زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۱۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

شروع مهندسی نرم افزار از پایه یا کنکور مجدد تجربی؟ [*شرایط خاص]

نظرسنجی: لطفا نظرتون رو بفرمائید
کنکور برای پزشکی
ادامه مهندسی کامپیوتر به امید خارج
[نمایش نتایج]
توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.
ارسال: #۱۶
۲۰ شهریور ۱۳۹۴, ۰۸:۲۸ ب.ظ
وقتی من اول دبیرستان بودم، به خاطر کاری که از یکی از هم کلاسی هام سر زد، نمره ترم اولم کم شد و همون باعث شد ذهنیت من نسبت به رشته تجربی خراب شه؛ اما حالا که فکرشو می کنم، اگه تجربی رفته بودم، حداکثر تا سال دیگه فارغ التحصیل می شدم و با درآمد خوب در حال کار کردن بودم. البته آدم نمی دونه اگه مسیر زندگیش عوض شه، چه تغییراتی ممکنه توی زندگیش رخ بده. خیلی وقت ها هم به سرم زده بود که در ادامه راه، پزشکی بخونم. با تمام این اوصاف، الان از کاری که می کنم راضیم و می خوام همین راه رو ادامه بدم.
- درباره اپلای کردنتون: شما ریاضی رو دوست ندارید. اما باید از این مسئله آگاهی داشته باشید که مقاطع بالاتر رشته کامپیوتری کاملا مرتبط با ریاضی هست و با منطق ریاضیه که شما کار می کنید. فرض رو بر این بذارید که اپلای کردید. هدفتون چیه؟ فقط برید آمریکا و اروپا و ... . باور کنید راه های خیلی ساده تر و بی دردسرتر از اپلای کردن و سختی درس خوندن رو تحمل کردن برای رفتن به خارج از کشور هست. کسی که می خواد اپلای کنه، در نظرش دانشگاه های داخلی پتانسیل لازم برای پیشرفت اون شخص رو نداره (اگه اون شخص واقعا به دنبال علم باشه، نه اینکه درس رو بخواد وسیله کنه که از کشور خارج بشه).
- درباره پزشکی: اینکه می گید فکر می کنید در پزشکی استعداد دارید، باید در عمل هم به اون رسیده باشید. آیا از خوندن مطالب علمی مربوط به پزشکی لذت می برید؟ آیا حافظه خوبی برای به خاطر سپردن حجم عظیمی از مطالب رو دارید؟ آیا می تونید ۷ سال درس بخونید و تازه پزشکی عمومی بگیرید و بعدش برای تخصص اقدام کنید؟ شما احتمالا ۲۱ سال سن دارید. سال بعد اگه قبول شید ۲۲ سالتون میشه. تا درستون تموم شه میشه ۲۹ سال. تخصص بگیرید ۳۴ سال؛ یعنی تازه این موقع می تونید از چیزهایی که آموختید استفاده کنید و همچنین درآمدزایی مناسب داشته باشید. ممکنه وقتی ۴۰ سالتون بشه، میلیاردر باشید و بهترین زندگی رو بتونید برای خودتون فراهم کنید. اما آیا با خودتون این فکر رو نمی کنید که از بهترین سال های عمرتون (۲۰ تا ۳۰ سالگی) لذت بردید؟

جمع بندی حرف هام اینه که همه جوانب رو در نظر بگیرید، سبک سنگین کنید، عواقب هر تصمیم رو بسنجید و بعد تصمیم بگیرید.
این نکته هم در نظر داشته باشید که "اگه می خوای توی کاری موفق شی، باید عاشق اون کار باشی."

چیزهای مورد علاقه من در زندگی هزینه مالی برای من ندارند. کاملا مشخص است که تنها منبع با ارزشی که ما داریم زمان است.

- استیو جابز
۵
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Iron Maiden , morteza , Bahar_HS
ارسال: #۱۷
۲۰ شهریور ۱۳۹۴, ۰۹:۲۶ ب.ظ
(۲۰ شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۲۸ ب.ظ)hoomanab نوشته شده توسط:  وقتی من اول دبیرستان بودم، به خاطر کاری که از یکی از هم کلاسی هام سر زد، نمره ترم اولم کم شد و همون باعث شد ذهنیت من نسبت به رشته تجربی خراب شه؛ اما حالا که فکرشو می کنم، اگه تجربی رفته بودم، حداکثر تا سال دیگه فارغ التحصیل می شدم و با درآمد خوب در حال کار کردن بودم. البته آدم نمی دونه اگه مسیر زندگیش عوض شه، چه تغییراتی ممکنه توی زندگیش رخ بده. خیلی وقت ها هم به سرم زده بود که در ادامه راه، پزشکی بخونم. با تمام این اوصاف، الان از کاری که می کنم راضیم و می خوام همین راه رو ادامه بدم.
- درباره اپلای کردنتون: شما ریاضی رو دوست ندارید. اما باید از این مسئله آگاهی داشته باشید که مقاطع بالاتر رشته کامپیوتری کاملا مرتبط با ریاضی هست و با منطق ریاضیه که شما کار می کنید. فرض رو بر این بذارید که اپلای کردید. هدفتون چیه؟ فقط برید آمریکا و اروپا و ... . باور کنید راه های خیلی ساده تر و بی دردسرتر از اپلای کردن و سختی درس خوندن رو تحمل کردن برای رفتن به خارج از کشور هست. کسی که می خواد اپلای کنه، در نظرش دانشگاه های داخلی پتانسیل لازم برای پیشرفت اون شخص رو نداره (اگه اون شخص واقعا به دنبال علم باشه، نه اینکه درس رو بخواد وسیله کنه که از کشور خارج بشه).
- درباره پزشکی: اینکه می گید فکر می کنید در پزشکی استعداد دارید، باید در عمل هم به اون رسیده باشید. آیا از خوندن مطالب علمی مربوط به پزشکی لذت می برید؟ آیا حافظه خوبی برای به خاطر سپردن حجم عظیمی از مطالب رو دارید؟ آیا می تونید ۷ سال درس بخونید و تازه پزشکی عمومی بگیرید و بعدش برای تخصص اقدام کنید؟ شما احتمالا ۲۱ سال سن دارید. سال بعد اگه قبول شید ۲۲ سالتون میشه. تا درستون تموم شه میشه ۲۹ سال. تخصص بگیرید ۳۴ سال؛ یعنی تازه این موقع می تونید از چیزهایی که آموختید استفاده کنید و همچنین درآمدزایی مناسب داشته باشید. ممکنه وقتی ۴۰ سالتون بشه، میلیاردر باشید و بهترین زندگی رو بتونید برای خودتون فراهم کنید. اما آیا با خودتون این فکر رو نمی کنید که از بهترین سال های عمرتون (۲۰ تا ۳۰ سالگی) لذت بردید؟

جمع بندی حرف هام اینه که همه جوانب رو در نظر بگیرید، سبک سنگین کنید، عواقب هر تصمیم رو بسنجید و بعد تصمیم بگیرید.
این نکته هم در نظر داشته باشید که "اگه می خوای توی کاری موفق شی، باید عاشق اون کار باشی."
ممنونم از راهنمائیتون. راستش من هم به همین مشکل با ریاضیات در مقاطع بالاتر فکر می کنم...
در مورد لذت بردن از خواندن مطالب علمی پزشکی، راستش خیلی لذت می برم و اون گیجی ای که ریاضیات ایجاد می کنه برام رو نداره... البته من ریاضیاتم خوبه ولی متاسفانه برام دلچسب نیست، نمی دونم شاید همه اینجورین؟!
در مورد عاشق کار بودن، به قول شاعر "عشق آسان نمود اول ولی افتاد مشکل ها"..............
کلنجار اصلی و اساسی من اینه که اگر حتی ۱% در آزمون کنکور قبول نشم، یا فرض کنید مثلا رتبه ام در مرز باشه ولی قبول نشم دیگه واقعا ضدحاله بدجوریه... از طرفی علاقم به پزشکی قبول شدن بیشتر میشه و بیخیالش شدن دشوارتر میشه... و به شدت عقب می افتم از درس و زندگیم... مگر اینکه گزینه دیگری باشه روی میز! مثلا خروج از کشور و تحصیل پزشکی در خارج، که هنوز مطمئن نیستم ازش.
ممنون میشم اگر راهنمایی های بیشتری دارید منو ازشون بهره مند کنید.
۱
۰
ارسال: #۱۸
۲۱ شهریور ۱۳۹۴, ۰۱:۱۴ ق.ظ
در مورد ریاضی، اصولا افرادی که رشتشون باهاش مرتبطه، بهش علاقه هم دارن. حداقل اکثرا اینطورین.
اگه واقعا علاقه داری به پزشکی، فکر قبول نشدن رو از سرت بیرون کن. به خودت این باور رو بده که باید امسال قبول شی و تمام تلاشت رو بکن.
این رشته ای که مردد هستی انصراف بدی یا نه، اولا دانشگاه آزاده، ثالثا بدون کنکور پذیرش گرفته. پس ولش کن بره.
اگه با برنامه پیش بری و اصولی درس بخونی، مطمئن باش نتیجه میگیری. فقط باید تا بعد کنکور ذهنت رو از هر چیزی خالی کنی و به چیزی جز هدفت فکر نکنی.
ایران در زمینه پزشکی قوی هست و اگرم بخوای بزی خارج از کشور بخونی، هزینه اش سر به فلک میکشه. اگه پولشم میتونس تامین کنی، همینجا درس بخون و پول رو بذار جیبت و ازش لذت ببر.
تصمیمت رو بگیر و بدون به جز خدا و تلاش خودت نباید از شخص یا چیزی انتظار کمک داشته باشی.
فقط این نکته یادت باشه که وقتی که تصمیم گرفتی، وقتی برنامه ریزی کردی، آسمون هم به زمین بیاد نباید برخلاف تصمیمت عمل کنی.

چیزهای مورد علاقه من در زندگی هزینه مالی برای من ندارند. کاملا مشخص است که تنها منبع با ارزشی که ما داریم زمان است.

- استیو جابز
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Iron Maiden , d_felfelak , Bahar_HS
ارسال: #۱۹
۲۱ شهریور ۱۳۹۴, ۰۴:۱۹ ب.ظ
منم می گم کامپیوتر رو ول کن جدیدا دیگه این رشته خیلی آش دهن سوز نیست !! بهتره یکی از گرایش های پزشکی رو بخونی به خدا خیلی بهتر از کام هستش !!! خواهشا این پستمو نقل قول نکنید چون می دونم پزشکی خیلی خیلی بهتر از کامپیوتر ما هست !
۲
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: Iron Maiden
ارسال: #۲۰
۲۱ شهریور ۱۳۹۴, ۰۵:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ شهریور ۱۳۹۴ ۰۵:۲۹ ب.ظ، توسط maryam91.)
دوست عزیز، اجازه بدین من یه مقدار صریح باشما صحبت کنم. شما اگه میخواین همین روال رو در پیش بگیرید به نظر من کلا درس نخونید. این جمله متلک نیست، یه حقیقته.درس خوندن باری به هرجهت خیلی نتیجه نمیده. باید هدفها رو جدی دنبال کرد.
۱/ بشینید مرد و مردونه با خودتون اتمام حجت کنید،هدفتون چیه ؟از چی لذت می برید؟و ... وگرنه چند سال دیگه مثل بعضی از اعضای عزیز همین سایت بعد از چهار یا احیانا ۶ سال درس خوندن تازه می پرسید ای دل غافل بهتر نبود یه رشته دیگه می رفتم؟ ببینید من خودم دبیرستان که بودم خیلی خیلی تحت فشار بودم واسه اینکه تجربی بخونم و برم پزشکی، ولی مقاومت کردم ، چون آینده ام رو برای خودم ترسیم کرده بودم، هدفم رو می شناختم، و می دونستم اون چیزی که ازش لذت می برم الکترونیک یا سخت افزاره. الانم حتی یه لحظه دچار مقایسه و تردید نشدم.
۲/ اگه به ریاضی علاقه ندارید به ادامه تحصیل در زمینه نرم افزار خیلی امیدوار نباشید.من می ترسم از اینکه شما دلخوشی بی پایه و اساس واسه خودتون ایجاد کنید.به نظر من با این روند در ادامه اپلای کردن واسه شما کار ساده ای نخواهد بود.
۳/ یه مقدار بزرگنمایی ها و کژفهمی ها هم در مورد پزشکی توی جامعه وجود داره، درسته پزشکان به خاطر نظام پزشکی که دارن مشکل استخدام ندارن، ولی اون درآمدهای چند ده میلیونی که بعضی ها فکر می کنن هر پزشکی داره، فقط مخصوص پزشکای حاذق و کارکشته و باتجربه است که اون ها هم کل زندگی و بهترین سال های عمرشون رو فدای حرفه شون کردن.
۴/ توصیه شخصی من به شما علوم پزشکیه، تصمیم نهایی با خود شماست. ولی هر جا که بودید و هر چی که خوندید سعی کنید بهترین باشید، توی هیچ حرفه ای بهترین ها بیکار نمی مونن. همونطور که مهندس نرم افزار با سواد و کاربلد هم هیچ وقت بیکار نمی مونه و لنگ یه قرون و دوزار نیست!من خیلی ها رو میشناختم که از دوران دانشجویی شاغل بودن و الان هم وضع زندگیشون خوبه.

مقابل عشق تنفر نیست، بی تفاوتی است. مقابل هنر زشتی نیست، بی تفاوتی است. مقابل ایمان، کفر نیست، بی تفاوتی است. و مقابل زندگی مرگ نیست، بی تفاوتی است.
۹
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Iron Maiden , amirmahmoud , d_felfelak , Bahar_HS , yegane_91
ارسال: #۲۱
۲۱ شهریور ۱۳۹۴, ۱۱:۵۴ ب.ظ
RE: شروع مهندسی نرم افزار از پایه یا کنکور مجدد تجربی؟ [*شرایط خاص]
دوست عزیز به نظر من بدون هیچ ترس (تاکید میکنم بدون هیچ ترس) و نگرانی برو بشین برای پرشکی بخون ،فقط به خودت امید بده که قبول میشی و تمام تلاشت بکن،اگر خوب بخونی و تلاش کنی ،پزشکی ام قبول نشی ممکنه فیزیوتراپی و بینایی سنجی و گفتار درمانی.... قبول شی .
حتی اگر قبولم نشی کنکور آزاد که برداشتن ،دوباره میتونی واسه مهندسی کامپیوتر یا آی تی اقدام کنی،تازه من حالتی رو در نظر گرفتم که از رشته فعلیت انصراف بدی.به نظر من که کامپیوتر خوندم حتی اگر علوم آزمایشگاهی هم قبول بشی خیلی بهتر از کامپیوتر.
۳
۴
ارسال: #۲۲
۲۲ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۳۴ ب.ظ
(۲۱ شهریور ۱۳۹۴ ۰۴:۱۹ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  منم می گم کامپیوتر رو ول کن جدیدا دیگه این رشته خیلی آش دهن سوز نیست !! بهتره یکی از گرایش های پزشکی رو بخونی به خدا خیلی بهتر از کام هستش !!! خواهشا این پستمو نقل قول نکنید چون می دونم پزشکی خیلی خیلی بهتر از کامپیوتر ما هست !

تفکر برتری رشته ها نسبت به هم دیگه اشتباهه. جامعه به همه رشته ها نیاز داره. کسی هم که به کار و رشته اش وارد باشه میتونه درآمد خوبی داشته باشه. اینم نقل قول کردم چون حرصم دراومد من عاشق رشته امم. خودمم تو دبیرستان کسی بودم که میخواستم برم پزشکی به زور خانوادم اومدم ریاضی. ولی الان واقعا دیگه علاقه به پزشکی ندارم!!!!! شما تو رشته ی کامپیوتر هشت تا ده سال تلاش شبانه روزی کن ببین چه درآمدی پیدا میکنی. پزشکی از دور قشنگه ولی شب و روز درس خوندن و کار میخواد .حالا با این همه تلاش دیگه پول هم بهشون ندن که ظلمهBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
۴
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: Iron Maiden , khayyam , Bahar_HS , eng.ma30 , yegane_91
ارسال: #۲۳
۲۲ شهریور ۱۳۹۴, ۰۱:۲۷ ب.ظ
(۲۲ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۳۴ ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  
(21 شهریور ۱۳۹۴ ۰۴:۱۹ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  منم می گم کامپیوتر رو ول کن جدیدا دیگه این رشته خیلی آش دهن سوز نیست !! بهتره یکی از گرایش های پزشکی رو بخونی به خدا خیلی بهتر از کام هستش !!! خواهشا این پستمو نقل قول نکنید چون می دونم پزشکی خیلی خیلی بهتر از کامپیوتر ما هست !

تفکر برتری رشته ها نسبت به هم دیگه اشتباهه. جامعه به همه رشته ها نیاز داره. کسی هم که به کار و رشته اش وارد باشه میتونه درآمد خوبی داشته باشه. اینم نقل قول کردم چون حرصم دراومد من عاشق رشته امم. خودمم تو دبیرستان کسی بودم که میخواستم برم پزشکی به زور خانوادم اومدم ریاضی. ولی الان واقعا دیگه علاقه به پزشکی ندارم!!!!! شما تو رشته ی کامپیوتر هشت تا ده سال تلاش شبانه روزی کن ببین چه درآمدی پیدا میکنی. پزشکی از دور قشنگه ولی شب و روز درس خوندن و کار میخواد .حالا با این همه تلاش دیگه پول هم بهشون ندن که ظلمهBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

حالا که نقل قول کردی بگو چه کار کنیم تا به نصف درآمد پزشکان برسیم مهندس ؟؟؟؟؟؟؟؟Undecided
۴
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: samaneh@90 , morteza , RASPINA
ارسال: #۲۴
۲۲ شهریور ۱۳۹۴, ۰۲:۱۳ ب.ظ
(۲۰ شهریور ۱۳۹۴ ۰۵:۴۱ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  
نقل قول: دوست عزیز چرا اطلاعات اشتباه میدی.. من ۳ ساله دارم درباره تحصیل در خارج از کشور تحقیق میکنم ..تو هیچ دانشگاهی تو دنیا برای پذیرش مقطع master داشتن مقاله اجبار نیست و اینکه بعضی کشورها مثل المان و نروژ تحصیل در دانشگاهاشون رایگانه و شهریه نمیدن البته نه همه دانشگاهاشون

دوست عزیز دفعه بعدی قبل پست گذاشتن حتما با شما مشورت می کنم.
ایشون همانطور که گفتن میخوان بهشون فاند تعلق بگیره و فاند رقابتیه.مخصوصا برای یک دانشگاه آزادی با معدل بد.
موفق باشید

ممنون شما هم همینطور..خوب بله راستش من به کلمه فاند دقت نکرده بودم.

من میخواهم پس میتوانم
۰
۰
ارسال: #۲۵
۲۲ شهریور ۱۳۹۴, ۰۴:۰۹ ب.ظ
(۲۲ شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۲۷ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(22 شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۳۴ ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  
(21 شهریور ۱۳۹۴ ۰۴:۱۹ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  منم می گم کامپیوتر رو ول کن جدیدا دیگه این رشته خیلی آش دهن سوز نیست !! بهتره یکی از گرایش های پزشکی رو بخونی به خدا خیلی بهتر از کام هستش !!! خواهشا این پستمو نقل قول نکنید چون می دونم پزشکی خیلی خیلی بهتر از کامپیوتر ما هست !

حالا که نقل قول کردی بگو چه کار کنیم تا به نصف درآمد پزشکان برسیم مهندس ؟؟؟؟؟؟؟؟Undecided
والا من خودم کسی رو میشناسم تنها با مسلط شدن روی شبکه و میکروتیک از مشاوره ساعتی ۴۰۰ درمیاورد!!!!! کسی که نتونه از کامپیوتر پول در بیاره از دکتری هم نمیتونهBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin حالا بیاین منفی بدینBig GrinBig GrinBig GrinTongueTongueTongueTongueTongue

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
۶
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , Iron Maiden , RASPINA
ارسال: #۲۶
۲۲ شهریور ۱۳۹۴, ۰۵:۴۴ ب.ظ
(۲۲ شهریور ۱۳۹۴ ۰۴:۰۹ ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  
(22 شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۲۷ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  

والا من خودم کسی رو میشناسم تنها با مسلط شدن روی شبکه و میکروتیک از مشاوره ساعتی ۴۰۰ درمیاورد!!!!! کسی که نتونه از کامپیوتر پول در بیاره از دکتری هم نمیتونهBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin حالا بیاین منفی بدینBig GrinBig GrinBig GrinTongueTongueTongueTongueTongue

منفی ندادم ولی دوست من بعضی واقعیت ها رو باید قبول کرد اونی که شما می گی میکروتیک مشاوره می ده درسته چند سال پیش که هیچکی نمی دونست شبکه چیه آره با دو تا مدرک گرفتن چه داخلی و ه بین اللملی بدون پارت می شد وارد بازار کار شد که درآمد خیلی خوبی هم داشت !
الان چی طرف رشتش کشاورزیه چون امکانات مالی و مکانی داره می ره ccnp می گیره اون بدبخت دانشجو شهرستانی چه کار کنه ؟؟؟؟؟؟؟Sleepy
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Iron Maiden , morteza
ارسال: #۲۷
۲۲ شهریور ۱۳۹۴, ۰۶:۵۳ ب.ظ
اقا همه اینا ب کنار من میخوام بدونم شما چطوری فهمیدی تو جراحی استعداد داری?
۷
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ziba.O , Iron Maiden , morteza
ارسال: #۲۸
۲۲ شهریور ۱۳۹۴, ۰۷:۳۰ ب.ظ
(۲۲ شهریور ۱۳۹۴ ۰۶:۵۳ ب.ظ)Elena_71 نوشته شده توسط:  اقا همه اینا ب کنار من میخوام بدونم شما چطوری فهمیدی تو جراحی استعداد داری?
همینجوری به دلم الهام شد! Wink
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Elena_71
ارسال: #۲۹
۲۲ شهریور ۱۳۹۴, ۱۰:۱۹ ب.ظ
(۲۲ شهریور ۱۳۹۴ ۰۵:۴۴ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(22 شهریور ۱۳۹۴ ۰۴:۰۹ ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  
(22 شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۲۷ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  

منفی ندادم ولی دوست من بعضی واقعیت ها رو باید قبول کرد اونی که شما می گی میکروتیک مشاوره می ده درسته چند سال پیش که هیچکی نمی دونست شبکه چیه آره با دو تا مدرک گرفتن چه داخلی و ه بین اللملی بدون پارت می شد وارد بازار کار شد که درآمد خیلی خوبی هم داشت !
الان چی طرف رشتش کشاورزیه چون امکانات مالی و مکانی داره می ره ccnp می گیره اون بدبخت دانشجو شهرستانی چه کار کنه ؟؟؟؟؟؟؟Sleepy
فردی که دارم میگم پارتی هم نداشت!!! تازه سه چهار ساله وارد بازار کار شده!!!! فقط تلاشش زیاد بود. شما تا سن ۳۳ سالگی اگر شبانه روز مثل دانشجوهای پزشکی تلاش کنین صاحب شرکت هم میشینBig GrinBig GrinBig Grinمهم اینه که بپذیرین میشه . شاید دانشجو زیاد باشه ولی هنوزم کاربلد نداریم کمه خیلییییییی . شما رو نگفتم منفی دادین کهTongueTongueTongue بقیه خاموش مخالفت میکننBig GrinBig GrinBig Grin

۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۳۰
۲۲ شهریور ۱۳۹۴, ۱۰:۲۹ ب.ظ
من نمیدونم شما چند سالتونه اما جدای بازر کار و نمیدونم درامد و استعداد شما در جراحیBig Grin که بهتون الهام شده میخوام بهتون یه هشدار دوستانه بدم! اینکه یکی سری از احساسات و اندیشه های فردی نسبت به زندگی ، کار، درس حتی دین در طول سال ها تغییر میکنه! یعنی ادم تو ۲۰ سالگی یه طور شاد و مشعوف و یه سری چیزها براش معیار و ملاک که تو سال بعدش تغییر میکنه ! به خصوص وقتی یک دهه از عمر شما سپری بشه کلا علاوه بر سلول های بدنت که کاملا تجدید میشه روحیاتت هم به طور کلی تغییر میکنه! حواست باشه که ادم تا یه سنی حس و حال دنبال کردن ارزوهاش داره البته میتونه تا ۹۰ سالگی هم باشه و فرد به فرد متفاوت ولی از یه جایی به بعد دیگه دور برگردون کارسختی میشه!!! زودتر تصمیمت رو بگیر که هرچی در این حالت بمونی مشکل عدم توانایی برای تصمیم گیری تو مراحل زندگیت رو با خودت کول میکنی و تازه هیچ وقت هم احساس رضایت بهت دست نمیده! برای تصمیم گیری هم بیشتر باید خودت رو بشناسی با تمام نواقص و توانایی هات ! تا اینکه متکی به نظرات افراد مختلف با دیدگا هها و تجربه ها و توانایی های متفاوت باشی! البته هم فکری و مشورت خیلییییییی خوبه ولی به نظرم رو خودت بیشتر تکیه کن خود واقعی که شاید هیچ کس نشناسه جز خودت و خدا!
موفق باشیSmile
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , Iron Maiden , morteza , Elena_71 , RASPINA

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۱ ۸۱۵ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۰۴:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: liliahmadi
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۳۷۸ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۷۵ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۲۳ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۴۶ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  شروع به تدریس reyhaneh ۴ ۳,۳۲۸ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۳۶۵ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۱۶۵ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۸,۶۵۲ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
  فیلم های مهندسی نرم افزار خلیلی فر osouly ۰ ۱,۹۵۰ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: osouly

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close