زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۴:۲۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

در خواست معرفی کتاب امار و زبان تخصصی

ارسال:
۰۶ اسفند ۱۳۹۴, ۱۱:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ اسفند ۱۳۹۴ ۱۱:۳۰ ق.ظ، توسط so@.)
در خواست معرفی کتاب امار و زبان تخصصی
دوستان کتاب امار و احتمال خوب چی بخونم؟نمیخام زیاد وقت بذارم کلا ۶تا تسته یچیزی که بشه زود جم کرد
برای زبان تخصصی علوم کامپیوتر چه کتابی رو پیشنهاد میدید؟
ممنون

Sent from my C6802 using Tapatalk
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۷ اسفند ۱۳۹۴, ۰۲:۲۱ ق.ظ
سلام
دوست عزیز یجوری میگی ۶تا تسته که انگار از هر کدوم از بقیه دروس قراره۲۰ تا تست بیاد!!!! من که نرم افزارم و قراره ۴تا تست بیاد مثل شما راحت نگرفتمش
در هرصورت کتاب آمار من از مدرسانه و خیلی راضی هستم اما تا حالا نشده کسی بگه اول مدرسان بعد پارسه,همه میگن اول پارسه بعد مدرسان.همه تاکید دارن که روی آمار سرمایه گذاری بشه چون جواب میده.این چیزیه که من بهش رسیدم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۸۵۹ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
Information معرفی شغل برای شهریه‌ی دانشگاه Cina ۹ ۵,۳۷۱ ۲۹ مهر ۱۴۰۲ ۰۵:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: rashinpazh
  بررسی سوالات تخصصی دکتری هوش masoomeh_s ۱ ۱,۹۲۸ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  معرفی منبع مناسب برای ارشد گسسته saharitst ۲۱ ۲۴,۴۷۵ ۲۲ دى ۱۴۰۰ ۰۶:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: YasiAli
Music معرفی آهنگ‌هایی که حسابی دوسشون داریم! Amir V ۱,۱۵۱ ۲۳۳,۱۹۸ ۳۰ آذر ۱۴۰۰ ۰۵:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Azaadi
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۳۶ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۱ ۱۲,۹۲۶ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
  معرفی استاد در دیتاماینینگ و بیگ دیتا heelii ۱ ۲,۱۲۴ ۲۶ اسفند ۱۳۹۹ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب+معرفی سایت دانلود کتاب ریحانه ۱۲۹ ۷۶,۸۷۷ ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Ariana2020
  معرفی کتاب برای ساختمان داده siamakaf ۲ ۴,۱۸۴ ۱۲ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۲۱ ق.ظ
آخرین ارسال: siamakaf

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close