زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۱۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گرایش اول ۲۳۸ گرایش دوم ۲۹ (راهنمایی در مورد گرایش دوم)

ارسال:
۲۹ خرداد ۱۳۹۵, ۰۸:۲۹ ق.ظ
دوستان خودم علاقه به مهندسی کامپیوتر دارم (هوش مصنوعی ، نرم افزار ، الگوریتم ) که به ترتیب رتبه ۶۳۱ ، ۹۵۵ و ۷۳۱ آوردم ک امیدی به روزانه نیست !
علوم کامپیوتر با این رتبه فکر نکنم دانشگاه های تهران امیدی باشه فقط میمونه علوم تصمیم و مهندسی دانش دانشگاه خوارزمی ، دوستانی که این رشته رو میخونن چطوره ؟ راضین ؟ دروس مشترک مربوط به کامپیوترش چقدره؟

[تصویر:  410043_olom.jpg]
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۹ خرداد ۱۳۹۵, ۰۹:۲۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ خرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۲۵ ق.ظ، توسط AminKho.)
RE: گرایش اول ۲۳۸ گرایش دوم ۲۹ (راهنمایی در مورد گرایش دوم)
(۲۹ خرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۲۹ ق.ظ)silent_x نوشته شده توسط:  دوستان خودم علاقه به مهندسی کامپیوتر دارم (هوش مصنوعی ، نرم افزار ، الگوریتم ) که به ترتیب رتبه ۶۳۱ ، ۹۵۵ و ۷۳۱ آوردم ک امیدی به روزانه نیست !
علوم کامپیوتر با این رتبه فکر نکنم دانشگاه های تهران امیدی باشه فقط میمونه علوم تصمیم و مهندسی دانش دانشگاه خوارزمی ، دوستانی که این رشته رو میخونن چطوره ؟ راضین ؟ دروس مشترک مربوط به کامپیوترش چقدره؟

سلام
خب این رشته کاملا جدیده و به همین دلیل مث هندونه سربسته س. یعنی کسی دقیق نمیدونه آینده ش چیه. اگه میخوای بری دانشگاه و بخوای تهران باشی خوارزمی میاری ولی کسی نمیتونه درمورد مفید بودن و آینده ی شغلیش بهت تضمینی بده.اگه پسری و نمیخوای سربازی بری برو خوارزمی . اگه سربازی یسال بعده یا دختری بشین برا سال بعد بنظرم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: silent_x
ارسال:
۲۹ خرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۵۵ ب.ظ
(۲۹ خرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۲۳ ق.ظ)AminKho نوشته شده توسط:  
(29 خرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۲۹ ق.ظ)silent_x نوشته شده توسط:  دوستان خودم علاقه به مهندسی کامپیوتر دارم (هوش مصنوعی ، نرم افزار ، الگوریتم ) که به ترتیب رتبه ۶۳۱ ، ۹۵۵ و ۷۳۱ آوردم ک امیدی به روزانه نیست !

سلام
خب این رشته کاملا جدیده و به همین دلیل مث هندونه سربسته س. یعنی کسی دقیق نمیدونه آینده ش چیه. اگه میخوای بری دانشگاه و بخوای تهران باشی خوارزمی میاری ولی کسی نمیتونه درمورد مفید بودن و آینده ی شغلیش بهت تضمینی بده.اگه پسری و نمیخوای سربازی بری برو خوارزمی . اگه سربازی یسال بعده یا دختری بشین برا سال بعد بنظرم
سلام ، بله خدمت سربازی منتظر بنده ست ولی آدمی نیستم ک بخوام بخاطر خدمت الکی درسو کش بدم ، همون آینده شغلیش و مفید بودنش واسم مهمه
۰
۰
ارسال:
۲۹ خرداد ۱۳۹۵, ۰۵:۲۱ ب.ظ
من یکی از دوستام خوارزمی دانش میخونه.
دانشگاه بدی نیست ولی خوب بدیش اینه تو خوارزمی بیشتر رو ریاضیات کار میکنن تو مهندسی دانش برخلاف تهران و سبزوار که رو دروس هوش مصنوعی تمرکز دارن
زیاد به آینده بازار تو این رشته تو ایران هم امید نداشته باشین
۰
۰
ارسال:
۲۹ خرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۵۱ ب.ظ، توسط nmoh3n.)
(۲۹ خرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۲۹ ق.ظ)silent_x نوشته شده توسط:  دوستان خودم علاقه به مهندسی کامپیوتر دارم (هوش مصنوعی ، نرم افزار ، الگوریتم ) که به ترتیب رتبه ۶۳۱ ، ۹۵۵ و ۷۳۱ آوردم ک امیدی به روزانه نیست !

[تصویر:  410043_olom.jpg]
من دانشجوی دانش دانشگاه تهرانم. اگه میتونی بری مهندسی شبانه. برو ولی نیا دانش. هم رشتش تازه س هم دانشکده ش. هنوز خیلی مونده جا بیفته. حتی خود استادام نمیدونن چی درس بدن. دکترام که نمیتونی بخونی...Undecided
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راهنمایی در مورد تعریف محیط عملیاتی داروخانه برای آز پایگاه داده ngmsshd ۲ ۷,۵۸۴ ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Eris_mw
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۱۲ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  راهنمایی در مورد کنکور ارشد ۱۴۰۰ قاصدک۲۳ ۱۳۷ ۵۹,۱۲۰ ۲۹ آذر ۱۴۰۰ ۱۲:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: M423sr
  مرخصی در ترم اول و سپس انصراف MSZ ۱۷ ۳۹,۶۹۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۱:۵۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  مشکل در حل تست ۲۲ فصل اول کتاب گسسته یوسفی pure.yaser ۷ ۸,۵۰۲ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsentafresh
  راهنمایی در مورد محلی امن برای زندگی نزدیک چهارراه ولیعصر kadoos ۹ ۷,۳۵۲ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۱۱:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: ehsan0000
  راهنمایی انتخاب واحد ترم اول، ارشد نرم، مباحث بیگ دیتا و دیتابیس arian_61 ۱ ۲,۵۷۰ ۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: arian_61
  ساختمان داده پوران، فصل اول، راهنمایی برای حل یک مثال ساده marvelous ۲ ۲,۶۷۱ ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ۰۳:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  درخواست راهنمایی در مورد خوابگاه Amirhosseinam ۱ ۲,۹۶۰ ۲۳ تیر ۱۳۹۸ ۰۱:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: edward71
  راهنمایی در مورد دروس ترم اول هوش sina_bhh ۴۷ ۳۴,۹۳۱ ۲۰ آذر ۱۳۹۷ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Arezouuu

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close