زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۰۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۱۰۲۸ هوش و درسی برای عبرت ایندگان...

ارسال:
۲۷ خرداد ۱۳۹۵, ۰۸:۰۷ ب.ظ
سلام....
دفعات اولی که کارنامه های ارشد رو می‌دیدم، فک میکردم اینا رو!! Smile))

فهمیدم جریان سوالات چطوریه....
برای همین تصمیم گرفتم که درس های هوش مصنوعی و الگوریتم رو خوب بزنم و زبان رو هم که بلدم و قبول شم برم بالا و ریاضی رو اصلا نگاه نکنم!!
با امید زیاد، جزوه های درسی خیلی زیادی گرفتم و کلی کتاب و شروع کردم به خوندن هوش مصنوعی و الگوریتم...
یه روز دفتچره های کنکور سال ۹۴ رو دانلود کردم و وقتی سوالات رو دیدیم....
نه الگوریتم که با نمره مناسب قبول شده بودم و تسلط داشتم( به خاطر تعویض دانشگاه کارشناسیم، برای بار دوم الگوریتم رو با نمره ۱۷ پاس کرده بودم و به دانش الگوریتمم ایمان داشتم!).... رو می‌فهمیدم و قبلا دیده بودم سوالاتش رو، نه هوش مصنوعی که تازه طول ترم درس رو گرفته بودم ....

خلاصه، ابان یا مهر ماه سال قبل روحیه‌ام رو به طور مطلق از دست دادم برا ارشد.... با این حال، از سر کنجکاوی شرکت کردم برا ارشد با امید اینکه شاید ارشد هوش مصنوعی قبول بشم!‌Smile))

تا یک هفته مونده به کنکور، حتی یک کلمه درس نخوندم!! اخرین باری که سر کلاس رفته بودم، ترم مهر سال قبل بود و ۴ ماه بود که کلاس هوش مصنوعی و اینا نرفته بودم.... تمام مسائل یادم رفته بود!! Smile))
یک هفته مونده به کنکور هم باز دوباره سوالات سال قبل رو نگاه کردم تا مطمئن بشم که نه ریاضی(ریاضی مطلقا چیزی بارم نیست!) و نه الگوریتم و نه هوش مصنوعی هیچ شانسی ندارم!!!!

شب کنکور غیرتی شدم و خواستم جزوه هوش و الگوریتمم رو دوره کنم که گم شده بودن!! بنابراین نخونده رفتم سر جلسه! Smile

ریاضی کلا چینی نوشته شده بود!!! هوش مصنوعی و الگوریتم هم اصلا برا اولین بار بود اسم الگوریتم ها و تیتر سوالات رو می‌شنیدم!! Smile
فقط زبان رو زدم و گفتم من که مردود میشم، حداقل ببینم تاثیر زبان چقدر در کنکور میتونه باشه برا سال های بعدی اگر! و اگر خواستم شرکت کنم بدونم میشه روش حساب باز کرد یا نه!!

اینم کارنامه من! Smile

روزی، روزگاری..... من از دیپلم به بعد، به ارزوی درس خوندن توی شریف یا امیرکبیر کاردانی و بعد کارشناسی گرفتم ولی وقتی فهمیدم که کنکور رو اصلا نمی‌فهمم چیه جریانش، کلا بیخیال یکی از بزرگ‌ترین ارزوهای عمرم شدم Sad ارزویی که شاید هیچ وقت بهش دست پیدا نکنم Sad

پیشنهاد میکنم کارنامه من رو ببینید و بفهمید که میشه قبول شد... میشه رتبه خوب اورد! ولی باید خوب زحمت کشید...
اگر ادمی مثل من، بدون حتی یک دقیقه درس خوندن میاد ۱۰۲۴ میاره، شما میتونین با زدن مناسب هوش و ریاضی، قبولی خودتون رو تضمین کنین...

اگر از ایلام کسی داره میخونه، بهتون میگم باختر بدترین جاییه که یه نفر میتونه توش درس بخونه! اساسا سطح همکلاسی های شما پایین باشه، نهایتا سطح شما هم پایین میاد. من از معدل ۱۸ ترم اول، رسیدم به معدل ۱۵ به خاطر اینکه همکلاسی هام توی باختر حتی روشن کردن کامپیوتر و یا نصب ویندوز و یا ساده ترین کارها رو هم بلد نبودن و همکلاس من برای لیسانس بودن Sad و این من رو عقب انداخت...

پ.ن: اگر امسال شرکت نکنم(انتخاب دانشگاه نکنم)، برای کنکور سال دیگه(اگر بخوام شرکت کنم) مشکلی پیش نمیاد؟
با این رتبه، میتونم شبانه قبول شم به نظرتون؟
۲
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: sh-n , edward71 , RezaTaheri , d_felfelak , .:tarannom:. , mNajarzadeh , alirezaei , berkeley , reza_r , signal+
ارسال:
۲۷ خرداد ۱۳۹۵, ۰۸:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ خرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۱۸ ب.ظ، توسط edward71.)
من هوش ۳۰ درصد زدم، ریاضیم منفی ۸ شد و مال شما مثبت ۸، مشترک هم ۱۱ و شدم ۲۰۳۰ هوش

من خراب این درصد زبانم ، ۹۵ درصد ؟؟؟ چجوری میشه آخه ؟

حتی اگر شبانه هم قبول بشید باز سال بعد میتونید شرکت کنید، خیالتون راحت

Learn From Yesterday
Live For Today
Hope For Tomorrow

یه معلم
mahmoudi_vahid71@
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۷ خرداد ۱۳۹۵, ۰۸:۲۷ ب.ظ
RE: 1028 هوش و درسی برای عبرت ایندگان...
(۲۷ خرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۰۷ ب.ظ)senaps نوشته شده توسط:  پ.ن: اگر امسال شرکت نکنم(انتخاب دانشگاه نکنم)، برای کنکور سال دیگه(اگر بخوام شرکت کنم) مشکلی پیش نمیاد؟
برای کنکور دادن برای سال بعد مشکلی نیست
فقط درصورت قبولی در دوره "روزانه" یکسال محروم میشید
یعنی اگه حتی انتخاب رشته هم کنید شبانه بیارید مشکلی برای سال دیگه نیست (چه برسه به اینکه انتخاب رشته نکنید)
شانس قبولی بیشتر روی معماری دارید (درغیر اینصورت که سال دیگه کنکور بدید)

«یا به اندازه آرزوهایت تلاش کن»
«یا به اندازه تلاشت آرزو کن»
شکسپیر
۱
۰
ارسال:
۲۷ خرداد ۱۳۹۵, ۰۸:۴۷ ب.ظ
(۲۷ خرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۱۷ ب.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  من هوش ۳۰ درصد زدم، ریاضیم منفی ۸ شد و مال شما مثبت ۸، مشترک هم ۱۱ و شدم ۲۰۳۰ هوش

من خراب این درصد زبانم ، ۹۵ درصد ؟؟؟ چجوری میشه آخه ؟

حتی اگر شبانه هم قبول بشید باز سال بعد میتونید شرکت کنید، خیالتون راحت

من از ۶ سالگی کلاس زبان رفتم و انگلیسی زبان اولی هستش که باهاش بلد شدم بنویسم و بخونمش!! Smile))
اکثر کتاب‌های درسیم رو هم از روی کتاب‌های زبان اصلی خوندم(برنامه نویسی و الگوریتم و ....) ولی اون برا کارشناسی بود و الان خیلی وقته از اون درسا دور شدم!!
کاش هوش رو خونده بودم! Smile

(۲۷ خرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۲۷ ب.ظ)RezaTaheri نوشته شده توسط:  
(27 خرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۰۷ ب.ظ)senaps نوشته شده توسط:  پ.ن: اگر امسال شرکت نکنم(انتخاب دانشگاه نکنم)، برای کنکور سال دیگه(اگر بخوام شرکت کنم) مشکلی پیش نمیاد؟
برای کنکور دادن برای سال بعد مشکلی نیست
فقط درصورت قبولی در دوره "روزانه" یکسال محروم میشید
یعنی اگه حتی انتخاب رشته هم کنید شبانه بیارید مشکلی برای سال دیگه نیست (چه برسه به اینکه انتخاب رشته نکنید)
شانس قبولی بیشتر روی معماری دارید (درغیر اینصورت که سال دیگه کنکور بدید)

دوست عزیز، من یکی از مشکلاتم اینه که با اینکه الان مثلا خیر سرم کارشناسی نرم‌افزار دارم، ولی بلد نیستم کارنامه کنکور رو بخونم!
اینکه میگید در صورت قبولی در دوره روزانه محروم میشم، یعنی من حتی روزانه هم قبول نشدم و این که نوشته مجاز، برا شبانه هست؟؟؟

ولی کنکور امسال، چون سر جلسه نشستم و عمیق سوالات رو خوندم، درس عبرتی برام شد! که سال اینده دقیقا میدونم باید چی بخونم!! چه دروس ریاضی، چه دروس تخصصی که اشتباه کردم نخوندم! Smile))

امسال ازدواج کردم و مشکلات وحشتناکم توی ازدواج کاملا کمرم رو شکست و روحیه درس خوندم که قدریش مونده بود، کاملا از بین رفت!! نتونستم درس بخونم... اما امسال عشق بیشتری به هوش دارم! ولی با توجه به دانشگاه‌های مورد علاقه‌ام(یادگیری ماشین به صورت تخصصی) فک نکنم خوندن کار عاقلانه‌ای باشه چون نمی‌تونم شریف یا امیرکبیر یا علم و صنعت به هیچ عنوان قبول شم!)
۰
۰
ارسال:
۲۸ خرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۴۷ ق.ظ
(۲۷ خرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۴۷ ب.ظ)senaps نوشته شده توسط:  دوست عزیز، من یکی از مشکلاتم اینه که با اینکه الان مثلا خیر سرم کارشناسی نرم‌افزار دارم، ولی بلد نیستم کارنامه کنکور رو بخونم!
اینکه میگید در صورت قبولی در دوره روزانه محروم میشم، یعنی من حتی روزانه هم قبول نشدم و این که نوشته مجاز، برا شبانه هست؟؟؟
مجاز اولی (ستون ۶) یعنی مجازید در انتخاب رشته کدهای روزانه رو وارد کنید
مجازدولی (ستون ۹) یعنی مجازید در انتخاب رشته کدهای شبانه، غیرانتفاعی، پیام نور، پردیس و مجازی رو وارد کنید

این مجاز بودن به معنی قبولی نیست، این مجاز بودن واسه اینه که افرادی که رتبه پرت دارن نیان انتخاب رشته کنن و وقت سنجش رو بگیرن

«یا به اندازه آرزوهایت تلاش کن»
«یا به اندازه تلاشت آرزو کن»
شکسپیر
۰
۰
ارسال:
۲۸ خرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۲۰ ق.ظ
زبان فوق عالی!!!
با این زبان اگه علوم شرکت کرده بودید حتما میتونستید امیرکبیر بیارید و تو زمینه یادگیری کار کنید!
به نظرم سال دیگه حتما شرکت کنید و در کنار هوش مصنوعی علوم کامپیوترم شرکت کنید و به خودتون اجازه بدید به رویاتون برسید.
موفق باشید.
۰
۰
ارسال:
۲۸ خرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۳۳ ق.ظ
(۲۸ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۴۷ ق.ظ)RezaTaheri نوشته شده توسط:  
(27 خرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۴۷ ب.ظ)senaps نوشته شده توسط:  دوست عزیز، من یکی از مشکلاتم اینه که با اینکه الان مثلا خیر سرم کارشناسی نرم‌افزار دارم، ولی بلد نیستم کارنامه کنکور رو بخونم!
مجازدولی (ستون ۹) یعنی مجازید در انتخاب رشته کدهای شبانه، غیرانتفاعی، پیام نور، پردیس و مجازی رو وارد کنید

این مجاز بودن به معنی قبولی نیست، این مجاز بودن واسه اینه که افرادی که رتبه پرت دارن نیان انتخاب رشته کنن و وقت سنجش رو بگیرن
اتفاقا من یکی که رتبه ام ۶۰۰۰ شده می خوام انتخاب رشته کنم تا دهن سنجش آسفالت شه، پولشو گرفته باید کارشو انجام بده

Learn From Yesterday
Live For Today
Hope For Tomorrow

یه معلم
mahmoudi_vahid71@
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: RezaTaheri , berkeley
ارسال:
۲۸ خرداد ۱۳۹۵, ۰۵:۰۲ ق.ظ
درصد زبانت تو حلقم
۰
۰
ارسال:
۲۸ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۰۶ ب.ظ
زبانتون چقدر عالیه میشد بگید چ کار کنیم زبانمون اینقدر خوب بشد
۰
۰
ارسال: #۱۰
۲۸ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۴۵ ب.ظ
(۲۸ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۳۳ ق.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  
(28 خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۴۷ ق.ظ)RezaTaheri نوشته شده توسط:  
(27 خرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۴۷ ب.ظ)senaps نوشته شده توسط:  دوست عزیز، من یکی از مشکلاتم اینه که با اینکه الان مثلا خیر سرم کارشناسی نرم‌افزار دارم، ولی بلد نیستم کارنامه کنکور رو بخونم!

اتفاقا من یکی که رتبه ام ۶۰۰۰ شده می خوام انتخاب رشته کنم تا دهن سنجش آسفالت شه، پولشو گرفته باید کارشو انجام بده

نگید قبول نمیشیم.. من رتبه ام ۹۰۰۰ شده اومدم که ازتون بپرسم ،شبانه چی قبول میشم؟؟D
امکان قبولی مجازی یا غیرانتفایی ندارم؟؟؟
۰
۰
ارسال: #۱۱
۲۸ خرداد ۱۳۹۵, ۰۹:۴۵ ب.ظ
(۲۸ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۴۷ ق.ظ)RezaTaheri نوشته شده توسط:  

بسیار ممنون... پس من همینجوری یه سری دانشگاه میزنم ولی اگر شد، میشینم وقت میذارم برا سال اینده!! Smile))

(۲۸ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۲۰ ق.ظ)thxli نوشته شده توسط:  زبان فوق عالی!!!
با این زبان اگه علوم شرکت کرده بودید حتما میتونستید امیرکبیر بیارید و تو زمینه یادگیری کار کنید!
به نظرم سال دیگه حتما شرکت کنید و در کنار هوش مصنوعی علوم کامپیوترم شرکت کنید و به خودتون اجازه بدید به رویاتون برسید.
موفق باشید.
سلام...
میشه لطفا قدری بیشتر توضیح بدین؟
علوم کامپیوتر ظاهرا مطلقا ریاضی هست و نیاز به دانش بالای ریاضی داره؟

(۲۸ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۳۳ ق.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  

هم.... موافقم منم! Smile)) اتفاقا از سر جر، اول شریف و دوم امیرکبیر و سوم علم و صنعت میزنم!! که لااقل به این بخش از ارزوم که سه تای اولم اینا باشه!! Smile))

(۲۸ خرداد ۱۳۹۵ ۰۵:۰۲ ق.ظ)متین ر نوشته شده توسط:  درصد زبانت تو حلقم
گفتم که!! سر دو تااز سوالا گیر کردم و احساس میکردم که اشتباه هستن یا چیزی...
انتظار شخصیم این بود که ۱۰۰ بزنم زبان رو! Smile

الان قدری خیالم راحت تر شده... احساس میکنم که شدنیه... فقط باید هوش و الگوریتم رو به صورت واقعی و از روی کتاب‌های منابع مناسبش بخونم و درصدم رو برای این دو درس ببرم بالا!! شاید دفعه بعدی بتونم رتبه بهتری بیارم!( البته قطعا به سطح شریف، امیرکبیر، علم و صنعت نمی‌رسم به هر صورت!)

(۲۸ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۰۶ ب.ظ)mahsa72 نوشته شده توسط:  زبانتون چقدر عالیه میشد بگید چ کار کنیم زبانمون اینقدر خوب بشد

والا من از ۶ سالگی کلاس زبان رفتم... درس های Lets go رو شروع کردم و دوتا اینترچنج.... بعدش هم تمام طول کاردانی و کارشناسی، تمام سریال ها و فیلم‌هایی که می‌بینم، تمام اهنگ‌هام به زبان انگلیسی هستش!‌ساعت ها وقت میذارم کلاس های درس زبان اصلی و سمینار های زبان اصلی و مقالات زبان اصلی رو میخونم... البته زبانم اینجوری که این درصد نشون میده خوب نیست!! ولی همونطور که عرض کردم مطالعه کتب زبان اصلی مناسب بوده....

برای گرامر هم توی وبلاگم یه پست زدم قبلا پیشنهاد میکنم برای بهتر شدن گرامر بخونید؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

(۲۸ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۴۵ ب.ظ)Felora sh نوشته شده توسط:  
(28 خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۳۳ ق.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  

نگید قبول نمیشیم.. من رتبه ام ۹۰۰۰ شده اومدم که ازتون بپرسم ،شبانه چی قبول میشم؟؟D
امکان قبولی مجازی یا غیرانتفایی ندارم؟؟؟

به نظرم میرسه که بتونید غیرانتفاعی و موسسات قبول بشید! Smile
۰
۰
ارسال: #۱۲
۲۹ خرداد ۱۳۹۵, ۰۴:۴۲ ق.ظ
نخیر علوم کامپیوتریا در ارشد در سه گرایش سیستم های هوشمند، سیستم های کامپیوتری و بیوانفورماتیک اصلا ریاضی ندارن! تنها گرایش نظریه محاسبه و محاسبات علمی تئوری ترند و اونها هم نیاز به دید منطقی و استنتاجی دارند(درس های اصلیشون نظریه محاسبه و منطقه).
در واقع اگه ریاضی ای که تو ذهن شماست مشتق و انتگرال و حساب دیفرانسیله که علوم اصلا سمت این چیزا نمیره.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: senaps
ارسال: #۱۳
۲۹ خرداد ۱۳۹۵, ۰۸:۵۰ ق.ظ
سلام دوست عزیز شما با چند ماه وقت گذاشتن میتونید رتبه بسیار خوبی بیارید.
البته فقط الگورتیم و هوش خوندن خوب یه مقدار کمه برای سال آینده اگر قصد تلاش مجدد دارید حتما با برنامه روی دروس دیگه هم وقت بذارید.
درصد زبان که خیلی خوبه و مشابه درصد زبان خود من هستش فقط یه مسئله ای!
رو این حساب نکنید که هرسال میتونید زبان به این خوبی بزنید چون خود بنده تو کنکور سال ۹۴ که برای فان رفتم سر جلسه :دی فقط تونستم ۵۶ درصد زبان بزنم!! البته انشالله که شما همین درصد خوب رو دوباره تکرار می کنید فقط درحد تجربه خودم گفتم.
۰
۰
ارسال: #۱۴
۲۹ خرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۵۰ ب.ظ
(۲۹ خرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۵۰ ق.ظ)sahra.bmnpr نوشته شده توسط:  سلام دوست عزیز شما با چند ماه وقت گذاشتن میتونید رتبه بسیار خوبی بیارید.
البته فقط الگورتیم و هوش خوندن خوب یه مقدار کمه برای سال آینده اگر قصد تلاش مجدد دارید حتما با برنامه روی دروس دیگه هم وقت بذارید.
درصد زبان که خیلی خوبه و مشابه درصد زبان خود من هستش فقط یه مسئله ای!
رو این حساب نکنید که هرسال میتونید زبان به این خوبی بزنید چون خود بنده تو کنکور سال ۹۴ که برای فان رفتم سر جلسه :دی فقط تونستم ۵۶ درصد زبان بزنم!! البته انشالله که شما همین درصد خوب رو دوباره تکرار می کنید فقط درحد تجربه خودم گفتم.

متاسفانه چون نخوندم، غیر از الگوریتم و هوش مصنوعی باقی دروس رو یادم نیست که چی بودن و باید بخونم!! به هر صورت بعله. اگر بخوام سال دیگه شرکت کنم، این دو درس رو باید فول بکنم و باقی رو در حد ۱۵-۲۰ درصد یا بیشتر باید بیارم بالا...
من ریاضی اصلا بلد نیستم و در حد ریاضی ۸-۹ راهنمایی بلدم Sad
۰
۰
ارسال: #۱۵
۳۱ خرداد ۱۳۹۵, ۰۵:۲۵ ق.ظ
(۲۷ خرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۰۷ ب.ظ)senaps نوشته شده توسط:  پ.ن: اگر امسال شرکت نکنم(انتخاب دانشگاه نکنم)، برای کنکور سال دیگه(اگر بخوام شرکت کنم) مشکلی پیش نمیاد؟

میشه قبول شد همشهری، کنکور ارشد شاخ غول شکستن نیس، فقط روزی ۴-۵ ساعت برا ۴-۵ ماه بخونی یه رتبه خوب میاری.

داخل پرانتز { باختر، پارسیان، علمی کاربردی، دانشگاه آزاد و پیام نور، خلاصه در همه یونی ها بجز یونی بانگنجاب رو باید تخته کرد، خودت بهتر میدونی توی ایلام چه خبره نیاز به توضیح من نیس ! }
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۳۶۹ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۰۵ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۵۹ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۳۶ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۲۱۹ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
  چه زبان برنامه نویسی برای هوش مصنوعی بهتر ؟ Sanazzzz.mi ۳ ۳,۷۸۶ ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ ۱۰:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: milo
  بهترین منابع هوش مصنوعی برای کنکور ارشد marvelous ۳ ۵,۱۳۹ ۲۵ آذر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۴ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Big Grin کدام منابع برای هوش مصنوعی برای مهندسی پزشکی؟ sajadg ۳ ۴,۰۸۳ ۱۱ آبان ۱۳۹۸ ۰۴:۳۵ ب.ظ
  راهنمایی برای ورودی های ۹۵ هوش مصنوعی دانشگاه تهران saeed93 ۱۶ ۱۲,۷۹۰ ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: imali
  در حال حاضر بهترین منبع برای هوش مصنوعی چیه؟ Mehdi.Sarf ۴ ۷,۱۹۳ ۱۳ مرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۳۴ ق.ظ

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close