زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۰۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ارشد ۹۶ یا CCIE

ارسال:
۰۵ تیر ۱۳۹۵, ۰۱:۳۳ ب.ظ
ارشد ۹۶ یا CCIE
سلام خدمت همه دوستان
من امسال علیرغم تلاش زیاد رتبه خوبی کسب نکردمSad
حالا موندم که یکسال دیگه برای کنکور ۹۶ بخونم به امید رتبه خوب یا این یکسال رو صرف آزمون CCIE Written ,و بعدش انشاالله Lab رو آزمون میدم و دانشگاه آزاد برم
من هدف اولم بازار کار و بعدش اگر بشه اپلای هست
من امسال معماری شرکت کردم ولی قصدم اینه سالی دیگه آی تی شرکت کنم
دوستانی که دانشگاه های برند ارشد خوندن آیا ارزش یکسال دیگه وقت رو داره - اگر بخواین با CCIE مقایسه کنید
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۵ تیر ۱۳۹۵, ۰۲:۰۲ ب.ظ
ارشد ۹۶ یا CCIE
(۰۵ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۳۳ ب.ظ)payam7 نوشته شده توسط:  سلام خدمت همه دوستان
من امسال علیرغم تلاش زیاد رتبه خوبی کسب نکردمSad
حالا موندم که یکسال دیگه برای کنکور ۹۶ بخونم به امید رتبه خوب یا این یکسال رو صرف آزمون CCIE Written ,و بعدش انشاالله Lab رو آزمون میدم و دانشگاه آزاد برم
من هدف اولم بازار کار و بعدش اگر بشه اپلای هست
من امسال معماری شرکت کردم ولی قصدم اینه سالی دیگه آی تی شرکت کنم
دوستانی که دانشگاه های برند ارشد خوندن آیا ارزش یکسال دیگه وقت رو داره - اگر بخواین با CCIE مقایسه کنید

شما الان در حد CCNP اوکی هستین؟

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: payam7
ارسال:
۰۵ تیر ۱۳۹۵, ۰۲:۱۳ ب.ظ
RE: ارشد ۹۶ یا CCIE
شما الان در حد CCNP اوکی هستین؟
[/quote]

بله من به غیر یکسالی که وقفه برای خوندن ارشد افتاد - قبلش دوره های
CCNP R&S - CCNA security - voice
و دوره های مایکروسافت و VM و... رو رفته تجربه کاری هم دارم
فقط بخاطر فاصله یکسال باید ی مرور داشته باشم - دلیل مهم تر برای تردید اینه CCIE تو شهرستانها بکار نمیاد من کرمانشاه هستم و فرصت شغلی برای کار ندارم یا اگر باشه از حقوق مصوب کارگری هم کمتر میدن بیشتر کار برای پسیو هست که من تجربه شو ندارم
۰
۰
ارسال:
۰۵ تیر ۱۳۹۵, ۰۲:۵۳ ب.ظ
ارشد ۹۶ یا CCIE
(۰۵ تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۱۳ ب.ظ)payam7 نوشته شده توسط:  بله من به غیر یکسالی که وقفه برای خوندن ارشد افتاد - قبلش دوره های
CCNP R&S - CCNA security - voice
و دوره های مایکروسافت و VM و... رو رفته تجربه کاری هم دارم
فقط بخاطر فاصله یکسال باید ی مرور داشته باشم - دلیل مهم تر برای تردید اینه CCIE تو شهرستانها بکار نمیاد من کرمانشاه هستم و فرصت شغلی برای کار ندارم یا اگر باشه از حقوق مصوب کارگری هم کمتر میدن بیشتر کار برای پسیو هست که من تجربه شو ندارم

صرف دوره رفتن نمیشه گفت شما الان در حد CCNP تمام مباحث رو اوکی هستین.قصد جسارت ندارم.
ولی CCIE به این راحتی ها هم نیست که شما با یه کنکور ارشد مقایسه می کنی در حقیقت قیاس شما قیاس مع الفارق هستش.

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel
۱
۰
ارسال:
۰۵ تیر ۱۳۹۵, ۰۳:۱۸ ب.ظ
[/quote]

صرف دوره رفتن نمیشه گفت شما الان در حد CCNP تمام مباحث رو اوکی هستین.قصد جسارت ندارم.
ولی CCIE به این راحتی ها هم نیست که شما با یه کنکور ارشد مقایسه می کنی در حقیقت قیاس شما قیاس مع الفارق هستش.
[/quote]

بله دوست عزیز
ممنون که وقت میزارید - در مورد CCIE من با مهندس اسدپور و خویشتندار و یکی از دوستان که خودش CCIE داره مشورت کردم و از لحاظ آزمون اوکیم و مشکلی ندارم . در واقع من الان ببین این موندم که ( CCIE R&S Written یا ارشد مثلا امیرکبیر ) رو کدوم وقت بزارم - چون قرار یکسال دیگه وقت بزارم و نمیخوام بازم اشتباه کنم Blush
۰
۰
ارسال:
۰۵ تیر ۱۳۹۵, ۰۴:۱۵ ب.ظ
ارشد ۹۶ یا CCIE
سلام دوست من ، منم یه نظری بدم و این صرفا یه نظر شخصی هست !
ببین درسته شما دوره های سیسکو و ماکروسافت و غیره رو رفتید ولی آیا مدرک بین المللی این مدارک رو داری ؟ و چقدر از این مطالب تو کارت استفاده کردی ؟؟ الان شما ip sla بلدی ؟ چند بار تو کارت ازش استفاده کردی و تو محیط واقعی کانفیگش کردی نه تو GNS3 ؟ اگه تو یه کشور پیشرفته ای مثل آمریکا بودی چندینو چند سال باید در حد ccna کار می کردی و بعد وارد ccnp می شدی ولی الان اینقدری تجربه کاری نداری ولی می خوای بری ccie رو آزمون بدی !!!
خودتو با مهندس خویشتندار مقایسه نکن ایشون از سال ۸۴ یعنی موقعی که کسی آنچنان از سیسکو بلد نبود پروژه های بزرگی انجام دادن و حتی شاید الانم تو ایران نهایت در حد ccnp از دانش خودشون استفاده کنن ! چون اینجا هیچ چیزی ساخت یافته نیست .

و به نظرم همین که داری ارشد رو با CCIE مقایسه می کنی فکر کنم هنوز نتونستی دو تا چیز متفاوت رو از هم تشخیص بدی !

ببخشید لحن صحبت کردنم تند بود منظور خاصی نداشتم

موفق باشید
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: payam7 , darush12
ارسال:
۰۵ تیر ۱۳۹۵, ۰۴:۴۰ ب.ظ
ارشد ۹۶ یا CCIE
اولا هیچ تضمین وجود نداره با صرف وقت و هزینه سال دیگه رتبه خوب بیاری... احتمالش بعید هست.
راه منطقی مشخصه.
حتی بهترین دانشگاه دولتی قبول بشی و احتمال بعید محقق بشه. یکسال عمرت برای کنکور هدر رفته و ۲ سال هم برای ارشد دانشگاه دولتی
دانشگاه های دولتی ۹۹ درصد تئوری کار می کنن و کلی اعصاب خوردی و از بازار عقب می افتی...
دانشگاه ازاد رده سوم بخونی در کنارش بازار کار بچسبی بهتر از هدردادن عمر در دانشگاه های دولتی برای بازارکار هست.
۴
۴
 سپاس‌گزاری شده توسط: payam7 , hsehat
ارسال:
۰۵ تیر ۱۳۹۵, ۰۵:۰۲ ب.ظ
(۰۵ تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۱۵ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  سلام دوست من ، منم یه نظری بدم و این صرفا یه نظر شخصی هست !
ببین درسته شما دوره های سیسکو و ماکروسافت و غیره رو رفتید ولی آیا مدرک بین المللی این مدارک رو داری ؟ و چقدر از این مطالب تو کارت استفاده کردی ؟؟ الان شما ip sla بلدی ؟ چند بار تو کارت ازش استفاده کردی و تو محیط واقعی کانفیگش کردی نه تو GNS3 ؟ اگه تو یه کشور پیشرفته ای مثل آمریکا بودی چندینو چند سال باید در حد ccna کار می کردی و بعد وارد ccnp می شدی ولی الان اینقدری تجربه کاری نداری ولی می خوای بری ccie رو آزمون بدی !!!
خودتو با مهندس خویشتندار مقایسه نکن ایشون از سال ۸۴ یعنی موقعی که کسی آنچنان از سیسکو بلد نبود پروژه های بزرگی انجام دادن و حتی شاید الانم تو ایران نهایت در حد ccnp از دانش خودشون استفاده کنن ! چون اینجا هیچ چیزی ساخت یافته نیست .

و به نظرم همین که داری ارشد رو با CCIE مقایسه می کنی فکر کنم هنوز نتونستی دو تا چیز متفاوت رو از هم تشخیص بدی !

ببخشید لحن صحبت کردنم تند بود منظور خاصی نداشتم

موفق باشید

ممنون که نظرتون رو میدید
اشتباه نکنید !! من خودم رو با مهندس خیشتندار یا اسدپور مقایسه نکردم
بلکه از ایشون یاد گرفتم و گفتم مشورت کردم - درضمن بنده ادعای نکردم که متخصص هستم .بلکه میخوام یادبگیرم
ببنید من هم میدونم آزمون های سیسکو چیه و در چه سطحی هست و هم میدونم ایران زیرساخت مناسبی نداره متاسفانه
بحث اصلی من و شاید خیلی از دوستان اینه که من بین ی تخصص مثل CCIE و ارشد توی ی دانشگاه برند کدوم رو انتخاب کنم
باتوجه به اینکه یکسال وقت گذاشتم و به نتایج خوبی نرسیدم - خوندن سیسکو مزیتی که داره اینه در نهایت من آزمون هم قبول نشم دانش خودم رو افزایش دادم اما کنکور چی ؟(در صورت عدم قبولی)
درس خوندن توی ی دانشگاه مثل شریف - تهران یا امیرکبیر بیشتر مزیت داره یا تخصص
۰
۰
ارسال:
۰۵ تیر ۱۳۹۵, ۰۵:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ تیر ۱۳۹۵ ۰۵:۱۸ ب.ظ، توسط jazana.)
ارشد ۹۶ یا CCIE
من نظری در مورد اینکه چی کار بکن نکن ندارم فقط اگه به هر دلیل تصمیم گرفتی ccie بخونی، قشنگ چک کن که می تونی تحریم رو دور بزنی و با مدارک مناسب و انتخاب تست سنتر صحیح بتونی امتحانش رو بدی.
۰
۰
ارسال: #۱۰
۰۵ تیر ۱۳۹۵, ۰۷:۴۳ ب.ظ
تست سنتر های دبی و ترکیه تا حدود دو سال پیش ایرانی هارو با واسطه یه شرکت تو تهران قبول میکردن و با صرف هزینه ای میشد آزمون رو داد و برای قبول شدگان یوزر و کد شناسایی هم صادر میشد، البته ازون به بعد رو اطلاع ندارم
تو ایران در بهترین جاها در حد ccnp کار حرفه ای میشه
وصرفا ccie رو باهاش میشه پول کلون از آموزش در آورد و یا برای صرفا گرفتن پروژه های خوب استفاده کرد نکنه ازون علم استفاده عملی بکنی
اگه هم تویه ذهنت به فکر اپلای با اون مدرکی در حد ccie ایده خوبیه ولی تنها و تنها در صورت داشتن مدرک بین المللی از خارج از کشور بعلاوه داشتن سابقه کار مفید و مرتبط و داشتن مدرک زبان ( مطمعن نیستم احتمالا بازم یه مدرک دانشگاهی شاید باید داشته باشی نزدیک به کامپیوتر)

خوندن برای کنکورم که یه قمار هست هیچ تضمینی نیست و تنها باید سخت تلاش کنی و امیدوار باشی که ایشالا بگیره WinkWink
۱
۰
ارسال: #۱۱
۰۵ تیر ۱۳۹۵, ۰۷:۵۲ ب.ظ
(۰۵ تیر ۱۳۹۵ ۰۷:۴۳ ب.ظ)delete4all نوشته شده توسط:  تست سنتر های دبی و ترکیه تا حدود دو سال پیش ایرانی هارو با واسطه یه شرکت تو تهران قبول میکردن و با صرف هزینه ای میشد آزمون رو داد و برای قبول شدگان یوزر و کد شناسایی هم صادر میشد، البته ازون به بعد رو اطلاع ندارم
تو ایران در بهترین جاها در حد ccnp کار حرفه ای میشه
وصرفا ccie رو باهاش میشه پول کلون از آموزش در آورد و یا برای صرفا گرفتن پروژه های خوب استفاده کرد نکنه ازون علم استفاده عملی بکنی
اگه هم تویه ذهنت به فکر اپلای با اون مدرکی در حد ccie ایده خوبیه ولی تنها و تنها در صورت داشتن مدرک بین المللی از خارج از کشور بعلاوه داشتن سابقه کار مفید و مرتبط و داشتن مدرک زبان ( مطمعن نیستم احتمالا بازم یه مدرک دانشگاهی شاید باید داشته باشی نزدیک به کامپیوتر)

خوندن برای کنکورم که یه قمار هست هیچ تضمینی نیست و تنها باید سخت تلاش کنی و امیدوار باشی که ایشالا بگیره WinkWink

ممنون
کردستان عراق هم تست سنتر داره که راحتر از دبی هست(از نظر تحریم ) بعلاوه آموزشگاه کندو هم (با صرف هزینه بیشتر) به تست سنتر های معتبر می فرسته
در واقع هدفم آزمون بین المللی هست که ی امتیاز واسه اپلای و حتی اقامت هست ! بجای ۳ سال وقت گذاشتن واسه ارشد روی سیسکو و زبان تمرکز کنم

اما سوال اصلی من با تاکیید روی دانشگاه های برند هست !! من به معماری علاقه دارم و نمیدونم آیا ارزش داره یکبار دیگه شانسم رو امتحان کنم !! چون سنم داره میره بالاBig Grin و فرصت آزمون و خطا ندارم Sad
۱
۰
ارسال: #۱۲
۰۵ تیر ۱۳۹۵, ۰۸:۱۹ ب.ظ
ارشد ۹۶ یا CCIE
چند سالته مگه !؟
۰
۰
ارسال: #۱۳
۰۵ تیر ۱۳۹۵, ۰۸:۲۷ ب.ظ
(۰۵ تیر ۱۳۹۵ ۰۸:۱۹ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  چند سالته مگه !؟

متولد ۶۸ Exclamation
۰
۰
ارسال: #۱۴
۰۵ تیر ۱۳۹۵, ۰۸:۳۹ ب.ظ
(۰۵ تیر ۱۳۹۵ ۰۸:۲۷ ب.ظ)payam7 نوشته شده توسط:  
(05 تیر ۱۳۹۵ ۰۸:۱۹ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  چند سالته مگه !؟

متولد ۶۸ Exclamation

ccna , ccnp رو مدارک بین المللی داری ؟
۰
۰
ارسال: #۱۵
۰۵ تیر ۱۳۹۵, ۰۸:۴۳ ب.ظ
(۰۵ تیر ۱۳۹۵ ۰۸:۳۹ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(05 تیر ۱۳۹۵ ۰۸:۲۷ ب.ظ)payam7 نوشته شده توسط:  
(05 تیر ۱۳۹۵ ۰۸:۱۹ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  چند سالته مگه !؟

متولد ۶۸ Exclamation

ccna , ccnp رو مدارک بین المللی داری ؟

خیر
دوره ها رو رفتم و کتاب ها رو خوندم
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  لینک دانلود رایگان کتاب CCIE routing and switching morweb ۰ ۴,۲۶۲ ۱۳ مرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: morweb

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close