زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۳۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نتایج آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی ۹۴

ارسال: #۱۶
۱۸ شهریور ۱۳۹۴, ۰۵:۴۷ ب.ظ
RE: نتایج آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی ۹۴
(۱۸ شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۰۹ ب.ظ)mpiran نوشته شده توسط:  
(18 شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۱۵ ق.ظ)itplus نوشته شده توسط:  سلام دوستان. من علوم تحقیقات شبکه قبول شدم یه بنده خدای دیگه ای هم قزوین قبول شده. من که صد در صد نمیخوام برم. ولی ایشون خودش اهل تهرانه و دوست داره این دانشگاه باشه. کسی می دونه راهی چیزی واسه جا به جایی و اینجور چیزا هست که بیاد علوم تحقیقات بخونه؟

سلام
اینطور که دانشگاه آزاد گفته برای نیمسال اول انتقالی و ... انجام نمیدن
نقل از سایت دانشگاه آزاد :
به گزارش مرکز حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، در این جلسه معاون برنامه ریزی و اقتصاد دانش بنیان دانشگاه آزاد اسلامی، به ارائه گزارشی در خصوص گزارش تفصیلی مربوط به رتبه بندی دانشگاه ها در تاریخ جولای ۲۰۱۵، پرداخت.
در ادامه دکتر حسین زاده لطفی معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی نیز در خصوص نحوه آیین نامه تغییر رشته و گرایش در مقاطع مختلف تحصیلی به ویژه دوره دکتری به ارائه توضیحات پرداخت که با پیشنهاد اعضا و موافقت دکتر میرزاده، مقرر شد دستورالعمل آیین نامه جامع موارد کمیسیون خاص آموزشی خصوصا نحوه تغییر رشته و گرایش ارائه شود. همچنین کارگاهی متشکل از نمایندگان معاونت آموزشی، مرکز سنجش و پذیرش، معاونت دانشجویی فرهنگی و نماینده رئیس دانشگاه براساس اعمال سیاست تناظر رشته ای پرونده ها را رسیدگی و گزارشی در این خصوص ارائه کنند.
مهندس محسن هاشمی معاون عمرانی دانشگاه آزاد اسلامی نیز در این جلسه به ارائه توضیحاتی درباره پروژه های عمرانی پرداخت.
درخواست معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت درخصوص مشارکت دانشگاه آزاد اسلامی برای اتمام بیمارستان های نیمه تمام آن وزارت در این جلسه مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد لیست بیمارستان های نیمه تمام پیشنهادی توسط معاونت عمرانی بررسی و فهرست تأیید شده اعلام شود.
ترکیب شورای جذب و بورس پزشکی یکی دیگر از موارد مطرح شده در این جلسه بود که پس از بررسی و اظهارنظر اعضا، مقرر شد اعضای کمیسیون پزشکی دانشگاه با توافق معاونت های دانشجویی و پزشکی دانشگاه معرفی شوند و دبیرخانه آن نیز در معاونت پزشکی مستقر شود.
گفتنی است به دلیل نزدیک شدن به نیمسال تحصیلی اول سال جاری و انتخاب واحد، مقرر شد نقل و انتقالات دانشجویی و هیأت علمی برای این ترم متوقف و بررسی درخواست ها به ترم آینده موکول شود.
ممنون از اطلاعات خوبتون. نکته اینجاست که من نمیخوام واسه این دانشگاه ثبت نام کنم. با این حال بازم میشه خوب از ترم بعد جامو بدم بهش چجوریه؟

تو مرا یاد کنی یا نکنی باورت گر بشود یا نشود
حرفی نیست......اما...
نفس می گیرد
در هوایی که نفس ها تو نیست

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

arrebarghi@
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۱۸ شهریور ۱۳۹۴, ۱۰:۱۷ ب.ظ
سلام دوستان.
ضمن تبریک جهت قبولی همه دوستان.
این سایت سامانه نقل و انتقال دانشجویان آزاد هست. تمام قوانین رو درش نوشته. از پایین صفحه دانلود کنید.
ولی جهت اطلاع بیشتر از واحد دانشگاهی که قبول شدید هم بپرسید شاید مهمانی و ... رو بتونند براتون جور کنند.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

موفق و پیروز باشید.

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahmoudinik
ارسال: #۱۸
۱۹ شهریور ۱۳۹۴, ۰۱:۴۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۴۶ ق.ظ، توسط mpiran.)
(۱۸ شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۰۲ ق.ظ)web13xx12 نوشته شده توسط:  من گرایش تولید نرم افزار تهران غرب قبول شدم به نظرتون با توجه به کارنامم امیدی هست که تو تکمیل ظرفیت تجارت قبول شم؟
برای شرکت تو تکمیل ظرفیت نیازی نیست که تهران غرب رو ثبت نام کنم؟
ببخشید من در جریان سیستم تکمیل ظرفیت نیستم اگه میشه راهنماییم کنید
والا امسال آزاد اصلا مشخص نیست کاراش. چون سال پیش دانشجو زیاد گرفت و بخاطر همین تو مجلس و .. بهش گیر دادن.
البته بستگی به واحد دانشگاهی هم داره.
من احتمال میدم بتونید تهران مرکز تحارت قبول بشید البته اگه تکمیل ظرفیت بده آزاد
چون واسه دکتری که گفت نمیدیم
ولی دانشگاه های دیگه فکر نمی کنم تجارت قبول بشید

(۱۸ شهریور ۱۳۹۴ ۰۵:۴۷ ب.ظ)itplus نوشته شده توسط:  
(18 شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۰۹ ب.ظ)mpiran نوشته شده توسط:  
(18 شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۱۵ ق.ظ)itplus نوشته شده توسط:  سلام دوستان. من علوم تحقیقات شبکه قبول شدم یه بنده خدای دیگه ای هم قزوین قبول شده. من که صد در صد نمیخوام برم. ولی ایشون خودش اهل تهرانه و دوست داره این دانشگاه باشه. کسی می دونه راهی چیزی واسه جا به جایی و اینجور چیزا هست که بیاد علوم تحقیقات بخونه؟

سلام
اینطور که دانشگاه آزاد گفته برای نیمسال اول انتقالی و ... انجام نمیدن
نقل از سایت دانشگاه آزاد :
به گزارش مرکز حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، در این جلسه معاون برنامه ریزی و اقتصاد دانش بنیان دانشگاه آزاد اسلامی، به ارائه گزارشی در خصوص گزارش تفصیلی مربوط به رتبه بندی دانشگاه ها در تاریخ جولای ۲۰۱۵، پرداخت.
در ادامه دکتر حسین زاده لطفی معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی نیز در خصوص نحوه آیین نامه تغییر رشته و گرایش در مقاطع مختلف تحصیلی به ویژه دوره دکتری به ارائه توضیحات پرداخت که با پیشنهاد اعضا و موافقت دکتر میرزاده، مقرر شد دستورالعمل آیین نامه جامع موارد کمیسیون خاص آموزشی خصوصا نحوه تغییر رشته و گرایش ارائه شود. همچنین کارگاهی متشکل از نمایندگان معاونت آموزشی، مرکز سنجش و پذیرش، معاونت دانشجویی فرهنگی و نماینده رئیس دانشگاه براساس اعمال سیاست تناظر رشته ای پرونده ها را رسیدگی و گزارشی در این خصوص ارائه کنند.
مهندس محسن هاشمی معاون عمرانی دانشگاه آزاد اسلامی نیز در این جلسه به ارائه توضیحاتی درباره پروژه های عمرانی پرداخت.
درخواست معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت درخصوص مشارکت دانشگاه آزاد اسلامی برای اتمام بیمارستان های نیمه تمام آن وزارت در این جلسه مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد لیست بیمارستان های نیمه تمام پیشنهادی توسط معاونت عمرانی بررسی و فهرست تأیید شده اعلام شود.
ترکیب شورای جذب و بورس پزشکی یکی دیگر از موارد مطرح شده در این جلسه بود که پس از بررسی و اظهارنظر اعضا، مقرر شد اعضای کمیسیون پزشکی دانشگاه با توافق معاونت های دانشجویی و پزشکی دانشگاه معرفی شوند و دبیرخانه آن نیز در معاونت پزشکی مستقر شود.
گفتنی است به دلیل نزدیک شدن به نیمسال تحصیلی اول سال جاری و انتخاب واحد، مقرر شد نقل و انتقالات دانشجویی و هیأت علمی برای این ترم متوقف و بررسی درخواست ها به ترم آینده موکول شود.
ممنون از اطلاعات خوبتون. نکته اینجاست که من نمیخوام واسه این دانشگاه ثبت نام کنم. با این حال بازم میشه خوب از ترم بعد جامو بدم بهش چجوریه؟
دانشگاه آزادای شهرستان میشه این کار رو کرد. ولی کلا آزاد با اینکه یکی از شهرستان بیاد تهران مشکل داره حتی اگه بخوان جا عوض کنن.
البته بطور قطعی نمیشه گفت.
بهتره که به دانشگاه مراجعه کنید و از خودشون بپرسید.

دوستان عزیز
به نظرتون شبکه بازار کارش بهتره یا تجارت؟
من خودم شبکه قبول شدم. ولی میخوام نظرات بقیه رو هم بدونم
۰
۰
ارسال: #۱۹
۱۹ شهریور ۱۳۹۴, ۱۰:۳۹ ق.ظ
(۱۹ شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۴۳ ق.ظ)mpiran نوشته شده توسط:  
(18 شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۰۲ ق.ظ)web13xx12 نوشته شده توسط:  من گرایش تولید نرم افزار تهران غرب قبول شدم به نظرتون با توجه به کارنامم امیدی هست که تو تکمیل ظرفیت تجارت قبول شم؟
والا امسال آزاد اصلا مشخص نیست کاراش. چون سال پیش دانشجو زیاد گرفت و بخاطر همین تو مجلس و .. بهش گیر دادن.

به نظرتون من همین تولید نر افزار رو ثبت نام کنم یا منتظر تکمیل ظرفیت بمونم؟
نمیدونم واقعا چیکار کنم؟ اصلا نمیدونم این گرایش چیه؟!
۰
۰
ارسال: #۲۰
۱۹ شهریور ۱۳۹۴, ۱۱:۲۶ ق.ظ
سلام تبریک به دوستان بابت قبولی
منم شبکه علوم تحقیقات قبول شدم ولی یه مشکلی دارم!!
من هنوز یک ترمم مونده از لیسانسم که تموم کنم بنظرتون میتونم از ترم بهمن ورودی بگیرم و تا اون موقع مدرک لیسانس رو جور کنم یا اجازه نمیدن؟
۰
۰
ارسال: #۲۱
۱۹ شهریور ۱۳۹۴, ۱۱:۵۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۰۴ ب.ظ، توسط mpiran.)
(۱۹ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۲۶ ق.ظ)qazanxan نوشته شده توسط:  سلام تبریک به دوستان بابت قبولی
من هنوز یک ترمم مونده از لیسانسم که تموم کنم بنظرتون میتونم از ترم بهمن ورودی بگیرم و تا اون موقع مدرک لیسانس رو جور کنم یا اجازه نمیدن؟

سلام
مشکل من دقیقا برعکس شماست خخخخخخ
من افتادم ثبت نام بهمن ماه و دوس دارم زودتر ثبتنام کنم
کاش میشد عوض کنیم. اگه خواستی این ایمیل منه خخخ mpiran1393 [at] yahoo.com
ولی فکر می کنم تا ۲ ترم تو آزاد جاتون رزرو میمونه. البته هروفت بخواید برید باید شهریه اون دو ترم رو پرداخت کنید.Big GrinBig Grin

(۱۹ شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۳۹ ق.ظ)web13xx12 نوشته شده توسط:  
(19 شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۴۳ ق.ظ)mpiran نوشته شده توسط:  
(18 شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۰۲ ق.ظ)web13xx12 نوشته شده توسط:  راستشو بخواید منم این گرایشو زیاد نمی شناسم. فقط میدونم که تهران غرب دانشگاه سطح پایینیه (در حد آزاد شهرستان) چون خیلی کوچیکه و استاداشم زیاد معروف نیستن. از طرفی بعید میدونم که آزاد امسال هم ظرفیت بده به رشته فناوری اطلاعات چون سال پیش واقعا حال داد. بازم تحقیق کنید. به واحد قبولی سر بزنید. شاید رشته خوبی باشه
موفق باشید

من گرایش تولید نرم افزار تهران غرب قبول شدم به نظرتون با توجه به کارنامم امیدی هست که تو تکمیل ظرفیت تجارت قبول شم؟

به نظرتون من همین تولید نر افزار رو ثبت نام کنم یا منتظر تکمیل ظرفیت بمونم؟
نمیدونم واقعا چیکار کنم؟ اصلا نمیدونم این گرایش چیه؟!

دوستان به نظرتون شبکه بازار کارش بهتره یا تجارت؟ لطفا اگه کسی تجربه ای داره در اختیار بقیه بزاره

دوستان به نظرتون شبکه بازار کارش بهتره یا تجارت؟ لطفا اگه تجربه ای در این زمینه دارید دریغ نکنیدBig GrinTongue
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: qazanxan
ارسال: #۲۲
۱۹ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۱۶ ب.ظ
(۱۹ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۴۸ ق.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  
(19 شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۲۶ ق.ظ)qazanxan نوشته شده توسط:  سلام تبریک به دوستان بابت قبولی

سلام
دوست عزیز به نظر من بهترین راه اینه که مستقیم از خود دانشگاه بپرسی! تنها جائی که درست و قطعی میتونه جواب بده خود دانشگاهه و بس!

دکتر مظفری خاطر نشان کرد: براساس بخشنامه سازمان مرکزی پذیرفته شدگان سال گذشته که به هر دلیل موفق به ثبت نام نشده اند، این امکان فراهم شده است که بدون احتساب سنوات و بدون لحاظ کردن شهریه سال گذشته تنها با پرداخت شهریه نیمسال اول تحصیلی ۹۵-۹۴ اقدام به ثبت نام و انتخاب واحد کنند.
وی یادآور شد : بخشنامه فوق تنها برای نیمسال اول تحصیلی ۹۵-۹۴ وجاهت قانونی و اجرایی دارد .
حالا شما هم تماس بگیر و مشکلت رو با خود دانشگاه مطرح کن! شاید راه حلی وجود داشته باشه! ان شاءالله!
ممنون از راهنماییتون دوست عزیز
۰
۰
ارسال: #۲۳
۱۹ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۳۸ ب.ظ
(۱۹ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۵۷ ق.ظ)mpiran نوشته شده توسط:  ولی فکر می کنم تا ۲ ترم تو آزاد جاتون رزرو میمونه. البته هروفت بخواید برید باید شهریه اون دو ترم رو پرداخت کنید.Big GrinBig Grin

منظور شما اینه که مثلا اگه کسی که برای مهر ۹۴ قبول شده، تا مهر ۹۵ برای ثبت جاش رزرو شدست؟
اگه اینطور باشه بنظرتون بهتر نیست دوباره کنکور شرکت کنیم؟ آخه جدا از هزینه شهریه اضافی، ورودی ۹۴ بحساب میایم و دو ترم به ترم های تحصیلی اضافه میشه. اینطوری برای مثال اگه کسی بخواد از دانشگاه برای دکتری سهمیه معدل الفی بگیره، چون ترمهای ارشدش طولانی تر بوده این امکان براش وجود نداره
۰
۰
ارسال: #۲۴
۱۹ شهریور ۱۳۹۴, ۰۵:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ شهریور ۱۳۹۴ ۰۵:۲۸ ب.ظ، توسط mpiran.)
[quote='zahrabvf' pid='383164' dateline='1441872525']
[quote='mpiran' pid='383161' dateline='1441870073']
ولی فکر می کنم تا ۲ ترم تو آزاد جاتون رزرو میمونه. البته هروفت بخواید برید باید شهریه اون دو ترم رو پرداخت کنید.Big GrinBig Grin
[/quote]

منظور شما اینه که مثلا اگه کسی که برای مهر ۹۴ قبول شده، تا مهر ۹۵ برای ثبت جاش رزرو شدست؟
اگه اینطور باشه بنظرتون بهتر نیست دوباره کنکور شرکت کنیم؟ آخه جدا از هزینه شهریه اضافی، ورودی ۹۴ بحساب میایم و دو ترم به ترم های تحصیلی اضافه میشه. اینطوری برای مثال اگه کسی بخواد از دانشگاه برای دکتری سهمیه معدل الفی بگیره، چون ترمهای ارشدش طولانی تر بوده این امکان براش وجود نداره
[/quote]

اگه کسی نرسه درس بخونه شاید بصرفه باشه.
اما بعضی وقتا هم دانشگاه آزاد تبصره میده که شهریه اون دو ترم رو نگیرن. شانسیه کاملا خخخخخ

[quote='mpiran' pid='383220' dateline='1441889668']
دوستانی که اطلاع دارن بگن که بازار کار شبکه بهتره یا تجارت.
من شبکه در اومدم اما این سوال بدجوری ذهنمو مشفول کرده

لطفا جوااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااب بدددددددددددددددددددددددددددددددددددددددییدددددددددددددددددددددددددددددددددد
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
۰
۱
ارسال: #۲۵
۱۹ شهریور ۱۳۹۴, ۰۶:۲۰ ب.ظ
من تو سامانه سوالات دانشگاه آزاد راجع له تکمیل ظرفیت سوال کردم جوابم این بود:

ÓæÇá ãæÑÏ äÙÑ ÔãÇ åäæÒ ÇÓÎ ÏÇÏå äÔÏå ÇÓÊ

این چه مدل انکودینگه؟؟
۰
۰
ارسال: #۲۶
۱۹ شهریور ۱۳۹۴, ۰۷:۳۶ ب.ظ
(۱۹ شهریور ۱۳۹۴ ۰۶:۲۰ ب.ظ)web13xx12 نوشته شده توسط:  من تو سامانه سوالات دانشگاه آزاد راجع له تکمیل ظرفیت سوال کردم جوابم این بود:

ÓæÇá ãæÑÏ äÙÑ ÔãÇ åäæÒ ÇÓÎ ÏÇÏå äÔÏå ÇÓÊ

این چه مدل انکودینگه؟؟

منم سوال کردم دقیقا اینو برام ارسال کردن

ÇÓÎ: ÓæÇá ãæÑÏ äÙÑ ÔãÇ åäæÒ ÇÓÎ ÏÇÏå äÔÏå ÇÓÊ
۰
۰
ارسال: #۲۷
۱۹ شهریور ۱۳۹۴, ۰۸:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۳۲ ب.ظ، توسط kvnl.)
سلام منظور از رتبه آخرین فرد قبول در کارنامه کنکور آزاد چیست ؟؟ رتبه خودم رو که زده میدونم یعنی بین اونایی که تو این دانشگاه این رشته قبول شدن اینه رتبم ولی سوالمه اینه تو قسمت رتبه آخرین فرد قبول زده ۲۰۲ ! منظور از این عدد چیه؟ یعنی ۲۰۲ نفر گرفتن؟؟؟؟ آخه تو دفترچه که زده بود حدااکثر ۱۵ نفر ...حالا بگیم بخوان بیشتر بگیرن دیگه ۲۰۲ نفر خیلی عجیبه و حتما منظور یه چیزه دیگه است ممنون میشم روشن کنید ماجرا رو برام
۰
۰
ارسال: #۲۸
۱۹ شهریور ۱۳۹۴, ۰۸:۵۳ ب.ظ
(۱۹ شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۲۰ ب.ظ)kvnl نوشته شده توسط:  سلام منظور از رتبه آخرین فرد قبول در کارنامه کنکور آزاد چیست ؟؟ رتبه خودم رو که زده میدونم یعنی بین اونایی که تو این دانشگاه این رشته قبول شدن اینه رتبم ولی سوالمه اینه تو قسمت رتبه آخرین فرد قبول زده ۲۰۲ ! منظور از این عدد چیه؟ یعنی ۲۰۲ نفر گرفتن؟؟؟؟ آخه تو دفترچه که زده بود حدااکثر ۱۵ نفر ...حالا بگیم بخوان بیشتر بگیرن دیگه ۲۰۲ نفر خیلی عجیبه و حتما منظور یه چیزه دیگه است ممنون میشم روشن کنید ماجرا رو برام
رتبه خودت یعنی اینکه شما بین همه کسایی که توی رشته نرم افزار شرکت کردند اون رتبه رو کسب کردید . همه افراد منظور کل کشور در رشته مربوطه
نه اونی شما فرمودید
ولی اخرین رتبه منظور اینه که یه یارویی که با رتبه ۲۰۲ در کل کشور در همون رشته نرم افزار زده علوم تحقیقات
به عبارتی میشه اینطوری گفت که علوم تحقیقات ۱۵ نفر از رشته نرم گرفته که اخرینش ۲۰۲ بوده رتبه اش
امیدوارم تونسته باشم منظور رو رسونده باشم
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: kvnl
ارسال: #۲۹
۲۰ شهریور ۱۳۹۴, ۰۴:۱۷ ق.ظ
(۱۹ شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۵۳ ب.ظ)MaHyaR-MHR نوشته شده توسط:  
(19 شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۲۰ ب.ظ)kvnl نوشته شده توسط:  سلام منظور از رتبه آخرین فرد قبول در کارنامه کنکور آزاد چیست ؟؟ رتبه خودم رو که زده میدونم یعنی بین اونایی که تو این دانشگاه این رشته قبول شدن اینه رتبم ولی سوالمه اینه تو قسمت رتبه آخرین فرد قبول زده ۲۰۲ ! منظور از این عدد چیه؟ یعنی ۲۰۲ نفر گرفتن؟؟؟؟ آخه تو دفترچه که زده بود حدااکثر ۱۵ نفر ...حالا بگیم بخوان بیشتر بگیرن دیگه ۲۰۲ نفر خیلی عجیبه و حتما منظور یه چیزه دیگه است ممنون میشم روشن کنید ماجرا رو برام
رتبه خودت یعنی اینکه شما بین همه کسایی که توی رشته نرم افزار شرکت کردند اون رتبه رو کسب کردید . همه افراد منظور کل کشور در رشته مربوطه
نه اونی شما فرمودید
ولی اخرین رتبه منظور اینه که یه یارویی که با رتبه ۲۰۲ در کل کشور در همون رشته نرم افزار زده علوم تحقیقات
به عبارتی میشه اینطوری گفت که علوم تحقیقات ۱۵ نفر از رشته نرم گرفته که اخرینش ۲۰۲ بوده رتبه اش

==========================
سعنی منی که زده رتبه یک با تراز ۷۷۰۰ شدم رتبه ۱ ایتی؟
بنظرم تراز دانشگاهی محاسبه میشه نه کشور میشه راهنماییم کنین
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۰
۲۰ شهریور ۱۳۹۴, ۰۷:۲۸ ق.ظ
(۲۰ شهریور ۱۳۹۴ ۰۴:۱۷ ق.ظ)ali77 نوشته شده توسط:  
(19 شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۵۳ ب.ظ)MaHyaR-MHR نوشته شده توسط:  
(19 شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۲۰ ب.ظ)kvnl نوشته شده توسط:  سلام منظور از رتبه آخرین فرد قبول در کارنامه کنکور آزاد چیست ؟؟ رتبه خودم رو که زده میدونم یعنی بین اونایی که تو این دانشگاه این رشته قبول شدن اینه رتبم ولی سوالمه اینه تو قسمت رتبه آخرین فرد قبول زده ۲۰۲ ! منظور از این عدد چیه؟ یعنی ۲۰۲ نفر گرفتن؟؟؟؟ آخه تو دفترچه که زده بود حدااکثر ۱۵ نفر ...حالا بگیم بخوان بیشتر بگیرن دیگه ۲۰۲ نفر خیلی عجیبه و حتما منظور یه چیزه دیگه است ممنون میشم روشن کنید ماجرا رو برام
نه اونی شما فرمودید

==========================
سعنی منی که زده رتبه یک با تراز ۷۷۰۰ شدم رتبه ۱ ایتی؟
بنظرم تراز دانشگاهی محاسبه میشه نه کشور میشه راهنماییم کنین
من چندین کارنامه رو گرفتم و بررسی کردم و به نظرم این نظریه منطقی تر میومد
شما هم کارنامه خودتو لطف کن بذار ببینم درصد ها به چه صورت بودن اگه مشکلی نیست
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۳۹ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  راهنمایی درباره مقطع کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۷۸۱ ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۲۶۱ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۵۲۸ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ عزیز دادخواه ۲ ۳,۷۷۷ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۸۰,۰۴۳ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۴۵۴ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۰۶۴ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  سوالات آزمونهای کارشناسی ارشد با پاسخ تشریحی sima84 ۰ ۲,۲۲۰ ۰۱ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۲۲۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close