زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۸:۳۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

استقبال از ایده های کاری و حتی کار گروهی !!!( از هر چه بگذریم روزی حلال خوشتر است)

ارسال:
۲۶ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۴۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۵۰ ق.ظ، توسط hossein63.)
استقبال از ایده های کاری و حتی کار گروهی !!!( از هر چه بگذریم روزی حلال خوشتر است)
یکی از بهترین فروم هایی که تا حالا دیدم اینجا بوده با اعضای صمیمی و بی ریا.

حالا یه بحثی خوبه داشته باشیم راجع به تولید کار در رابطه با نرم افزار و هوش و شبکه و ... برای افرادی که مثل من انگیزه بالایی برای ارشد ندارن و هم کسانی که میخوان در حین ارشد کار کنن !!

حالا بنظرتون چه کار گروهی میشه راه انداخت که اعضای این فروم ازش درآمد داشته باشن ؟
پیشنهاد من اینه که مثلا سایت تدریس آنلاین دروس ارشد کامپیوتر با استفاده از وبکم و صدا و استفاده از مهارت افراد در دروسی که مسلط هستند و رتبه های برتر ارشد .

بنظرم اگه سایت خوب طراحی بشه احتمال موفقیت وجود داره !
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج , hanif , p kh
ارسال:
۲۶ شهریور ۱۳۹۰, ۰۹:۵۲ ق.ظ
به نظر من کار تحقیقاتی اینجا بیشتر جواب میده.چون بچه‌ها از هم دورند.میشه مثلا یه موضوعی انتخاب کرد و هر کسی داشته هاشو بیان کنه و با هم بحث کنند.اینجوری تنبلی مثل من هم یه کم میره دنبال تحقیق و وقت میگذاره.درضمن بار علمیمون هم بالا میره.چطوره؟کیا موافق و کیا مخالفند؟دلایلتون هم بگید.

اگر به خطا رفتی، از برگشتن واهمه نداشته باش./برگ در هنگام زوال می افتدمیوه در هنگام کمال می افتدبنگر که چگونه می افتی چون برگی زرد و یا سیبی سرخ.
 سپاس‌گزاری شده توسط: hanif , p kh , انرژی مثبت , hossein63
ارسال:
۲۶ شهریور ۱۳۹۰, ۱۰:۳۴ ق.ظ
من هم شخصا با کار تحقیقاتی موافقم و هم فضای اینجا رو برای کار تحقیقاتی مناسب‌تر می دونم هم به خاطر شناختی که از بچه‌ها دارم و هم به خاطر بعد مسافت که جناب banou بهش اشاره کردند.

موفقیت از آن سوی رنج ها اغاز می شود (roya)
 سپاس‌گزاری شده توسط: p kh , hossein63

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۲۶۳ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
  خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹ Lootus ۹ ۷,۷۴۶ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۲۰۴ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۴۲ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۶۵۹ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۳۵ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  به دانشجوی تازه کار چه پیشنهادی میکنید ؟ اورمزد ۴ ۳,۹۱۲ ۲۳ بهمن ۱۳۹۹ ۰۵:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: اورمزد
  مطالعه گروهی ارشد ۱۴۰۰ persiancoder ۹ ۵,۱۸۹ ۱۹ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: nasser89
  نوشتن مقاله به صورت گروهی osho ۰ ۱,۷۶۵ ۱۶ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: osho
  ازمون های استخدامی فراگیر و امزش وپرورش شانی ۰ ۱,۷۴۸ ۲۸ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: شانی

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close