زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۰۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نکات مهم از کنکور ۹۵ کامپیوتر

ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۲:۲۶ ب.ظ
سلام دوستان
الان که مطلب رو میخونید دوست دارم بدون هیچ تعصبی به این نوشته نگاه کنید
سوالات کنکور امسال نه آسون بود و نه سخت،کنکور همینه،همه سال چند تا سوال خاص داره،شما اگر سال ۹۴ کنکور می دادید میگفتید که سال ۹۴ سخت ترین کنکور بوده و....
همیشه کنکورا تو ی سطح هستن ،دلیلش هم میانگین تراز و نمره علمی داوطلبان برتره که از۳۵ تا۶۰ هستش ،امسال سوالات کنکور منطقی بودن و قابل حل،
دقت کنید که شما با پاسخ دادن به ۱۳ سوال صحیح دروس مشترک و ۸ صحیح از دروس تخصصی راهی تهران میشدید
اگر طمع کردید یا ترسیدید و یا استرس و حتی آمادگی نداشتید دلیل بر سختی کنکور نیست

نکته بعدم با اون دسته از دوستان که آزمون دادن و کلید اولیه اومد
برخی کلید ها و سوالات واقعا مشکل داره
همه قبول دارن،حالا ی سری از بچه ها کلید اولیه سنجش به نفعشونه سعی در قانع کردن دیگران دارند
مثلا سوال ضرب بوث تعداد جمعش ۶ تا میشد،یارو داره خودشو میکشه که بگه ۵ تا میشه ،این ایراد از دانش ناکافی و عدم دقت کافی به صورت سواله،یا سوال آخر سیستم عامل عدد ۴، ۷ تعداد صحیح منابع هست
ولی شخص میاد میگه ۵ و ۹ چون ۵ ،۹ رو زده
ببینید دوست عزیز
شما چ اعتراض کنید چ نکنید دانشگاهای مادر این تصحیح کلید رو انجام میدن
چ خلاف میل شما چ موافق میل
سوال ۶۹ سیستم عامل واحد میلی و نانو اشتباه شده
سوال ۷۰ سیستم عامل شماره سیلندر ۲۴۰ از حد بزرگتره
سوال ۷۱ اعداد همخونی نداره
سوال ۴۷ گزینه اعلامی اشتباهه
و...
اگر مطمئن شدید که از لحاظ علمی و مشورت با افراد قوی تر گزینه اعلامی سنجش غلطه اعتراض کنید و هدفمند

ی شیخی سی سال استغفرالله میگفت
ازش پرسیدن علت این استغفرالله چیه؟
گفت ی الحمدلله !!!
گفتن چطور؟
گفت زمانی ک حجره داشتم ،بازار آتیش گرفت و چندین مغازه سوخت
بهم خبر دادن که فلانی بازار اتیش گرفته ،گفتم مغازه من چی شد ؟ سوخته؟ گفتن نه چیزی نشد ،گفتم الحمد لله اونجا بود که فهمیدم این الحملله از سر شکر نبود از سر اینکه دیگران هرچه بر سرشون بیاد اشکال نداره و من و مالم سالم باشیم....
بگذریم
حکایت کلید اولیه و بعضی از دوستان شده
چ بخواهیم چ نخواهیم سوالات کلید صحیح میشه
پس نیایم به زور دیگران قانع کنیم فلان سوال حتما اون گزینه میشه
چون من زدم و من نیاز به درصدش دارم...
هرچی خدا بخواد همونه...
موفق و پیروز باشید
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۲:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۲:۵۵ ب.ظ، توسط Iranian Wizard.)
RE: نکات مهم از کنکور ۹۵ کامپیوتر
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۲:۲۶ ب.ظ)Fot30 نوشته شده توسط:  سلام دوستان
الان که مطلب رو میخونید دوست دارم بدون هیچ تعصبی به این نوشته نگاه کنید
سوالات کنکور امسال نه آسون بود و نه سخت،کنکور همینه،همه سال چند تا سوال خاص داره،شما اگر سال ۹۴ کنکور می دادید میگفتید که سال ۹۴ سخت ترین کنکور بوده و....
همیشه کنکورا تو ی سطح هستن ،دلیلش هم میانگین تراز و نمره علمی داوطلبان برتره که از۳۵ تا۶۰ هستش ،امسال سوالات کنکور منطقی بودن و قابل حل،
دقت کنید که شما با پاسخ دادن به ۱۳ سوال صحیح دروس مشترک و ۸ صحیح از دروس تخصصی راهی تهران میشدید
اگر طمع کردید یا ترسیدید و یا استرس و حتی آمادگی نداشتید دلیل بر سختی کنکور نیست

نکته بعدم با اون دسته از دوستان که آزمون دادن و کلید اولیه اومد
برخی کلید ها و سوالات واقعا مشکل داره
همه قبول دارن،حالا ی سری از بچه ها کلید اولیه سنجش به نفعشونه سعی در قانع کردن دیگران دارند
مثلا سوال ضرب بوث تعداد جمعش ۶ تا میشد،یارو داره خودشو میکشه که بگه ۵ تا میشه ،این ایراد از دانش ناکافی و عدم دقت کافی به صورت سواله،یا سوال آخر سیستم عامل عدد ۴، ۷ تعداد صحیح منابع هست
ولی شخص میاد میگه ۵ و ۹ چون ۵ ،۹ رو زده
ببینید دوست عزیز
شما چ اعتراض کنید چ نکنید دانشگاهای مادر این تصحیح کلید رو انجام میدن
چ خلاف میل شما چ موافق میل
سوال ۶۹ سیستم عامل واحد میلی و نانو اشتباه شده
سوال ۷۰ سیستم عامل شماره سیلندر ۲۴۰ از حد بزرگتره
سوال ۷۱ اعداد همخونی نداره
سوال ۴۷ گزینه اعلامی اشتباهه
و...
اگر مطمئن شدید که از لحاظ علمی و مشورت با افراد قوی تر گزینه اعلامی سنجش غلطه اعتراض کنید و هدفمند

ی شیخی سی سال استغفرالله میگفت
ازش پرسیدن علت این استغفرالله چیه؟
گفت ی الحمدلله !!!
گفتن چطور؟
گفت زمانی ک حجره داشتم ،بازار آتیش گرفت و چندین مغازه سوخت
بهم خبر دادن که فلانی بازار اتیش گرفته ،گفتم مغازه من چی شد ؟ سوخته؟ گفتن نه چیزی نشد ،گفتم الحمد لله اونجا بود که فهمیدم این الحملله از سر شکر نبود از سر اینکه دیگران هرچه بر سرشون بیاد اشکال نداره و من و مالم سالم باشیم....
بگذریم
حکایت کلید اولیه و بعضی از دوستان شده
چ بخواهیم چ نخواهیم سوالات کلید صحیح میشه
پس نیایم به زور دیگران قانع کنیم فلان سوال حتما اون گزینه میشه
چون من زدم و من نیاز به درصدش دارم...
هرچی خدا بخواد همونه...
موفق و پیروز باشید

سلام.من خودم به شخصه اون سوال ضرب بوث رو ۲۰و ۵ زدم.ولی بعد جلسه فهمیدم ۲۰و ۶ درسته و من اشتباه کرده بودم.و حتی اگه کسی در مورد این سوال اعتراض داشت ،من کاملا جوابو واسش توضیح میدادم که ۲۰و ۶ میشه.هرچند خودم ۲۰و ۵ رو زدم!ولی خب نباید حق بقیه که سوالات رو درست جواب دادن ضایع بشه.ایشاا... هرکی بتونه به حقش برسه.

ولی خب اینم در نظر بگیرید،این چیزایی که نوشتید نظرات شماست.و من نمیخام در موردشون اظهار نظر کنم.فقط اینو بگم هرسوالی تغییر نمی کنه،مگر سوالاتی که خیلی مشکل داشته باشند!
الآن سوالات کامپیوتر و آیتی سال پیش رو ببینید،ببینید چندتاشون اشکال داشته و چندتاشون حذف یا گزینشون عوض شده؟مگر سال پیش هم اساتید دانشگاههای معتبر به سوالات اشتباه اعتراض نکردند؟پس چرا خیلی از کلیدای اشتباه عوض نشدند؟
الآن تو این سالهای اخیر به ندرت جواب سوالی رو عوض میکنن یا سوالی رو حذف می کنن ،مگر اینکه اون سوال واقعا مشکل داشته باشه.
مثلا میگم سال پیش سوال انتگرال ریاضی مهندسی مشکل داشت و حتی استاد پارسه و مدرسان و مهندسی کریمی هم اونو کاملا غلط اعلام کردند که جوابش تو گزینه ها نبود و واقعا واضح بود که غلطه!ولی سنجش رو حرفش موند و آخرش سوال رو حذف نکرد!
ولی سوالی مثل سوال همروندی سیستم عامل سال پیش به دلیل اشتباه های وحشتناک تایپی که اصلا دیگه سوال قابل حل نبود،اون سوال حذف شد!
در کل میگم اساتید طراح سوال سعی میکنن که کمتر تغییری تو کلید سوالات داشته باشن،مگر سوالاتی که واقعا قابل حل نباشند!نه اینکه بگیم یک سوال یه اشتباه تایپی داره ولی قابل حل هستش،سنجش بیاد اونو حذف کنه،خیر!سنجش هیچوقت اونو حذف نمی کنه!

بنظرم زیاد به این امید نداشته باشید که این همه سوال که نوشتید،حذف بشن یا جوابشون تغییر کنه،سنجش خیلی از اعتراضات رو اصلا بررسی نمیکنه!!ولی شما اعتراضتون رو حتما بنویسید.
۲
۰
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۳:۱۶ ب.ظ
بنظرم اعتراضات منطقی همه تصحیح میشه
دوست خودم که الان فارغ التحصیل شریفه تو کلید اولیه ۱۹ درص مشترک زده بود
و بعد اعلام نتایج کلید ها تصحیح شدن،مشترکش شد ۵۶ و تونس رتبه ۲۵ بیاره

شما تابعد اعلام نتایج صبر کنید ببینید سوالاتی که بالا گفتم آیا حذف یا تاثیر مثبت میشن یا نه،
من مطمئنم.
من بشخصه ی سوال مورد دار دارم
یعنی کلید اولیه سنجش غیریک سوال باقی من باهاش مشکلی ندارم
درصدام مطمئنم و کمترین تغییر را داره
ولی بخاطر اینکه در حق سایر دوستان ظلم نشه اعتراض میکنم به سوالات مشکل دار
قطعا یکی دوتا حذفی خواهیم داشت بدون شک
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: azamcheraghi
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۳:۲۴ ب.ظ
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۳:۱۶ ب.ظ)Fot30 نوشته شده توسط:  بنظرم اعتراضات منطقی همه تصحیح میشه

شما تابعد اعلام نتایج صبر کنید ببینید سوالاتی که بالا گفتم آیا حذف یا تاثیر مثبت میشن یا نه،
من مطمئنم.
من خودم سال پیش امتحان دادم و بر اساس مقایسه کلید های اولیه و نهایی اینو گفتم.آها یادم افتاد حتی یکی از سوالات پایگاه داده سال پیش هم(جبر رابطه ای) دو گزینه صحیح داشت ولی باز سنجش رو حرف خودش موند.
امیدوارم که امسال سنجش به اعتراضات توجه کنهShy
۱
۰
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۳:۴۵ ب.ظ
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۳:۱۶ ب.ظ)Fot30 نوشته شده توسط:  بنظرم اعتراضات منطقی همه تصحیح میشه

من مطمئنم.
برا من یه سوال پیش اومده . اگه این سوالاتی که دوستان میگن سنجش حذف کنه و یا کلید تغییر کنه. روی درصدا چقد تاثیر داره؟ یه چیز دیگه. فرض کنیم از درس سیستم عامل دو تا حذف بشه بعد درصدای این درس بین اون ۳ تا سوال سیستم تقسیم میشه. یعنی تعداد سوالات کم میشه و در حساب کردن درصدها تعداد سوالات ۲۵ تا میشه؟
۰
۰
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۴:۲۷ ب.ظ
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۳:۴۵ ب.ظ)azamcheraghi نوشته شده توسط:  
(23 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۳:۱۶ ب.ظ)Fot30 نوشته شده توسط:  بنظرم اعتراضات منطقی همه تصحیح میشه

من مطمئنم.
برا من یه سوال پیش اومده . اگه این سوالاتی که دوستان میگن سنجش حذف کنه و یا کلید تغییر کنه. روی درصدا چقد تاثیر داره؟ یه چیز دیگه. فرض کنیم از درس سیستم عامل دو تا حذف بشه بعد درصدای این درس بین اون ۳ تا سوال سیستم تقسیم میشه. یعنی تعداد سوالات کم میشه و در حساب کردن درصدها تعداد سوالات ۲۵ تا میشه؟

سوال حذف شه رو کل سوال ها درصدش اعمال میشه نه رو درس خاصی
تعداد سوال مثلا میشه ۲۵ سوال
خیلی موثره
اگر نزده باشید ۳ تا ۴ درصد افزایش پیدا میکنه
اگر غلط زده باشید ده درصد
اگر طبق کلید باشه ۷ درصد ضرر میکنه کسی ک طبق کلید زده باشه
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: azamcheraghi
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۴:۴۹ ب.ظ
توی لیست اعتراض
شماره سوال در یک فیلد جداگانه پر میشه
که این نشون میده که موقع خوندن اعتراضات میتونن برحسب (تعداد زیاد اعتراض به یک سوال) اعتراضات رو sort کنن
و در اولویت قرار بدن
و ناگفته پیداست که سوالایی که کمتر بهش اعتراض شده دارای اعتبار خیلی پایین هست و اعتراض بی جایی هست
و ما اعتراض خودمون رو میزنیم و مطمعنا حق به حق دار میرسه

«یا به اندازه آرزوهایت تلاش کن»
«یا به اندازه تلاشت آرزو کن»
شکسپیر
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Fot30
ارسال:
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۴:۴۷ ب.ظ
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۴:۴۹ ب.ظ)RezaTaheri نوشته شده توسط:  توی لیست اعتراض
شماره سوال در یک فیلد جداگانه پر میشه
که این نشون میده که موقع خوندن اعتراضات میتونن برحسب (تعداد زیاد اعتراض به یک سوال) اعتراضات رو sort کنن
و در اولویت قرار بدن
و ناگفته پیداست که سوالایی که کمتر بهش اعتراض شده دارای اعتبار خیلی پایین هست و اعتراض بی جایی هست
و ما اعتراض خودمون رو میزنیم و مطمعنا حق به حق دار میرسه
لطفا ب سوالای ۹۲ و ۹۳ کامپیوترم اعتراض بدین جواب تو گزینه ها نیست
طبق حل دکتر غفارپور

فایل‌(های) پیوست شده
سوالات_فاقد_گزینه_صحیح_مدار_الکت.pdf
اندازه فایل: ۲۵۰/۲۶ KB
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۴۸ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۲۴۳ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  تصمیم گیری مهم درباره مکان سرور سایت admin ۴ ۴,۴۱۱ ۲۸ دى ۱۴۰۰ ۰۳:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahsa3323
  [دانلود] حل تشریحی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی ۸۷ تا ۹۲ good-wishes ۳۰ ۵۰,۲۲۸ ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  خرید کتب موردنیاز برای کنکور ارشد کامپیوتر susankhanoom ۱ ۲,۵۰۲ ۲۳ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: jasin
  به کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر نیاز دارم Dermobd ۰ ۲,۱۸۳ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۳:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Dermobd
  سوال مهم از کمتازیا jamshid51 ۰ ۱,۸۰۶ ۲۹ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: jamshid51
  فروش کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر پارسه و پوران پژوهش sems ۳ ۵,۴۵۱ ۱۶ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: roxana.r
  نکات کنکوری روز خواستگاری Fardad-A ۳۷ ۳۲,۳۵۹ ۰۵ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
  لینک گروه تلگرام کنکور ارشد آی تی و کامپیوتر firstiped ۱ ۳,۸۶۲ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close