زمان کنونی: ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۴۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

خوشحال میشم همراهم شی(ویژه عید غدیر)

ارسال:
۰۵ مهر ۱۳۹۴, ۰۶:۱۲ ب.ظ
سلام
خوشحال میشم، هم مسیرم باشید : )
به مناسبت عید غدیر که روز جمعه هست قصد دارم که یه کار کوچیک انجام بدم، گفتم شاید دوست داشته باشی با من و بقیه دوستانت همراه شی

ایده این کار حاصل پیامی هست که دوستی برام دیشب فرستاد که نمیگم بهتون، تا همینطوری کنجکاو بمونید، خب میخواستید کنجکاو نباشید : )))

حالا کاری که قرار هست من انجام بدم و خوشحال میشم بقیه هم همراهی کنند این هست که به انتخاب خودم کتابی که میخوام رو به عنوان عیدی به کسی هدیه اش میدم، شایدم توش با خط خودم یه یادگاری گذاشتم تا باعث شه همیشه عیدغدیر که شد اون فرد یاد این اتفاق بیفته

در مورد کتاب به انتخاب خودم و خودتون میتونیم این کتاب رو به یکی از اعضای خانواده بدیم، به همکارمون به دوستمون، یا یکسری کتاب به بچه های مهدکودک، میتونید یه سر به بچه های بیمارستان بزنید و هم کتاب رو بهشون هدیه بدید هم لحظاتی رو باهاشون بگذرونید یا آمار بچه های یه بهزیستی رو درارید و اونجا عیدیتون رو بدید، میتونید به راننده تاکسی هدیه اش بدید، به رفتگر محلتون که ببره برای بچه اش، به استادتون به همسرتون، به نیمه گمشده اتون اگر پیدا شد البته Big Grin راستی به کتابخونه های محلتون هم میتونید کتاب هدیه بدید، اگر نمیتونید کتاب بخرید میتونید یکی از کتابایی رو که خوندید و مفید بود رو هدیه اش بدید یا کتابای، کنکوری که دارید رو به بقیه دوستاتون بدید... خلاصه اینکه دستتون بازه برای اینکار

به این خاطر پیام رو عمومی فرستادم که بتونم به این بهونه عید رو تبریک بگم و هم اگر کسی دلش نخواست و انجام نداد، همین که شاید حس خوبی بگیره کافیه و شاید جرقه ای به ذهنش بزنه و کار قشنگتری رو انجام بده و لبخندی رو بر لب یا دلی بشونه و شاید کتابی که هدیه میده آغاز یک مسیر جدید برای فرد هدیه گیرنده باشه

عیدتون مبارک از الان [تصویر:  386044_4lqqtqv.gif]

پ.ن: خوشحال میشم اگر دوست داشتید بعدا بیاین و گزارش بدید که چه کردید و کتاب یا کتابهاتون رو به چه کسانی هدیه دادید و یا عکسی از کتابها یا نوشته روی کتابی که هدیه دادید رو به یادگار بگذارید

پ.ن: راستی تا یادم نرفته هر کی جزو خانواده سادات هست بخواد عیدی نده من کشتمشاااا [تصویر:  386044_fingersmiley.gif]

امام علی علیه السلام فرموده اند:

یا کمیل مر اهلک ان بروحوا فی کسب المکارم و یدلجوا فی حاجة من هو نائم فوالذی وسع سمعه الاصوات ما من احد اودع قلبا سرورا الا و خلق الله له من ذلک السرور لطفافاذا انزلت به نائبة جری الیها کالماء فی انجداره حتی یطردها عنه

ای کمیل! خانواده ات را فرمان ده که روزها به دست آوردن بزرگواری و شب ها در رفع نیاز خفتگان بکوشند.

سوگند به خدایی که هر صدایی را می شنود! هر کس دلی را شاد کند خداوند از آن شادی لطفی برای او قرار دهد که به هنگام مصیبت چون آب زلالی بر او باریدن گرفته و تلخی مصیبت را بزداید.

حکمت ۲۵۷ نهج البلاغه/ نسخه مرحوم دشتی

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , captain , blx , salam az ma , Venus. , G.H.A.S.E.D.A.K , پوونه , so@ , Mahsash , fo-eng , kazhal@ , viase , one hacker alone , mrsh1372 , maryamy
ارسال:
۰۵ مهر ۱۳۹۴, ۰۷:۱۱ ب.ظ
ببخشید که این حرف را میزنم ولی میدونید چقدر از این کتابها هست که فقط تو کتابخونه ها هستند.
مردم ما سرانه مطالعه شون ده دقیقه در روزه.
ما فقط آمار انتشار کتابمون مربوط به کنکورهای مختلف و کتابهای رشته های دانشگاهی پولساز و کتابهای آزمونهای استخدامی هست.

این تازه مال آدمهای درسخونده مون هست.
مثلا" رفتگر یا راننده تاکسی سران مطالعه اش اینقدر کمه که قابل گفتن نیست.

من نمیخوام در کار خیرتون وقفه بندازم ولی شاید یه یادگاری با مضمون غدیر بدین بهتر باشه.
فقط نظر بود . اگه فکر میکنید منجر به کم شدن استقبال میشه یا موجب بحث میشه بگید فورا" پاکش کنم.
ارسال:
۰۵ مهر ۱۳۹۴, ۰۷:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ مهر ۱۳۹۴ ۰۷:۲۲ ب.ظ، توسط پوونه.)
(۰۵ مهر ۱۳۹۴ ۰۷:۱۱ ب.ظ)A L I نوشته شده توسط:  ببخشید که این حرف را میزنم ولی میدونید چقدر از این کتابها هست که فقط تو کتابخونه ها هستند.
مردم ما سرانه مطالعه شون ده دقیقه در روزه.
ما فقط آمار انتشار کتابمون مربوط به کنکورهای مختلف و کتابهای رشته های دانشگاهی پولساز و کتابهای آزمونهای استخدامی هست.

اگه کتاب رو به بقیه هدیه بدیم کم کم به خوندنش هم علاقمند میشن.
حتی به جای کتاب کنکوری باید ناشرای دیگه هم تبلیغ کنن تو تلوزیون که مدام اسم و شکل کتاب ها جلوی چشم مردم باشه
یاااا وقتی نذر میکنیم یه بار هم کتاب نذر کنیم و به در و همسایه کتاب بدیم.
ما کتاب نمیخونیم چون زیاد از کتاب حرف نمیزنیم انگار که اصلا مهم نیس. فوق فوقش هممون یه کمک آموزشی میخونیم واسه درسامون و همین رو به اشتباه مطالعه در نظر میگیریم.
خود منم یه زمان اصلا کتاب نمیخوندم ولی یه مدت با دو نفر کرم کتاب دوست شدم واسه اینکه تو بحث ها کم نیارم و منم حرف واسه زدن داشته باشم شروع کردم به کتاب خوندن که وااااقعاااا هم تجربه قشنگی بود برا من.
سرانه مطالعه پایینه یکیش به خاطر قیمت کتابه. کاری که از دست ما برمیاد اینه که یه کتابی رو خودمون اول سعی کنیم بخونیم و بعدش کتاب هدیه بدیم.

من خودم یه کاری میکنم همیشه.. کتابایی که میخونمو جمله های قشنگشو زیرش خط میکشم. اون موقع خودم یا هر کی اتفاقی کتابم رو ورق میزنه اون جمله ها رو ناخودآگاه میخونه و طبیعتا که میبینه میتونه تو این کتاب حرف حساب بخونه و مهم تر از اون کسی که هدیه دادش هم خونده و خوشش اومده ازش، علاقمند میشه کل کتاب رو بخونه. اگه میخواید بقیه کتابی که شما هدیه میدن رو بخونن این کار رو بکنید که کمک بزرگی هم به سرانه مطالعه مردم هم کرده باشید. : )
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , Mahsash
ارسال:
۰۵ مهر ۱۳۹۴, ۰۷:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ مهر ۱۳۹۴ ۰۷:۲۸ ب.ظ، توسط vesta.)
نه نظرتون هست دیگه چرا پاک کنید، بخاطر این انتخاب فردی که میخواین بهش کتاب هدیه بدید با شماست، یوقتایی باید کاری که میخوای رو انجام بدی بدون نگران شدن از آینده اون کار، چون اونوقت یه چیزایی برای همیشه متوقف میشه(اینم نظر من هست)

اینکه آدم بدونه اونقدر مهم هست که کسی یادش باشه بنظرم به خودی خود حس خوبیه و ارج دادن به مقام اون آدم و دیده شدنش باعث خوشحالیش میشه

(۰۵ مهر ۱۳۹۴ ۰۷:۱۸ ب.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  من خودم یه کاری میکنم همیشه.. کتابایی که میخونمو جمله های قشنگشو زیرش خط میکشم. اون موقع خودم یا هر کی اتفاقی کتابم رو ورق میزنه اون جمله ها رو ناخودآگاه میخونه و طبیعتا که میبینه میتونه تو این کتاب حرف حساب بخونه و مهم تر از اون کسی که هدیه دادش هم خونده و خوشش اومده ازش، علاقمند میشه کل کتاب رو بخونه. اگه میخواید بقیه کتابی که شما هدیه میدن رو بخونن این کار رو بکنید که کمک بزرگی هم به سرانه مطالعه مردم هم کرده باشید. : )
و میتونید تو اینستا و جاهای دیگه که هستید عکس این بخشهایی از کتاب رو که بولد کردید رو به اشتراک بگذارید Smile تا اگر اون فرد دید اون کتاب با حال و هواش میخونه بره کتاب رو بخره و بخونه یا از هون فرد امانت بگیره

*پست من رو زورش میاد بخونه بعد ۱۰ خط مینویسه DodgyTongueBig Grin

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه , Mahsash
ارسال:
۰۵ مهر ۱۳۹۴, ۰۷:۴۱ ب.ظ
(۰۵ مهر ۱۳۹۴ ۰۷:۲۳ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  و میتونید تو اینستا و جاهای دیگه که هستید عکس این بخشهایی از کتاب رو که بولد کردید رو به اشتراک بگذارید Smile تا اگر اون فرد دید اون کتاب با حال و هواش میخونه بره کتاب رو بخره و بخونه یا از هون فرد امانت بگیره

*پست من رو زورش میاد بخونه بعد ۱۰ خط مینویسه DodgyTongueBig Grin
دقیقا
اینم راه حل خوبی بود.
به این فکر نکرده بودم تا به حال ..ایده قشنگی بود : )

پ.ن: وستاااا : )))))) من خلاصه نویسی بلد نیستم همش طومار مینویسم : )))
ولی پست تو ماشالا کتابه پست من کتابچه Tongue
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta
ارسال:
۰۵ مهر ۱۳۹۴, ۱۰:۰۹ ب.ظ
من اولین سید ... : )
چشم کتابم هدیه می دیم!
عیدتونم مبارک.

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
ارسال:
۰۵ مهر ۱۳۹۴, ۱۰:۴۵ ب.ظ
حتما باید کتاب باشه؟!
نقاشی باشه اشکال نداره؟Big Grin

........
ارسال:
۰۵ مهر ۱۳۹۴, ۱۱:۲۹ ب.ظ
RE: خوشحال میشم همراهم شی(ویژه عید غدیر)
(۰۵ مهر ۱۳۹۴ ۱۰:۴۵ ب.ظ)majoit نوشته شده توسط:  حتما باید کتاب باشه؟!
نقاشی باشه اشکال نداره؟Big Grin
اینم قبول Shy

ارسال:
۱۰ مهر ۱۳۹۴, ۱۲:۴۲ ب.ظ
عید همه دوستان مبارک // ...

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
ارسال: #۱۰
۰۴ اسفند ۱۳۹۴, ۰۷:۰۲ ب.ظ
چشم
ارسال: #۱۱
۲۶ شهریور ۱۳۹۵, ۰۶:۱۴ ق.ظ
سلام
دوستان نزدیک مدرسه هاست. این رو یکی از دوستان گفتن معرفی کنم تا تعداد حامی ها بیشتر بشه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

و این هم هست

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

و کلا سایتش در این باره هست.
ممنون میشم لینک سایت رو جاهای دیگه هم که می شناسید قرار بدید.

خیلی ممنون
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , stateless

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چالش خودسازی شخصی تا عید elect ۳۴ ۲۵,۲۷۶ ۱۷ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: امیرعباس۳۰۵۰
Brick میتینگ رایگان شروع دوره آنلاین برنامه نویسی تجاری با #C ویژه ورود به بازار کار one hacker alone ۰ ۲,۱۳۶ ۲۹ تیر ۱۳۹۷ ۰۷:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  کلاس خیلی خوب برا جاوا ممنون میشم معرفی کنید sogiii ۴ ۴,۹۶۲ ۱۴ تیر ۱۳۹۷ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: AreF95
  با رتبه ۱۰۳۵ هوش و ۴۲۰۱ نرم افزار کجا قبول میشم به نظرتون؟ ستاره بارون ۴ ۳,۸۱۶ ۰۲ بهمن ۱۳۹۶ ۰۵:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: amfallahi73
Question بحث درس مباحث ویژه در مهندسی نرم افزار ؟؟ coder1984 ۶ ۱۹,۱۱۰ ۰۵ دى ۱۳۹۶ ۱۱:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  سوال فوری:ساخت دیکدر بزرگتر از روی چند دیکدر کوچکتر(ممنون میشم زودتر جواب بدین) maryam_en ۱ ۳,۰۱۲ ۱۳ آذر ۱۳۹۶ ۰۹:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: The BesT
  جزوه درس مباحث ویژه رشته کامپیوتر shailin ۲ ۶,۲۰۸ ۲۲ آبان ۱۳۹۶ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: hadi 777
  کاملترین جزوه استعداد تحصیلی ویژه دکتری ali.arr74 ۰ ۲,۵۶۷ ۱۰ مهر ۱۳۹۶ ۰۵:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ali.arr74
  نذر آموزشی ویژه محرم diligent ۰ ۱,۷۵۵ ۰۸ مهر ۱۳۹۶ ۱۲:۱۷ ق.ظ
آخرین ارسال: diligent
  فروش کتاب‌های نو کنکور ارشد فناوری‌اطلاعات(IT) با تخفیف ویژه ام ام ۳ ۳,۴۵۶ ۱۹ شهریور ۱۳۹۶ ۱۱:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: نارینا

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close