زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۳۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نتایج اولیه ی آزمون دکتری ۹۵ - کلیه رشته ها

ارسال: #۱۶۶
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۳:۳۹ ب.ظ
کسی میدونه فردوسی مشهد ثبت نام الکترونیک هم داره یا نه؟
توی اطلاعیه ش تو سایت سنجش که فقط روز مصاحبه مشخص شده.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۶۷
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۴:۲۷ ب.ظ
چرا اینجا همه سوال میپرسیم و هیشکی جواب نمیده؟!
بابا بیخیال؛ این درجات فانی دنیا ارزش نداره Big Grin یکی بیاد بگه من چیو میل کنم واسه صنعتی شیراز امروز :/ Big Grin
ارسال: #۱۶۸
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۴:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۴:۴۵ ب.ظ، توسط arghavansabz.)
RE: نتایج اولیه ی آزمون دکتری ۹۵ - کلیه رشته ها
(۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۴:۲۷ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  چرا اینجا همه سوال میپرسیم و هیشکی جواب نمیده؟!
بابا بیخیال؛ این درجات فانی دنیا ارزش نداره Big Grin یکی بیاد بگه من چیو میل کنم واسه صنعتی شیراز امروز :/ Big Grin
تصویر این مدارک :
د( مدارک لازم:
لازم است مدارک ذیل توسط داوطلب تهیه و در روز مصاحبه به مسئول تحصیلات تکمیلی دانشکده مربوطه ارائه
شود. نیازی به تحویل اصل مدارک نمیباشد و این مدارک میبایست به همراه داوطلب باشد تا در صورت نیاز جهت
مطابقت ارائه شود.
۱ – کارنامه آزمون سازمان سنجش داوطلب
-۲ اصل مدرک کارشناسی ارشد )فوق لیسانس( و کارنامه ریز نمرات.
تبصره: معرفی شدگانی که دانشجوی سال آخر دوره کارشناسی ارشد و یا دکتری حرفه ای بوده و حداکثر تا
۱۳۹۵ فارغ التحصیل می شوند اصل گواهی تأیید شده توسط دانشگاه یا مؤسسه آموزش عالی /۶/ تاریخ ۳۱
محل اخذ مدرک را به همراه داشته باشند.
-۳ اصل مدرک کارشناسی )لیسانس( یا کارنامه ریز نمرات.
تبصره ۱: آن دسته از معرفی شدگانی که فارغ التحصیل دوره کارشناسی ناپیوسته می باشند علاوه بر اصل
مدرک کارشناسی ناپیوسته می بایست اصل مدرک کاردانی را نیز ارائه نمایند.
تبصره ۲: معرفی شدگانی که به دلائلی قادر به ارائه اصل مدرک یا مدارک مندرج در بندهای ۲ و ۳ فوق
نمی باشند، لازم است اصل گواهی تأیید شده توسط دانشگاه یا مؤسسه آموزش عالی محل اخذ مدرک را به
همراه داشته باشند.
-۴ تکمیل و ارسال فرم شماره ۲ )تعهد حضور تمام وقت(.
-۵ ارائه معرفی نامه )توصیه نامه( مبنی بر تایید صلاحیت علمی و اخلاقی داوطلب توسط حداقل دو نفر از اساتید
دوره کارشناسی ارشد )یکی از معرف ها باید استاد راهنمای پایان نامه باشد(.
تذکر: درج شماره تماس )ترجیحاٌ تلفن همراه( و آدرس پست الکترونیکی عضو محترم هیات علمی توصیه
کننده در ذیل توصیه نامه الزامی است.
-۶ یک نسخه از کلیه فعالیت های علمی پژوهشی شامل مقاله، کتاب، اختراع، اکتشاف و . . .
تذکر: ارائه گواهی پذیرش قطعی )با ذکر تاریخ دقیق دریافت مقاله، پذیرش و چاپ( برای مقالات پذیرش
شده و تصویر کامل متن مقالات ارائه شده به مجله و مکاتبات مربوط الزامی است.
-۷ ارائه اصل شناسنامه و یا کارت ملی برای تطبیق مشخصات ارسالی از سازمان سنجش و آموزش کشور.
-۸ ارائه اصل گواهی شرکت در آزمونهای ملی و بینالمللی که در آن نمره زبان اخذ شده مشخص باشد در صورت
وجود. لازم به ذکر است که ارایه مدرک زبان جهت پذیرش نهایی داوطلب جزو ضوابط آزمون نمیباشد.
-۹ اصل گواهی مبنی بر اینکه عضو هیات علمی رسمی قطعی و یا رسمی آزمایشی تابعه وزارت علوم، تحقیقات و
فناوری بوده که به تأیید بالاترین مقام مسئول نیز رسیده باشد، برای آن دسته از معرفی شدگانی که از امتیاز
مربی در این آزمون استفاده نموده اند.
-۱۰ همسر و فرزندان عزیز شهدا، مفقودین، اسرا و جانبازان، جهت استفاده از سهمیه ایثارگران باید گواهى استفاده
از سهمیه را حسب مورد، توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران و سایر مراجع ذی ربط، همراه مدارک ثبت نام
ارائه نمایند.
-۱۱ تصویر کارت معافیت یا پایان خدمت وظیفه عمومی یا مدرکی مبنی بر عدم منع قانونی از نظر وضعیت نظام
وظیفه جهت برادران الزامیست.
تبصره ۱: برای آن دسته از داوطلبانی که در حال حاضر در خدمت وظیفه عمومی هستند، ارائه گواهی از
۱۳۹۵ ( خدمت خود را به اتمام /۷/ مراجع ذیصلاح مبنی بر اینکه حداکثر تا شروع دوره تحصیلی )تاریخ ۱
خواهند رساند، الزامیست.
تبصره ۲: برای آن دسته از داوطلبانی که دارای دفترچه آماده به خدمت می باشند، ارائه دفترچه آماده به
۱۳۹۵ ( باشد، الزامیست. /۷/ خدمت بدون مهر غیبت که تاریخ اعزام بعد از شروع دوره ) ۱
۷۰۰ ریال به حساب شماره / -۱۲ به اطلاع کلیه معرفی شدگان به این دانشگاه می رساند که مبلغ ۰۰۰
۲۱۷۷۱۷۳۰۰۱۰۰۲ )سیبا( بانک ملی شعبه شهرک ولی عصر به نام درآمدهای اختصاصی دانشگاه صنعتی
شیراز )قابل واریز در کلیه بانک های سراسر کشور( واریز و اصل فیش را به همراه مدارک دیگر به همراه
داشته باشند و آن را هنگام شرکت در مصاحبه به مسئول ذیربط تحویل دهند.
- مدارک ناقص بررسی نخواهد گردید.
)
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
( - به داوطلبان توصیه اکید می گردد، به طور مرتب به سایت اینترنتی این دانشگاه
مراجعه و اطلاعیه های مربوطه را به دقت ملاحظه فرمایند.
۰۷۱ در ساعات اداری آماده پاسخگویی به سوالات داوطلبان می باشد. - - تلفن ۳۷۲۶۱۲۶۳
۱۳۹۵ برای ۸ نیمسال تحصیلی - -۱۳ شهریه دانشجویان نوبت دوم و پردیس خودگردان ورودی سال تحصیلی ۹۶
مبلغ ۷۳۰۰۰۰۰۰۰ ریال می باشد )بعبارتی شهریه هر نیمسال تحصیلی مبلغ ۹۱۲۵۰۰۰۰ ریال است(.
فرم های ذیل تکمیل و امضاء شوند و به آدرس ذکر شده توسط هر دانشکده ارسال گردند:
) -۱ فرم تکمیل شده مشخصات فردی داوطلبان آزمون نیمه متمرکز دکتری سال ۱۳۹۵ )فرم شماره ۱
توضیحات مهم:
- قسمت امتیازات مربوط به درج امتیازات توسط کمیته برگزاری مصاحبه می باشد.
- فرم مشخصات فردی داوطلبان آزمون نیمه متمرکز دکتری سال ۱۳۹۵ الزاماً بایستی تایپ شده باشد.
) -۲ فرم مخصوص تعهد حضور تمام وقت در دوره ی دکتری دانشگاه صنعتی شیراز )فرم شماره ۲
-۳ فرم مخصوص دانشجویان سال آخر دوره ی کارشناسی ارشد متقاضی شرکت در مصاحبه آزمون دوره ی دکتری
) سال ۱۳۹۵ )فرم شماره
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice
ارسال: #۱۶۹
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۵:۳۰ ب.ظ
دوستان واسه دانشگاه فردوسی از کجا باید بریم واسه ثبت اطلاعات اقدام کنیم؟
ارسال: #۱۷۰
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۵:۳۷ ب.ظ
(۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۱۸ ق.ظ)zohreh_m_91 نوشته شده توسط:  
(09 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۰۴ ب.ظ)poopi نوشته شده توسط:  الان متوجه شدم که شریف برای ارزیابی مدارک ۴۰ هزار تومن، و در صورت قبولی مدارک و دعوت به مصاحبه، ۴۵ هزار تومن هم برای مصاحبه میگیرن. حرفم رو پس میگیرم Blush

کجای سایت شریف نوشته اینا رو؟ من فقط دوتا اطلاعیه ی قدیمی واسه فروردین میبینم!!! بگین تورو خدا! از تاریخ ثبت نام نگذرهههه ConfusedConfusedConfused

توی اطلاعیه ی شریف تو سایت سنجش توضیحات کامل هست. منم از اونجا خوندم.
ارسال: #۱۷۱
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۶:۰۸ ب.ظ
خودتون هم بزارید
[/quote]
ارسال: #۱۷۲
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۷:۰۳ ب.ظ
اساتید علم و صنعت اکثرا عالین

۱- شریف
۲- شیراز
۳- علم و صنعت

...تمام...

هدفم همون شیراز هست.
[/quote]
ارسال: #۱۷۳
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۷:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۷:۵۸ ب.ظ، توسط ghamar.)
(۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۸:۰۹ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  بچه ها من کاملا گیج شدم. صنعتی شیراز تا فردا (ییک روز پس از اعلام نتایج) مهلت ارسال مدارک داره. از سوی دیگه من واقعا نمیدونم باید الان تصویر توصیه نامه رو هم ارسال کنیم تا فردا یا نه؟!
تا فردا چجوری دو تا توصیه نامه جور کنیم اخه : |
سلام من امروز اونجا بودم. نه فقط تصویر فیش واریزی و فرم مشخصات
بقیه رو روز مصاحبه به همراه اصل اینها

(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۰۵ ب.ظ)zsh نوشته شده توسط:  بچه ها کسی میدونه زمان دقیق مصاحبه هر فرد چطور تعیین میشه؟ مثلا برای دانشگاه تهران سه روز رو اعلام کردند. حالا برای هر دانشجو معین میکنند که دقیقا چه روز و ساعتی از این سه روز بیاد یا نه ؟ اگر در مورد مصاحبه ی دانشگاه تهران اطلاعی دارید هم در میون بزارید ممنون میشم
سلام این راسته که اصفهان پسر محوره؟

(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۵۶ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  
(09 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۹:۴۰ ب.ظ)mahsa_mb نوشته شده توسط:  بچه ها نگفتید کف اصفهان چه تراز و رتبه ای هستا... Blush دوست من با ۱۵۰ نرم افزار روزانه اصفهان رو نیاورد.
بچه ها من رزومم قوی نیست. یه مقاله همایشی... چون سر کار میرم... ولی استاد راهنمام خیلی مطرح هستن تو کشور و اینکه پایان نامم خیلی عالی بود. شماها جای من بودین ، اعتماد به نفسشو داشتین مصاحبه شریف برید یا بقیه دانشگاه های تهران؟ الان یه مقاله انگلیسی سابمیتم دارم که تکلیفش معلوم نیست

خب توی همین کارنامه که جلوی هر دانشگاه حداقل تراز را نوشته. مگه براتون مشخص نیست؟ اصفهان مثلا معماریش نوشته ۳۴۰۰ .پس یعنی کف ترازش ۳۴۰۰ هست
اینها مگه براتون معلوم نیست؟

شریف هم برو ببین چه خبره. تجربه میشه براتون. اعتماد بنفس برا چی نداشته باشید ؟ نهایتا نمیگیرنتون.
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice
ارسال: #۱۷۴
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۹:۳۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۹:۳۷ ق.ظ، توسط zsh.)
سلام بچه ها. یه مشکلی پیش اومده خواهشا سریع به این سوال من پاسخ بدید. ممنون
شما برای ثبت نام دکتری معدلتون رو بدون احتساب نمره پایان نامه وارد کرده بودید یا نه معدل کل با پایان نامه؟

منظورم برای ثبت نام آزمون در سایت سنجش هست
ارسال: #۱۷۵
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۹:۵۳ ق.ظ
(۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۹:۳۶ ق.ظ)zsh نوشته شده توسط:  سلام بچه ها. یه مشکلی پیش اومده خواهشا سریع به این سوال من پاسخ بدید. ممنون
شما برای ثبت نام دکتری معدلتون رو بدون احتساب نمره پایان نامه وارد کرده بودید یا نه معدل کل با پایان نامه؟

با احتساب پایان نامه (مخصوص فارغ التحصیلان).

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
ارسال: #۱۷۶
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۰:۰۶ ق.ظ
الان من تا برم بانک دیر شدو بسته بود
کاعلی کردمConfused
فیشو واریز نکردم واسه صنعتی شیراز
یعنی تمام شد؟
زنگ زدم دیروز همش میگغت همه رو بفرستین
چقدر متقاضی داره صنهعتی شیراز!!!!
هدف پول گرفتنه:ِ
ارسال: #۱۷۷
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۰:۱۱ ق.ظ
(۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۹:۵۳ ق.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  
(12 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۹:۳۶ ق.ظ)zsh نوشته شده توسط:  سلام بچه ها. یه مشکلی پیش اومده خواهشا سریع به این سوال من پاسخ بدید. ممنون

با احتساب پایان نامه (مخصوص فارغ التحصیلان).

ممنون از جوابتون. آخه الان وقتی داشتم برای مصاحبه ی دانشگاه تهران ثبت نام می کردم، معدل با پایان نامه ی من رو با عنوان "معدل بدون احتساب پایان نامه " آورده و این اطلاعات رو هم از سنجش آورده. گفتم نکنه اینطور بوده و الان ما بشیم متخلف ((: فکر کنم تو سایتش اسم فیلد رو صرفا اشتباه زدن.
ارسال: #۱۷۸
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۰:۳۶ ق.ظ
سلام بچه ها
میخواستم بپرسم در مورد آزمون آبان ماه، کلاساش بهمن ۹۵ شروع میشه یا مهر ۹۶؟
یعنی من که اون موقع ترم سه ارشد هستم میتونم شرکت کنم؟ یا اینکه باید آزمون اسفند رو بدم؟
ارسال: #۱۷۹
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۱:۴۶ ق.ظ
شما اونجا بودین خبر ندارین اگه کسی نتونست فیشو واریز کنه چی میشه؟
خوب نمیدونم امروز واریز کنم یا نه،اگه شانسم سوخته باشه واریز امروزو فردا معنی ننداره
کسی هم کلا جواب نمیده
شماره تماسی که دادن میگه دائما اشغاله
دانشکده و تحصیلات تکمیلی هم اطلاعات ندارن میگن نمیدونیم تقریبا
آه الان تمام شد یعنی؟!!!
(۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۷:۴۷ ب.ظ)ghamar نوشته شده توسط:  
(10 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۸:۰۹ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  بچه ها من کاملا گیج شدم. صنعتی شیراز تا فردا (ییک روز پس از اعلام نتایج) مهلت ارسال مدارک داره. از سوی دیگه من واقعا نمیدونم باید الان تصویر توصیه نامه رو هم ارسال کنیم تا فردا یا نه؟!
تا فردا چجوری دو تا توصیه نامه جور کنیم اخه : |
سلام من امروز اونجا بودم. نه فقط تصویر فیش واریزی و فرم مشخصات
بقیه رو روز مصاحبه به همراه اصل اینها

(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۰۵ ب.ظ)zsh نوشته شده توسط:  بچه ها کسی میدونه زمان دقیق مصاحبه هر فرد چطور تعیین میشه؟ مثلا برای دانشگاه تهران سه روز رو اعلام کردند. حالا برای هر دانشجو معین میکنند که دقیقا چه روز و ساعتی از این سه روز بیاد یا نه ؟ اگر در مورد مصاحبه ی دانشگاه تهران اطلاعی دارید هم در میون بزارید ممنون میشم

(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۵۶ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  
(09 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۹:۴۰ ب.ظ)mahsa_mb نوشته شده توسط:  بچه ها نگفتید کف اصفهان چه تراز و رتبه ای هستا... Blush دوست من با ۱۵۰ نرم افزار روزانه اصفهان رو نیاورد.
بچه ها من رزومم قوی نیست. یه مقاله همایشی... چون سر کار میرم... ولی استاد راهنمام خیلی مطرح هستن تو کشور و اینکه پایان نامم خیلی عالی بود. شماها جای من بودین ، اعتماد به نفسشو داشتین مصاحبه شریف برید یا بقیه دانشگاه های تهران؟ الان یه مقاله انگلیسی سابمیتم دارم که تکلیفش معلوم نیست

خب توی همین کارنامه که جلوی هر دانشگاه حداقل تراز را نوشته. مگه براتون مشخص نیست؟ اصفهان مثلا معماریش نوشته ۳۴۰۰ .پس یعنی کف ترازش ۳۴۰۰ هست
اینها مگه براتون معلوم نیست؟

شریف هم برو ببین چه خبره. تجربه میشه براتون. اعتماد بنفس برا چی نداشته باشید ؟ نهایتا نمیگیرنتون.
ارسال: #۱۸۰
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۱:۵۹ ق.ظ
(۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۴۶ ق.ظ)askari.1368@yahoo.com نوشته شده توسط:  شما اونجا بودین خبر ندارین اگه کسی نتونست فیشو واریز کنه چی میشه؟
خوب نمیدونم امروز واریز کنم یا نه،اگه شانسم سوخته باشه واریز امروزو فردا معنی ننداره
کسی هم کلا جواب نمیده
شماره تماسی که دادن میگه دائما اشغاله
دانشکده و تحصیلات تکمیلی هم اطلاعات ندارن میگن نمیدونیم تقریبا
آه الان تمام شد یعنی؟!!!
منم دیروز ۱ ساعت وقت گذاشتم نتونستم با اون مسئول مربوطه ش حرف بزنم! هر چی زنگ میزدم اشغال بود. به دانشکده کامپیوتر زنگ بزنین بپرسین بنظرم.
ولی کلا خیلی بی نظم دارن عمل میکنن به نظرم... کلا این سیستم ایمیل زدنشون جالب نبود!

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۵۹ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۶۷ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  آزمون دکتری ۹۸ jntdst ۸۴ ۴۱,۷۶۳ ۱۸ دى ۱۴۰۱ ۰۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: farzane1400
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۴۵۳ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۶۰۴ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  آزمون دکتری sara198 ۱ ۱,۴۵۴ ۱۶ دى ۱۴۰۰ ۱۱:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: soha1
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۸,۶۴۹ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۶,۰۹۸ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine
Lightbulb مراحل دقیق انتخاب رشته ی کنکور دکتری (۱۴۰۰) Mr. Rezaei ۶ ۳,۵۹۰ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۵:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۴۲۳ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close