زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۳۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دانشگاه های خوارزمی و تربیت دبیر شهید رجائی + سطح علمی + اساتید+ هوش مصنوعی

ارسال:
۲۷ خرداد ۱۳۹۵, ۰۶:۰۸ ب.ظ
سلام
می خواستم اگه دوستان اطلاعاتی راجع به این دانشگاه ها دارند منتقل کنن.
سطح علمیشون در چه حده؟
میشه به دانشگاه هایی تاپ شهرستان ها ترجیحشون داد یا نه؟
درباره اساتید و زمینه کاریشون ام اگه دوستان اطلاعاتی دارند ممنون میشم انتقال بدن.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۷ خرداد ۱۳۹۵, ۰۷:۲۸ ب.ظ
کافیه اسم این دانشگاه ها رو توی مانشت جستجو کنی!
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۷ خرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۵۳ ب.ظ، توسط h0lms.)
RE: دانشگاه های خوارزمی و تربیت دبیر شهید رجائی + سطح علمی + اساتید+ هوش مصنوعی
تربیت دبیر جهت اطلاع خوابگاه ندارد

فایل‌(های) پیوست شده

۰
۰
ارسال:
۲۸ خرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۵۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۵۲ ق.ظ، توسط razani.n.)
(۲۷ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۵۲ ب.ظ)h0lms نوشته شده توسط:  تربیت دبیر جهت اطلاع خوابگاه ندارد

ممنون از اظلاع رسانیتون. تازه دفترچه پیوست رو دیدم.
شما هم رتبتون ۱۹۰ شده بود درسته؟
من خیلی شک دارم که دانشگاه خوارزمی رو قبل از صنعتی اصفهان و اصفهان بزنم یا نه؟ با توجه به اینکه احتمال زیاد هر دوش رو میارم
شما چیکار می کنید؟ البته اگه تصمیم گرفتید
خودم صنعتی بودم ولی به دلایلی خیلی دوست ندارم دوباره برم اونجا. دوست داشتم یکی از دانشگاه های تهران قبول شم
ولی نمی دونم دانشگاه های مثل خوارزمی ارزشش رو دارن یا نه.

(۲۷ خرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۲۸ ب.ظ)majidgeek نوشته شده توسط:  کافیه اسم این دانشگاه ها رو توی مانشت جستجو کنی!

بله ممنون دیدم
با این وجود هنوز شک دارم!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: majidgeek
ارسال:
۲۸ خرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۳۳ ب.ظ
من دوستم خوارزمی میخونه البته رشتش صنایع هس خوابگاه بهشون دادن من خوابگاشودیدم خوابگاه بدی نیست دانشگاهشون خیلی کوچیکه البته چون اون صنایع هس بابچه های مدیریت یکجاهستن داشکده کامپیوترجداس اون طورکه دوستم درباره اساتید میگفت صنعتی اصفهان خیللیی بالاتره
۰
۰
ارسال:
۲۸ خرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۵۲ ب.ظ
(۲۸ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۳۳ ب.ظ)mzha نوشته شده توسط:  من دوستم خوارزمی میخونه البته رشتش صنایع هس خوابگاه بهشون دادن من خوابگاشودیدم خوابگاه بدی نیست دانشگاهشون خیلی کوچیکه البته چون اون صنایع هس بابچه های مدیریت یکجاهستن داشکده کامپیوترجداس اون طورکه دوستم درباره اساتید میگفت صنعتی اصفهان خیللیی بالاتره

ممنون از راهنمائیتون
۰
۰
ارسال:
۲۸ خرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۴۵ ب.ظ
(۲۸ خرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۱۴ ب.ظ)mahyamk نوشته شده توسط:  
(27 خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۵۲ ب.ظ)h0lms نوشته شده توسط:  تربیت دبیر جهت اطلاع خوابگاه ندارد

چه عجیب

زمانی که من دانشجو بودم اصلا مشکل خوابگاه نداشت بچه های ساکن اطراف تهرانم خوایگاه میگرفتن!!
کل خوابگاه هاش منهل شدن!!!

بعضی از دانشگاه ها میگن خوابگاه ندارن که تقاضای بچه های شهرای دیگه کمتر بشه. در واقع چون محدودیت خوابگاه دارن این کارو میکنن.
دانشگاه شهید بهشتی هم یادمه چند سال پیش همین شرایط رو گفته بود ولی خوابگاه داده بود!
میشه یه کم راجع به رجائی بگید؟ جو دانشگاه چطوره؟ اگه شما بخواید بین اصفهان و رجائی انتخاب کنید کدوم رو انتخاب می کنید؟
۰
۰
ارسال:
۲۹ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۱۱ ق.ظ

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

تو این تاپیک دیدم دوستان توضیح دادن درباره یکسری دانشگاه ها
از شهرستان به تهران رفتن باید هدف خاصی باشه وگرنه غیر از دانشگاه های تاپ بقیه چندان فرقی نداره ...
من بخاطر موقیعت کاری هرچی باشه میرم تهران ...
۱
۰
ارسال:
۲۹ خرداد ۱۳۹۵, ۰۳:۲۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ خرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۴۹ ق.ظ، توسط mahyamk.)
(۲۸ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۴۵ ب.ظ)razani.n نوشته شده توسط:  
(28 خرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۱۴ ب.ظ)mahyamk نوشته شده توسط:  
(27 خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۵۲ ب.ظ)h0lms نوشته شده توسط:  تربیت دبیر جهت اطلاع خوابگاه ندارد

چه عجیب

زمانی که من دانشجو بودم اصلا مشکل خوابگاه نداشت بچه های ساکن اطراف تهرانم خوایگاه میگرفتن!!

بعضی از دانشگاه ها میگن خوابگاه ندارن که تقاضای بچه های شهرای دیگه کمتر بشه. در واقع چون محدودیت خوابگاه دارن این کارو میکنن.
دانشگاه شهید بهشتی هم یادمه چند سال پیش همین شرایط رو گفته بود ولی خوابگاه داده بود!
میشه یه کم راجع به رجائی بگید؟ جو دانشگاه چطوره؟ اگه شما بخواید بین اصفهان و رجائی انتخاب کنید کدوم رو انتخاب می کنید؟

درسته احتمالا دلیلش همینه
راستیش من کارشناسی بودم و جدیدا هییت علمیاشو زیاد کرده
اساتید فعال تر شدن از وقتی ارشد گرفته

از بچه های ارشدیمون پرسیدم گفتن در کل بستگی داره ارشد رو واسه چی میخواین و از چه دانشگاهی دارین میاین قطعا واسه شما که صنعتی بودین شاید چندان رجایی خوب نباشه!
اگه قصدتون اپلای هست خوب رجایی خیلی تو این جو نیستن بچه هاش نه اینکه نرفته باشن چرا موفق هم بودن ولی کم بوده و همت خودشون بیشتر
!! اگه شهرتون شاغل هستین خب رجایی شاید اصلا گزینه مناسب نباشه یا محل زندگیتون خیلی دور باشه به تهران ، تهرانم شرکت ها اکثرا رجایی رو نمیشناسن و کلا دانشگاه مطرحی نیست

از طرفی البته استادایی هم دارن که خیلی پیگیر کارتون باشن هرهفته از شما گزارش بخوان و مقاله و این داستان ها و واقعا شما رو به سمت جلو تو پایان نامه ببرن
به خودتون و استادی که انتخاب میکنین بستگی داره
در کل ۱۴ هییت علمی داره گویا اکثرا جوون هستن
میدونم ۵و۶ نفرش هوش کار میکنن
زمینه های کاریشون
neuro science
pattern recognition
image proccessing
بیشتر ازین از استادا اطلاع ندارم
امروز رفتم دانشگاه اطلاعات به دست اوردم همینجا میزارم Blush
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: majidgeek
ارسال: #۱۰
۲۹ خرداد ۱۳۹۵, ۰۴:۳۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۳۷ ق.ظ، توسط razani.n.)
(۲۹ خرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۲۳ ق.ظ)mahyamk نوشته شده توسط:  
(28 خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۴۵ ب.ظ)razani.n نوشته شده توسط:  
(28 خرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۱۴ ب.ظ)mahyamk نوشته شده توسط:  

چه عجیب

درسته احتمالا دلیلش همینه
راستیش من کارشناسی بودم و جدیدا هییت علمیاشو زیاد کرده
اساتید فعال تر شدن از وقتی ارشد گرفته

از بچه های ارشدیمون پرسیدم گفتن در کل بستگی داره ارشد رو واسه چی میخواین و از چه دانشگاهی دارین میاین قطعا واسه شما که صنعتی بودین شاید چندان رجایی خوب نباشه!
اگه قصدتون اپلای هست خوب رجایی خیلی تو این جو نیستن بچه هاش نه اینکه نرفته باشن چرا موفق هم بودن ولی کم بوده و همت خودشون بیشتر
!! اگه شهرتون شاغل هستین خب رجایی شاید اصلا گزینه مناسب نباشه یا محل زندگیتون خیلی دور باشه به تهران ، تهرانم شرکت ها اکثرا رجایی رو نمیشناسن و کلا دانشگاه مطرحی نیست

از طرفی البته استادایی هم دارن که خیلی پیگیر کارتون باشن هرهفته از شما گزارش بخوان و مقاله و این داستان ها و واقعا شما رو به سمت جلو تو پایان نامه ببرن
به خودتون و استادی که انتخاب میکنین بستگی داره
در کل ۱۴ هییت علمی داره گویا اکثرا جوون هستن
میدونم ۵و۶ نفرش هوش کار میکنن
زمینه های کاریشون
neuro science
pattern recognition
image proccessing
بیشتر ازین از استادا اطلاع ندارم
امروز رفتم دانشگاه اطلاعات به دست اوردم همینجا میزارم Blush

ممنون
واقعا لطف کردین
از شما و بقیه دوستان مانشتی که کمک کردن راحتتر تصمیم بگیرم ممنونم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahyamk
ارسال: #۱۱
۳۱ خرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۱۴ ب.ظ
شبانه و روزانه تربیت دبیر رجایی نرم افزار چه رتبه ای می خواد؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۳۸۱ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  چه جوری با سطح زبان انگلیسی تقریبا پایین رفرنس بخونیم؟ saharitst ۰ ۱,۲۸۷ ۲۱ آبان ۱۴۰۰ ۰۴:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: saharitst
  بوک کلاب ماشین لرنینگ با حضور متخصص از شرکت های گوگل ، اساتید و دانشجویان دکترا و. Doctorwho ۰ ۱,۴۵۳ ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  دانشجویان سامانه شبکه‌ای تربیت مدرس ورودی ۱۴۰۰ kenpachi ۰ ۱,۲۱۳ ۰۵ آبان ۱۴۰۰ ۱۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: kenpachi
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۵۰ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  تجارت الکترونیک خواجه نصیر یامدیریت سیستمهای اطلاعاتی تربیت مدرس؟ lotuss ۰ ۱,۶۵۰ ۲۷ تیر ۱۴۰۰ ۰۴:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: lotuss
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۶۴۸ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  کارنامه های آزمون دکتری هوش مصنوعی ۹۶ robotic1981 ۵ ۷,۸۴۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کتاب های کنکوری ارشد هوش مصنوعی bahar1362 ۰ ۲,۱۶۹ ۱۵ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: bahar1362
  دانشجوی قرآن کاوی رایانشی دانشگاه شهید بهشتی vosough ۱ ۳,۶۳۹ ۱۰ دى ۱۳۹۹ ۱۱:۲۹ ق.ظ
آخرین ارسال: oloom-ensani

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close