زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۲:۵۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

رشد بی رویه کاربران مبلغ یک موسسه خاص

ارسال:
۳۱ شهریور ۱۳۹۴, ۰۷:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۰۹ ق.ظ، توسط popoloo.)
با سلام به مدیران عزیز مانشت
من مدت زیادی نیست در این انجمن عضو هستم ولی چیزی که خیلی خصوصا در روزهای اخیر به چشم میاد حجم زیاد کاربرانی هست که اگر نگیم همه که ۷۰% پست هاشون در تبلیغ خدمات و کتاب های یک موسسه هست. همه کاربران با عضویت جدید با ارسال های بسیار کم که واقعا حضورشون در نقطه نقطه مانشت روی اعصابه.
یکی میاد میگه کتاب .... رو دیدی خوب هست یا نه! یکی دیگه هم میگه من خوندم و عالی بوده و به همه پیشنهاد می کنم و بخونید و سلیقه من اینو میپسنده و .....
نمونه اش اینجا که تابلوترینشه
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

و اگر پست های کاربران این نوشته را دنبال کنید به حرف بنده حتما خواهید رسید. خواهش دارم که نسبت به این موضوع بیتفاوت نباشید که واقعا حس بی اعتمادی زیادی را حداقل برای بنده و فکر میکنم کاربران زیادی در آینده ایجاد خواهد کرد.
با احترام// علی حبیبی
۱۷
۳
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: iCanDoIt , ali77 , tohidi4503
ارسال:
۳۱ شهریور ۱۳۹۴, ۰۷:۵۹ ب.ظ
با شما موافقم.نمونش در
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

کاربرای این تاپیک با تاپیک نمونه شما بیشترشون یکین....
۷
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali77
ارسال:
۳۱ شهریور ۱۳۹۴, ۱۱:۰۲ ب.ظ
RE: رشد بی رویه کاربران مبلغ یک موسسه خاص
موافقممممممممم

ای غنچه خندان چرا خون در دل ما میکنی
خاری به خود می بندی و ما را ز سر وا میکنی
۵
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: نازمهسا
ارسال:
۰۲ مهر ۱۳۹۴, ۰۲:۳۷ ق.ظ
(۰۱ مهر ۱۳۹۴ ۰۷:۵۰ ب.ظ)iCanDoIt نوشته شده توسط:  چاره کار چیه؟
. . . A specialized webspam filter for Manesht
۲
۰
ارسال:
۰۲ مهر ۱۳۹۴, ۰۴:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ مهر ۱۳۹۴ ۰۴:۳۸ ب.ظ، توسط Jooybari.)
سلام. دوست عزیز منظورتون رو از این موضوع متوجه نمیشم. یعنی ما باید ببینیم کدوم کاربر به احتمال زیاد وابسته به یکی از موسساته که اکانتش رو محروم کنیم؟ خوب یه اکانت جدید میسازه. اگه یه کاربر رو به اشتباه محروم کنیم دوباره جنجال حقوق بشر و اینکه اجازه حرف زدن به کابرا رو نمیدیم شروع نمیشه؟
راه حل رو خودتون میدونید. چندین مرتبه در این انجمن اعلام کردیم که برای استناد به پاسخ یک یا چند کاربر در موارد معرفی منابع و مشاوره حتماً سوابقش رو ببینید. کاربری که تعداد ارسالهاش کمه و ارسالهاش رو به یه موسسه گرایش داره که صد در صد مورد اطمینان نیست. مصاحبه ها رو ببینید. کارنامه ها رو ببینید. تعداد ارسالهای کاربر رو ببینید. مقبولیتش رو ببینید.
۹
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: elhamgh , عزیز دادخواه , Aurora , armin.sheikh
ارسال:
۰۴ مهر ۱۳۹۴, ۱۲:۴۵ ب.ظ
(۰۲ مهر ۱۳۹۴ ۰۴:۳۷ ب.ظ)Jooybari نوشته شده توسط:  سلام. دوست عزیز منظورتون رو از این موضوع متوجه نمیشم. یعنی ما باید ببینیم کدوم کاربر به احتمال زیاد وابسته به یکی از موسساته که اکانتش رو محروم کنیم؟ خوب یه اکانت جدید میسازه. اگه یه کاربر رو به اشتباه محروم کنیم دوباره جنجال حقوق بشر و اینکه اجازه حرف زدن به کابرا رو نمیدیم شروع نمیشه؟
راه حل رو خودتون میدونید. چندین مرتبه در این انجمن اعلام کردیم که برای استناد به پاسخ یک یا چند کاربر در موارد معرفی منابع و مشاوره حتماً سوابقش رو ببینید. کاربری که تعداد ارسالهاش کمه و ارسالهاش رو به یه موسسه گرایش داره که صد در صد مورد اطمینان نیست. مصاحبه ها رو ببینید. کارنامه ها رو ببینید. تعداد ارسالهای کاربر رو ببینید. مقبولیتش رو ببینید.
سلام
۱/ من پیگیری کردم و سوابق داوطلب رو دیدم که به همچین نتیجه ای رسیدم ولی اگه قرار باشه چندین و چند بار برای یک پاسخ کوتاه، وقت بذاریم برای بررسی داوطلب و نهایتا ببینیم که قابل اعتماد نیست احتمالا دچار ناامیدی و بی اعتمادی میشیم و اعتمادمون نسبت به خیلی از بخش های انجمن از بین میره. من به عنوان یک کاربر به سهم خودم در پیگیری سوابق تلاش کرده و می کنم و مطرح کردن من در این موضوع هم از این جهت بود که علاوه بر من مدیران هم فکری کنند!
۲/این کاربران تعدادشون اینقدری بالا هست که با تشکر و مثبت دادن به هم دیگه مقبولیت زیاد داشته باشند اینقدری هم یاد گرفتند که فقط تبلیغ نکنند و گاهی سوالی بپرسند یا موضوع درسی مطرح کنند و به نوعی سازمان یافته عمل می کنند و دلیل دوم مطرح کردن این تاپیک هم این بوده که فکر میکنم مانشت هم میتونه در مقابل این گروه سازمان یافته تر عمل کنه
۳/ شاید بشه با اصلاح قوانینی از عضویت یا ارسال موضوع یا درخواست از کاربران برای گزارش سریعتر این کابران و پیگیری مدیر بخش با توجه به تعدد گزارشات هم بتونه کمک کنه
۰
۲
ارسال:
۰۴ مهر ۱۳۹۴, ۱۲:۵۸ ب.ظ
بطور عادی مدرسانی ها این سایت را هم جزء موسسه شون بحساب میارن. چون تبلیغ میلیونی اینجا میزنن. مدیران هم انگار کاری به کارشون ندارند.
من نمیخوام تبلیغ بقیه را بکنم .
نمیدونم چرا شما ها حتی واهمه دارید بگید مدرسان. ؟؟؟؟خب واضحه دیگه .
۴
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: abolfazl pepco
ارسال:
۰۴ مهر ۱۳۹۴, ۰۲:۲۹ ب.ظ
انقدر حرص نخور عزیزم. بذار تبلیغات کنن. هر کسی قدرت فکر داره. الکی که گول نمیخوره. نمونه اش بعضی کتابها با اینکه خیلی تبلیغ میشن ولی هنوز چاپ آخرشون سال ۹۲ هست.
۱
۰
ارسال:
۰۴ مهر ۱۳۹۴, ۰۲:۳۳ ب.ظ
بعضی از دوستانی که به موسسات نرفتن و در خانه خوندن بعد از اینکه رتبه خوب میارن موسسات پول میده تا بکن فلان موسسه میرفتیم...

ای غنچه خندان چرا خون در دل ما میکنی
خاری به خود می بندی و ما را ز سر وا میکنی
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: نازمهسا
ارسال: #۱۰
۰۴ مهر ۱۳۹۴, ۰۲:۵۴ ب.ظ
اولا من شخصا در هیچ موسسه ای ثبت نام نخولهم کرد و اگر سال آینده الله بختکی رتبم خوب شد و گفتم فلان موسسه بودم از الان بگم که منو خریدن. البته خودمو که نه، نظرمو.
اما دوست عزیز نکاتی که شما کشف کردید رو سایرین هم متوجه شدن پس یه کم بیش از حد نگرانید. کلا معلومه چی به چیه و کی اومده واسه تبلیغ.
در مورد مدیران سایت خب نمیشه هرکی گفت مدرسان شریف خوبه بندازنش بیرون. اصلا شاید واقعا مدرسان خوب باشه!!
در ضمن نکات دیگری هم هست که مدیران قبلا گفتند و نیازی به تکرار نیست تنها این رو عرض کنم که هزینه های سایت مدران رو ناگزیر به تبلیغات میکنه و بلخره خرج و مخارجی در کاره. ضمن اینکه من ممنونم از دکتر تنهایی که سایت رو جولانگاه انواع و اقسام تبلیغات اینترنتی نکردن که اگر میخواستند میتونستند پول خوبی هم ازش کاسب بشوند.
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Jooybari
ارسال: #۱۱
۰۴ مهر ۱۳۹۴, ۰۳:۲۳ ب.ظ
به نظر من اگه واقعا می خواین جلو این کارها رو بگیرین باید تبلیغ هرگونه کتاب و موسسه قدغن بشه...دوستانی هم که خیلی علاقه مند هستن میتونن از طریق پیام خصوصی در این مورد صوبت کنن...
۰
۱
ارسال: #۱۲
۰۴ مهر ۱۳۹۴, ۰۳:۵۳ ب.ظ
اینطور نیست که ما کاری به کارشون نداریم. من کنکور سال ۹۲ شرکت کردم. یک سری کتاب تهیه کردم و خوندم. حالا یکی بیاد بگه فلان کتاب فلان موسسه خوبه من چی بهش بگم؟ اگه کتاب رو دیده باشم نظرم رو میگم! اگه بگه تاثیر آزمونهای این موسسه از اون یکی بیشتره چی بگم؟ من که تو هیچ کدوم ثبت نام نکردم! نمیتونیم تا زمانی که ارسال یکی مشکوکه محرومش کنیم. شاید یه کاربری باشه که از کتابهای اون موسسه استفاده میکنه. چند ماه بعد نتیجه کنکورش رو آپلود کنه شرمندش نمیشیم؟ ارسالهاش اون موقع ارزشمند میشه. اون موقع تو انجمن اعتبار داره.
مسلماً تک تک ما همه ارسالها رو نمیخونیم و یا اگه بخونیم یادمون نمیمونه چه کاربری چی نوشته. اگه به یه کاربر مشکوک هستید ارسالش رو گزارش کنید. حتماً پیگیری میکنیم.
باز هم میگم برای بررسی منابع به مصاحبه های چندین نفر مراجعه کنید. شرایط خودتون رو بسنجید ببینید به کدوم یکی از دوستانی که مصاحبشون رو در سایت قرار دادند شبیه هستید. وقتی یکی میپرسه کتاب فلان موسسه خوبه بهتر نیست ببینه توی چندتا مصاحبه از این کتاب اسم بردن؟ حالا که سوال میپرسه نباید ببینه چه کاربرایی با چه سوابقی بهش پیشنهاد دادن؟
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora
ارسال: #۱۳
۰۴ مهر ۱۳۹۴, ۰۵:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ مهر ۱۳۹۴ ۰۶:۰۴ ب.ظ، توسط popoloo.)
(۰۴ مهر ۱۳۹۴ ۰۲:۲۹ ب.ظ)reza.ilka نوشته شده توسط:  انقدر حرص نخور عزیزم. بذار تبلیغات کنن. هر کسی قدرت فکر داره. الکی که گول نمیخوره. نمونه اش بعضی کتابها با اینکه خیلی تبلیغ میشن ولی هنوز چاپ آخرشون سال ۹۲ هست.
حرص که نمیخورم ولی استفاده از اینجا برام اعصاب خردکن شده...
کتابها خیلی معیار نیست. متاسفانه براحتی میشه صفحه اول کتابارو با هزینه خیلی خیلی کم عوض کرد. تیراژ کتاب تقریبا غیر قابل اعتماده. کپی برداری بیداد مکنه و نویسنده هایی که هیچ نقشی در اون کتاب نداشتند. بدبین نیستم. با بازار کتاب تا حدی آشنام چون داییم کتابفروشی داره

(۰۴ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۵۳ ب.ظ)Jooybari نوشته شده توسط:  اینطور نیست که ما کاری به کارشون نداریم. من کنکور سال ۹۲ شرکت کردم. یک سری کتاب تهیه کردم و خوندم. حالا یکی بیاد بگه فلان کتاب فلان موسسه خوبه من چی بهش بگم؟ اگه کتاب رو دیده باشم نظرم رو میگم! اگه بگه تاثیر آزمونهای این موسسه از اون یکی بیشتره چی بگم؟ من که تو هیچ کدوم ثبت نام نکردم! نمیتونیم تا زمانی که ارسال یکی مشکوکه محرومش کنیم. شاید یه کاربری باشه که از کتابهای اون موسسه استفاده میکنه. چند ماه بعد نتیجه کنکورش رو آپلود کنه شرمندش نمیشیم؟ ارسالهاش اون موقع ارزشمند میشه. اون موقع تو انجمن اعتبار داره.
مسلماً تک تک ما همه ارسالها رو نمیخونیم و یا اگه بخونیم یادمون نمیمونه چه کاربری چی نوشته. اگه به یه کاربر مشکوک هستید ارسالش رو گزارش کنید. حتماً پیگیری میکنیم.
باز هم میگم برای بررسی منابع به مصاحبه های چندین نفر مراجعه کنید. شرایط خودتون رو بسنجید ببینید به کدوم یکی از دوستانی که مصاحبشون رو در سایت قرار دادند شبیه هستید. وقتی یکی میپرسه کتاب فلان موسسه خوبه بهتر نیست ببینه توی چندتا مصاحبه از این کتاب اسم بردن؟ حالا که سوال میپرسه نباید ببینه چه کاربرایی با چه سوابقی بهش پیشنهاد دادن؟
حرفتون کاملا درسته. در هر صورت من انتظار نداشتم با این موضوع ریشه اینجور تبلیغات رو یک تنه بخشکونم ولی خواستم مدیران و کاربران بیان و بحث هایی بشه که میشه چی کار کرد که جلوی همچین مواردی گرفته بشه و اصلا در همین حدی هم که موضوع مطرح و راجبش بحث شد خوب بود!
۰
۰
ارسال: #۱۴
۰۴ مهر ۱۳۹۴, ۰۶:۱۷ ب.ظ
مدیران محترم سایت
ببخشید که تو کارتون دخالت میکنم.
میدونم شما هم مجانی اینجا وقت میذارید.
اگه قراره کاری انجام بشه باید اصولی باشه. اگه این سایت واسه بچه های پشت کنکوری است باید بهیچوجه گمراه نشن.
اگه هم واسه اینه که تبلیغاتی درش باشه و درآمد زا باشه و حالا بچه ها هم اینجاها بگردند و جواب سوالاتشون را هم هر کی رسید بده اونوقت حق بدین که این سایت شعبه مدرسانه.

اگه اولی درسته یعنی سایت واسه راهنمایی پشت کنکوریهاس . سایت باید نظام داشته باشه. یعنی سایت یه تعداد افراد مشخص بعنوان کارشناس داشته باشه که در هر زمینه ای کارشناس مربوط بخودش باشه.

مثلا" یکی سوال میکنه در مورد معماری یه کارشناس معماری باشه که جوابهایی که بقیه میدن را کنترل کنه.

بعد یه مسئله دیگه که تو یه سایت آموزشی مهمه مسئله کتاب هست:
ما یه تبلیغ کتاب داریم
یک نقد کتاب داریم.

اینجا هم همون کارشناس درس مربوطه هست که باید نظارت کنه . باینصورت که هر ننه قمری که از راه میرسه نزنه فلان کتاب خوبه فلان کتاب بده. یا خیلیها گفتن فلان کتاب خوبه.
یا یه مدرسانی میاد میگه من چه کتابی بخرم . باز خودش با یه نام کاربری دیگه میگه مال مدرسان را بخر.
حق هم دارند ها.
میلیونی دارند اینجا پول تبلیغات میدن .من هم باشم شاید همینکارها را بکنم.
ولی اگه کمی از این پول تبلیغات صرف خود سایت بشه دیگه این اشفته بازار جمع میشه.
در مورد کتاب شما بهتر از من میدونید
کتاب خوب مشخصاتی داره .
و همه میدونیم که در بعضی درسها اصلا" کتاب کامل و خوب و عالی نداریم. یعنی طرف ممکنه مجبور باشه درس را از یه کتاب تمرین و تست را از کتاب دیگه بخونه.
بعضی کتابها برای پاس کردن درسه. بعضی کتابها برای کنکوره. بعضی کتابها واسه جمعبندی.
هر کتابی برای هر داوطلب پشت کنکورزی خوب نیست. کتاب بر حسب سطح فرد مشخص میشه.
و اینها در نقد کتاب معلوم میشه. ممکنه یه کتاب فقط دو فصلش خوب باشه . بقیه اش را باید از کتاب دیگه ای خوند.

اینکه یکی بیاد بگه همه میگن فلان کتاب خوبه. یا حتی دیده میشه طرف پشت کنکوریه واسه بقیه نسخه می پیچه که فلان کتاب خوبه فلان کتاب بد. این یعنی آشفته بازار. یعنی اگه قرار باشه اینجا بشه محل هدایت دانشجویان باید باین اصول عمل کرد.
ولی اگه قراره فقط باز باشه و همه جمع بشن تا پول تبلیغات داشته باشه الان همینه . و بقول معروف آشفته بازاره .

مدیران هم زحمت میکشند ولی این زحمت ، نیاز داره که کمی از آن پول تبلیغات را بدهند به مدیران یا افرادی تا فکر کنن و مدیریت شون واقعا" مدیریت کارشناسی باشه نه با عرض معذرت مدیریت در حد مدیریت ناظم مدرسه.

قصدم فقط پیشنهاد سازنده بود و ببخشید که من رُک هستم و این عیب را تا حالا نتونسته ام برطرف کنم.
۳
۰
ارسال: #۱۵
۰۴ مهر ۱۳۹۴, ۰۶:۲۵ ب.ظ
(۳۱ شهریور ۱۳۹۴ ۰۷:۱۲ ب.ظ)popoloo نوشته شده توسط:  با سلام به مدیران عزیز مانشت
حالا شما چرا انقد حس دلسوزیتون گل کرده ؟! مانشت حداقل هف هشت تا مدیر داره که ماشالله خیلی هم واسه جلوگیری از این کارا فعال هستن!!! نیاز به راهنمایی کسی نیست که فقط سه ماهه وارد مانشت شده و بیشتر از بچه های سه چهار ساله ی مانشتی بابت این مساله اذیت میشه ! شما توی این سه ماه فقط ۳۵ دقیقه آنلاین بودید. یعنی واقعا توی این ۳۵ دقیقه که در طول سه ماه بوده خیلی اذیت شدید بابت این تبلیغات؟!! بعضی ها هر کاری می کنن که بالاخره یه جوری خودشونو نشون بدن !
۱
۴

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۳۹,۵۱۰ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۱۵۰ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۲,۹۲۰ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  موسسه برتر کنکور ارشد؟؟؟ Fatemeh... ۰ ۱,۹۲۳ ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Fatemeh...
  موسسه زبان maryam_ak ۷ ۶,۴۱۸ ۳۰ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: saad
  درخواست کمک سمینار ... شناسایی موجودیت های خاص sahar bano ۲ ۲,۶۰۴ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۱۲:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Question موسسه سه گام برای مشاوره ارشد marvelous ۱ ۳,۲۶۰ ۰۸ آذر ۱۳۹۸ ۱۱:۵۱ ب.ظ
Sad انتخاب رشته و روند مصاحبه در دانشگاه های خاص dj_abed ۲ ۶,۰۶۲ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025
  ازمون ها و جامعه آماری کدوم موسسه برا ارشد بهتره؟ Fzjn ۲ ۵,۰۴۲ ۲۲ مهر ۱۳۹۸ ۰۳:۵۷ ب.ظ
  رتبه های دعوت شدگان مصاحبه دانشگاه های شرایط خاص ali hjt ۵۹ ۵۰,۹۹۶ ۱۶ بهمن ۱۳۹۷ ۰۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: musicianband1

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close