زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۲۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ادامه تحصیل در زمینه Data Base

ارسال:
۱۱ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۴۲ ق.ظ
سلام

می خواستم از دوستان با تجربه و کسایی که در دانشگاههای تاپ کشور تحصیل می کنند یک راهنمایی بگیرم.
من به پایگاه داده علاقه مند هستم و دوست دارم در این زمینه ادامه تحصیل بدم.
میخواستم بپرسم کدوم گرایش و کدوم دانشگاه برای ارشد بهترین گزینه برای این فیلد هستند.
پیشاپیش از کمکتون ممنونم Heart
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۱ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۵۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۵:۱۵ ب.ظ، توسط Mahsash.)
گرایش نرم‌افزار.
من بقیه‌ی دانشگاه‌ها رو اطلاعی ندارم ولی تهران آزمایشگاه دیتابیس دکتر رهگذر خیلی قویه. خود دکتر رهگذر استاد زیاد خوبی نیستا!‌ ولی آزمایشگاهش خیلی قویه.
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: LEA3C

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  زمینه تحقیقاتی برای سمینار و پایانامه ارشد iman ۲۹۱ ۱۸۳,۹۷۵ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۱۲:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  ایجاد شغل در زمینه خدمات hiradupvc ۱ ۲,۶۶۶ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
  امکان تحصیل مجدد در گرایش دیگر در مقطع کارشناسی ارشد؟؟؟؟؟؟ minafunda ۳ ۵,۵۵۱ ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: saharfarhang
  تحصیل در دوره شبانه و تاثیر بر جذب هیات علمی siiib70 ۴ ۳,۵۰۵ ۲۱ تیر ۱۳۹۸ ۰۸:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: mashhad65
  راهنمایی برای انتخاب موضوع قابل پیاده سازی در زمینه بیگ دیتا برای پایان نامه one hacker alone ۱ ۳,۰۲۱ ۱۸ بهمن ۱۳۹۷ ۰۶:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  زمینه مشکی برای صفحات chrome moslem73421 ۴ ۲,۹۹۸ ۱۷ دى ۱۳۹۷ ۱۱:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ph0en1x
  انتخاب موضوع پایان نامه ارشد در زمینه پردازش تصویر Rezvan0411 ۱ ۲,۸۵۲ ۰۷ آذر ۱۳۹۷ ۰۸:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Baran15
Exclamation کمک کمک کمک در مورد ادامه تحصیل در مقطع دکتری !!! aminomidi ۳ ۴,۳۰۵ ۱۷ مهر ۱۳۹۷ ۰۵:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: negarin_
  یکسال مهلت ادامه تحصیل پس از فارغ التحصیلی کارشناسی hossein.h ۴ ۴,۴۵۵ ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ ۰۵:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Iron Maiden
  تحصیل در اسپانیا jeyran1397 ۰ ۲۶ ۱۵ مرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: jeyran1397

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close