زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۳۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶

ارسال: #۱۶
۲۹ خرداد ۱۳۹۵, ۰۴:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۲۹ ب.ظ، توسط edward71.)
RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶
(۲۹ خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۱۱ ب.ظ)mzm نوشته شده توسط:  سلام خدمت دوستای خوبم و کنکوریای ارشد ۹۶ Heart . من میخوام ارشد IT شرکت کنم Smile . اگه بخوام از الان شروع کنم با چند ساعت مطالعه باید شروع کنم؟Confused و چطوری این ساعات مطالعه رو افزایش بدم؟Exclamation علاوه بر اون برنامه مطالعه رو باید چطوری تنظیم کنم که بهترین بازدهی رو داشته باشه؟Huh مثلا از کتاب سخت شروع کنم به خوندن تمومش کنم و به همین ترتیب و دوباره همه رو مرور کنم؟Huh یا نه! با خوندن ۵۰درصد کتاب سخت تر شروع کنم؟ یا ... Sad ... سردرگمم. نظراتتونو بگین. ممنون...

درود

دوست عزیز دانشگاه سراسری بیرجند بودید ؟ امسال IT رو در مقطع ارشد اضافه کردن ، اطلاعاتی دارید در اختیار ما بگذارید ؟ از لحاظ امکانات این دانشگاه چطوریه ؟ به شبانه ها خوابگاه میدن ؟

ببین همین اول کار داری روی خودت و کاراییت و رتبه ات تاثیر بد میزاری، خودت رو محدود نکن، نگو چند ساعت بخونم، به مغزت داری القا می کنی که محدود بشه و این اصلا خوب نیست، درس های گرایش آی تی رو که میدونی درسته ؟ منابع رو انتخاب کردی ؟ شاغلی یا کلا وقت آزاد داری ؟ درسایی که ضعیفی متوسطی و قوی هستی رو به ترتیب بگو که بگم چیکار کنی، یه برنامه کلی با هم میریزیم اما همه چیز بستگی داره به خودت، هر کس یک ظرفیتی داره در یادگیری، بعضی ها یک ساعت میخونن یک مبحث رو و تا ده سال از یادشون نمیره اما بعضی ها سه ساعت می خونن ۱۰ دقیقه بعد یادشون میره

(۲۹ خرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۴۰ ب.ظ)neda.n91 نوشته شده توسط:  
(29 خرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۰۰ ب.ظ)senaps نوشته شده توسط:  سلام....
فعلا تصمیم دارم که درس بخونم و میخوام دروس هوش‌مصنوعی، الگوریتم و ساختمان داده و مدار منطقی رو کار کنم!! اصلا یادم نیست این درس ها جزو مواد امتحانیم بودن یا نه!

بستگی به گرایشی ک میخایید برید، داره!!!الگوریتم وداده، واسه همه گرایشا هست!

دوستان قبلا یه تاپیک درست شده بود، کنکور بهمن یا اردیبهشت؟! اون موقع من اصرار داشتم بهمنه، ولی کلی بحث شد ک ن میفته اردیبهشت، حالا ک من متقاعد شدم میفته اردیبهشت، حالا میگین میفته بهمن!!! خدایی تکلیفمون رو روشن کنین!!! بهمن یا اردیبهشت؟! میشه یکی از سنجش بپرسه!؟

سنجش رو که دیدی چطور جواب میده، چه فایده که ازشون بپرسیم، ببین فرض رو بزار بر بهمن، اردیبهشت بود که چه بهتر ، اگر بهمن باشه هم که آماده ای تا اون موقع، وای به روزی که بیوفته بهمن و تو آماده نباشی و فکر کنی که اردیبهشته

Learn From Yesterday
Live For Today
Hope For Tomorrow

یه معلم
mahmoudi_vahid71@
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: R4MT1N , mzm
ارسال: #۱۷
۲۹ خرداد ۱۳۹۵, ۰۷:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ خرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۲۵ ب.ظ، توسط dastan00.)
سلام دوستان عزیز و ادوارد خان گرامی
منم می خوام کنکور بدم
دوستان منابع که مشخص هست تقریبا
فقط یادمون باشه درسی رو حذف نکنیم
مخصوصا اون درسایی که امسال سخت تر اومدن
کلا روال رو بر امسال نذارید
معلوم نیس سال دیگه سنجش از کدوم دنده پاشه
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: edward71 , پرهوده
ارسال: #۱۸
۲۹ خرداد ۱۳۹۵, ۰۷:۴۱ ب.ظ
(۲۹ خرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۲۴ ب.ظ)dastan00 نوشته شده توسط:  سلام دوستان عزیز و ادوارد خان گرامی
منم می خوام کنکور بدم
دوستان منابع که مشخص هست تقریبا
فقط یادمون باشه درسی رو حذف نکنیم
مخصوصا اون درسایی که امسال سخت تر اومدن
کلا روال رو بر امسال نذارید
معلوم نیس سال دیگه سنجش از کدوم دنده پاشه
من چند پست قبل تر گفتم که قاعده ای هست به نام عدم اعتماد به سنجش، مطمئن باشید سال بعد اوضاع بدتر میشه، اساتید برتر که چندین سال زحمت کشیدن و کار کردن با سنجش همکاری نمی کنند، سوالارو میدن اساتید سطح پایین یا دانشجوهای دکترا، آخرش این میشه دیگه، من یکی که قسم خوردم از یک واو منابع ام نگذرم و همه رو حفظ کنم و یادبگیرم

Learn From Yesterday
Live For Today
Hope For Tomorrow

یه معلم
mahmoudi_vahid71@
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: dastan00 , azin95
ارسال: #۱۹
۲۹ خرداد ۱۳۹۵, ۰۸:۳۱ ب.ظ
جالب بود
نمیدونستم سوالات رو چه کسایی طرح می کنن
گرچه با تمام روال های عدم تعادل کسی که سوال رو طرح میکنه آشنا هستم
تمام این کارها اعم از سوال اشتباه،تغییر قالب،عدم رعایت درجه ی سختی و ..... در پیام نور جز اصلی امتحان هست
۰
۰
ارسال: #۲۰
۲۹ خرداد ۱۳۹۵, ۰۹:۵۹ ب.ظ
(۲۹ خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۲۶ ب.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  
(29 خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۱۱ ب.ظ)mzm نوشته شده توسط:  سلام خدمت دوستای خوبم و کنکوریای ارشد ۹۶ Heart . من میخوام ارشد IT شرکت کنم Smile . اگه بخوام از الان شروع کنم با چند ساعت مطالعه باید شروع کنم؟Confused و چطوری این ساعات مطالعه رو افزایش بدم؟Exclamation علاوه بر اون برنامه مطالعه رو باید چطوری تنظیم کنم که بهترین بازدهی رو داشته باشه؟Huh مثلا از کتاب سخت شروع کنم به خوندن تمومش کنم و به همین ترتیب و دوباره همه رو مرور کنم؟Huh یا نه! با خوندن ۵۰درصد کتاب سخت تر شروع کنم؟ یا ... Sad ... سردرگمم. نظراتتونو بگین. ممنون...

درود

دوست عزیز دانشگاه سراسری بیرجند بودید ؟ امسال IT رو در مقطع ارشد اضافه کردن ، اطلاعاتی دارید در اختیار ما بگذارید ؟ از لحاظ امکانات این دانشگاه چطوریه ؟ به شبانه ها خوابگاه میدن ؟

ببین همین اول کار داری روی خودت و کاراییت و رتبه ات تاثیر بد میزاری، خودت رو محدود نکن، نگو چند ساعت بخونم، به مغزت داری القا می کنی که محدود بشه و این اصلا خوب نیست، درس های گرایش آی تی رو که میدونی درسته ؟ منابع رو انتخاب کردی ؟ شاغلی یا کلا وقت آزاد داری ؟ درسایی که ضعیفی متوسطی و قوی هستی رو به ترتیب بگو که بگم چیکار کنی، یه برنامه کلی با هم میریزیم اما همه چیز بستگی داره به خودت، هر کس یک ظرفیتی داره در یادگیری، بعضی ها یک ساعت میخونن یک مبحث رو و تا ده سال از یادشون نمیره اما بعضی ها سه ساعت می خونن ۱۰ دقیقه بعد یادشون میره

دوست عزیز ادوارد خان! Wink ممنون بخاطر همکاریت.
بله من دانشگاه بیرجند بودم البته یک سال هست فارغ التحصیل شدم و امسال قصد دارم کنکور ارشد بدم و اطلاعات دقیقی راجب ارشد ندارم و در همین حد شنیدم که امسال میخواد بیاره ارشدو. به دانشجوهای ارشد چه روزانه چه شبانه زمانی که من دانشگاه بودم خوابگاه میدادن البته شبانه ها رو یه مقدار اذیت میکردن. امکاناتشم خداروشکر داره روز به روز بهتر میشه و به نظرم برای سال بعد امکانات خیلی خوبی خواهد داشت و خدارو شکر علاوه بر امکانات هر روزه اساتید بهتری هم داره به این دانشگاه میاد و اساتید موجود هم ادامه تحصیل دادن و بار علمی خوبی دارن البته در رشته کامپیوتر و IT سالهای پیش اینطور نبود ولی الان خوب شده.
بریم سروقت کنکورSmile
چشم مغزمونو محدود نمیکنیمWink
آره درساشو میدونم. منابع رو هم انتخاب کردم و کتاباشو هم دارم الان دیگه. کاملا وقتم آزاد نیست، خودم بصورت آزاد دارم کار میکنم در حوزه طراحی اپلیکیشن های تحت وب.
ضمنا من از اون آدمایی هستم که وقتی میخونم درسو کاملا میفهمم ولی متاسفانه بعد از چند روز باید مرور کنم که یادم نره و اگه این مرورم پایدار باشه اون مطلب هم به همین ترتیب پایداریش تو ذهنم بیشتر میشه، تقریبا هر درسی باشه در یک ساعت و نیم حدودا ۱۲ صفحه میخونم و کاملا میفهمم حتی یک واو رو جا نمیذارم. اما مرور کردن واسه من یه مطلب خیلی مهمه.
درسایی که ضعیف هستمSad :
-- شبکه(به لطف دانشگاه بیرجند)
-- معماری
-- سیستمم عامل
درسایی که متوسط هستم:
-- هوش مصنوعی
-- زبان انگلیسی
-- مهندسی نرم افزار
-- طراحی الگوریتم
-- ساختمان گسسته
درسایی که خوبم Cool :
-- پایگاه داده
-- ساختمان داده
حالا راهنمایی از شما دوست خوبم ادوارد خان!
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۲۱
۲۹ خرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۵۲ ب.ظ
سلام دوستان
آموزش محور چجوریه ؟ به درد آینده و دکتری می خوره؟ هزینه زیاده؟
مثل خودگردانه؟

کمیاب ترین چیز در دنیا زندگی کردن است.!
بسیاری از مردم فقط وجود دارند...
۰
۰
ارسال: #۲۲
۳۰ خرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۲۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۳۳ ق.ظ، توسط edward71.)
اون ساختمانه رو نگه دار واسه ترکوندن، عالیه، من هیچی بارم نیس به لطف هتل آزاد
پایگاه هم که اوکی هستی توی تخصصی می تونی ازش استفاده کنی
متوسط هارو هم سعی کن بیاری برسونی به خوبا، هوش فیلم های رهنمون رو ببین، زبان لغت کار کن با زبان تخصصی، گرامرها رو اکثرا بلدی از زمان دبیرستان چیزی نیست، مهندسی نرم هم پارسه بخون صد میزنی چیزی نداره،طراحی الگوریتم رو من توش ضعف دارم خودم دنبال راه کارم،گسسته هم منطق گذاره ها میاد، گراف هم میاد احتمالا، شمارش هم میاد، زیاد روش تکیه نکن چون قابل پیش بینی نیست اما فصول مهم مثل گراف و منطق گذاره هارو بخون
اما ضعیف ها، شبکه که یه پارسه اس یه کراس جفت رو مطالعه کن و تاکید بر حل مسئله فقط حل مسئله، نهایتش یه سوال غیر مسئله ای بدن اونم مربوط به بحث روتینگ و IP ها میشه، پس مسئله باید حل کنی
معماری فیلم های دکتر گودرزی رو از دانشگاه شریف ببین، سایت مکتب خونه
سیستم عامل هم وویس های کلاسی حقیقت رو گیر بیار، هم فاله هم تماشا، قشنگ درس میده وسط کلاساش هم خنده براست و حوصله ات سر نمیره، فصل های مهم سیستم عامل؛ الگوریتم های زمانبندی، مدیریت حافظه و حافظه مجازی اینا خیلی مهمه

همین دیگه

(۲۹ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۵۲ ب.ظ)wskf نوشته شده توسط:  سلام دوستان
آموزش محور چجوریه ؟ به درد آینده و دکتری می خوره؟ هزینه زیاده؟
مثل خودگردانه؟
آموزش محور پایان نامه نداره و باید درس به جاش پاس کنید، بستگی داره از کجا بگیرید اگر از شریف و تهران و اینا باشه میشه روی دکتراش حساب کرد، هزینه اش رو میدونم که زیاده حالا دقیقش رو نمی دونم، چون به نظر من بالای یک و نیم زیاده حالا بقیه شاید بالاتر هم براشون زیاد نباشه، خود گردان رو برام یکی توضیح بده ممنون میشم

Learn From Yesterday
Live For Today
Hope For Tomorrow

یه معلم
mahmoudi_vahid71@
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mzm , Sector
ارسال: #۲۳
۳۰ خرداد ۱۳۹۵, ۰۳:۲۷ ق.ظ
(۲۷ خرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۲۶ ب.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  درود

دوستان کنکوری سال ۹۶، با لطف جناب تنهایی و درخواست من از ایشون بخش مشاوره کنکور سال ۹۶ هم ایجاد شد، امیدوارم که بتونیم سال ۹۶ رتبه هایی بهتر از امسال کسب کنیم، از همه دوستان خواهش می کنم که کمک کنند، کنکوری های ۹۵ به صورت ویژه، در مورد منابع و نحوه برنامه ریزی هاشون بهمون بگن که چطور بوده

پیشاپیش از همه دوستان تشکر می کنم

من رتبه ام امسال خیلی بد نشد اما هدفم چیز دیگه ای هست و به دلیل یک سری مسایل آزمونم خراب شد.... به هر ترتیب ممنون از این بخش، ایشالا همه موفق باشیمSmile
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: edward71
ارسال: #۲۴
۳۰ خرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۲۹ ق.ظ
دوستان واسه خرید و تهیه منابع زیاد عجله نکنند به مصاحبه های رتبه برتر امسال و سال قبلی ها مراجعه کنید کلی اطلاعات مفید بدست میارید

موفق باشیم
۰
۰
ارسال: #۲۵
۳۰ خرداد ۱۳۹۵, ۰۳:۴۳ ب.ظ
دوستان من میخوام به زودی زود از درس زبان شروع کنم به خوندن
پس از تحقیق در مانشت و اینترنت به این لینک رسیدم
زبانم صفره صفره و میخوام سال بعد بهترین نتیجه رو از زبان بگیرم .

لطفا ببینید کسی این بسته رو استفاده کرده و نظرشو در مورد بسته بگه لطفا

بسته زبان عمومی کارشناسی ارشد (نویسنده استاد تقی زاده)

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: dastan00 , d_felfelak
ارسال: #۲۶
۳۰ خرداد ۱۳۹۵, ۰۳:۵۹ ب.ظ
(۳۰ خرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۴۳ ب.ظ)roodantnt نوشته شده توسط:  دوستان من میخوام به زودی زود از درس زبان شروع کنم به خوندن

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
من همایش سنجش و دانش رو رفتم، اونجا این بسته رو معرفی کردن و به به و چه چه می کردن از کتابشون و پکیجشون، البته دانشجوهایی هم بودن که گفتن از کتاب استفاده کردن و خوب بوده، خودمم میخواستم بخرمش اما توی اون بازه زمانی کفگیر خورده بود ته دیگ و نشد بخرمش

Learn From Yesterday
Live For Today
Hope For Tomorrow

یه معلم
mahmoudi_vahid71@
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: dastan00 , d_felfelak
ارسال: #۲۷
۳۰ خرداد ۱۳۹۵, ۰۵:۳۱ ب.ظ
(۳۰ خرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۵۹ ب.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  
(30 خرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۴۳ ب.ظ)roodantnt نوشته شده توسط:  دوستان من میخوام به زودی زود از درس زبان شروع کنم به خوندن

من همایش سنجش و دانش رو رفتم، اونجا این بسته رو معرفی کردن و به به و چه چه می کردن از کتابشون و پکیجشون، البته دانشجوهایی هم بودن که گفتن از کتاب استفاده کردن و خوب بوده، خودمم میخواستم بخرمش اما توی اون بازه زمانی کفگیر خورده بود ته دیگ و نشد بخرمش

اینم یه تحلیل از زبان هست برا کتابای معروف ارشد عمومی حتما ببینید

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: edward71 , d_felfelak
ارسال: #۲۸
۳۰ خرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۳۰ ب.ظ، توسط d_felfelak.)
خب منم هستم برای کنکور ۹۶ گرایش هوش من بهترین دانشگاه و میخوام اگه یه دانشگاه معمولی بخوام میتونم با امتیاز شاگرد اولیم و ... پذیرش بگیرم( حتی فکر کنم واسه دانشکاه اصفهان پذیرش بدن)
الا ترم هشت ام چهارشنبه اخرین امتحانم هست بعد هم حدود ۱۰ روز باید صرف پروژه کارشناسی و پروژه ی درس هام کنم
تابستان پارسال چند هفته ای خوندم و بعد بدلایلی منصرف شدم و موکول به امسالش کردم
بنظر من با توجه به اینکه معلوم نیست کنکور کی باشه تایستان رو باید محکم و تمام و کامل بخونیم
من خودم اگه با وقت زیاد و برنامه ریزی و بدون اضطراب بخونم بازده و اعصاب و ارامش ام خیلی بهتر هست تا بخوام با اضطراب و فشرده بخونم
برای زبان هم کتاب های زیر ذره بین خوب اند دو جلد هست
جلد اول واژگان واژگانهایی که تا حالا در کنکورها اومده رو با تعداد تکرار و مثال اورده با یه سری کلماتی که فکر میکرده ممکنه بیان
جلد دوم هم برای گرامر هست بخش به بخش گفته و کتکور هی سال های مختلف و ....
خود مولفش توصیه کرده اگه سطح داوطلب پایین هست ابتدا دو تا پی دی اف که مال لغات و گرامر دبیرستان از اول راهنمایی تا پایان پیش دانشگاهی هست رو بخونه و یه کتاب لغت ساده بخونه و بعد شروع به خوندن لغات کنه تاکید مولف روی شروع هر چه زودتر هست پشتیبانی مولفها خیلی عالی هست یه کانال تلگرام ام دارند
سطح گرامرم نسبتا ضعیفه لغت ام متوسط و زبان تخصصی ام تفریبا خوبه چون برخی کتابها رو زبان اصلی خوندم و کلا دست به سرچ ام موقع درس خوندن زیاده
یه سری کتاب ها رو پارسال خریدم و متاسفاااااانه بخاطر تغییرات زیادشون امسال باید دوباره ویراست جدیدش رو بخرم
من از کارنامه ها اینطور دستگیرم شد که سفید یا کم زدن از حد متوسط یه درس تاثیر خیلی منفی ای میذاره
ولی خب ادم تو یه سری درسها قوی هست و به یه سری علاقه داره یه سری هم نع
مثلا من نظریه یا ساختمان یا طراحی یا گسسته یا ... که میخونم اصلا متوجه ی ساعت نیستم و با علاقه ی هرچه تمام غرق میشم اما معماری و منطقی هم پایه ام ضعیفه و هم خوشم نمیاد ازشون
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: edward71 , myamin
ارسال: #۲۹
۳۱ خرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۵۸ ب.ظ
(۳۱ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۲۴ ب.ظ).Heydari نوشته شده توسط:  با سلام و احترام خدمت همه دوستان
منتظر تشکیل این بخش بودم و خوشحالم
من سال اولی هست که شرکت میکنم و میخوام آی تی شرکت کنم
چند روزی هست که شروع کردم
با ساختمان داده و گسسته و سیستم عامل شروع کردم
دوستان در رابطه با درس زبان من به مقدار قابل قبولی قوی هستم چون وقتی ۹ سالم بود کلاس میرفتم اگه سوالی بود در خدمتم
امیدوارم بتونیم در کنار هم ب هم کمک کنیم و برای کنکور ۹۶ آماده بشیم
موفق باشیم :-) یا علی مدد

سلام و درود

من پایه ضعیفی تو زبان دارم و میخواستم از صفر شروع کنم برای زبان ، به نیت زبان ارشد بالای ۶۰ درصد.
از چی شروع کنم و به کجا برسم راهنمایی لطفا !!!!!
ضمن اینکه زبان اصلی خوندن هم برام بسیار سخته پس لطفا منبع زبان فارسی حالا دی وی دی یا کتاب موثر معرفی کنید
دوستان میگن بسته زیر ذره بین ارشد و یا بسته سنجش و دانش استاد تقی زاده حالا شما چی پیشنهاد می کنید ؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: edward71
ارسال: #۳۰
۳۱ خرداد ۱۳۹۵, ۰۴:۰۸ ب.ظ
(۳۰ خرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۴۳ ب.ظ)roodantnt نوشته شده توسط:  دوستان من میخوام به زودی زود از درس زبان شروع کنم به خوندن

من این بسته رو دارم. خوبه
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: roodantnt

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۲۹۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۰۹۴ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۴۶ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۷۱۰ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۴۲۱ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۸۴۶ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۰۲۶ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۸,۹۷۱ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  چرا سایت آمازون موفق است؟ mefarhad ۱ ۲۳ ۲۳ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: xiaomi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close