زمان کنونی: ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۳۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کتاب مجموعه سئوالات کنکورهای اخیر ارشد

ارسال:
۰۹ بهمن ۱۳۹۴, ۰۸:۱۳ ب.ظ
با سلام خدمت دوستان

دو سئوال داشتم.

۱- کتاب مناسب برای مجموعه سئوالات کنکور های اخیر ارشد نرم افزار/کامپیوتر کدام انتشارات مناسب هست و پاسخ کامل داده و اشتباه نداره؟ مدرسان؟ مقسمی؟ پوران؟ پارسه؟

۲- برای طراحی و پیاده سازی کتاب مناسب چه هست؟ من کتاب خلیلیان پوران را خوانده ام اما تست هایش خیلی کم هست! کتاب پرات هم نه پیدا نمیشه! برای تست و تمرین این درس میشه راهنمایی بفرمائید؟

پیروز و سالم باشید
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۰ بهمن ۱۳۹۴, ۰۳:۴۳ ق.ظ
سلام.
والا زمانی که من کنکور دادم (سال ۹۲)، از مقسمی استفاده کردم خیلی خوب بود.

There is no there there.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: anderss0n
ارسال:
۱۰ بهمن ۱۳۹۴, ۰۳:۵۹ ق.ظ
RE: کتاب مجموعه سئوالات کنکورهای اخیر ارشد
در مورد مجموعه سوالات،من خودم پوران رو خریدم،که خیلــــی پشیمونم.چون سوالاتو خیلی خلاصه جواب داده.و ماشاا... سوالای زیادی هم بلد نبودن و فقط گزینه درست رو نوشتن!!!مثل محاسبات سال پیش!یا بعضی سوالات معماری و زبان برنامه سازی و ...
بعضی درسا هم اومدن تا دلت بخواد تو جوابش داستان نوشتن و با مثال حل کردن!من که خوشم نیومد.کاش نمیخریدم.ولی فک کنم نصیر خوب باشه.

در مورد کتاب زبان برنامه سازی هم،من خودم که پرات رو میخوندم،ولی خب سرفصل های این درس رو که وزارت علوم اعلام کرده رو که نگاه کردم،دیدم از سال ۹۲ ،مرجع این درس شده جان میشل!!!من که کتاب زبان اصلیش رو که نگاه کردم،خیلی از مباحثش با پرات فرق داره و فک کنم تا حالا ترجمه هم نشده باشه!!!
۱
۰
ارسال:
۱۰ بهمن ۱۳۹۴, ۱۱:۵۶ ق.ظ
مرسی از راهنمایی‌های‌تان یک.

در مورد طراحی که خیلی متعجب شدم! نمیدونستم عوض شده. ممنون که راهنمایی فرمودین. من لینک زیر را پیدا کردم در مورد کتاب میشل، به نظر «راهیان ارشد» این کتاب را ترجمه کرده است:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

فکر کنم کتابش خیلی زیاد نباشه و این را هم به بگیرم و بخوانم.

در مورد کتاب سئوالات اخیر کنکور، کتاب مقسمی از نظر پاسخ دهی چطور هست؟ من رفت توی سایت نصیر دیدم یک دوجلدی زده به نام بانک تست و روی هم رفته ۴۸/۵ باید پول این دو جلد را داد!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

جسارتاً یک سئوال دیگه هم داشتم. من پایگاه‌داده مقسمی خواندم و به نظرم خیلی کتاب سطحی بود و البته به این در درس در حوزه SQL نویسی قبل از خواند این کتاب هم مسلط بودم، اما کتاب پارسه چطور هست؟ به نظرتان پارسه را هم مکمل این کتاب بخوانم؟

بخشید موضوعات قاطی شد.
۰
۰
ارسال:
۱۰ بهمن ۱۳۹۴, ۰۱:۵۶ ب.ظ
RE: کتاب مجموعه سئوالات کنکورهای اخیر ارشد
به نظر من نصیر خیلی خوبه.
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب+معرفی سایت دانلود کتاب ریحانه ۱۲۹ ۷۸,۳۷۱ ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Ariana2020
  مجموعه تمارین و سوالات امتحانی درس طراحی الگوریتم دانشگاه MIT (سال ۲۰۰۰-۲۰۱۲) Farid_Feyzi ۵ ۷,۳۶۶ ۳۰ آبان ۱۳۹۹ ۱۰:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: s-taheri
  مجموعه آموزش تصویری شبکه های پتری رنگی net work ۰ ۲,۱۲۳ ۲۲ فروردین ۱۳۹۸ ۰۳:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: net work
  مجموعه آموزش تصویری ابزار شبیه سازی و بررسی پروتکل امنیتی اسکایتر net work ۰ ۲,۴۰۱ ۲۲ فروردین ۱۳۹۸ ۰۳:۲۵ ب.ظ
  مجموعه آموزشی رایگان برنامه نویسی متلب net work ۰ ۱,۹۹۳ ۲۲ فروردین ۱۳۹۸ ۰۳:۲۱ ب.ظ
  نگاشت شرکت پذیر مجموعه ای لطفا کمک Sanazzz ۳ ۳,۷۹۶ ۰۲ اسفند ۱۳۹۷ ۰۳:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Sanazzz
  سوالات ارشد آزاد مجموعه کامپیوتر ۹۲ yahyazahedi ۱ ۵,۵۷۱ ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: serv24
  مجموعه تمارین و سوالات امتحانی درس طراحی الگوریتم دانشگاه MIT (سال ۲۰۰۰-۲۰۱۲) Farid_Feyzi ۱۵ ۱۷,۲۵۴ ۱۹ آذر ۱۳۹۷ ۱۱:۱۰ ق.ظ
آخرین ارسال: *farnaz*
  فروش یک سری کتاب آمادگی برای آزمون آیلتس ، GRE و یک سری کتاب آموزشی انگلیسی و فرانسه niloo72 ۰ ۲,۳۴۵ ۰۸ مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: niloo72
  کنکور ارشد مجموعه مهندسی کامپیوتر با لیسانسی که گرایشش it هست ؟ mrhosseini97 ۱ ۲,۴۱۷ ۰۵ مهر ۱۳۹۷ ۰۳:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: mahatasa

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close