زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۵:۳۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مهم:نظردکترحقیقت درموردکپی رایت صداهاشون

ارسال:
۲۲ دى ۱۳۹۴, ۰۹:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ فروردین ۱۳۹۵ ۱۲:۰۳ ب.ظ، توسط smasoud.)
Exclamation مهم:نظردکترحقیقت درموردکپی رایت صداهاشون
بروز رسانی: آقای دکتر حقیقت در کانال تلگرامیشون مورد جدید قرار دادن و هرنوع ظبط و انتشار رایگان صداهای سرکلاسی ایشون و بقیه تیم همکارشون رو آزاد اعلام کردن و در واقع اعلام رضایت کردن/
این متنی هست که اخیرا گذاشتن تو کانال تلگرامیشون:

-------------------------------------------
ضبط صدا در کلیه کلاس های دپارتمان کامپیوتر و آی تی موسسه پژوهش و کلاس های اصفهان و شیراز اینجانب آزاد می باشد. نشر مستقیم و رایگان به دوستان نیز به جز از طریق سایت ها و کانال های تبلیغات کلاس و کتاب و ... (انتفاعی) آزاد و موجب تشکر بنده و همکارانم خواهد بود.

#ابوالفضل #طرقی #حقیقت

computerazmoon@
-------------------------------------------

مورد پایینی چیزی هست که قبلا تو کانالشون گفته بودن و الان دیگه حذف کردن. بنابراین معیار همین آخرین حرفی هست که زده شده و اعلام رضایتی هست که اعلام کردن در زمینه ضبط و استفاده از صدای کلاسهاشون. ظاهرا قبلا مساله ای سر سود جویی عده ای پیش اومده بوده و در واقع برخی در کنار انتشار صدای دکتر حقیقت و بقیه همکارانشون مثل دکتر کیوانپور و ...، به تبلیغ و کسب درامد خودشون هم میپرداختن و این شده که دکتر حقیقت گفتن کلا راضی نیستم از این صداها کسی استفاده کنه... چیزی که این پایین در ادامه میبینید، مربوط به اون زمان هست:

سلام دوستان
موضوع مهمی که شاید خیلی هامون مبتلا باشیم بهش!! گوش دادن صدای سرکلاسی اساتید کنکوری!!
اما معمولا اینقد این موضوع پیش پا افتادست که کسی خیلی بهش توجه نمیکنه...

اینم اظهار نظر رسمی جناب دکتر حقیقت دمورد کپی رایت استفاده از صداشون:

نکته: ایشون اخیرا کانالی تاسیس کردن در تلگرام و اینو اونجا نوشتن و من همونو بی کم و کاست میذارم اینجا:

#کپی رایت و حق مولفین

ما مردمی هستیم که ادعای مسلمانی داریم ولی در بسیاری از موارد اسلام را رعایت نمی کنیم تا جایی که روشنفکران می گویند در غرب اسلام هست مسلمان کم است در اینجا مسلمان هست اسلام کم رنگ.
از اسلام بگذریم اخلاق و انسانیت که سرمان می شود و در فطرت آدمی هست مثلا ما قشر تحصیل کرده ایم!
راستی و صداقت و خوردن مال حلال از مبانی و مفاهیم پایه اخلاق و انسانیت است و دروغ و دزدی در نزد همه انسان ها منفورترین کارهاست.
یک کسی ۴۰ سال عمرش را صرف می کند و نتیجه اش ۲ تا کتاب و چهار تا کلاس می شود. افرادی متقلب و سودجو که برای کسب سود و تبلیغات دست به هر کاری مانند دروغ و جعل عنوان و دزدی واضح و آشکاری به شکل کپی کردن کتابهای خارجی و داخلی و جزوه ها و کلاس ها می زنند و در ظاهر نقش رابین هود را به خود می گیرند باید خجالت بکشند.
آخه رابین هود هم از شاه می دزدید و به مستمندان می داد و حق اساتید و افرادی که سال ها زحمت کشیده اند را نمی خورد و در ضمن این کار را برای تبلیغ نمی کرد.
لطفا اگر به فکر محرومین هستید از داشته های خوتان ببخشید. مثلا به مناطق محروم بروید و کلاس رایگان یا زیر قیمت بگذارید و کتاب های دوستان خودتان و موسسه خودتان که مالک حقیقی و حقوقی آن هستید را در اینترنت رایگان عرضه کنید و از کیسه خلیفه نبخشید.
ادامه دارد...

#کپی رایت و برکت

از دانشجویان عزیز خواهش می کنم مطالب و صداها و غیره را بدون اجازه نخوانند و گوش ندهند. حتی اجازه استاد کافی نیست چون همه می دانند هر اثر علمی دو مالک حقیقی و حقوقی دارد. مثلا کتاب پایگاه پارسه دو مالک دارد یکی دکتر کیوان پور و دیگری موسسه پارسه.
لطفا به برکت مال حلال و اثر سوء مال حرام فکر کنید. من دقیقا اثر سوء آن را نمی دانم که مثلا در کجای زندگی آدم ظاهر می شود. نمی دانم شاید اینکه گاهی می شنوم یکی می گوید من خوب درس خواندم ولی شانس نداشتم و در کنکور این طور و آن طور شد و نشد که در رشته مطلوب قبول بشوم به مسائلی از این دست ربط داشته باشد. خدا داند....

#کپی رایت و حق مولفین

من تا یک مطلب ساده مثل سرفصل سیستم عامل یا شبکه را می گذارم سریع کپی می شود. البته نقل مطالب با ذکر منبع آزاد است و در غیر این صورت مصداق کپی.

ادامه دارد...

#کپی رایت و حق مولفین

من سعی می کنم با مدیران موسسه و اساتید صحبت کنم و در صورت موافقت ایشان صداها و جزوه ها و آزمون ها را روی کانال قرار دهم و در صورت تحقق این امر هر کس از این کانال مطلبی را بردارد و استفاده کند یا با ذکر منبع کپی کند مشکل شرعی و عرفی و اخلاقی و پیگرد قانونی ندارد.
ادامه دارد...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Ms. Saba , MajidManesht2012 , نارین
ارسال:
۲۲ دى ۱۳۹۴, ۱۰:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ دى ۱۳۹۴ ۱۱:۱۰ ب.ظ، توسط Masoud05.)
RE: مهم:نظردکترحقیقت درموردکپی رایت صداهاشون
دوستان ارسال بالایی رو من کمی سانسور کردم. اما بعد به دلیل درخواست خود نویسنده متن اونو حذف کردم. ببینید اخلاق حرف اول رو میزنه. اگر به صحبت های دکتر حقیقت اعتراض دارید با لحن درست صحبت کنید. اون هم نه اینجا، بلکه بهشون ایمیل بزنید و با ذکار دلایلتون باهاشون بحث کنید.
هیچ کس در مانشت حق ندره له یا علیه کسی موضوع تند بگیره. خصوصا اگر اون شخص حضور نداشته باشه و نتونه از خودش دفاع کنه.

توجه داشته باشید اظهار نظر در حد معقول و متعارف مشکلی نداره اما با این سبک اعتراض شدیدا مخالفت می شود.

در ضمن تاپیک بسته می شود.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: smasoud , Mahsash , MajidManesht2012 , iammiti , نارین

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۱۷ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  تصمیم گیری مهم درباره مکان سرور سایت admin ۴ ۴,۳۶۹ ۲۸ دى ۱۴۰۰ ۰۳:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahsa3323
  سوال مهم از کمتازیا jamshid51 ۰ ۱,۷۷۷ ۲۹ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: jamshid51
  ۱۴۷ ای تی ___انتخاب رشته مهم مهم _خواهشا کمکم کنید وقت ندارم Rezaprince ۱ ۲,۲۶۶ ۱۲ مرداد ۱۳۹۷ ۰۶:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  توصیه های مهم در رابطه با انتخاب رشته (مهم) Happiness.72 ۰ ۱,۹۴۶ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  سوال مهم و فوری در مورد انتخاب رشته siiib70 ۲ ۳,۸۷۲ ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۵:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: siiib70
  فصل های مهم در سیستم عامل ؟ bf92149026 ۲ ۳,۶۷۷ ۱۳ دى ۱۳۹۶ ۰۳:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: The BesT
  نکته های مهم که در طراحی فروشگاه اینترنتی باید در نظر داشته باشید resanehlab ۰ ۱,۷۶۴ ۱۱ آذر ۱۳۹۶ ۰۳:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: resanehlab
  پیشنهاد موضوع پایان نامه هوش مصنوعی - مهم stominer ۱۸ ۳۱,۰۳۲ ۲۷ شهریور ۱۳۹۶ ۰۶:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: asgharshirdel
  سرفصل های مهم امار و احتمالات!!! hun73r.9h0s7 ۰ ۲,۹۸۶ ۱۴ مرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: hun73r.9h0s7

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close