زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۵۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵

ارسال: #۳۱
۲۶ شهریور ۱۳۹۴, ۰۲:۵۹ ب.ظ
سلااااام پر انرژیای مانشت. منم هستم . پیش به سوی موفقیت.
بچه ها من برای ساختمان داده و الگوریتم چی بگیرم؟ پوراناشو دارم ولی واقعا جوابگوی تستای کنکور نیستن. :|
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۲
۲۶ شهریور ۱۳۹۴, ۰۳:۰۴ ب.ظ
RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵
سلام بچه ها لطفا به این تاپیک من جواب بدین

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

به کمکتون نیاز دارم
۰
۰
ارسال: #۳۳
۲۶ شهریور ۱۳۹۴, ۰۳:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۱۹ ب.ظ، توسط rezalow2.)
(۲۶ شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۵۹ ب.ظ)yotab2013 نوشته شده توسط:  سلااااام پر انرژیای مانشت. منم هستم . پیش به سوی موفقیت.
بچه ها من برای ساختمان داده و الگوریتم چی بگیرم؟ پوراناشو دارم ولی واقعا جوابگوی تستای کنکور نیستن. :|

سلام

تمام کتاب های کنکوری سروته یه کرباسن حالا بعضیاشون چندتا نکته اضافی دارن و شاید نوع بیان فرق کنه...

اون چیزی که شما رو تو این دوتا درس میسازه تست هستش و بس..بهتون پیشنهاد میکنم بجای تعویض متعدد کتاب ها(البته میگن کتاب ساختمان پارسه خوبه ولی طراحی همون پوران رو بیشتر سفارش میکنن) همون پوران رو بشین سفت و سخت بخونید و برای تست از موارد زیر استفاده کنید :
۶۰۰ مساله قدسی
تست های MIT که در مانشت موجود می باشد
و تست های سال های قبل

شما اینا رو بخونید کافی است...!

(۲۶ شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۵۵ ب.ظ)marzie.ahmadi نوشته شده توسط:  
(26 شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۵۰ ب.ظ)iCanDoIt نوشته شده توسط:  
(26 شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۱۴ ب.ظ)marzie.ahmadi نوشته شده توسط:  دو تا برنامه ی ۷ مرحله ای
۶۴//۳۲//۱۶//۸//۴//۲//۱ روزه
که میشه ۲۳۳ روز تقریبا

میشه با یه مثال توضیح بدید؟
آره ببخشید من اشتب محاسبه کردم.. خب ما ۲۳۰ روز تا کنکور داریم باید یه مرحله ۳۲ روزه حذف بشه
برنامه ۷ مرحله ای ب این صورته ک توی ۶۴ روز اول همه درس هایی ک داریم رو ب طور کامل میخونیم خلاصه برداری میکنیم تمرین و تست کار میکنیم و خیلی عمیق میخونیم درسها رو.. در مرحله ی بعدی بیشتر روی تست و مرور مانور میدیم و کتابها رو میتونیم توی مدت زمان کوتاهتری خوند و یه دور دیگه میخونیمشون .. مرحله ۱۶ روزه هم به همین منوال طی میشه منتها چون دو دور کامل کتابها رو خوندیم دیگه با یه نگاه به خلاصه نویسی ها تمام مطالب یادآوری میشه و ب همین ترتیب میریم جلو
البته من میخوام اینجوری بخونم نمیدونم درسته یا غلط.. شما باید یه روش درست و مطابق با پتانسیل خودتون انتخاب کنین
دوست گلم خودتون رو محدود به زمان نکنید و فقط با شور و اشتیاق زیاد درس بخونید و به هیچ مسله دیگه فکر نکنید الا موفقیت
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: yotab2013
ارسال: #۳۴
۲۶ شهریور ۱۳۹۴, ۰۳:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۳۳ ب.ظ، توسط iCanDoIt.)
(۲۶ شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۱۶ ب.ظ)rezalow2 نوشته شده توسط:  تست های MIT که در مانشت موجود می باشد
میشه لینکشو بزارید.
گشتم نبود. ! (:

من می خواستم کتاب زبان عمومی ارشد تالیف رهرا آهنکر رو خریداری کنم اگه دوستان قبلا این کتاب رو تهیه کردند تجربشو رو به اشتراک بزارن.

کسی که هدف دارد هیچ توجهی به وسوسه های مسیر نمی کند.
۰
۰
ارسال: #۳۵
۲۶ شهریور ۱۳۹۴, ۰۷:۵۱ ب.ظ
(۲۶ شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۳۲ ب.ظ)iCanDoIt نوشته شده توسط:  
(26 شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۱۶ ب.ظ)rezalow2 نوشته شده توسط:  تست های MIT که در مانشت موجود می باشد
میشه لینکشو بزارید.
گشتم نبود. ! (:

من می خواستم کتاب زبان عمومی ارشد تالیف رهرا آهنکر رو خریداری کنم اگه دوستان قبلا این کتاب رو تهیه کردند تجربشو رو به اشتراک بزارن.

بله البته داداش...

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

در مورد زبان هم اگه از من میشنوی رو عمومی حساب نکن تخصصی پارسه رو بخون با سوال های سال های گذشته از تمامی کنکورها چه آزاد چه سراسری و ....
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: iCanDoIt , yotab2013
ارسال: #۳۶
۲۶ شهریور ۱۳۹۴, ۰۷:۵۸ ب.ظ
بچه ها کدوم ازمون رو بنویسیم؟
۰
۰
ارسال: #۳۷
۲۶ شهریور ۱۳۹۴, ۰۸:۰۱ ب.ظ
(۲۶ شهریور ۱۳۹۴ ۰۷:۵۸ ب.ظ)ارشیا نوشته شده توسط:  بچه ها کدوم ازمون رو بنویسیم؟

پارسه بهتره ولی به هیچکدوم اعتماد نکن
۰
۰
ارسال: #۳۸
۲۶ شهریور ۱۳۹۴, ۰۸:۰۷ ب.ظ
منم میخوام ان شاالله مهر شروع کنم Big Grin برای گرایش تجارت و ایتی Tongue
۰
۰
ارسال: #۳۹
۲۶ شهریور ۱۳۹۴, ۰۸:۳۱ ب.ظ
گسی که می خواد بار دوم کنکور بده و دفعه اول هم آزمون های آزمایش شرکت کرده بنظرتون دیگه نیاز به کنکور آزمایش هست؟؟

۰
۰
ارسال: #۴۰
۲۶ شهریور ۱۳۹۴, ۰۸:۳۳ ب.ظ
(۲۶ شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۳۱ ب.ظ)iCanDoIt نوشته شده توسط:  گسی که می خواد بار دوم کنکور بده و دفعه اول هم آزمون های آزمایش شرکت کرده بنظرتون دیگه نیاز به کنکور آزمایش هست؟؟

اگر می تونی خودت برنامه ریزی دقیقی بکنی خیر ولی واسه محکم کاری میتونی جمع بندی ها رو شرکت کنی
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: iCanDoIt
ارسال: #۴۱
۲۶ شهریور ۱۳۹۴, ۰۹:۴۱ ب.ظ
هوراااا بلاخره یکی این تاپیکو زد.
منم یه مدتیه شروع کردم. پارسالم کنکور دادم.
یه پیشنهاد دارم :
واسه برنامه ریزی و منابع مصاحبه های رتبه های برتر سالهالی پیشو بخونید ببینید کدومشون شرایط سال کنکورشون مشابه شرایط شما بوده و چه کارهایی کردن.
صحبت های آقای جهانی و آقا فرداد و بقیه دوستانو تو بخش مشاوره و برنامه ریزی امسال و سالهای پیش بخونید(دیگه سعی کنید تو یه ماه آینده یواش یواش همرو یه نگاه کیده باشید و مهماشو کامل خونده باشید)
به نظرم از اونجایی که هرکسی باید راه و چاهو بشناسه و حرف آدمای معتبرو بشنوه و آخرش بسته شرایطو خوصوصیاتش تصمیم بگیره شماهم
یعد که همه چیو یاد گرفتید و یه کمی هم درس خوندید و فهمیدید کجای کارید بیاید یه برنامه کامل و درست حسابی بچینید و از همه چی مهمتر به برنامتون پایبند باشید.
حتما هم یه ارزیابی اصولی تو طول این مدت از خودتون داشته باشید. حالا چه با شرکت توی آزمون چه با آزمون گرفتن تو خونه
مانشت یه گنجینه ارزشمنده از همه بخشاش استفاده کنید و به پیشرفتش کمک کنید.
اینا نظر شخصی من بود.
ایشالا هرکی به اندازه تلاشش نتیجه بگیره

امیدوارم همینجوری تا اردیبهشت ادامه بدیم Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
۲
۰
ارسال: #۴۲
۲۶ شهریور ۱۳۹۴, ۰۹:۵۹ ب.ظ
من برا کنکور ۹۴ خوندم و شرکت کردم اما غیرانتفاعی آوردم. به خودم قول داده بودم اگه دولتی نیارم میشینم واسه سال بعد میخونم (یعنی یه جورایی برنامه دو ساله ریختم!!) اما موانعی بر سر راهم وجود داره، مهمتریش که ته دلمو خالی میکنه اینه که من به گرایشهای آیتی و امنیت علاقه دارم ولی اگه شبکه و امنیت بره زیرمجموعه کامپیوتر چه کنم؟؟؟
من که یکبار خودمو محک زدم نمیشه ریسک کرد. نمیشه هزینه کرد و کتاب خرید و خوند ولی یا رتبه خوب نیاری یا چون شبکه و امنیت رفته اونور خب طبیعتاً از ظرفیتا کم شده و اصن باید ۲ تا کنکور داد. البته قصدم فقط شرکت در گرایشهای رشته آیتی (آیتی و تجارت و امنیت و شبکه) هست چون توی ریاضیات و نظریه و معماری ضعععععف دارم.
به راهنمایی اعضای پر انرژی و فعال این تاپیک نیاز دارم! میشه کمکم کنید؟؟؟

حاشا که من به موسم گل ترک مِی کنم /// من لاف عقل میزنم این کار کِی کنم
مطرب کجاست تا همه محصول زهد و علم /// در کار چنگ و بربط و آواز نی کنم
از قیل و قال مدرسه حالی دلم گرفت /// یک چند نیز خدمت معشوق و مِی کنم...
۱
۰
ارسال: #۴۳
۲۶ شهریور ۱۳۹۴, ۱۰:۰۲ ب.ظ
سلام پرانرژی ها
امسال کنکور رو میترکونیم
بچه ها من از خرداد میرم سر کار ، هر روز تا ساعت ٣ ، پیام نور ای تی خوندم ، پارسال ١.٥ ماه خوندم و ٩٠١ شد رتبم، امسال نمیدونم واقعاً با خستگی کار و ساعت کمی که دارم میشه موفق شد ؟!
واقعاً دلم می خواد ادامه تحصیل بدم، ولی هیچ وقت تا الان بچه درسخون نبودم واسه همین به خودمم اعتماد ندارم

تو بخوای دنیا رو میسازی...
۰
۰
ارسال: #۴۴
۲۶ شهریور ۱۳۹۴, ۱۰:۲۵ ب.ظ
(۲۶ شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۲۹ ق.ظ)fatima.sr68 نوشته شده توسط:  
(25 شهریور ۱۳۹۴ ۰۹:۱۶ ب.ظ)saberz نوشته شده توسط:  محاسبات عددی چرا انقد خشنه!
بنده محاسبات عددی پارسه رو دارم میخونم.سه فصلشو خوندم واقعا سخته.حالا نمیدونم مشکل منبعش(کتاب پارسه) است یا مشکل درس محاسبات است که سخته یا شایدم مشکل منمCool Huh
دوستان منبعی که خوب و روان توضیح داده باشه اگه میشناسن در این زمینه معرفی کنن
تا حالا ساختمان داده.طراحی الگوریتم و سیستم عامل رو تموم کردم(البته ۱۰۰درصد تسلط ندارم روی تستاش Confused)
قصدم اینه تا دی همه رو یک دور کنم.از بعد امتحانات ترم(تقریبا اواسط بهمن) شروع کنم دوره کردن و...
خوب یا بد اینکارو نمیدونم.اما پیش میریم ببینیم چی میشه Big Grin
سلام. ببخشید کتاب محاسبات پارسه چند صفحه ست؟

سلام.۱۵۸ صفحه

آبی تر از آنیم که بیرنگ بمانیم
۰
۰
ارسال: #۴۵
۲۶ شهریور ۱۳۹۴, ۱۰:۳۲ ب.ظ
استراتژی من ::
تمام درس های تخصصی و مشترک رو می خونم. از دروس ریاضی فقط گسسته رو می خونم. و زبان حسابی روش تمرکز می کنم.Smile

استراتژی رو حال می کنید امروز از سریال امپراتوری چین از زبون جیانگ لی شنیدم.

TongueTongue

۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۳۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۱۰ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۰ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۸۷۵ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۵۷۷ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۲۰ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۳۴۵ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۹,۴۰۱ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  چرا سایت آمازون موفق است؟ mefarhad ۱ ۲۳ ۲۳ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: xiaomi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close