زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۳۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نتایج اولیه ی آزمون دکتری ۹۵ - کلیه رشته ها

ارسال: #۲۴۱
۱۰ خرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۲۵ ب.ظ
RE: نتایج اولیه ی آزمون دکتری ۹۵ - کلیه رشته ها
(۱۰ خرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۵۸ ب.ظ)cendrinoe نوشته شده توسط:  نمره زبانم خوب هست (MSRT 78)، دانشگاه ارشد هم خواجه نصیر هستم، کارشناسی آزاد
ولی خب من واقعا نفهمیدم این دانشجوی قبلی چه چیزی داشتن، ولی اگر شنیده‌هام درست باشه رزومه قابل قبولی داشتن.
ولی خب من دانشجوی سال آخر ارشد هستم و هیچ مقاله‌ای ندارم!
در واقع سوالم این هست که با این وضعیت میشه برای منم واقعا؟ Sad

آگر واقعا دوست دارید دکتری بخونید بنظرم برید مصاحبه و با امید هم برید اما اگر قبول نشدید جا نخورید. حداقلش یه تجربه هست. مشکل اصلی این هست که هنوز درس تون تمام نشده و بنظرم این فاکتور مهمی هست. اما خب همینکه خواجه نصیر بودید و مدرک زبان دارید یعنی دستتون خیلی هم بسته نیست... ممکنه یه استاد از روحیه و انگیزه شما خوشش بیاد و شما رو بگیره.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۲۴۲
۱۱ خرداد ۱۳۹۵, ۰۸:۴۶ ب.ظ
سلام
من شنیدم امتحان آبان ماه دکتری حذف شده. کسی خبر داره؟

ممنون
ارسال: #۲۴۳
۱۱ خرداد ۱۳۹۵, ۰۸:۵۵ ب.ظ
سلام. وقت بخیر.
پیشنهاد میکنم رو آزمون آبان حساب نکنید. دانشگاه ها یه ظرفیت مشخص دارن. اگه قراره بهمن ورودی بگیرن باید مهر ماه ظرفیت رو کم میکردن. این حرف من نیست. از یکی از استادهای دانشگاهمون شنیدم و با این حرفش موافقم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: ghamar
ارسال: #۲۴۴
۱۱ خرداد ۱۳۹۵, ۰۹:۲۳ ب.ظ
(۱۱ خرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۵۵ ب.ظ)Jooybari نوشته شده توسط:  سلام. وقت بخیر.
پیشنهاد میکنم رو آزمون آبان حساب نکنید. دانشگاه ها یه ظرفیت مشخص دارن. اگه قراره بهمن ورودی بگیرن باید مهر ماه ظرفیت رو کم میکردن. این حرف من نیست. از یکی از استادهای دانشگاهمون شنیدم و با این حرفش موافقم.

بنظر منم آزمون آبان بی معنی هست. البته ممکنه آزمون بگیرن اما پذیرش بهمن خیلی کمه ( یعنی باید دید کدام استاد از شهریور تا فرضا بهمن یکی از دانشجوهای فارغ التحصیل میشه و ظرفیتش باز میشه).

این در حالی هست که اصلا کنکوری برگزار بشه، سازمان سنجش میگه میشه اما وزارت علوم هنوز تایید نکرده (حداقل من ندیدم!)

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: ghamar
ارسال: #۲۴۵
۱۲ خرداد ۱۳۹۵, ۰۷:۱۷ ب.ظ
بچه ها نتیجه نهایی انتخاب رشته امده؟؟؟؟؟
تو سنجش انگار یه چیزی زده
من خودم انتخاب رشته نکردم
شماها کجا و اولویت چندم قبول شدید؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: hamidrt
ارسال: #۲۴۶
۱۲ خرداد ۱۳۹۵, ۰۸:۴۲ ب.ظ
نه نیومده!
این ماله کد رشته هایی جدیدی بود که بعدا اضافه شده و مجددا میخان یکسریو ببرن مصاحبه
ارسال: #۲۴۷
۱۳ خرداد ۱۳۹۵, ۰۶:۰۵ ب.ظ
الان هیشکی نیست از مصاحبه هوش امیرکبیر خبر داشته باشه چی میپرسن؟؟ جواب منم بدین دیگههههه
شماها دعوت شدین؟ میاین؟؟
ارسال: #۲۴۸
۱۳ خرداد ۱۳۹۵, ۰۶:۲۳ ب.ظ
(۱۳ خرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۰۵ ب.ظ)hani89 نوشته شده توسط:  الان هیشکی نیست از مصاحبه هوش امیرکبیر خبر داشته باشه چی میپرسن؟؟ جواب منم بدین دیگههههه
شماها دعوت شدین؟ میاین؟؟
متاسفانه هیچ کدام تجربه نداریم از امیرکبیر. اما کلا بعیده سوال درسی بپرسن غیر از اینکه مرتبط با پایان نامه تون باشه. من شیراز و علم وصنعت که رفتم سوال درسی بجز از پایان نامه نکردن.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: hani89 , ghamar
ارسال: #۲۴۹
۱۹ خرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۲۲ ب.ظ
سلام دوستان
اطلاعیه ی جدید سنجش رو خوندید؟
یه مقدار مسخره نیست؟
ارسال: #۲۵۰
۱۹ خرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۳۱ ب.ظ
بچه ها کسی میدونه کدوم دانشگاه ها الان به قبولیهاشون زنگ زدن؟؟
ارسال: #۲۵۱
۲۰ خرداد ۱۳۹۵, ۰۵:۰۲ ب.ظ
آقا یه سوال
ممکنه یه دانگشگاهی ظفیت پذیرش رو سه نفر اعلام کرده باشه ولی فقط یه نفر رو کلا پذیرش کنه؟
میشه به این وضعیت اعتراض کرد یا رفت سازمان سنجش شکایت کرد که چرااین دانشگاه اینجوری می کنه؟

ای آموزنده ی توانا به من علمی بیاموز که سودمند باشد و مبارک
تا از آن چراغی بسازم که راه را به من نشان دهد ودر آن راه تو را بجویم و دیگران را به سوی تو بخوانم
ای راهنمای گمراهان.
محمد مهدی رسولی
ارسال: #۲۵۲
۲۰ خرداد ۱۳۹۵, ۰۶:۲۲ ب.ظ
(۲۰ خرداد ۱۳۹۵ ۰۵:۰۲ ب.ظ)fatemeh69 نوشته شده توسط:  آقا یه سوال
ممکنه یه دانگشگاهی ظفیت پذیرش رو سه نفر اعلام کرده باشه ولی فقط یه نفر رو کلا پذیرش کنه؟
میشه به این وضعیت اعتراض کرد یا رفت سازمان سنجش شکایت کرد که چرااین دانشگاه اینجوری می کنه؟

آره میشه. اگر مسی کمتر از کف تعیین شده امتیاز کسب کنه،دانشگاه میتونه اون دانشجو رو بر نداره. سال قبل توی گرایش هوش دانشگاه شیراز ۱ نفر کمتر برداشتن چون با معیارهاشون همخوانی نداشت. البته کم این اتفاق میفته و بعید هست شکایت هم فایده ای داشته باشه چون فرضا دانشگاه شیراز اعلام کرده افراد قبولی باید پس از بررسی مدارک و مصاحبه حداقل ۶۰ امتیاز کسب کنند.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
ارسال: #۲۵۳
۲۸ خرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۵۷ ق.ظ
من مصاحبه ی شریف رو رفتم، چیز خاصی نپرسیدن.
تز ارشد چی بوده؟ چی دوست داری؟ چند روز میای؟ چرا معدل لیسانست پایینه (۱۳/۷۰)!؟ کجاها مصاحبه رفتی؟ و توی این مایه ها

بعدا پیگیری که کردم متوجه شدم استاد ارشد خودم و یه استاد دیگه من رو میخواستن ولی گویا به خاطر معدل زیر ۱۴ کارشناسی از بیخ فیلتر شدم و اصلا توی جدول امتیازبندی و اینا وارد نشدم Sad
جالب تر اینکه همه شون قبول دارن که قانون مسخره ای هست و یعنی اگه کسی معدل کارشناسیش پایین بشه دیگه هیچ جای جبرانی نداره!!! ولی میگن کاری نمیشه کرد!
بعد به رئیس گروه میگم خب چرا اصلا مصاحبه دعوت کردین؟ میگه حالا میخواستن شرایط شما رو ببینن دیگه! شرایط رو که دیدن و پسندیدن، پس مسخره ی شمام؟ Huh

این بود داستان دکتری خوندن ما Blush
ارسال: #۲۵۴
۲۸ خرداد ۱۳۹۵, ۰۳:۰۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ خرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۰۳ ق.ظ، توسط Masoud05.)
(۲۸ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۵۷ ق.ظ)poopi نوشته شده توسط:  من مصاحبه ی شریف رو رفتم، چیز خاصی نپرسیدن.
تز ارشد چی بوده؟ چی دوست داری؟ چند روز میای؟ چرا معدل لیسانست پایینه (۱۳/۷۰)!؟ کجاها مصاحبه رفتی؟ و توی این مایه ها

بعدا پیگیری که کردم متوجه شدم استاد ارشد خودم و یه استاد دیگه من رو میخواستن ولی گویا به خاطر معدل زیر ۱۴ کارشناسی از بیخ فیلتر شدم و اصلا توی جدول امتیازبندی و اینا وارد نشدم Sad
جالب تر اینکه همه شون قبول دارن که قانون مسخره ای هست و یعنی اگه کسی معدل کارشناسیش پایین بشه دیگه هیچ جای جبرانی نداره!!! ولی میگن کاری نمیشه کرد!
بعد به رئیس گروه میگم خب چرا اصلا مصاحبه دعوت کردین؟ میگه حالا میخواستن شرایط شما رو ببینن دیگه! شرایط رو که دیدن و پسندیدن، پس مسخره ی شمام؟ Huh

این بود داستان دکتری خوندن ما Blush

عجب. پس معدل لیسانس اینقدر مهمه براشون!!

من یکم بررسی کردم دیدم اون استاد مورد علاقه ام رو نمیتونم انتخاب کنم بیخیال شریف شدم دیگه و نیومدم. البته شرایطم بد نبود اما خیلی هم خوب نبود.

خیلی روند مصاحبه ها بده. بدتر از همش شیراز بود تا جایی که شنیدم واقعا باعث تاسف بود...
علم و صنعت رو رفتم نسبت به چیزایی که شنیدم، از همه بهتر و منظم تر بود.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
ارسال: #۲۵۵
۲۸ خرداد ۱۳۹۵, ۰۳:۳۲ ب.ظ
سلام دوستان.
ببخشید، کسی می دونه با ارشد از دانشگاه های ضعیف (مثل تربیت دبیر رجایی، شاهد) و ان شاء الله یه رزومه و رتبه ی خوب کنکور دکتری، شانسی برای پذیرش توی دانشگاه های خوب تهران هست؟
تا حالا کسی از این دانشگاهها، تونسته دکتری جای خوب قبول شه؟ Huh
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۵۸ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۶۷ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  آزمون دکتری ۹۸ jntdst ۸۴ ۴۱,۷۶۳ ۱۸ دى ۱۴۰۱ ۰۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: farzane1400
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۴۵۱ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۶۰۴ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  آزمون دکتری sara198 ۱ ۱,۴۵۴ ۱۶ دى ۱۴۰۰ ۱۱:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: soha1
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۸,۶۴۸ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۶,۰۹۸ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine
Lightbulb مراحل دقیق انتخاب رشته ی کنکور دکتری (۱۴۰۰) Mr. Rezaei ۶ ۳,۵۹۰ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۵:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۴۲۳ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close