زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۵:۵۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

برای همیشه تکلیف ساختمان داده ها راروشن کنیم

ارسال:
۲۷ خرداد ۱۳۹۵, ۰۳:۴۳ ق.ظ
سلام دوستان

از همه دوستانی که توی این درس موفق بودند خواهش می کنم که در این بحث شرکت کنند

سوال ها :

۱ - منبع مناسب درس ساختمان داده با توجه به کنکور سال های ۹۴و ۹۵ برای کسانی که پایه مناسبی در این درس دارند
۲ - منبع مناسب درس ساختمان داده با توجه به کنکور سال های ۹۴و ۹۵ برای کسانی که پایه متوسط در این درس دارند
۳ - منبع مناسب درس ساختمان داده با توجه به کنکور سال های ۹۴و ۹۵ برای کسانی که پایه ضعیف در این درس دارند
۴ - جزوه یا وویس کلاسی مفید برای این درس که خودتان استفاده کرده و آن را مفید میدانید

سروران گرامی عاجزانه خواهش دارم که راهنمایی بفرمایید، خیلی ها از جمله خود من در این درس مشکل داریم

Learn From Yesterday
Live For Today
Hope For Tomorrow

یه معلم
mahmoudi_vahid71@
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: MajidNasiri , Happiness.72
ارسال:
۲۸ خرداد ۱۳۹۵, ۰۵:۲۸ ق.ظ
RE: برای همیشه تکلیف ساختمان داده ها راروشن کنیم
(۲۷ خرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۴۳ ق.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  سلام دوستان

از همه دوستانی که توی این درس موفق بودند خواهش می کنم که در این بحث شرکت کنند

سوال ها :

۱ - منبع مناسب درس ساختمان داده با توجه به کنکور سال های ۹۴و ۹۵ برای کسانی که پایه مناسبی در این درس دارند
۲ - منبع مناسب درس ساختمان داده با توجه به کنکور سال های ۹۴و ۹۵ برای کسانی که پایه متوسط در این درس دارند
۳ - منبع مناسب درس ساختمان داده با توجه به کنکور سال های ۹۴و ۹۵ برای کسانی که پایه ضعیف در این درس دارند
۴ - جزوه یا وویس کلاسی مفید برای این درس که خودتان استفاده کرده و آن را مفید میدانید

سروران گرامی عاجزانه خواهش دارم که راهنمایی بفرمایید، خیلی ها از جمله خود من در این درس مشکل داریم

کاملا موافقم .دفعه پیش که کنکور دادم خیلی این درس رو از رو کتاب های مختلف خوندم اما باز برای تست ها مشکل داشتم.توروخدا سروران گرامی که با این درس رابطه خوبی داشتن راهنمایی کنن.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Happiness.72
ارسال:
۲۸ خرداد ۱۳۹۵, ۰۵:۴۳ ق.ظ
من خودم که کارشناسی فیزیک بودم، برای شروع سر کلاس های دانشجوهای آی تی رفتم و حتی امتحانشم دادم یعنی حدود سه ماه معمولی و مثل یه دانشجوی کارشناسی خوندم. در ادامه و بعد از عید، از کتاب گسترش علوم پایه، خوندم و تستاشو زدم که انصافا کتاب خوبی بود و برای کنکور امسال خیلی کمکم کرد.

البته من از اونجایی که علاقه داشتم، کتاب clrs رو هم خوندم. ولی برای کنکور خوندن همچین کتاب مرجعی لازم نیست و به نظر من کسانی که پایه متوسط یا حتی ضعیف دارن، می تونن با کتاب گسترش علوم پایه به حد قابل قبولی برسن
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sector
ارسال:
۲۹ خرداد ۱۳۹۵, ۰۳:۰۲ ب.ظ
من تعریف کتاب‌های پوران پژوهش یا همچین چیزی رو خیلی شنیدم. کسی این کتب رو مطالعه کرده و تاثیرش برای این درس و الگوریتم رو میدونه؟
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۹ خرداد ۱۳۹۵, ۰۳:۲۷ ب.ظ
(۲۹ خرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۰۲ ب.ظ)senaps نوشته شده توسط:  من تعریف کتاب‌های پوران پژوهش یا همچین چیزی رو خیلی شنیدم. کسی این کتب رو مطالعه کرده و تاثیرش برای این درس و الگوریتم رو میدونه؟

من ساختمان داده پوران پژوهش رو استفاده کردم ازش راضی بودم

رهرو آن نیست که گهی تند و گهی خسته رود / رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود
 سپاس‌گزاری شده توسط: edward71 , Happiness.72 , Sector
ارسال:
۲۹ خرداد ۱۳۹۵, ۰۳:۴۴ ب.ظ
درود

دوستان با این حساب فعلا به این نتیجه رسیدیم که ساختمان داده پوران + ۶۰۰ مسئله، اما یک مسئله ای هست که بعضی افراد از جمله خود من در این درس ضعف پایه ای دارن، تکلیف ماها چیه ؟ آیا این دو کتاب برای ما هم کارسازه ؟

Learn From Yesterday
Live For Today
Hope For Tomorrow

یه معلم
mahmoudi_vahid71@
ارسال:
۲۹ خرداد ۱۳۹۵, ۰۴:۳۸ ب.ظ
برای پایه ضعیف و متوسط که دوست دارند ساختمان داده ها رو دقیق یاد بگیرند من فیلم های آموزشی ساختمان داده ها با تدریس دکتر علیرضا زارعی و دکتر محمدعلی آبام (اساتید دانشگاه شریف) رو توصیه می کنم:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

هر دو تدریس خیلی خوب هستند. ساختمان داده دکتر زارعی ۴ واحدی بود و احتمالا تایم و پوشش بیشتری داره.

برای مرجع کتاب CLRS و کتاب داده ساختار دکتر قدسی

برای تست هم کتاب ۶۰۰ مسئله دکتر قدسی

اگر فرصت دارید دیدن فیلم ها خیلی مفید است و دیدگاه خوبی برای حل مسئله ایجاد می کنند
 سپاس‌گزاری شده توسط: edward71
ارسال:
۲۹ خرداد ۱۳۹۵, ۰۴:۵۵ ب.ظ
فیلم های دکتر آبام رو دیدم، متاسفانه حاشیه فیلم زیاده، فرض کن ۳ ساعته، ۲ ساعتش رو دانشجوهاش حرف میزنن وسط فیلم، نمیشه فهمید خب Sad

Learn From Yesterday
Live For Today
Hope For Tomorrow

یه معلم
mahmoudi_vahid71@
ارسال:
۲۹ خرداد ۱۳۹۵, ۰۵:۲۵ ب.ظ
(۲۹ خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۵۵ ب.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  فیلم های دکتر آبام رو دیدم، متاسفانه حاشیه فیلم زیاده، فرض کن ۳ ساعته، ۲ ساعتش رو دانشجوهاش حرف میزنن وسط فیلم، نمیشه فهمید خب Sad

بله کلاسای دکتر آبام سیستم منحصر به فردی دارن.
کتابای کنکور به ندرت پیدا میشه که سطوح مختلف دانشجوها رو پوشش نتونه بده! اصن هدف اینه که همه بتونن بخونن و یاد بگیرن! کتاب پوران هم از این قاعده مستثنی نیست!

رهرو آن نیست که گهی تند و گهی خسته رود / رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود
ارسال: #۱۰
۳۰ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۳۵ ب.ظ
یه سر به تاپیک زیر بزنید شاید ارسال من و سایر دوستان بدردتون بخوره

تنها تغییری که برای ارسالم در اون تاپیک مد نظرم هست این هست که کتاب جدید پوران خیلی از نظر محتوای کامل تر شده و نیاز کمتری به CLRS هست. حل تستش هم مقداری بهتر شده اما باز هم نیاز به منابع دیگری برای بررسی تست ها وجود داره.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: Skyrim
ارسال: #۱۱
۱۹ شهریور ۱۳۹۵, ۱۲:۲۷ ق.ظ
اینطور منطقی بنظر میرسه با توجه به سوال شما Edward

۱/ ساختمان داده مقسمی گسترش علوم پایه
۲/ داده ساختارها و مبانی الگوریتم ها دکتر قدسی
۳/ ساختمان داده پوران پژوهش
۴/ ۶۰۰ مساله

...Let it Go
 سپاس‌گزاری شده توسط: edward71 , Sadra.T
ارسال: #۱۲
۱۹ شهریور ۱۳۹۵, ۱۱:۱۹ ب.ظ
اول CLRS ، بعد پوران یا مقسمی + ۶۰۰ تست قدسی + کتاب نارنجی پوران

ناخدایی که از طوفان بترسد هرگز به مقصد نخواهد رسید

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راهنمایی در مورد تعریف محیط عملیاتی داروخانه برای آز پایگاه داده ngmsshd ۲ ۷,۴۹۷ ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Eris_mw
Question بهترین منبع ساختمان داده برای کنکور ارشد marvelous ۱۰ ۱۱,۲۹۰ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: msnmkh
  فیلم آموزش ساختمان داده negin_bt ۰ ۹۶۵ ۲۰ مهر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: negin_bt
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۷,۸۹۳ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۱ ۱۲,۹۲۳ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
  کمک برای حل تمرین پایگاه داده zhila1994 ۰ ۱,۹۴۳ ۲۲ آذر ۱۳۹۹ ۰۱:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: zhila1994
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۱۴۴ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  معرفی کتاب برای ساختمان داده siamakaf ۲ ۴,۱۸۴ ۱۲ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۲۱ ق.ظ
آخرین ارسال: siamakaf
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۲,۹۱۹ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  برای آموزش مبانی برنامه نویسی چکار کنیم؟ elecomco ۰ ۲,۲۷۴ ۱۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: elecomco

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close