زمان کنونی: ۳۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۷:۵۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۲۴۲ الگوریتم ،۳۷۱ نرم. الگوریتم برم یا نرم افزار؟

ارسال:
۲۵ خرداد ۱۳۹۵, ۰۷:۴۲ ب.ظ
سلام بچه ها . من با این رتبه کجا ها میتونم روزانه فقط قبول ش؟
کسی راجب الگوریتم چیزی میدونه؟ ایا با این رتبه (۲۴۲ ) میتونم الگوریتم تهران قبول شم؟ ایا خوبه که من الگوریتم برم یا برم نم بخونم؟ بازار کار چجوریه؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۵ خرداد ۱۳۹۵, ۰۸:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۲۸ ب.ظ، توسط neda.n91.)
RE: 242 الگوریتم ،۳۷۱ نرم. الگوریتم برم یا نرم افزار؟
(۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۴۲ ب.ظ)azamcheraghi نوشته شده توسط:  سلام بچه ها . من با این رتبه کجا ها میتونم روزانه فقط قبول ش؟
کسی راجب الگوریتم چیزی میدونه؟ ایا با این رتبه (۲۴۲ ) میتونم الگوریتم تهران قبول شم؟ ایا خوبه که من الگوریتم برم یا برم نم بخونم؟ بازار کار چجوریه؟

اول تبریک میگم
تا اونجایی ک شنیدم رشته الگوریتم بیشتر ریاضیاته
ولی نرم افزار بیشتر کد نویسی داره.
بستگی به خودتون داره ک با کدوم راحتترید!

اشک های بعد از هر شکست من همان عرقهایی هست که برای پیروزی نریختم...
۰
۰
ارسال:
۲۵ خرداد ۱۳۹۵, ۰۹:۲۲ ب.ظ
(۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۲۸ ب.ظ)neda.n91 نوشته شده توسط:  
(25 خرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۴۲ ب.ظ)azamcheraghi نوشته شده توسط:  سلام بچه ها . من با این رتبه کجا ها میتونم روزانه فقط قبول ش؟

اول تبریک میگم
تا اونجایی ک شنیدم رشته الگوریتم بیشتر ریاضیاته
ولی نرم افزار بیشتر کد نویسی داره.
بستگی به خودتون داره ک با کدوم راحتترید!
ممنونم دوست عزیز. من با کد نویسی راحت ترم. ولی میترسم برا نرم دانشگاه خوبی قبول نشم . بنظرتون برا الگوریتم کدوم دانشگاه ها امکان قبولی روزانه هس؟
۰
۰
ارسال:
۲۵ خرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۲۹ ب.ظ
تبریک دوست عزیز
فک کنم روزانه زنجان رو بیارید که استادهای خوبی داره.
واسه الگوریتم شک دارم تهران بیارید چندان اطلاع ندارم
اگه به کدنویسی علاقه دارین نرم برید به نظرم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: azamcheraghi
ارسال:
۲۵ خرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۳۹ ب.ظ
(۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۲۹ ب.ظ)۰۰۱۷ نوشته شده توسط:  تبریک دوست عزیز

رتبه خودتون ۳۳۳ بوده . اخرین رتبه ای که روزانه بوعلی پذیرش کرده چند بوده؟ من میتونم اونجا قبول بشم؟
۰
۰
ارسال:
۲۵ خرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۴۱ ب.ظ
(۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۳۹ ب.ظ)azamcheraghi نوشته شده توسط:  
(25 خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۲۹ ب.ظ)۰۰۱۷ نوشته شده توسط:  تبریک دوست عزیز

رتبه خودتون ۳۳۳ بوده . اخرین رتبه ای که روزانه بوعلی پذیرش کرده چند بوده؟ من میتونم اونجا قبول بشم؟

منم امسال کنکور دادم رتبه امساله
کارشناسی بوعلی بودم. بوعلی ارشد نرم افزار نداره اصلا. اگرم داشت توصیش نمیکردم Smile
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: azamcheraghi
ارسال:
۲۹ خرداد ۱۳۹۵, ۰۷:۵۶ ب.ظ
من بین یزد و گیلان و اراک و قزوین موندم . از نظر نرم افزار به ترتیب کدوم ازاین دانشگاه ها سطح علمیش بیشتره؟ تو رو خدا اگر میدونید بهم بگید
۰
۰
ارسال:
۰۱ تیر ۱۳۹۵, ۰۸:۴۹ ب.ظ
(۲۹ خرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۵۶ ب.ظ)azamcheraghi نوشته شده توسط:  من بین یزد و گیلان و اراک و قزوین موندم . از نظر نرم افزار به ترتیب کدوم ازاین دانشگاه ها سطح علمیش بیشتره؟ تو رو خدا اگر میدونید بهم بگید

سطح گیلان و قزوین فرق چندانی نداره به خودت بستگی داره
ولی اراک پایین تره
۰
۰
ارسال:
۰۱ تیر ۱۳۹۵, ۰۹:۴۴ ب.ظ
من از الگوریتم تهران خبر ندارم. ولی توی شریف اونایی که ارشد الگوریتم خوندند و دکترای همین شریف رو توی همون حوزه الگوریتم یا نظریه بازی ها ادامه دادند (اگرچه پذیرش دکترای الگوریتم و نرم افزار شریف کلا یه کد رشته داره). اونایی که اپلای کردند خیلی خبر ندارم ولی یکی دو نفر می شناسم می خوان روی شبکه کار کنند.
امکان ادامه الگوریتم در دکترا هست ولی چون فعلاً شریف اونو داره پذیرش کار آسونی نیست.
البته اساتیدی هم داریم که در دکترا بینابین الگوریتم و نرم افزار کار کنند ولی مسئله همون پذیرش یه مقدار سخته دانشگاهه.
اگه بتونید ضمن انجام کار تئوری توی الگوریتم جنبه ی کاربردی هم براش پیدا کنید احتمالا بتونید دکترای نرم افزار یا هوش ادامه بدید. مثلا موضوع بینابین مثل خوشه بندی داده ها رو دیدم هم بچه های الگوریتم کار کردند هم بچه های هوش. یا یک پروژه الگوریتمی داشتیم درخصوص شبکه های اجتماعی. یک نمونه دیگه که در زمینه هندسه محاسباتی بود برای چیدن قطعات مدار الکتریکی که بیشترین بهره از فضا رو ببریم که این به سخت افزار هم مربوط میشه. نمونه پروژه های الگوریتم رو اگر بتونید در تهران پیدا کنید و ببینید آیا میشه از حالت تئوری درش بیارید کمک خوبی می تونه باشه.
برای شریف می تونید اینجا سرچ کنید:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: azamcheraghi , majidgeek
ارسال: #۱۰
۰۲ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۳۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۳۴ ق.ظ، توسط majidgeek.)
Question RE: 242 الگوریتم ،۳۷۱ نرم. الگوریتم برم یا نرم افزار؟
کسی می دونه شبانه الگوریتم تهران، سال گذشته تا چه رتبه ای قبول شده اند؟
Blush
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۱
۰۲ تیر ۱۳۹۵, ۰۲:۲۱ ق.ظ
این رو هم اضافه کنم که رشته ی الگوریتم رو ادامه ساختمان داده ها و الگوریتم بدونید و الگوریتم هایی که توی هوش مصنوعی بحث می شن (مثل ژنتیک و PSO و ...) معمولاً جایی توش ندارند!
بد نیست نیم نگاهی به برخی فصل های کتاب CLRS مثل هندسه محاسباتی، الگوریتم های تصادفی و الگوریتم های تقریبی بکنید. موضوعات پروژه های ارشد هم مفیدند.
۰
۰
ارسال: #۱۲
۰۳ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۳۸ ق.ظ
(۰۲ تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۲۱ ق.ظ)Computer92 نوشته شده توسط:  این رو هم اضافه کنم که رشته ی الگوریتم رو ادامه ساختمان داده ها و الگوریتم بدونید و الگوریتم هایی که توی هوش مصنوعی بحث می شن (مثل ژنتیک و PSO و ...) معمولاً جایی توش ندارند!
بد نیست نیم نگاهی به برخی فصل های کتاب CLRS مثل هندسه محاسباتی، الگوریتم های تصادفی و الگوریتم های تقریبی بکنید. موضوعات پروژه های ارشد هم مفیدند.
با این توصیف من اصلا علاقه ای به الگوریتم ندارم. همون نرم افزار خودم رو میرم. لااقل توش توانا ترم.مرسی دوستان.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۷,۰۴۸ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۸,۲۲۵ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۹۹ Seyyedab ۱۱ ۵,۷۸۱ ۰۲ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۰۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
  نرم افزار بهشتی یا الگوریتم-محاسبات دانشگاه تهران؟ Sepideh96 ۱۳ ۹,۸۱۴ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  فرق بین مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار با مهندسی کامپیوتر نرم افزار Rafaat ۰ ۳,۸۳۲ ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Rafaat
Tongue درصد های رشته نرم افزار و الگوریتم دکتری ۹۷ amir5107 ۱۰ ۷,۵۶۹ ۲۷ فروردین ۱۳۹۷ ۱۰:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: fo-eng
  آزمون ارشد ۹۲: مصاحبه با رتبه ۱ معماری، ۲ هوش، ۱ نرم افزار و ۱ الگوریتم mirmahdi ۴۶ ۶۵,۹۹۷ ۳۰ آذر ۱۳۹۶ ۰۶:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: milad_ronaldo
  الگوریتم یا نرم افزار؟ ۵۴m4n3h ۵۵ ۴۲,۶۴۰ ۱۱ آبان ۱۳۹۶ ۱۰:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: Bazooka
  رتبه ۹۵۵نرم افزار امنیت و شبکه و رتبه۹۹۵سخت افزار sepideh1373 ۷ ۵,۲۲۲ ۲۷ مرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: nazila73
  دکتری مهندسی ای تی دانشگاه ازاد سبزوار برم یا نه؟ shahla.sad ۰ ۱,۹۲۰ ۲۸ تیر ۱۳۹۶ ۰۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: shahla.sad

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close