا اگر قصد اپلای دارید

Stop talking. Start walking
۱
۰
ارسال: #۱۱
۱۸ خرداد ۱۳۹۷, ۱۲:۱۸ ب.ظ
اگر برای اپلای میخوای مسلما امیرکبیر....اگربرای کارمیخوای مسلما امیرکبیر...Sleepy
۰
۰
ارسال: #۱۲
۱۸ خرداد ۱۳۹۷, ۱۲:۲۰ ب.ظ
(۱۸ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۳۵ ق.ظ)sanaz777 نوشته شده توسط:  جو امیرکبیر اصلا خشک نیست اتفاقا خیلی هم جو خوبی داره، سخت گیری خیلی زیادی هم نداره، در مورد خوابگاه اطلاعی ندارم، دخترارو که میدونم به شبانه ها خوابگاه میدادن اما اولش یکم اذیت میکردن مثلا مثل اینکه اوایل تو نمازخونه بودند!!!! در مورد شهریه هم وام میدن. من باشم انتخاب قطعیم امیرکبیر هست خصوصا اگر قصد اپلای دارید
من هم تو این انتخاب موندم و از هرکسی پرسیدم گفتن تقریبا نشدنیه که توی امیرکبیر هم کار کنی هم درس بخونی! البته بیشتر از بچه های هوش پرسیدم و ننیدونم تفاوت محسوسی توی هوش و نرم وجود داشته باشه یا نه . برای من خیلی مهمه که بتونم کار کنم کنار درس خوندن ، برای همین تا الان به نظرم بهشتی گزینه بهتریه . ی مورد دیگه هم که هست اینه که به نظرم برای اپلای بهتره تو بهشتی معدل ۱۸ داشته باشی تا اینکه تو امیرکبیر معدل ۱۷ (پایان نامه یکسان) غیر از اینه ؟ چون مطمئن نیستم میپرسم
۰
۰
ارسال: #۱۳
۱۸ خرداد ۱۳۹۷, ۱۲:۳۵ ب.ظ
(۱۸ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۲۰ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  من هم تو این انتخاب موندم و از هرکسی پرسیدم گفتن تقریبا نشدنیه که توی امیرکبیر هم کار کنی هم درس بخونی! البته بیشتر از بچه های هوش پرسیدم و ننیدونم تفاوت محسوسی توی هوش و نرم وجود داشته باشه یا نه . برای من خیلی مهمه که بتونم کار کنم کنار درس خوندن ، برای همین تا الان به نظرم بهشتی گزینه بهتریه . ی مورد دیگه هم که هست اینه که به نظرم برای اپلای بهتره تو بهشتی معدل ۱۸ داشته باشی تا اینکه تو امیرکبیر معدل ۱۷ (پایان نامه یکسان) غیر از اینه ؟ چون مطمئن نیستم میپرسم
کلا اپلای پر از عدمِ قطعیت‌ها هست و با مقایسه‌ی دو تا عدد نمیشه نتیجه‌گیری خاصی کرد. ضمناً فقط هم معدل و پایان‌نامه مهم نیست؛ کیفیتِ توصیه‌نامه و اساتیدی که نوشتنش هم تأثیر مهمی داره. خودِ عدد معدل هم به طور مطلق تعیین کننده نیست، ممکنه توو یه دانشگاه با معدل ۱۶ نفر اول باشی، توو یه دانشگاه با معدل ۱۸ نفر پنجم باشی.
در نهایت، اگه پایه‌ی قوی و سابقه‌ی ریسرچِ خوب هم ندارید، با کار کردن باید هم قید معدل رو بزنید، هم اپلای رو. این روزا به اندازه‌ی کافی آدم از دانشگاه‌های مختلف با رزومه‌های خوب اپلای می‌کنند.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: kilookiloo
ارسال: #۱۴
۱۸ خرداد ۱۳۹۷, ۰۹:۰۶ ب.ظ
اولویت با امیرکبیر هست
اگه پولش هم مسئله نیست براتون
۰
۰
ارسال: #۱۵
۱۹ خرداد ۱۳۹۷, ۱۱:۳۴ ب.ظ
سلام من هم رتبه م همین حدود شده.
واقعا علم و صنعت خوب نیست؟ کسی اطلاعات درستی داره درباره ش داره؟ سطح علمیش چطوره؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۷,۹۹۷ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۴۸۷ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۳۱۶ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۱۱۶ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۷,۸۵۹ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۷۶۶ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  سختگیری امیرکبیر رتبه۱سال۹۴ ۴ ۶,۲۳۷ ۰۵ تیر ۱۴۰۰ ۱۲:۲۹ ق.ظ
آخرین ارسال: amir-1995
  فیلم های مهندسی نرم افزار خلیلی فر osouly ۰ ۱,۹۰۳ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: osouly
  مصاحبه امیرکبیر و علم و صنعت farzin_null ۰ ۲,۲۸۶ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: farzin_null
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۳۴۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close