زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۰۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اپل

ارسال:
۳۰ بهمن ۱۳۹۴, ۰۷:۳۸ ب.ظ
اپل
با سلام خسته نباشید

ببخشید یه سوال دوستان من اپل ایدی ساختم ولی حالا که میخام از app store برنامه (رایگان (تلگرام ، لاین ....))بگیرم ، همش
review میخاد . که اطلاعات کامل کنم کسی میتونه راهنمایی کنه ؟

مرسی

ولا تایئسوا من روح الله، انه لا یایئس من روح الله، الا القوم الکافرون.

از رحمت‏ خدا نومید مباشید زیرا جز گروه کافران کسى از رحمت‏ خدا نومید نمى شود
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب+معرفی سایت دانلود کتاب ریحانه ۱۲۹ ۷۷,۹۶۳ ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Ariana2020
  بهترین گرایش ها برای اپلای در مقطع دکتری rezamim2020 ۰ ۲,۵۲۷ ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: rezamim2020
  روش اپلای کردن فایل patch به برنامه ای در لینوکس hanie_M ۱ ۲,۳۱۱ ۲۳ دى ۱۳۹۷ ۰۴:۰۶ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  اپلای کردن از صفر تا صد shivap ۱ ۲,۶۲۹ ۲۰ اسفند ۱۳۹۶ ۰۶:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: hun73r.9h0s7
  آیا با مدرک لیسانسی که آنلاین گرفتیم میشه برای ارشد اپلای کرد؟ saeid4x ۴ ۳,۷۸۷ ۱۴ بهمن ۱۳۹۶ ۰۲:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
  معرفی اپلیکشن برای خواندن و گوش دادن کتاب روی موبایل و تبلت H-Arshad ۰ ۱۶ ۰۲ مهر ۱۳۹۶ ۱۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: H-Arshad
  وضعیت اپلای و ادامه تحصیل دکترای رشته ها Rehe1994 ۱ ۱,۷۸۳ ۲۱ خرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: codin
  امنیت اطلاعات=خداحافظی با اپلای امریکا وکانادا؟ dj-dj ۱۴ ۱۱,۵۴۱ ۲۸ آبان ۱۳۹۵ ۰۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ramin71
  پردازنده A10 Fusion اپل ۱۲۰ برابر قویتر از پردازنده اولین آیفون است tamirat ۰ ۲,۳۱۶ ۰۶ مهر ۱۳۹۵ ۱۲:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: tamirat
  اعتبار دانشگاه شهرستان برای اپلای niushaa ۷۸ ۴۲,۳۰۶ ۰۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۸:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: niushaa

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close