زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۴۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نیاز به یک همکار برای شراکت در دفتر مهندسی در تهران (بدون نیاز به سرمایه)

ارسال:
۰۷ خرداد ۱۳۹۵, ۰۵:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ خرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۲۸ ب.ظ، توسط spdcmr.)
Star نیاز به یک همکار برای شراکت در دفتر مهندسی در تهران (بدون نیاز به سرمایه)
شرایط ویرایش شده و بسیار آسان تر شده است ! لطفا متن را بررسی فرمایید و با من از طریق ایمیل در تماس باشید

با سلام و عرض ادب خدمت دوستان و مهندسین گرامی

من در تهران یک دفتر مهندسی عمران و معماری دارم . آدرس دفتر در خیابان کارگر جنوبی ، میدان قزوین ، ابتدای خیابان قزوین ، نزدیک شهرداری منطقه ۱۱ می باشد . برای گسترش کار و افزایش درآمد ، نیاز به یک همکار دارم که به صورت پروژه ای و شراکتی ۵۰ – ۵۰ با هم کار کنیم . یعنی در تمامی درآمد ها و مخارج به صورت ۵۰-۵۰ شریک باشیم .

دفتر با وسایل و لوازم و کلیه امکانات فنی و تجهیزات رفاهی ، به صورت کامل متعلق به خودم هست و هیچ گونه هزینه رهن و اجاره وجود ندارد . برخی از وسایل و امکانات ، شامل دو خط تلفن ، اینترنت ، تجهیزات کامل و دوربین نقشه برداری ، یک میز جهت همکار ، سیستم تهویه مطبوع ، اتاق مذاکره جداگانه از اتاق کامپیوتر ها ، کتابخانه دارای تعداد زیادی کتاب مرجع و آموزشی و... می باشند .

به دلیل اینکه من خودم بیشتر درگیر امور خارج از دفتر می باشم و تنها هستم ، درآمد دفتر در حال حاضر کم می باشد و حدود ۱ الی ۲ میلیون تومان در ماه است . گاهی اوقات این مبلغ کمتر یا بیشتر می شود . اما در صورت همکاری مداوم و اصولی ، امکان افزایش درآمد تا مبالغ بسیار بالاتر وجود دارد .

کارهایی که در دفتر انجام می دهیم شامل طراحی و محاسبات سازه ، نقشه کشی ساختمانی ، سه بعدی سازی ، طراحی معماری ، طراحی نما ، طراحی دکوراسیون ، متره و برآورد ، طراحی سوله ، تهیه نقشه های برق و مکانیک و تاسیسات و... می باشند .

اما به این نکته مهم توجه داشته باشید که جهت همکاری ، فقط تسلط کامل به اتوکد و ترجیحا تری دی مکس در زمینه ساختمانی کافی است و هیچ گونه سرمایه گذاری و آوردن پول نیز مورد نیاز نیست ! تمام وسایل و سرمایه و امکانات موجود است .

شرایط لازم و ضروری مورد نیاز جهت همکاری :

- همکار آقا ، بسیار شاد و خنده رو ، دارای اخلاق غیر رسمی
- سلامتی کامل جسمی و روحی
- سکونت دائمی در تهران
- دانشجو نباشد
- تسلط به اتوکد
- امکان حضور دائمی و منظم در دفتر ( شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ صبح تا ۶ عصر )
- آزاد بودن کامل وقت و اشتغال نداشتن در محل دیگر و نداشتن هیچ گونه مشغله کاری دیگر ( توجه : در صورتی که در حال حاضر برای خود کار می کنید و برای خود آگهی و پروژه های در دست انجام دارید ، بسیار عالی است و باز هم امکان همکاری و مذاکره وجود دارد . منظور از اشتغال ، استخدام نبودن در محل دیگر است .)
- موافقت با شراکت ۵۰-۵۰ و نداشتن حقوق ثابت
- فعالیت و خلاقیت در کار ، به صورتی که با هم بتونیم در زمان کوتاه تری کار رو گسترش بدیم
- آشنایی با مذاکره و جذب مشتری ، خوش قول بودن و خوش قرار بودن و انگیزه بالا

شرایطی که ترجیحا باید وجود داشته باشند ، اما الزامی نیستند :

- داشتن سابقه کار شخصی و نمونه کارهای شخصی برای خود (سابقه کار استخدامی و سابقه بیمه به هیچ عنوان اهمیتی ندارد)
- داشتن ضامن معتبر یا وثیقه (به صورت مالی یا مدارک معتبر مانند مدرک ، شناسنامه ، چک ، سفته و... ) جهت به امانت گذاشتن در دفتر برای دریافت تمامی کلیدهای دفتر و گاوصندوق ها
- درآمد مورد انتظار تا حد امکان پایین
- فارغ التحصیل و دارای مدرک فیزیکی و در دسترس عمران یا معماری یا مرتبط با آن (مقطع تحصیلی اهمیتی ندارد)
- غیر سیگاری
- ترجیحا مجرد
- ترجیحا ساکن مناطق جنوب تهران
- نداشتن مشکل نظام وظیفه و سربازی (دارا بودن معافیت یا پایان خدمت)
- داشتن پاسپورت و امکان خروج از کشور ، جهت پروژه های طراحی بین المللی
- تسلط به تری دی مکس
- ترجیحا داشتن خوردو

در حال حاضر ، من در حال انجام امور اداری برای تاسیس شرکت بین المللی مهندسین مشاور و افزایش تعداد پروژه های خارج از کشور می باشم . هر کدام از دوستان و مهندسین عزیزی که افتخار همکاری با ایشان را داشته باشم ، در صورت داشتن صبر و پشتکار و استواری در کار ، انشاالله با هم آینده بسیار روشن و پر درآمدی را در پیش رو خواهیم داشت .

دوستان و مهندسین گرامی ، هر کس که تمایل به آشنایی و همکاری داره لطفا شماره تلفن ، مشخصات ، رزومه و نمونه کارهای خود را به ایمیل زیر ارسال بفرمایید تا فورا با شما بگیرم . اگر رزومه یا نمونه کار ندارید نیز مشکلی ندارد . لطفا فقط از طریق ارسال ایمیل اقدام بفرمایید . چون به دلیل مشغله کاری ، فرصت نمی کنم به این تاپیک سر بزنم و پیام های خصوصی اینجا را چک کنم .

آدرس ایمیل :

SPDCMR@gmail.com

اگر آدرس ایمیل بالا مشاهده نمی شود ، آدرس زیر را مشاهده کنید (فاصله ها و اسپِیس های بین حروف را بردارید) :

S P D C M R @ G M A I L . C O M

اگر آدرس دوم نیز مشاهده نمی شود ، آدرس ایمیل به صورت گفتاری :

اِس پی دی سی اِم آر (اَتساین @) جیمِیل دات کام

با تشکر و سپاس فراوان
۲
۱۸
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۳ خرداد ۱۳۹۵, ۰۵:۴۲ ب.ظ
دوستان عزیز ، شرایط ویرایش شده و بسیار آسان تر شده است ! لطفا متن را بررسی فرمایید و با من از طریق ایمیل در تماس باشید
۰
۱۴
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۴ خرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۳۳ ق.ظ
RE: نیاز به یک همکار برای شراکت در دفتر مهندسی در تهران (بدون نیاز به سرمایه)
(۰۷ خرداد ۱۳۹۵ ۰۵:۴۲ ب.ظ)spdcmr نوشته شده توسط:  شرایط لازم و ضروری مورد نیاز جهت همکاری :

- همکار آقا ، غیر مذهبی ، اخلاق و لباس غیر رسمی ، بسیار شاد و خنده رو

واقعا این غیرمذهبیش رونفهمیدم!!!!!!!AngelAngelAngelAngel یعنی مثلا طرف نماز بخونه بعد لباسش غیر رسمی باشه شادم باشه شما میگی نه!!!!!!

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
۱۳
۳
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , pezhman.m-AI , RASPINA , spdcmr , .:tarannom:.
ارسال:
۱۴ خرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۴۵ ق.ظ
(۱۴ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۳۳ ق.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  واقعا این غیرمذهبیش رونفهمیدم!!!!!!!AngelAngelAngelAngel یعنی مثلا طرف نماز بخونه بعد لباسش غیر رسمی باشه شادم باشه شما میگی نه!!!!!!

باید اخلاقشم غیر رسمی باشه وگرنه نمیشه.
۴
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: spdcmr
ارسال:
۱۴ خرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۵۳ ق.ظ
(۱۴ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۴۵ ق.ظ)jazana نوشته شده توسط:  
(14 خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۳۳ ق.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  واقعا این غیرمذهبیش رونفهمیدم!!!!!!!AngelAngelAngelAngel یعنی مثلا طرف نماز بخونه بعد لباسش غیر رسمی باشه شادم باشه شما میگی نه!!!!!!

باید اخلاقشم غیر رسمی باشه وگرنه نمیشه.

شما خودتون تنها کار کنین بازدهی خیلی بهتره!!!! یاد ترامپ افتادم که میگفت مسلمون نیاد آمریکا!!!!

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
۳
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: jazana , pezhman.m-AI , RASPINA , spdcmr
ارسال:
۱۴ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۲۸ ب.ظ
من «اخلاق و لباس غیر رسمی» رو نمی فهمم. یعنی مثلا طرف با تیشرت و شلوارک بیاد سر کار؟!
با این شرط یکی از رییس های قبلی من که با کت میومد سر کار رد میشه.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۲
۰
ارسال:
۱۴ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۳۰ ب.ظ
(۱۴ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۲۸ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  من «اخلاق و لباس غیر رسمی» رو نمی فهمم. یعنی مثلا طرف با تیشرت و شلوارک بیاد سر کار؟!

تیشرت نه!!!!! از این تاپ ورزشیاBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , spdcmr
ارسال:
۱۴ خرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۵۶ ب.ظ
(۱۴ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۳۰ ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  
(14 خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۲۸ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  من «اخلاق و لباس غیر رسمی» رو نمی فهمم. یعنی مثلا طرف با تیشرت و شلوارک بیاد سر کار؟!

تیشرت نه!!!!! از این تاپ ورزشیاBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

با لباس خواب میشه بیایم؟ غیر رسمیه دیگه.
ولی من جک زیاد بلد نیستم زیاد هم خنده رو نیستم. Big GrinBig GrinBig Grin
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: samaneh@90 , spdcmr
ارسال:
۱۴ خرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۲۸ ب.ظ
یعنی خدا رو هم قبول نداشته باشه مگه تو اونجا میخوان چیکار کنن تازه با لباس راحتی
۲
۰
ارسال: #۱۰
۱۴ خرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۴۵ ب.ظ
این اگهی و اون قضیه لباس غیر رسمی منو یاد یکی از دوستان انداخت که برای انجام پروژه های درسیش یه شلوار داشت به اسم شلوار پروژه Smile) میگفت با اون شلوارم معجزه میشه بس که راحتم Smile) حس میکنم ایشون هم منظورشون از اون شلبار پروژه هاست :دی

پناه می آورم به تو...
بعد از هرباران،بعد از هر زخم ،قبل از هراتفاق ،بعد از هر حادثه
و بگو جز تو چه کسی می تواند مرهم باشد بردلم ...
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , pezhman.m-AI , blackhalo1989 , spdcmr
ارسال: #۱۱
۱۴ خرداد ۱۳۹۵, ۰۳:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ خرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۱۶ ب.ظ، توسط pezhman.m-AI.)
(۱۴ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۴۵ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  این اگهی و اون قضیه لباس غیر رسمی منو یاد یکی از دوستان انداخت که برای انجام پروژه های درسیش یه شلوار داشت به اسم شلوار پروژه Smile) میگفت با اون شلوارم معجزه میشه بس که راحتم Smile) حس میکنم ایشون هم منظورشون از اون شلبار پروژه هاست :دی

Big GrinBig Grin شما یاد یکی از دوستان افتادید. من یاد خودم افتادمSmile آخه من واسه کارهای مختلف شلوارهای متفاوت دارم. قابل ذکر نیستBig Grin
این شلوارای من تو خوابگاه سوژه ای شدن برای بچه ها.

عجیب است که باز هم این همان دهکده جهانیست که در زیر نور آسمانش بسیجیان رمل های فکه زیسته اند، همان دهکده جهانی که در نیمه شب هایش ماه هم بر کازینو های لاسوگاس می تابیده، هم بر حسینه دو کوهه و هم بر گورهایی که در آن بسیجیان از خوف خدا و عشق به او می گریستند. دنیای عجیبی است نه؟
سید مرتضی آوینی
۲
۰
ارسال: #۱۲
۱۴ خرداد ۱۳۹۵, ۰۴:۳۴ ب.ظ
(۱۴ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۴۵ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  این اگهی و اون قضیه لباس غیر رسمی منو یاد یکی از دوستان انداخت که برای انجام پروژه های درسیش یه شلوار داشت به اسم شلوار پروژه Smile) میگفت با اون شلوارم معجزه میشه بس که راحتم Smile) حس میکنم ایشون هم منظورشون از اون شلبار پروژه هاست :دی

با شلوار کردی خانمها موقع خونه تکونی برابری میکنهBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , spdcmr , .:tarannom:.
ارسال: #۱۳
۱۵ خرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۴۸ ق.ظ
وااااای بعد مدت ها یه دل سیر خندیدم اول به پیام بعدا به کامنت هایی که زیرش گذاشته شده مخصوصا غیر مذهبی و غیر رسمی
دست همه ی کسانی که این مطلبو گذاشتن و بقیه نظر دادن درد نکنه
راستی مگه اینجا سایت کامپیوتریا و ای تی نیست پس چرا درخواست فارغ التحصیلی عمرانه؟
۳
۰
ارسال: #۱۴
۱۵ خرداد ۱۳۹۵, ۰۵:۴۶ ق.ظ
(۰۷ خرداد ۱۳۹۵ ۰۵:۴۲ ب.ظ)spdcmr نوشته شده توسط:  شرایط ویرایش شده و بسیار آسان تر شده است ! لطفا متن را بررسی فرمایید و با من از طریق ایمیل در تماس باشید

- همکار آقا ، غیر مذهبی ، اخلاق و لباس غیر رسمی ، بسیار شاد و خنده رو
- سلامتی کامل جسمی و روحی

من ازش میترسمHuh
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: spdcmr , .:tarannom:.
ارسال: #۱۵
۱۵ خرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۰۹ ق.ظ
دقیقا شرایط لات و لوت های سرکوچه خوابگاه ما
فقط اونا مسلط به اتوکد نیستن
علاوه بر اینکه لباسهای مناسب رو دارن Big Grin
وسایر ویژگی ها
مشکل نظام وظیفه هم ندارن چون اصلا بهش فکر هم نمیکنن
برا خروج از کشور هم میتونن قاچاقی برن
بسیار خنده رو

ماشااله به چندین مدل هم ایمیلشون رو نوشتن
با فاصله
بی فاصله
بدون نماد

جون ما اگه یکی رو اینطوری پیدا کردی، یه عکس ازش بگیر بفرست اینجا ببینیم چجوریه؟!!!!!!!!!!!!

خواهشا بیاید همگی در مصرف آب صرفه جویی کنیم ، خواهشا Heart
۳
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منابع برای دکترا -مهندسی فناوری اطلاعات sarit ۲ ۳,۳۷۷ دیروز ۱۱:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۱ ۷۹۲ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۰۴:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: liliahmadi
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۱۶ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۱۱ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۴۱۸ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  دکتری بیوانفورماتیک دانشگاه تهران omid93 ۸ ۱۲,۲۹۳ ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ۱۰:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: razieh.msh91
  در نوشتن چند جمله انگلیسی نیاز به کمک دارم fa_karoon ۰ ۱,۴۵۹ ۰۳ شهریور ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: fa_karoon
  دکتری بدون آزمون wskf ۱ ۲,۱۷۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  به کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر نیاز دارم Dermobd ۰ ۲,۱۶۴ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۳:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Dermobd
  همکار در حوزه speech recognition و برنامه نویسی اندروید pasargad7788 ۰ ۱,۹۸۰ ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: pasargad7788

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close