زمان کنونی: ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۲۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تجربیات من از کنکور ارشد ۹۵

ارسال: #۱۶
۰۸ خرداد ۱۳۹۵, ۰۹:۳۲ ق.ظ
RE: تجربیات من از کنکور ارشد ۹۵
(۰۷ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۲۱ ق.ظ)Baranmalihe نوشته شده توسط:  
(31 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۹:۳۵ ق.ظ)M.RaeisiG نوشته شده توسط:  سلام و درود بر شما.Heart

تجربیاتم رو از کنکور ارشد ۹۵ رو در اختیار شما دوستان گذاشتمBlush امیدوارم که استفاده کنید.
اگه با دانلود فایل به مشکل برخوردید
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
می تونید دانلود کنید.

موفق باشید!Smile

عده ای از دوستان سئوالاتی رو پرسیدن که من فراموش کرده بودم به فایل اضافه کنم اگه دوستان دیگه ای سئوال داشتند می تونند بپرسند تا به فایل اضافه کنم تا به نسخه بعدی فایل تجربیات من از کنکور ارشد اضافه کنم.

سلام دوست عزیز ممنونم از در ااختیار گذاشتن تجاربتنون
یه سوالی داشتم کتاب نظریه دکتر شاپوری تست هست یا تشریحی ؟؟ من برای کنکور ۹۵ خواستم بخرم گفتن دیگه منتشر نمیشه

سلام.
کتاب نظریه هم تستی هست هم تشریحی.
این کتاب روی می تونید از انتشارات پوران پژوهش خریداری کنید.
موفق باشید
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۲۷ مرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۵۹ ب.ظ
RE: تجربیات من از کنکور ارشد ۹۵
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۹:۳۵ ق.ظ)M.RaeisiG نوشته شده توسط:  سلام و درود بر شما.Heart

تجربیاتم رو از کنکور ارشد ۹۵ رو در اختیار شما دوستان گذاشتمBlush امیدوارم که استفاده کنید.
اگه با دانلود فایل به مشکل برخوردید
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
می تونید دانلود کنید.

موفق باشید!Smile

توضیحات اضافه:
ساعات مطالعه روزهای اول معمولا بین ۸-۹ ساعت بود ولی با مرور زمان ۱۰ ساعت و بالاتر رسید.
خوندن کتاب مرجع در دوره مطالعه برای کنکور ارشد رو زیاد توصیه نمی کنم ولی در دوره تحصیل اگه بتونید بخونید خیلی عالیه. در ضمن خودم کتاب مرجع مطالع نکردم. ولی تمرینات کتاب مرجع رو بشدت توصیه میکنم. خیلی عالی هستند می تونید کتاب های نارنجی رو توصیه میکنم چون اکثرا سئوالات پایان فصل کتاب های مرجع است.

عجب حوصله ای داشتی شما دیگه..............
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تجربیات شما از دوره های مجازی دانشگاه ها reza0175 ۲ ۴,۲۹۱ ۲۸ تیر ۱۳۹۸ ۰۴:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Question تجربیات شما از مصاحبه دکتری ۹۸ aliali256 ۲۷ ۱۷,۸۳۴ ۱۹ تیر ۱۳۹۸ ۰۱:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: nima178
  مباحث آزاد آزمون دکترا ۹۸ (قبل ار کنکور-بعد از کنکور) taha.maten ۰ ۲,۱۲۱ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  تجربیات شما از مصاحبه دکتری lsamimi ۵۵ ۷۲,۱۰۱ ۰۹ تیر ۱۳۹۷ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: uniquegirl
  تجربیات تعد از قبولی علوم کامپیوتر ۲۰۰ و مهندسی دانش ۸۵ djshalam ۶ ۶,۰۳۸ ۲۵ خرداد ۱۳۹۷ ۰۵:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: djshalam
  تجربیات رتبه ۹۶۱ فناوری اطلاعات mohammad2000 ۵ ۵,۱۹۹ ۱۷ خرداد ۱۳۹۷ ۰۶:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  شرکت مجدد دانشجویان ارشد در کنکور ارشد مجازه ؟ reza699 ۵۴ ۴۹,۵۰۸ ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Yasian
  مصاحبه با ۷۹ نرم افزار(کنکور مهندسی کامپیوتر) و ۱۶۲ شبکه(کنکور آی تی) theshatoonak ۳ ۷,۳۴۱ ۲۲ آبان ۱۳۹۶ ۰۳:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: yahmat
  رتبه ۹۵۵نرم افزار امنیت و شبکه و رتبه۹۹۵سخت افزار sepideh1373 ۷ ۵,۲۴۸ ۲۷ مرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: nazila73
Question رتبه ۴۲۹ نرم افزار و ۹۵۰ هوش javad.khosraviyan ۳ ۴,۴۶۰ ۲۰ خرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: faraa

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close