زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۲۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

افزایش نمرات خام (درصدهای) کنکور ارشد ۹۵

نظرسنجی: با توجه به‌افزایش ۳ ماهه مهلت آمادگی و مطالعه برای آزمون کارشناسی ارشد، نسبت به‌سال‌های گذشته، آیا نمرات خام (درصد) داوطلبان امسال افزایش خواهد داشت؟
این نظرسنجی بسته شده است.
  • ۲۰/۰۰%
    آری ۲۰/۰۰%
۶ ۲۰/۰۰%
  • ۸۰/۰۰%
    نه ۸۰/۰۰%
۲۴ ۸۰/۰۰%
در کل ۳۰ رأی ۱۰۰%
*شما به این گزینه‌ی رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

ارسال:
۲۸ اسفند ۱۳۹۴, ۱۲:۲۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۷:۱۲ ب.ظ، توسط CSX.)
بچه‌ها، با توجه به‌این‌که امسال نسبت به‌سال گذشته داوطلبای کنکور، ۳ ماه وقت بیشتر برای مطالعه و آمادگی داشتن، مخصوصاً تعطیلات عید، آیا درصد داوطلبای امسال از سال گذشته بیشتر می‌شه؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۸ اسفند ۱۳۹۴, ۰۱:۴۹ ق.ظ
افزایش نمرات خام (درصدهای) کنکور کارشناسی ارشد
فرصت کنکور ۲ سال هم که بشه. داوطلب ها همون قدر درس می خونن که توی ۵ ماه قرار بوده بخونن. نظر شخصی من اینه که تاثیر آنچنانی نداره این سه ماه و عید.
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: MANO
ارسال:
۲۸ اسفند ۱۳۹۴, ۱۰:۳۵ ق.ظ
RE: افزایش نمرات خام (درصدهای) کنکور کارشناسی ارشد
(۲۸ اسفند ۱۳۹۴ ۱۲:۲۲ ق.ظ)CSX نوشته شده توسط:  بچه‌ها، با توجه به‌این‌که امسال نسبت به‌سال گذشته داوطلبای کنکور، ۳ ماه وقت بیشتر برای مطالعه و آمادگی داشتن، مخصوصاً تعطیلات عید، آیا درصد داوطلبای امسال از سال گذشته بیشتر می‌شه؟

به نظر من کمتر هم خواهد شد.دیگه از این به بعد کسی حوصله درس خوندن نداره که(گردش و تفریح و .....CoolCoolBig Grin)

الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
۰
۰
ارسال:
۲۸ اسفند ۱۳۹۴, ۱۲:۵۵ ب.ظ
اغلب بچه ها از آذر یا دی شروع کردند ... به نظرم هیچ تاثیری نمیذاره این وقت بیشتر Big Grin

[تصویر:  oke_stay-hungry-stay-foolish.png]
۱
۰
ارسال:
۲۸ اسفند ۱۳۹۴, ۰۶:۴۷ ب.ظ
سلام. به نظر من اون داوطلبهایی که امسال دانشجو هستن و ترم آخرشونه شانس بیشتری در مقایسه با دانشجوهای شرکت کننده در کنکورهای قبل دارن. چون این زمان خیلی براشون مفید خواهد بود. الان یه بازه زمانی مفید برای خوندن دارن که سالهای قبل نبوده.
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: MANO , Iranian Wizard , RezaTaheri
ارسال:
۲۸ اسفند ۱۳۹۴, ۱۱:۱۳ ب.ظ
RE: افزایش نمرات خام (درصدهای) کنکور کارشناسی ارشد
اگه سوالای کنکور اسون باشه میشه گفت اره تاثیر میذاره ولی وقتی سخت باشه نه.
کنکور ۹۴ ای تی خیلی اسون بود.
درصدا بالا بود.
ولی سال های قبل با ۳۰ درصد رتبه دورقمی اورده بودن.
بستگی به سوال ها داره.
البته از این هم نمیشه گذشت که خیلی ها واسه زمان کنکور ارشد جوگیر شدن و شروع کردن ب درس خوندن.Tongue
۰
۰
ارسال:
۲۸ اسفند ۱۳۹۴, ۱۱:۴۶ ب.ظ
طرف دوسال شرکت میکنه خودشو به فنا میده به زور ۵۰تا میزنه.
حالا اگه دنبال بهونه برا نخوندنی حاجی اره درصدا بیشتر میشه ولی اگه دنبال واقعیتی نه حاجی از این خبرا نی کمتر نشه درصدا بیشتر نمیشه.
تازه دانشگاه ما تو تعطیلات میزدن دهن دانشجو رو این استادا صاف میکردن تازه میان ترمای تو اردیبهشت بماند.
خلاصه کلوم اینکه بشین بخون و توجه به مسایل حاشیه ای نکن.
۱
۰
ارسال:
۲۹ اسفند ۱۳۹۴, ۰۲:۲۳ ق.ظ
سالهای قبل اکثر افراد از تابستان شروع میکردند به درس خوندن و کلاس رفتن و یک سری کلاس و درس ها و کنکور آزمایشی رو هم برای مهر میذاشتند و یک سری از افراد که تابستان شروع کرده بودند بعد از مهر خسته میشدند و میبریدن و یک سری از افراد هم به جمع بندی تمام درسها به خصوص درسهایی که تابستان خونده بودند نمیرسیدند و کلا برنامه ریزی برای موفقیت در کنکور اهمیت ویژه ای داشت اما امسال اکثرا از مهر و بعد از مهر شروع کردند به کلاس رفتن و کنکور ازمایشی دادن و درس خوندن و افرادی که به کنکور میرسند و امادگی خودشون رو تا زمان کنکور حفظ می کنند نسبت به سالهای قبل بیشتر هستند.
۰
۰
ارسال:
۲۹ اسفند ۱۳۹۴, ۰۹:۴۵ ق.ظ
اونایی هم که از مهر یا بعدش شروع کردن بعد عید میبرن.

الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
۰
۰
ارسال: #۱۰
۲۹ اسفند ۱۳۹۴, ۱۲:۱۷ ب.ظ
ولی من فکر می‌کنم امسال، بچه‌های قوی‌تر بیشتر درس می‌خونن و درصدای بالاتری می‌زنن!
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Jooybari
ارسال: #۱۱
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۲:۱۹ ب.ظ
خب به عنوان کسی که دیروز کنکور داده باید بگم درصدام نه تنها بیشتر نشد بلکه قطعا قطعا کمتر هم خواهد شد، عقب افتادن کنکور برای من یکی خیلی به ضرر شد، من از مهر شروع به خوندن کرده بودم و تقریبا داشتم خوب پیش میرفتم ولی این فرصت زیاااااااد... به معنای واقعی کلمه کم اوردم و بعد از دی ماه دیگه انرژی برام نموند که بخوام زیاد بخونم، عید و تعطیلاتش که بماند...
فک کنم برای هر کسی به مدیریت زمان خیلی بستگی داشته باشه که من نداشتم Sad
۰
۰
ارسال: #۱۲
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۷:۱۲ ب.ظ
اگه امسال بچه‌ها تا حدودی کمتر زده باشن، جای امیدواری داره!
۰
۰
ارسال: #۱۳
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۳:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۳:۲۶ ب.ظ، توسط CSX.)
بچه‌ها چجوری می‌شه روش نمره‌دهی (ترازبندی) داوطلبان کنکور رو از زیر زبون سازمان سنجش کشید؟

تا سال ۹۳، تقریباً نمره‌ها (ترازشده) با میانگین درصدهای یک داوطلب رابطه خطی داشت، اما اگه اشتباه نکنم از پارسال (۹۴) یه مقدار روش سازمان سنجش تغییر کرده!

امیدوارم هر کاری می‌کنن، به‌نفع دانشجویان تلاش‌گر و بادانش بشه!

من اگه بودم همون روش معقول، نرمال‌کردن نمرات رو به‌کار می‌بردم.
۰
۰
ارسال: #۱۴
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۶:۲۱ ب.ظ
دوست عزیزی که تاپیک رو ایجاد کردی
ممنونم از لطف شما ولی باید یه نکته رو اشاره کنم
در صورتی افزایش نمرات خام (درصد ها ) باید داشته باشیم که کنکور راحت و به قول معروف آسون باشه
در صورتی که این کنکور (به زعم و دیدگاه بنده) دارم این مطلبو میگم بسیار سخت توی دروس مشترک بود و دروس تخصصی هم سخت بود ولی نه به اندازه ی مشترک
و نه تنها درصدا ممکنه بالا ببره ممکنه پایین هم بیاد و کاهش نمرات خام داشته باشیم و با این وضع
حتی میتونیم بگیم با ۳۰ درصد تخصصی هم بتونیم علم و صنعت و پلی تکنیک (امیر کبیر ) قبول شد

ناخدایی که از طوفان بترسد هرگز به مقصد نخواهد رسید
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  افزایش واگرایی الگوریتم های مبتنی بر جمعیت moslem73421 ۲ ۲,۸۶۲ ۰۵ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  مباحث آزاد آزمون دکترا ۹۸ (قبل ار کنکور-بعد از کنکور) taha.maten ۰ ۲,۱۴۶ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  شرکت مجدد دانشجویان ارشد در کنکور ارشد مجازه ؟ reza699 ۵۴ ۴۹,۷۰۴ ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Yasian
  سیستم بردن نمرات روی نمودار ف.ش ۱۶ ۹۳,۲۴۳ ۳۰ دى ۱۳۹۶ ۰۴:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: raminb
  افزایش شهریه ثابت دانشگاه آزاد برای ورودی های قدیمی mehrdad372 ۵ ۵,۹۰۵ ۲۰ دى ۱۳۹۶ ۱۲:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: H-Arshad
  مصاحبه با ۷۹ نرم افزار(کنکور مهندسی کامپیوتر) و ۱۶۲ شبکه(کنکور آی تی) theshatoonak ۳ ۷,۳۷۹ ۲۲ آبان ۱۳۹۶ ۰۳:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: yahmat
  این سایت ورزش افزایش قد با سیستم وردپرس مشکل طراحی کد نویسی نداره؟ فیفتی ۰ ۲,۱۹۱ ۰۶ شهریور ۱۳۹۶ ۰۹:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: فیفتی
  رتبه ۹۵۵نرم افزار امنیت و شبکه و رتبه۹۹۵سخت افزار sepideh1373 ۷ ۵,۲۹۶ ۲۷ مرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: nazila73
  چگونه آتوریتی سایت را افزایش دهیم mahsa-nita ۰ ۱,۴۸۵ ۱۴ مرداد ۱۳۹۶ ۰۷:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: mahsa-nita
Question رتبه ۴۲۹ نرم افزار و ۹۵۰ هوش javad.khosraviyan ۳ ۴,۴۹۶ ۲۰ خرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: faraa

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close