زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۱۱:۲۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

حل سؤالات ریاضی مهندسی بدون دخالت دست مدرسان شریف

ارسال:
۲۳ شهریور ۱۳۹۴, ۰۶:۰۹ ب.ظ
حل سؤالات ریاضی مهندسی بدون دخالت دست مدرسان شریف
سلام
کسی این کتابو خونده؟ حدود ۱۰۰ صفحست و به نظر میاد به مهندسی معکوس جواب حل میشه سوالات. واسه کسی که خیلی ریاضی مهندسیش ضعیفه بخواد بخونه جواب میده؟ من کلا میخوام ریاضی مهندسی رو حذف کنم گفتم شاید بهتر باشه این ۱۰۰ صفحه رو بخونم بالاخره تیری در تاریکیه!!! نظرتون چیه در موردش؟ گفته واسه سوالای سالای قبل جواب داده اما سوال اینه که واسه سالای بعدم جواب میده؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۴ شهریور ۱۳۹۴, ۰۴:۴۴ ق.ظ
RE: حل سؤالات ریاضی مهندسی بدون دخالت دست مدرسان شریف
اگه اصلا میخواین ریاضی مهندسی نخونین و فقط همین کتاب ۱۰۰ صفحه ای رو بخونین،نتیجه نمیگیرید.چون همه ی مطالب گفته شده تو این کتاب،باز نیاز یه پیش نیاز از ریاضی مهندسی دارن.
بنظرم اگه بشینین کتاب ریاضی مهندسی مهندس کریمی(انتشارات نصیر) رو بخونین،میتونید تضمین کنید که حتما بیشتر سوالای ریاضی مهندسی رو حل می کنید.چونکه این درس معمولا دارای یه سری سوال مشابه هست که تقریبا هر ساله تکرار میشه.(با یه سری تغییرات جزیی در سوالات)
ولی خب در هر صورت درس ریاضی مهندسی،بنظر من یه درس سنگینه.و شایدش خوندنش واسه هرکسی راحت نباشه
ارسال:
۰۱ مهر ۱۳۹۴, ۱۱:۴۴ ق.ظ
سلام. یه مقدار ریسکش بالاست. اگه شانست خوب باشه و سوال یه جور خاصی طرح بشه .
ارسال:
۰۱ مهر ۱۳۹۴, ۱۲:۰۸ ب.ظ
افتضاح ترین، مزخرف ترین و مسخره ترین کتابیه که دیدم!
پارسال من گرفتم ولی حتی یه دونه سوال ریاضی مهندسی هم نتونستم بزنم!
حیف وقتی که صرف کردم برا خوندن این کتاب.

به جای این راه های دررو جزوه های معمولی بهتره. ریاضی به این سادگی ها و کشکی کشکی، هلو بپر تو گلو نمیشه. Sleepy
ارسال:
۰۴ مهر ۱۳۹۴, ۱۲:۱۰ ب.ظ
باسلام
پونه خانم من اصلابانظرشماموافق نیستم اینکه شمانتونستی جواب بدی حتمادلیل برضعیف بودن کتاب نیست اگه اینطوری بودنظرهمه باشماموافق میشد!
چون من شنیدم که خیلی هاازاین کتاب تونستن استفاده درست بکنن وازش نتیجه بگیرن
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۰۴ مهر ۱۳۹۴, ۱۲:۵۰ ب.ظ
نمیدونم مدرسان شریف چه فکری میکنه این کتابهای هشت من دو زار را چاپ میکنه.
طراحان سوال که مطمئنا" آی کیو شون خیلی خیلی بالاتر از اینهاست.
من فکر میکنم هوش و استعداد داوطلبان را کم و طمع اونها را زیاد گرفته اند که این کتابهای الکی را چاپ میکنه. و البته جیب شون را هم .
مطمئن باشید حتی تست و امتحان گزینه ها هم نیاز به داشتن اطلاعات از درس داره و معمولا" طراحان سوال جوابهای خیلی پرت یا جوابهایی که بدون اطلاعات از درس بشه بهش رسید را جزء جوابها نمیذارن.
این دوستانی هم که یه روزه عضو میشن و تبلیغ میکنن شما آواتارشون را مدرسان ببینید.Big GrinTongue
ارسال:
۰۴ مهر ۱۳۹۴, ۰۴:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ مهر ۱۳۹۴ ۰۴:۱۴ ب.ظ، توسط پوونه.)
(۰۴ مهر ۱۳۹۴ ۱۲:۱۰ ب.ظ)negar120 نوشته شده توسط:  باسلام
پونه خانم من اصلابانظرشماموافق نیستم اینکه شمانتونستی جواب بدی حتمادلیل برضعیف بودن کتاب نیست اگه اینطوری بودنظرهمه باشماموافق میشد!
چون من شنیدم که خیلی هاازاین کتاب تونستن استفاده درست بکنن وازش نتیجه بگیرن

خب عزیزم شما میتونی موافق نباشی با نظرم. قرار نیس که همه با من یا با شما موافق باشن و قرار هم نیست همه تو این تاپیک بیان تعریف کنن از کتاب.
همه که نمیتونن با یکی موافق باشن همیشه موافق و مخالف هست. ولی فعلا که تو این تاپیک اکثریت با من موافقن ظاهرا.
من به خصوص از لحن عامیانه و گفتاری کتاب خوشم نیومد چون حس بچه دبستانی بودن بهم دست میداد!! ولی با این حال خوندمش و متاسفانه من نتیجه ای نگرفتم. خب خدا رو شکر که شما برخلاف من، نتیجه گرفتید.. خیلی هم عالی. : )
من فقط از این کتاب مدرسان راضی نیستم ولی خیلی از کتاب هاشو دوست دارم و میخونم. یا اون یکی کتاب ریاضی مهندسی مدرسان خوبه اتفاقا که فکر کنم اونو هم نویسنده همین کتاب مهندسی بدون دخالت دست نوشته.
به هر حال کتاب هم یه جورایی سلیقه ایه.. یکی خوشش میاد یکی هم نمیاد.
ارسال:
۰۴ مهر ۱۳۹۴, ۰۷:۰۹ ب.ظ
دوستان درسته تو این سایت هاازجمله مانشت یه سری اهداف تبلیغاتی داره پیش میره ولی خیلی خوبه که همیشه وهمه جاادب رعایت بشه اینکه مااز یه کتاب خوشمون میادیانه یااینکه میخواییم یه کتاب یا یه مولف رواینجاخراب کنیم لابراش تبلیغ کنیم خیلی راهها واسه این کاراهست دیگه دلیلی واسه توهین وجودنداره پس لطف کنیدهمه جوانب رودرنظربگیریدچون توهین کردن به کسی دردرجه اول توهین به شخصیت خودتونه!
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۴۰۱ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۳۱۰ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۶,۷۸۷ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۷,۰۵۵ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
  دکتری بدون آزمون wskf ۱ ۲,۱۵۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Smile فروش کتابهای دست دوم و ارزان آمادگی ارشد انفورماتیک پزشکی qizilbash ۱ ۴,۲۶۳ ۲۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: zeilabi69
  معرفی اساتید شریف ilas ۰ ۲,۱۳۴ ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas
  انتقال داده از ص a به ص b بدون php با js amirmtf ۰ ۱,۹۷۲ ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: amirmtf
  سوال درباره بیوانفورماتیک شریف Ella ۴ ۹,۸۲۴ ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas
  کسب درآمد از طریق ارزهای دیجیتال بدون سرمایه alem1 ۰ ۳,۰۵۸ ۱۰ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: alem1

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close