زمان کنونی: ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۵۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

رتبه ی مورد نیاز برای هوش دانشگاه تهران

ارسال:
۱۲ آبان ۱۳۹۴, ۰۶:۴۸ ب.ظ
سلام به همه ی مانشتی های عزیز
من امسال میخوام برای کنکور ارشد هوش بخونم و قصدم قبولی در دانشگاه تهرانه ولی الان که داشتم کارنامه ها رو می دیدم و بحثای پیرامون قبولی ارشد، میتونم بگم به معنای واقعی کلمه " وحشت " کردم...
ممنون میشم دوستان عزیز راهنمایی کنن... اینکه برای قبولی هوش دانشگاه تهران رتبه م باید کم تر از چند باشه؟؟؟؟ با حدودا چه درصدایی؟؟؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۲ آبان ۱۳۹۴, ۰۹:۳۷ ب.ظ
RE: رتبه ی مورد نیاز برای هوش دانشگاه تهران
سلام. من با رتبه ۴۶ هوش سال ۹۴، نه هوش روزانه تهران رو اوردم و نه هوش شبانه تهران رو!
فکر کنم دیگه حدود ۴۰ ماکسیمم رتبه ای باشه که بشه شبانه تهران رو اورد. و حدود ۳۵ هم واسه روزانه.
حالا میتونی بری کارنامه این رتبه ها رو اگر موجوده گیر بیاری درصداشونو ببینی.
ولی میانگین درصد من حدود ۳۵ درصد بود. (به طبع با احتساب ضرایب)
به فکر میانگین درصد بالای ۳۶ - ۳۷ باش حدوداً.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: safoora s
ارسال:
۱۲ آبان ۱۳۹۴, ۱۱:۱۸ ب.ظ
دوست من رتبه ی ۴۰ هوش شبانه تهران اورده.
۰
۰
ارسال:
۱۳ آبان ۱۳۹۴, ۱۲:۱۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ آبان ۱۳۹۴ ۱۲:۱۷ ق.ظ، توسط user99.)
(۱۲ آبان ۱۳۹۴ ۰۹:۳۷ ب.ظ)faza نوشته شده توسط:  سلام. من با رتبه ۴۶ هوش سال ۹۴، نه هوش روزانه تهران رو اوردم و نه هوش شبانه تهران رو!
فکر کنم دیگه حدود ۴۰ ماکسیمم رتبه ای باشه که بشه شبانه تهران رو اورد. و حدود ۳۵ هم واسه روزانه.

میشه حدودی بگید شما در مجموع چند ساعت واسه ارشد خوندید؟ مثلا اگر روزی ۶ ساعت به مدت ۶ ماه خوندید، میشه ۱۰۸۰ ساعت.
۰
۰
ارسال:
۱۳ آبان ۱۳۹۴, ۱۲:۳۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ آبان ۱۳۹۴ ۱۲:۳۵ ق.ظ، توسط safoora s.)
(۱۲ آبان ۱۳۹۴ ۰۹:۳۷ ب.ظ)faza نوشته شده توسط:  سلام. من با رتبه ۴۶ هوش سال ۹۴، نه هوش روزانه تهران رو اوردم و نه هوش شبانه تهران رو!

ممنون دوست عزیز، ولی یعنی واقعا اینقد سخته شرایط؟؟؟ آخه انگار تو همین تالار بود که دیدم رتبه ی ۵۰ هوش داره شریف میخونه... ممکنه به انتخاب رشته هم بستگی داشته باشه درسته؟؟

(۱۲ آبان ۱۳۹۴ ۱۱:۱۸ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  دوست من رتبه ی ۴۰ هوش شبانه تهران اورده.

۴۰ شبانه.... چقدر وضعیت خرابه من نمیدونستم... پس همون به قول دوستمون باید حدودای ۳۵ بشه رتبه
۰
۰
ارسال:
۱۳ آبان ۱۳۹۴, ۰۲:۳۶ ق.ظ
(۱۳ آبان ۱۳۹۴ ۱۲:۳۴ ق.ظ)safoora s نوشته شده توسط:  
(12 آبان ۱۳۹۴ ۰۹:۳۷ ب.ظ)faza نوشته شده توسط:  سلام. من با رتبه ۴۶ هوش سال ۹۴، نه هوش روزانه تهران رو اوردم و نه هوش شبانه تهران رو!

ممنون دوست عزیز، ولی یعنی واقعا اینقد سخته شرایط؟؟؟ آخه انگار تو همین تالار بود که دیدم رتبه ی ۵۰ هوش داره شریف میخونه... ممکنه به انتخاب رشته هم بستگی داشته باشه درسته؟؟

(۱۲ آبان ۱۳۹۴ ۱۱:۱۸ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  دوست من رتبه ی ۴۰ هوش شبانه تهران اورده.

۴۰ شبانه.... چقدر وضعیت خرابه من نمیدونستم... پس همون به قول دوستمون باید حدودای ۳۵ بشه رتبه
رتبه ۵۰هوش سهمیه شاگرد اولی رو چون داشتند شریف قبول شدند
۰
۰
ارسال:
۱۳ آبان ۱۳۹۴, ۰۲:۵۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ آبان ۱۳۹۴ ۰۳:۰۶ ق.ظ، توسط safoora s.)
(۱۳ آبان ۱۳۹۴ ۰۲:۲۵ ق.ظ)nobody90 نوشته شده توسط:  پس برای دانشگاه شریف باید حدود رتبه چند باشه؟!!!
واقعا قبولی چقدر سخته،پس چی میگن گرایش هوش ظریفیتاش بیشتره

فرستاده شده از HUAWEI Y520-U22ِ من با Tapatalk

والا هوش هم قبولیش تو کنکور سخت تره با توجه به دروس اختصاصیش هم گویا ظرفیتش کمتره، ظرفیت بیشترش برای دانشگاه های رده متوسط یا پایینه نه تهران... من امسال دوستم با ۶۴ نرم افزار دانشگاه تهران روزانه قبول شد ولی هوش باید زیر ۴۰ باشیم گویا... Undecided

(۱۳ آبان ۱۳۹۴ ۰۲:۳۶ ق.ظ)pooyaa نوشته شده توسط:  
(13 آبان ۱۳۹۴ ۱۲:۳۴ ق.ظ)safoora s نوشته شده توسط:  
(12 آبان ۱۳۹۴ ۰۹:۳۷ ب.ظ)faza نوشته شده توسط:  سلام. من با رتبه ۴۶ هوش سال ۹۴، نه هوش روزانه تهران رو اوردم و نه هوش شبانه تهران رو!

رتبه ۵۰هوش سهمیه شاگرد اولی رو چون داشتند شریف قبول شدند

سپاس از توضیحتون دوست عزیز
۰
۰
ارسال:
۱۳ آبان ۱۳۹۴, ۱۱:۵۳ ق.ظ
(۱۳ آبان ۱۳۹۴ ۰۳:۰۷ ق.ظ)nobody90 نوشته شده توسط:  نمیشه سر جلسه کنکور هم هوش امتحان داد و هم نرم افزار؟؟؟
چطوریاس؟؟

سلام چرا که نشه وقتی دفترچه اختصاصی رو دادند شما میتونید مثلا اول سوالات هوش رو بزنید و بعد سوالات نرم افزار رو که معمولا توصیه نمیشه چرا که باید دروس بیشتری خونده باشید مثلا مدار الکتریکی برای هوش یا کامپایلر برای نرم افزار و همچنین مدیریت زمان ممکنه مشکل ساز بشه
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: faza
ارسال:
۱۳ آبان ۱۳۹۴, ۰۱:۱۰ ب.ظ
سلام
من گفت و گوی شما رو خوندم .
من سال اولی هست که میخوام کنکور ارشد بدم و دقیق از همه چی خبر ندارم
مگه نباید از قبل گرایشمون رو تعیین کنیم ؟
من میخوام دولتی دانشگاه شهر خودمون یعنی دانشگاه شهید چمران اهواز قبول بشم و واقعا نمیدونم چطور شروع کنم به خوندن هنوز استارتی نزدم
میشه یه راهنمایی بهم بکنید ؟
ممنون
۰
۰
ارسال: #۱۰
۱۳ آبان ۱۳۹۴, ۰۱:۵۲ ب.ظ
(۱۳ آبان ۱۳۹۴ ۱۲:۱۶ ق.ظ)user99 نوشته شده توسط:  میشه حدودی بگید شما در مجموع چند ساعت واسه ارشد خوندید؟ مثلا اگر روزی ۶ ساعت به مدت ۶ ماه خوندید، میشه ۱۰۸۰ ساعت.
مصاحبه من و سایرین تو مانشت موجوده! شما رو به اونا ارجاع میدم!
ولی مثلا حدودی اگه بخوام بگم ۴۰۰ ساعت. اما هرکس یه شرایطی داره! ممکنه شما نیاز به نصف یا دو برابر این زمان داشته باشید.

(۱۳ آبان ۱۳۹۴ ۱۲:۳۴ ق.ظ)safoora s نوشته شده توسط:  آخه انگار تو همین تالار بود که دیدم رتبه ی ۵۰ هوش داره شریف میخونه... ممکنه به انتخاب رشته هم بستگی داشته باشه درسته؟؟
۵۰ هوش که با سهمیه شاگرد اولی رفت شریف.
انتخاب رشته هم مهمه قطعا ! ولی مثلا وقتی شما شریف نمیارید، چه (شریف رو اول بزنید بعد تهران) و چه (تهران رو اول بزنید بعد شریف)، شریف قبول نخواهید شد! تهران قبول خواهید شد! پس انتخاب رشته فقط باید به ترتیب علاقه و اولویت شخصی باشه و نه بر اساس احتمال قبولی.
(۱۳ آبان ۱۳۹۴ ۰۲:۲۵ ق.ظ)nobody90 نوشته شده توسط:  پس برای دانشگاه شریف باید حدود رتبه چند باشه؟!!!
تو مانشت هست کارنامه ها و قبولیها! مثلا رتبه ۳۱ هوش ۹۴، شریف نیاورده رفته تهران و احتمالا لب مرزی شریف و تهران بوده. احتمالا واسه شریف حدودا تا رتبه ۲۷ - ۲۸ قبول شدن مثلا.
۰
۰
ارسال: #۱۱
۱۴ آبان ۱۳۹۴, ۱۲:۵۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ آبان ۱۳۹۴ ۱۲:۵۷ ق.ظ، توسط safoora s.)
(۱۳ آبان ۱۳۹۴ ۰۱:۱۰ ب.ظ)melika kd نوشته شده توسط:  سلام
من گفت و گوی شما رو خوندم .
من سال اولی هست که میخوام کنکور ارشد بدم و دقیق از همه چی خبر ندارم
مگه نباید از قبل گرایشمون رو تعیین کنیم ؟
من میخوام دولتی دانشگاه شهر خودمون یعنی دانشگاه شهید چمران اهواز قبول بشم و واقعا نمیدونم چطور شروع کنم به خوندن هنوز استارتی نزدم
میشه یه راهنمایی بهم بکنید ؟
ممنون

سلام. بله دوست عزیز از قبل گرایشت و برای خودت مشخص می کنی که چی شرکت کنی چون درسای تخصصیشون فرق داره با هم... والا من خودم یه کم خوندم جدی شروع نکردم ولی دیگه باید شروع کنی. از الان شیش ماه وقت داری و کلی وقته برای جمع کردن درسا... به نظرم اول نقاط ضعف و قوتت و بشناس و بر اساس اون تصمیم بگیر که چه درسی رو باید بیشتر و چه چیزی رو اصلا نخونی...
قطعا دوستانی که قبول شدن بهتر میتونن راهنمایی کنن...
موفق باشی

(۱۳ آبان ۱۳۹۴ ۰۱:۵۲ ب.ظ)faza نوشته شده توسط:  
(13 آبان ۱۳۹۴ ۱۲:۱۶ ق.ظ)user99 نوشته شده توسط:  میشه حدودی بگید شما در مجموع چند ساعت واسه ارشد خوندید؟ مثلا اگر روزی ۶ ساعت به مدت ۶ ماه خوندید، میشه ۱۰۸۰ ساعت.
مصاحبه من و سایرین تو مانشت موجوده! شما رو به اونا ارجاع میدم!
ولی مثلا حدودی اگه بخوام بگم ۴۰۰ ساعت. اما هرکس یه شرایطی داره! ممکنه شما نیاز به نصف یا دو برابر این زمان داشته باشید.

(۱۳ آبان ۱۳۹۴ ۱۲:۳۴ ق.ظ)safoora s نوشته شده توسط:  آخه انگار تو همین تالار بود که دیدم رتبه ی ۵۰ هوش داره شریف میخونه... ممکنه به انتخاب رشته هم بستگی داشته باشه درسته؟؟
۵۰ هوش که با سهمیه شاگرد اولی رفت شریف.
انتخاب رشته هم مهمه قطعا ! ولی مثلا وقتی شما شریف نمیارید، چه (شریف رو اول بزنید بعد تهران) و چه (تهران رو اول بزنید بعد شریف)، شریف قبول نخواهید شد! تهران قبول خواهید شد! پس انتخاب رشته فقط باید به ترتیب علاقه و اولویت شخصی باشه و نه بر اساس احتمال قبولی.
تو مانشت هست کارنامه ها و قبولیها! مثلا رتبه ۳۱ هوش ۹۴، شریف نیاورده رفته تهران و احتمالا لب مرزی شریف و تهران بوده. احتمالا واسه شریف حدودا تا رتبه ۲۷ - ۲۸ قبول شدن مثلا.

ممنون از توضیحات بسیار خوبتون... موفق باشید همیشه
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: melika kd

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۷۲۰ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۳۷۸ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  راهنمایی در مورد تعریف محیط عملیاتی داروخانه برای آز پایگاه داده ngmsshd ۲ ۷,۵۹۲ ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Eris_mw
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۴۵۷ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  دکتری بیوانفورماتیک دانشگاه تهران omid93 ۸ ۱۲,۳۳۱ ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ۱۰:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: razieh.msh91
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۴۷ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  در نوشتن چند جمله انگلیسی نیاز به کمک دارم fa_karoon ۰ ۱,۴۷۴ ۰۳ شهریور ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: fa_karoon
  به کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر نیاز دارم Dermobd ۰ ۲,۱۸۴ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۳:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Dermobd
  سوال در مورد سهمیه رتبه اولی rezamim2020 ۰ ۱,۹۹۹ ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۴:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: rezamim2020
  نیاز به دیتا ست jaroon ۷۲ ۵۶,۴۱۸ ۱۷ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: manam1234

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close