زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۲:۰۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سوال در مورد کد نظام وظیفه برای ثبت نام ارشد

ارسال:
۱۷ آذر ۱۳۹۴, ۰۲:۰۱ ب.ظ
با عرض سلام و خسته نباشید به همه دوستان

یه سوال در مورد کد نظام وظیفه داشتم

تاریخ فارغ التحصیلی من تیر ۹۴ هست و با توجه به اینکه نتایج ارشد شهریور ۹۵ میاد و باید حداکثر تا تیر ۹۵ دفترچه نظام وظیفه رو پر کنم می خواستم ببینم کدوم کد نظام رو زمان ثبت نام باید وارد کنم؟ HuhHuh
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۷ آذر ۱۳۹۴, ۰۳:۰۳ ب.ظ
RE: سوال در مورد کد نظام وظیفه برای ثبت نام ارشد
(۱۷ آذر ۱۳۹۴ ۰۲:۰۱ ب.ظ)sasy222 نوشته شده توسط:  با عرض سلام و خسته نباشید به همه دوستان

یه سوال در مورد کد نظام وظیفه داشتم

تاریخ فارغ التحصیلی من تیر ۹۴ هست و با توجه به اینکه نتایج ارشد شهریور ۹۵ میاد و باید حداکثر تا تیر ۹۵ دفترچه نظام وظیفه رو پر کنم می خواستم ببینم کدوم کد نظام رو زمان ثبت نام باید وارد کنم؟ HuhHuh

با سلام
شما تیر ۹۴ فارغ التحصیل شدید پس تا ۳۱شهریور ۹۵ مهلت ارسال دفترچه دارید البته اگه کارشناسیتون ۵ سال نشده باشه( در هر صورت منظور از یک سال ،سال تحصیلیه که اتمام سال تحصیلی شهریور هست نه تیر !نمیدونم چرا همه اینجوری به ما میگن که تا قبل از فرجه ی اتمام فارغ التحصیلیت باید دفترچه پست کنی! که غلط هست بارم میتونید از پلیس +۱۰ بپرسید، من خیلی پرسیدم و داستان همونی هس که بالا نوشتمBig Grin)
شما باید کد ۷ رو وارد کنین یعنی در سقف مجاز سنوات تحصیلی فارغ التحصیل شده ....
ارسال:
۱۸ آذر ۱۳۹۴, ۰۱:۱۳ ق.ظ
بدیهی هست!
یک سال بعد از تاریخ فارغ التحصیلی فرصت دارید برای اسرال دفترجه
این دوستمون هم که فرمودند سال تحصیلی من واقعا متوجه نشدم دقیقا منظورشون چیه
یک سال یعنی ۳۶۵ روز(چیزی که من فهمیدم!)
یعنی کد ۵ باید زده بشه برای شما. دفترچه داره میگه وقتی میخواید برید ثبت نام کنید برای دانشگاه ارشدتون که میشه مهر ۹۵، نباید غیبت داشته باشید... و شما هم که دفتر چه رو تیر ۹۵ ارسال میکنید یعنی قبل از مهر۹۵، پس باید بزنید کد۵
در نهایت هرچی نتیجه تصمیمتون شد اینجا بنویسید تا ما هم استفاده کنیم، شاید منم اشتباه بگم!
من خودم اسفند ۹۳ فارغ التحصیل شدم و بنابراین اسفند ۹۴ باید دفترچه بفرستم و کد ۵ رو زدم...
ارسال:
۱۸ آذر ۱۳۹۴, ۱۱:۴۵ ق.ظ
(۱۸ آذر ۱۳۹۴ ۰۱:۱۳ ق.ظ)smasoud نوشته شده توسط:  بدیهی هست!
یک سال بعد از تاریخ فارغ التحصیلی فرصت دارید برای اسرال دفترجه
این دوستمون هم که فرمودند سال تحصیلی من واقعا متوجه نشدم دقیقا منظورشون چیه
یک سال یعنی ۳۶۵ روز(چیزی که من فهمیدم!)
یعنی کد ۵ باید زده بشه برای شما. دفترچه داره میگه وقتی میخواید برید ثبت نام کنید برای دانشگاه ارشدتون که میشه مهر ۹۵، نباید غیبت داشته باشید... و شما هم که دفتر چه رو تیر ۹۵ ارسال میکنید یعنی قبل از مهر۹۵، پس باید بزنید کد۵
در نهایت هرچی نتیجه تصمیمتون شد اینجا بنویسید تا ما هم استفاده کنیم، شاید منم اشتباه بگم!
من خودم اسفند ۹۳ فارغ التحصیل شدم و بنابراین اسفند ۹۴ باید دفترچه بفرستم و کد ۵ رو زدم...

من از چند نفر دیگه هم که سوال کردم همون ۵ رو گفتن. حتی اگر اشتباه هم باشه اسفند میشه اطلاعات ثبت نام رو ویرایش کرد. مشکلی پیش نمیاد ایشالاShy
ارسال:
۱۸ آذر ۱۳۹۴, ۱۲:۱۹ ب.ظ
سلام .
کد ۵ اینه : مشمولان دارای برگ آماده به خدمت بدون غیبت، که زمان پذیرش و ثب تنام آنان در دانشگاه قبل از تاریخ اعزام به خدمت (مندرج در برگ اعزام) باشد.
تبصره: افرادی که تاریخ اعزام به خدمت آنان قبل از اعلام قبولی یا پذیرش در دانشگاه می باشد، در صورت عدم تمدید موعد اعزام، لازم است در تاریخ
مقرر (مندرج در برگ اعزام) به خدمت اعزام شوند. این افراد در صورت قبولی در دانشگاه و دارا بودن سایر شرایط و ضوابط، جهت ادامه تحصیل از
خدمت ترخیص خواهند شد. در غیر اینصورت غایب محسوب شده و مجاز به ادامه تحصیل نخواهند بود.

قطعا باید کد ۵ رو بزنیم !
کد ۷ برای کسانی هست که از فراغت از تحصیلشون تا پذیرش ارشدشون بیش از ۱ سال نشه ! منظور از پذیرش ثبت نام نهایی تو دانشگاهه که اواخر شهرویر ۹۵ میشه . یعنی بیش از ۱ سال !

اما کد ۵ میگه کسایی که برگه اعزام دارن . درسته که الان این برگه رو نداریم ، ولی به هر حال باید تا حداکثر ۱ سال بعد ار فارغ تحصیلی دفترچه رو بفرستیم تا این برگه دستمون بیاد !
یعنی زمان ثبت نام تو دانشگاه این برگه رو قطعا خواهیم داشت .

شک نکنید ک ۵ درسته .

توصیه میکنم به هیچ وجه این سوالو از سازمان سنجش و نظام وظیفه نپرسید ، چون ممکنه بی اطلاعی شون باعث سردرگمی تون بشه .
من که با اطمینان ۵ رو زدم و مطمئنم اشتباه نمیکنم . حتی اگه اشتباه هم کرده باشم باز هم مشکلی پیش نخواهد اومد ، چون موقع ثبت نام دانشگاه با این کدا کار ندارن و فقط میخوان غایب نباشی ، همین !
ارسال:
۲۸ آذر ۱۳۹۴, ۰۸:۲۸ ب.ظ
سلام دوستان شما کد ۵ هم اگه زده باشید مشکلی واسه تون پیش نمیاد چرا که از زمان ارسال دفترچه تا اعزام تقریبا ۴ماه طول میکشه مث وضعیت این روزا

منظورم از سال تحصیلی این هست که به فرض اگه شما فارغ التحصیل تیر ۹۴ هستید تا قبل تیر ۹۵ لازم نیست حتما دفترچه پست کرده باشید تا آخر ۳۱ شهریور ۹۵ وقت دارید
دوست بنده تیر ۹۳ فارغ التحصیل شدن ولی دفترچه شونو تا قبل تیر ۹۴ پست نکردند وقتی نتایج ارشد در شهریور ماه ۹۴ اومد رفتن و دانشگاه ثبت نام کردند چون تا ۳۱ ام فرصت داشتند بدون اینکه غیبتی خورده باشند(ایشون ۱۸ ام ثبت نام کردند). از پلیس +۱۰ پرسیدم گفتن مهم نیست شما تیر فارغ التحصیل شده باشین یا شهریور ما اتمام فرجه ی اشتغال به تحصیل رو به صورت پیشفرض شهریور گذاشته ایم.
سوال دوست مون مث وضعیت یکی از دوستانم بود واسه همین این موضوع رو گفتم (یعنی فارغ التحصیل تیر)
کلا قوانینش یکم پیچیده س ولی اگه برید پلیس +۱۰ راحت تو سیستم کد ملی تون میزنه و میگه دقیق تا کی اشتغال به تحصیل واست خورده و فرصت ارسال دفترچه داریBig Grin
موفق و پیروز باشین دوستان عزیز Rolleyes
ارسال:
۲۶ بهمن ۱۳۹۴, ۰۲:۰۵ ق.ظ
سلام دوستان.
منم همین مشکل رو دارم. فارغ التحصیل ٣٠ تیر ٩٤ ام و کد ٧ رو موقع ثبت نام زدم. مخصوصا الان که نزدیک زمان ویرایش هستیم، یکم استرس گرفتم. از نظام وظیفه پرسیدم گفت از +١٠ بپرس. آخه یه سری ها بهم گفتن +١٠ ممکنه صحیح جواب نده بخاطر همین گفتم قبل اینکه برم +١٠ با شما هم مشورت کنم.
دلیل کد ٧ زدن من این بود که:
١- تو خود سایت نظام وظیفه، یه پست گذاشته مخصوص فارغ التحصیل های خرداد تا تیر. بعد نوشته که مهلت یکساله از مهر همون سال فارغ التحصیلی شروع و تا آخر شهریور سال بعد ادامه داره (البته فقط مخصوص اونایی که فارغ التحصیل خرداد و تیر هستن و ارشد میخوان بدن). اینم لینکش:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

یعنی برای فارغ های این ماه ها منظور ٣٦٥ روز نیس و تا آخر شهریور وقت دارن.
٢- اینکه به فرض من قبل تیر دفترچه رو پر کنم، من از کجا بدونم که برگه اعزام به خدمتم کی میاد و تاریخش کی میخوره؟؟
بخاطر این دلایل من کد ٧ رو زدم و کد ٥ رو نزدم
خیلی ها نظرات مختلف دارن، خواهشا کسانی که قبلا این جوری ثبت نام کردن و به مشکل نخوردن یا از آشناهاشون این شرایط رو داشتن، نظرشون رو بگن که آدم خیالش راحت شه....

راستی نرم افزاری، سایتی، تلفنی نیس که آدم با درج کد ملی وضعیتش رو استعلام کنه و ببینه تا کی وقت داره؟؟

پیشاپیش ممنونم
ارسال:
۰۵ اسفند ۱۳۹۴, ۰۲:۵۳ ق.ظ
ظاهرا کسی نیست که جواب بده ???
من که رفتم از پلیس +١٠ پرسیدم. چند بار هم از پلیس +١٠ های مختلف پرسیدم. بهم گفتن که شما حتما باید قبل تیر ٩٥ خودت رو معرفی کنی. ( یعنی کد ٥)
با این حساب من تو زمان ویرایش، کد ٧ رو تغییر میدم و کد ٥ رو میزنم. ان شاءالله که درسته باشه. ریسک نکنم بهتره.
کسی که جواب ما رو نداد، گفتم این رو بنویسم حداقل اگه کسی این صفحه رو خوند، بخاطر دلایل من به مشکل نخوره. پیشنهاد میکنم هر کسی بره خودش سوال بپرسه.
یا حق

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۸۵,۹۰۴ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  راهنمایی در مورد تعریف محیط عملیاتی داروخانه برای آز پایگاه داده ngmsshd ۲ ۷,۴۹۹ ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Eris_mw
  سوال در مورد صفحه بندی در سیستم عامل Azadam ۱ ۱,۵۲۰ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۱۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Azadam
  راهنمایی در مورد کنکور ارشد ۱۴۰۰ قاصدک۲۳ ۱۳۷ ۵۶,۹۵۳ ۲۹ آذر ۱۴۰۰ ۱۲:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: M423sr
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۳۹۲ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  دو سوال در مورد درخت BST(درخت جستجوی دودویی) امیدوار ۳ ۵,۱۰۸ ۱۰ دى ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: marzi.pnh
  سوال در مورد سهمیه رتبه اولی rezamim2020 ۰ ۱,۹۴۷ ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۴:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: rezamim2020
  راهنمایی در مورد محلی امن برای زندگی نزدیک چهارراه ولیعصر kadoos ۹ ۷,۱۹۶ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۱۱:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: ehsan0000
  چگونگی پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۸۳۹ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  ثبت نام نمونه دولتی هفتم ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۷۴۳ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close