زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۱۲:۵۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۹۳ علوم کامپیوتر و ۱۴ دانش

ارسال: #۱۶
۱۸ تیر ۱۳۹۷, ۱۱:۴۹ ق.ظ
RE: 93 علوم کامپیوتر و ۱۴ دانش
(۱۶ تیر ۱۳۹۷ ۱۰:۵۴ ب.ظ)razieh.msh91 نوشته شده توسط:  سلام،من کنکور ارشد۹۷ دادم و رتبم۹۳ شد ولی بدون سهمیه،بنظرتون منم روزانه شهیدبهشتی قبول میشم؟

(۲۸ خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۳۶ ق.ظ)RezaTaheri نوشته شده توسط:  علوم کامپیوتر: روزانه بهشتی و شبانه امیرکبیر
دانش: شبانه تهران و روزانه خوارزمی

سلام،من امسال کنکور۹۷ دادم،رتبم۹۳ بدون سهمیه شده،بنظرتون روزانه شهیدبهشتی قبول میشم؟
سلام
بله خیلی راحت قبول میشید. امیرکبیر رو هم بزنید بعضی ازگرایش هاشو میارید
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۲۱ تیر ۱۳۹۷, ۰۹:۱۹ ب.ظ
(۱۸ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۴۹ ق.ظ)AminKho نوشته شده توسط:  
(16 تیر ۱۳۹۷ ۱۰:۵۴ ب.ظ)razieh.msh91 نوشته شده توسط:  سلام،من کنکور ارشد۹۷ دادم و رتبم۹۳ شد ولی بدون سهمیه،بنظرتون منم روزانه شهیدبهشتی قبول میشم؟

(۲۸ خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۳۶ ق.ظ)RezaTaheri نوشته شده توسط:  علوم کامپیوتر: روزانه بهشتی و شبانه امیرکبیر

سلام،من امسال کنکور۹۷ دادم،رتبم۹۳ بدون سهمیه شده،بنظرتون روزانه شهیدبهشتی قبول میشم؟
سلام
بله خیلی راحت قبول میشید. امیرکبیر رو هم بزنید بعضی ازگرایش هاشو میارید
جدی میگین؟آخه تعداد روزانه های امسال تهران۷۷تاست،من خیلی سردرگم شده بودم،آخه تو مانشت با رتبه۱۴۱ هم دیدم که روزانه شهیدبهشتی آورده بودن.قبولی های علوم کامپیوتر خیلی خیلی عجیبه.
یه سوال دیگه هم اینکه برای رشته علوم کامپیوتر شهیدبهشتی بهتره یا امیرکبیر؟
۰
۰
ارسال: #۱۸
۲۳ تیر ۱۳۹۷, ۱۱:۰۵ ب.ظ
درمورد بخش اول سوالتون باید بگم: ببینید رشته علوم کامپیوتر هم پوشانی داره با رشته‌های ریاضی و همینطور مهندسی های کامپیوتر. برا همین شما تا جایی که من بدونم شهید بهشتی رو میارید.
در مورد قسمت دوم بستگی داره شما چه گرایشی از علوم کامپیوتر رو بخوایید انتخاب کنید. علوم کامپیوتر شهید بهشتی تنوع گرایش بالایی داره و از این جهت بهتر از بقیه س. پس اگه نمیدونید چه گرایشی میخوایید برید شهیدبهشتی بهتره.
از طرفی مشخصا امیرکبیر در گرایش‌هایی که داره بهتره از شهیدبهشتی هستش.
به عنوان مثال در گرایش محاسبات علمی تا جایی که من خبر داشته باشم تو ایران بهترین اساتید رو داره ولی مثلا گرایش بایوانفورماتیک شهیدبهشتی و گروهی که دکتر اصلاحچی داره فوق العاده ست.
نمیدونم جوابتون رو کامل دادم بخصوص برای قسمت دوم سوالتون ولی اگه باز سوالی داشتید به تلگرامم پیام بدید. amin92kh
۰
۰
ارسال: #۱۹
۲۵ تیر ۱۳۹۷, ۱۲:۲۱ ق.ظ
(۲۳ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۵ ب.ظ)AminKho نوشته شده توسط:  درمورد بخش اول سوالتون باید بگم: ببینید رشته علوم کامپیوتر هم پوشانی داره با رشته‌های ریاضی و همینطور مهندسی های کامپیوتر. برا همین شما تا جایی که من بدونم شهید بهشتی رو میارید.
در مورد قسمت دوم بستگی داره شما چه گرایشی از علوم کامپیوتر رو بخوایید انتخاب کنید. علوم کامپیوتر شهید بهشتی تنوع گرایش بالایی داره و از این جهت بهتر از بقیه س. پس اگه نمیدونید چه گرایشی میخوایید برید شهیدبهشتی بهتره.
از طرفی مشخصا امیرکبیر در گرایش‌هایی که داره بهتره از شهیدبهشتی هستش.
به عنوان مثال در گرایش محاسبات علمی تا جایی که من خبر داشته باشم تو ایران بهترین اساتید رو داره ولی مثلا گرایش بایوانفورماتیک شهیدبهشتی و گروهی که دکتر اصلاحچی داره فوق العاده ست.
نمیدونم جوابتون رو کامل دادم بخصوص برای قسمت دوم سوالتون ولی اگه باز سوالی داشتید به تلگرامم پیام بدید. amin92kh

از اینکه ب سوالام جواب دادین خیلی خیلی ممنونم.امیداوارم همینطور که گفتین شهیدبهشتی قبول شم.از بین گرایشا الگوریتم و نظریه محاسبه رو خیلی دوس دارم.ولی بازم انتخاب گرایش سخته چون بالاخره ی چیزی باید انتخاب کنی که بعد واسه دکترا هم بدردبخوره.حالا دیگه من نظریه محاسبه بهشتی رو زدم دعا کنین که قبول شم
۰
۰
ارسال: #۲۰
۲۵ تیر ۱۳۹۷, ۰۱:۳۴ ق.ظ
ایشالا قبول شید. برای این گرایش شهیدبهشتی خوبه ولی دانشگاه امیرکبیر خیلی بهتره و اونو بالاتر بزنید. ایشالا اونو قبول شید
۰
۰
ارسال: #۲۱
۲۵ تیر ۱۳۹۷, ۰۲:۰۰ ق.ظ
سلام دوستان اگر از فارغ التحصیلان ارشد نرم افزار و فناوری اطلاعات دانشگاه گیلان کسی در گروه هست و علاقه به تدریس داره لطفا به آی دی elham13950523@ پیام بده
۰
۰
ارسال: #۲۲
۲۵ تیر ۱۳۹۷, ۰۵:۵۴ ب.ظ
۹۳ علوم کامپیوتر و ۱۴ دانش
سلام رتبه ۲۲۶ گرایش یک ۲۳۵ گرایش دو کجا ها قبول میشن؟!
۰
۰
ارسال: #۲۳
۲۵ تیر ۱۳۹۷, ۰۸:۲۸ ب.ظ

اگه ریاضیت خوبه و خیلی علاقه به برنامه‌نویسی نداری برو علوم کامپیوتر.
اگه برنامه‌نویسیت خوبه و به بازار کار فکر میکنی و یا کار میکنی حتما بیا مهندسی دانش اون هم دانشگاه تهران. (قطعا شبانه‌ش رو میاری)
من خودم مهندسی دانش دانشگاه تهران میخونم با رتبه ۱۲ هم اینجا قبول شدم. بیشتر کارای موفق اینجا تم کارای داده‌کاویه.

[ببخشید که دیر جواب دادم]
۰
۰
ارسال: #۲۴
۲۶ تیر ۱۳۹۷, ۱۲:۵۳ ب.ظ
(۲۵ تیر ۱۳۹۷ ۰۵:۵۴ ب.ظ)مرادبیکی نوشته شده توسط:  سلام رتبه ۲۲۶ گرایش یک ۲۳۵ گرایش دو کجا ها قبول میشن؟!

اگه ۲۲۶ علوم کامپیوتر شدید، شما احتمالا روزانه یا نهایت شبانه‌ی علوم کامپیوتر علامه رو بیارید. اگه ۲۳۵ علوم کامپیوتر شدید که همون شبانه‌ی علامه رو میارید
۰
۰
ارسال: #۲۵
۲۶ تیر ۱۳۹۷, ۰۶:۲۹ ب.ظ
(۲۶ تیر ۱۳۹۷ ۱۲:۵۳ ب.ظ)AminKho نوشته شده توسط:  
(25 تیر ۱۳۹۷ ۰۵:۵۴ ب.ظ)مرادبیکی نوشته شده توسط:  سلام رتبه ۲۲۶ گرایش یک ۲۳۵ گرایش دو کجا ها قبول میشن؟!

اگه ۲۲۶ علوم کامپیوتر شدید، شما احتمالا روزانه یا نهایت شبانه‌ی علوم کامپیوتر علامه رو بیارید. اگه ۲۳۵ علوم کامپیوتر شدید که همون شبانه‌ی علامه رو میارید

فایل‌(های) پیوست شده

۰
۰
ارسال: #۲۶
۲۹ تیر ۱۳۹۷, ۱۰:۲۶ ق.ظ
(۲۵ تیر ۱۳۹۷ ۰۸:۲۸ ب.ظ)mhgg نوشته شده توسط:  
(28 خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۳۶ ق.ظ)RezaTaheri نوشته شده توسط:  علوم کامپیوتر: روزانه بهشتی و شبانه امیرکبیر

اگه ریاضیت خوبه و خیلی علاقه به برنامه‌نویسی نداری برو علوم کامپیوتر.
اگه برنامه‌نویسیت خوبه و به بازار کار فکر میکنی و یا کار میکنی حتما بیا مهندسی دانش اون هم دانشگاه تهران. (قطعا شبانه‌ش رو میاری)
من خودم مهندسی دانش دانشگاه تهران میخونم با رتبه ۱۲ هم اینجا قبول شدم. بیشتر کارای موفق اینجا تم کارای داده‌کاویه.

[ببخشید که دیر جواب دادم]
آره اتفاقا بیشتر توریاضی خوبم .البته بازار کار ب قول شما بدرد مهندسی دانشا میخوره ولی شبانه هم نمیتونم بیام.خوابگاه که نمیدن
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۶۵۱ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۷,۹۳۷ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  رتبه ۵۴ علوم کامپیوتر و ۷۶ ریاضی ارشد ۱۴۰۰ Computer92 ۰ ۱,۹۹۲ ۰۸ شهریور ۱۴۰۰ ۰۹:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Computer92
  سوال ۸ دکتری علوم کامپیوتر سال ۹۴ ss311 ۲ ۳,۰۹۳ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۲:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ss311
  سوال ۱۴ علوم کامپیوتر ۹۶ ss311 ۴ ۳,۳۴۳ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۲:۳۳ ب.ظ
  جایگشت( ارشد علوم کامپیوتر ۹۸ ) ss311 ۰ ۱,۶۹۵ ۰۳ اسفند ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
  رنگ کردن رئوس گراف( ارشد علوم کامپیوتر ۹۸ ) ss311 ۰ ۱,۸۸۶ ۰۳ اسفند ۱۳۹۸ ۱۲:۴۳ ب.ظ
  سوال ۳ دکتری علوم کامپیوتر ۹۷ ss311 ۲ ۲,۵۹۱ ۰۶ بهمن ۱۳۹۸ ۰۴:۴۵ ب.ظ
  تغییر رشته از ریاضی به علوم کامپیوتر در ارشد Fghs ۳ ۴,۸۲۷ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
  رشته علوم تصمیم و مهندسی دانش دانشگاه تهران علیصا ۰ ۲,۴۸۳ ۱۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close