زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۵۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نتایج اولیه ی آزمون دکتری ۹۵ - کلیه رشته ها

ارسال: #۱۸۱
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۲:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۳:۰۴ ب.ظ، توسط crevice.)
بچه ها کسی خبر نداره چرا بورس ها ۳ جلسه مصاحبه مختلف و اونم توی ۳ روز مختلف گذاشتند؟؟! این جلسه ها عقیدتی و ... هم هست و یا فقط علمیه بنظرتون؟

یه سوال دیگه. اگر یک نفر به فرض چند جا رو قبول بشه باید حتما اولین انتخابشو بره یا حق انتخاب داره؟!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۸۲
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۴:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۳۳ ق.ظ، توسط Masoud05.)
RE: نتایج اولیه ی آزمون دکتری ۹۵ - کلیه رشته ها
(۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۲:۵۸ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  یه سوال دیگه. اگر یک نفر به فرض چند جا رو قبول بشه باید حتما اولین انتخابشو بره یا حق انتخاب داره؟!

فکر کنم تمام دانشگاه (حداقل دانشگاه های ممتاز) اگر قبول شدید باید تعهد بدید که جای دیگه برا مصاحبه نمیرید و یا اگر رفتید، در صورت قبولی اونو لغو میکنید.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice
ارسال: #۱۸۳
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۱:۱۵ ب.ظ
موافقم
من فیشو پرداخت نکردم
شانسم کم بود
اگه تماس گرفتن که میرم نگرفتنم بیخیال میشم
ایشالله سال بعد با دست پر

(۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۵۹ ق.ظ)crevice نوشته شده توسط:  
(12 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۴۶ ق.ظ)askari.1368@yahoo.com نوشته شده توسط:  شما اونجا بودین خبر ندارین اگه کسی نتونست فیشو واریز کنه چی میشه؟
خوب نمیدونم امروز واریز کنم یا نه،اگه شانسم سوخته باشه واریز امروزو فردا معنی ننداره
کسی هم کلا جواب نمیده
شماره تماسی که دادن میگه دائما اشغاله
دانشکده و تحصیلات تکمیلی هم اطلاعات ندارن میگن نمیدونیم تقریبا
آه الان تمام شد یعنی؟!!!
منم دیروز ۱ ساعت وقت گذاشتم نتونستم با اون مسئول مربوطه ش حرف بزنم! هر چی زنگ میزدم اشغال بود. به دانشکده کامپیوتر زنگ بزنین بپرسین بنظرم.
ولی کلا خیلی بی نظم دارن عمل میکنن به نظرم... کلا این سیستم ایمیل زدنشون جالب نبود!
ارسال: #۱۸۴
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۳:۵۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۴:۳۰ ق.ظ، توسط fatemeh69.)
بچه ها من ۲ تا سوال دارم

۱) اینکه تو بعضی دانشگاه ها نوشتن باید کارنامه کنکور ارشد رو هم براشون بفرستیم منظور کارنامه اولیه س که توش درصد و رتبه رو نوشته یا مارنامه نهایی که توش رتبه آخرین فرد قبولی در هر کد رشته انتخابی مونو نوشته؟

۲) تقریبا هر دانشگاهی یه فرم داده که باید سوابق علمی مونو و .. روتوش بنویسیم عایا این فرم رو باید تایپ شده کامل کنیم؟ (اگه آره پس امضا رو چیکار کنیم) یا اینکه چاپ کنیم دستی تکمیل کنیم دوباره اسکن بگیریم؟

(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۹:۴۰ ب.ظ)mahsa_mb نوشته شده توسط:  بچه ها نگفتید کف اصفهان چه تراز و رتبه ای هستا... Blush دوست من با ۱۵۰ نرم افزار روزانه اصفهان رو نیاورد.
بچه ها من رزومم قوی نیست. یه مقاله همایشی... چون سر کار میرم... ولی استاد راهنمام خیلی مطرح هستن تو کشور و اینکه پایان نامم خیلی عالی بود. شماها جای من بودین ، اعتماد به نفسشو داشتین مصاحبه شریف برید یا بقیه دانشگاه های تهران؟ الان یه مقاله انگلیسی سابمیتم دارم که تکلیفش معلوم نیست

سلام
راستش من با یکی از استادامون صحبت می کردم تو دانشگاه شریف اینجوری که من فهمیدم و دستگیرم شد، داشتن مقاله و رتبه و مدرک زبان و ... تقریبا کشکه
مهم اینه که تو مصاحبه چجوری عمل کنی

پس بهت توصیه می کنم حتما مصاحبه شریف رو بری
البته ممکنه دانشکده مهندسی با دانشکده ما ضوابطش متفاوت باشه اما استاد ما حرفهایی که بهم زد مفهوم کلی حرفهاش همین بود

ای آموزنده ی توانا به من علمی بیاموز که سودمند باشد و مبارک
تا از آن چراغی بسازم که راه را به من نشان دهد ودر آن راه تو را بجویم و دیگران را به سوی تو بخوانم
ای راهنمای گمراهان.
محمد مهدی رسولی
 سپاس‌گزاری شده توسط: RinoOo , mahsa_mb
ارسال: #۱۸۵
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۲:۵۳ ب.ظ
(۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۳:۵۲ ق.ظ)fatemeh69 نوشته شده توسط:  بچه ها من ۲ تا سوال دارم

۱) اینکه تو بعضی دانشگاه ها نوشتن باید کارنامه کنکور ارشد رو هم براشون بفرستیم منظور کارنامه اولیه س که توش درصد و رتبه رو نوشته یا مارنامه نهایی که توش رتبه آخرین فرد قبولی در هر کد رشته انتخابی مونو نوشته؟

۲) تقریبا هر دانشگاهی یه فرم داده که باید سوابق علمی مونو و .. روتوش بنویسیم عایا این فرم رو باید تایپ شده کامل کنیم؟ (اگه آره پس امضا رو چیکار کنیم) یا اینکه چاپ کنیم دستی تکمیل کنیم دوباره اسکن بگیریم؟

(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۹:۴۰ ب.ظ)mahsa_mb نوشته شده توسط:  بچه ها نگفتید کف اصفهان چه تراز و رتبه ای هستا... Blush دوست من با ۱۵۰ نرم افزار روزانه اصفهان رو نیاورد.
بچه ها من رزومم قوی نیست. یه مقاله همایشی... چون سر کار میرم... ولی استاد راهنمام خیلی مطرح هستن تو کشور و اینکه پایان نامم خیلی عالی بود. شماها جای من بودین ، اعتماد به نفسشو داشتین مصاحبه شریف برید یا بقیه دانشگاه های تهران؟ الان یه مقاله انگلیسی سابمیتم دارم که تکلیفش معلوم نیست

سلام
راستش من با یکی از استادامون صحبت می کردم تو دانشگاه شریف اینجوری که من فهمیدم و دستگیرم شد، داشتن مقاله و رتبه و مدرک زبان و ... تقریبا کشکه
مهم اینه که تو مصاحبه چجوری عمل کنی

پس بهت توصیه می کنم حتما مصاحبه شریف رو بری
البته ممکنه دانشکده مهندسی با دانشکده ما ضوابطش متفاوت باشه اما استاد ما حرفهایی که بهم زد مفهوم کلی حرفهاش همین بود

بعضی از فرم ها رو باید دستی پر کرد بعد اسکن گرفت!!! سلیقه ای شده. هر دانشگاهی به نحوه ی دلخواهش عمل میکنه
ارسال: #۱۸۶
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۸:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۸:۵۲ ب.ظ، توسط mahsa_mb.)
بچه ها مقالات علمی پژوهشی (داخلی، خارجی) پذیرفته شده برای ثبت نام دانشگاه صنعتی، منظور submit ها هم هست یا نه؟ بچه ها ممکنه جواب بدین اینو؟ حیاتیه...خخخ
ارسال: #۱۸۷
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۹:۳۲ ب.ظ
(۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۸:۴۴ ب.ظ)mahsa_mb نوشته شده توسط:  بچه ها مقالات علمی پژوهشی (داخلی، خارجی) پذیرفته شده برای ثبت نام دانشگاه صنعتی، منظور submit ها هم هست یا نه؟ بچه ها ممکنه جواب بدین اینو؟ حیاتیه...خخخ
خیر. منظور پدیرفته شده کامل هست یعنی یا چاپ شده باشه و یا نامه پذیرش کامل براتون ارسال شده باشه. submit و حتی پیپر ریوایز شده هیچ تاثیری نداره تو امتیاز نداره فقط ممکنه توی امتیاز مصاحبه براتون مفید باشه والا امتیاز مقاله رو نمیگیرید.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahsa_mb
ارسال: #۱۸۸
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۱:۱۹ ب.ظ
دوستان کسی خبر از دانشگاه علم و صنعت داره؟ من که ندیدم تاریخ مصاحبه و ... کی هست فقط برای دانشکده برق چک کردم و دیدم زده هزینه مصاحبه ۱۲۰ هزار تومن!!! عجب داستانی شده ها.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
ارسال: #۱۸۹
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۱:۳۴ ب.ظ
(۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۴:۰۶ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  
(12 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۲:۵۸ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  یه سوال دیگه. اگر یک نفر به فرض چند جا رو قبول بشه باید حتما اولین انتخابشو بره یا حق انتخاب داره؟!

فکر کنم تمام دانشگاه (حداقل دانشگاه های ممتاز) اگر قبول شدید باید تعهد بدید که جای دیگه برا مصاحبه نمیرید و یا اگر رفتید، در صورت قبولی اونو لغو میکنید. دانشگاه شیراز که توی فرمش باید تعهد بدی که جای دیگه نمیری!!

مگه نتیجه مصاحبه رو همون موقع بهتون میگن؟ که بهشون تعهد بدی؟؟!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT
ارسال: #۱۹۰
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۲:۳۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۳۷ ق.ظ، توسط Masoud05.)
(۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۳۴ ب.ظ)hani89 نوشته شده توسط:  
(12 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۴:۰۶ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  
(12 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۲:۵۸ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  یه سوال دیگه. اگر یک نفر به فرض چند جا رو قبول بشه باید حتما اولین انتخابشو بره یا حق انتخاب داره؟!

فکر کنم تمام دانشگاه (حداقل دانشگاه های ممتاز) اگر قبول شدید باید تعهد بدید که جای دیگه برا مصاحبه نمیرید و یا اگر رفتید، در صورت قبولی اونو لغو میکنید. دانشگاه شیراز که توی فرمش باید تعهد بدی که جای دیگه نمیری!!

مگه نتیجه مصاحبه رو همون موقع بهتون میگن؟ که بهشون تعهد بدی؟؟!!!

راستش فکر کنم من کمی بد فرم ها رو خوندم و الان که نگاه کردم چیزی از تعهد ندیدم و در واقع تعهد مربوط به فرم امیرکبیر بود که قبلا خونده بودم که اونم برا زمانی هست که بهت بگن قبولی (فکر کنم اوایل مرداد اعلام میشه).

پس از مصاحبه (حتی بهتر بگم قبل از مصاحبه) خیلی چیزا مشخص شده. نهایت کاری که اساتید میکنن این هست که تو فرم نمره، یه نمره وارد میکنن و کار تمام هست. پس یه جورایی همون روز مصاحبه کار تمام شده هست و اگر در تیم داوری، آشنا داشته باشید تا حد زیادی تکلیف تون مشخص شده هست.
در واقع این دانشگاه ها هستن که لیست قبولی رو به سازمان سنجش اعلام میکنن، این قبولی بر اساس مصاحبه و سوابق هست که نهایتا تا ۱ هفته بعد از مصاحبه کامل بررسی شده در نتیجه وضعیت شما تعیین شده هر چند که ممکنه بهتون نگن.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT
ارسال: #۱۹۱
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۲:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۵۲ ب.ظ، توسط crevice.)
اینجوری که من متوجه شدم همه چی برمیگرده به استاد! مثلا استاد راهنمای خودم دیروز که ازش سوال پرسیدم گفت اگه مجاز شده بودی واسه خودمون میگرفتمت :/
هر چند هیچ استادی رزومه ی قوی فرد دیگری که حتی نمیشناستشو بیخیال نمیشه. بنظر میاد قصیه ی امتیاز دادن ب اون شکلی که تیوری بهش توجه میشه؛ عملا توجه نمیشه
امروزم ی حرکت زدم. حالا بعدها توضیحات تکمیلیشو میدم واسه ایندگان اگه نتیجه داد ؛ ) D:
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , fatemeh69
ارسال: #۱۹۲
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۸:۴۸ ب.ظ
دوستان که میخوان برن مصاحبه اینم حضورتون بگم که دوستم ظاهرا میگفت همون روز مصاحبه همه چیز مشخص میشه و تعهد میگیرن که جای دیگه مصاحبه نری. یعنی اگر مثلا شما رفتی تهران مصحاحبه همون موقع بهت میگن قبولی یا نه. و اگر قبولت کردن دیگه دو روز بعدش نیازی نیست بری شهر دیگه مصاحبه.این بخاطر این هست که حق مصاحبه و امکان قبولی برای بقیه توی شهر دوم فراهم باشه

من این را مستقیما از اساتید خودم نشنیدم.ولی دوستم در دانشکده علوم انسانی از استادش ششنیده بود Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice
ارسال: #۱۹۳
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۹:۵۲ ب.ظ
(۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۸:۴۸ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  دوستان که میخوان برن مصاحبه اینم حضورتون بگم که دوستم ظاهرا میگفت همون روز مصاحبه همه چیز مشخص میشه و تعهد میگیرن که جای دیگه مصاحبه نری. یعنی اگر مثلا شما رفتی تهران مصحاحبه همون موقع بهت میگن قبولی یا نه. و اگر قبولت کردن دیگه دو روز بعدش نیازی نیست بری شهر دیگه مصاحبه.این بخاطر این هست که حق مصاحبه و امکان قبولی برای بقیه توی شهر دوم فراهم باشه

من این را مستقیما از اساتید خودم نشنیدم.ولی دوستم در دانشکده علوم انسانی از استادش ششنیده بود Smile

واقعا؟!
اگه اینجوری باشه که خیلی خوبه

عاقا من پیشمون شدم امیرکبیرو دوم زدم
همه بد می گن ازش
اصلا شاید نرم مصاحبه شو
اگه برم و قبول بشم نمیشه انتخابای پایینی مو برم؟

ای آموزنده ی توانا به من علمی بیاموز که سودمند باشد و مبارک
تا از آن چراغی بسازم که راه را به من نشان دهد ودر آن راه تو را بجویم و دیگران را به سوی تو بخوانم
ای راهنمای گمراهان.
محمد مهدی رسولی
ارسال: #۱۹۴
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۹:۵۵ ب.ظ
(۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۹:۵۲ ب.ظ)fatemeh69 نوشته شده توسط:  واقعا؟!
اگه اینجوری باشه که خیلی خوبه

عاقا من پیشمون شدم امیرکبیرو دوم زدم
همه بد می گن ازش
اصلا شاید نرم مصاحبه شو
اگه برم و قبول بشم نمیشه انتخابای پایینی مو برم؟
شما وقتی بهت گفتن قبولی میتونی بگی من نمیخوام بیام و نظرم عوض شده (اگر تعهد نداشته باشید). این مثل این هست که عمدا مصاحبه نرید.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
ارسال: #۱۹۵
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۰:۱۰ ب.ظ
نتایج اولیه ی
خب جناب masoud یه سوال پیش میاد :

اگر برن امیرکبیر و بگن قبولی. بعد بگی نمیخام بیام ، در واقع دیگه امکان برگشت و پشیمونی ندارن. بعد اگر برن دانشگاه دیگه و بگن قبول نیستی اونوقت چکار کنن؟ امیرکبیر را که عمدا از دست دادن بقیه هم نپذیرنش

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۵۹ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۶۹ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  آزمون دکتری ۹۸ jntdst ۸۴ ۴۱,۷۷۱ ۱۸ دى ۱۴۰۱ ۰۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: farzane1400
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۴۵۸ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۶۰۶ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  آزمون دکتری sara198 ۱ ۱,۴۵۵ ۱۶ دى ۱۴۰۰ ۱۱:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: soha1
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۸,۶۴۹ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۶,۰۹۸ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine
Lightbulb مراحل دقیق انتخاب رشته ی کنکور دکتری (۱۴۰۰) Mr. Rezaei ۶ ۳,۵۹۰ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۵:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۴۲۳ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close