زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۳۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مسیر پیش روی رتبه ۳۰

ارسال:
۱۱ تیر ۱۳۹۵, ۰۵:۳۷ ب.ظ
مسیر پیش روی رتبه ۳۰
با سلام من مجتبی عشقی هستم در گرایش شبکه و امنیت رتبه ۱۵۴ و در گرایش آی تی و تجارت رتبه ۳۰ رو آوردم. متاسفانه من در کنکور نتیجه عکس گرفتم یعنی روی دروس مشترک بسیار وقت گذاشتم (هشتاد درصد از ده ماه درسی که خوندم) ولی نتونستم خوب بزنم این دروس رو بهر حال درصدهای من به صورت زیر هستند:
زبان: ۸۵
مدیریت: ۸۰
تخصصی: ۶۲
مشترک: ۱۸

در انتخاب رشته به صورت زیر اولویت ها رو زدم:
۱- شبکه شریف
۲- علم و صنعت شبکه
۳- خواجه نصیر شبکه
۴- مدرس رایانش امن
۵- IT تهران
۶- تجارت امیر کبیر
۷- مدرس - سیستم های تکنولوژی اطلاعات
۸- بهشتی - معماری سازمانی
۹-علم و صنعت تجارت الکترونیک
۱۰- خواجه نصیر تجارت الکترونیک

و بعد از اون شبکه شهرستان ها رو زدم. با توجه به رتبه من در گرایش ها، (تهران قبول می شم در گرایش شبکه؟ یا گرایش آی تی و تجارت).
مسئله بعدی من اینه که نمی دونم الان که دارم برای پاییز آماده می شم در چه زمینه هایی باید از نظر علمی خودم رو تقویت کنید. در واقع می خوام بپرسم افق پیش رو چیه. من روی دروس مربوط به الکترونیک ضعف دارم، ایا لازمه توی این دروس قوی بشم؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۲ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۰۳ ق.ظ
RE: مسیر پیش روی رتبه ۳۰
(۱۱ تیر ۱۳۹۵ ۰۵:۳۷ ب.ظ)jin نوشته شده توسط:  با سلام من مجتبی عشقی هستم در گرایش شبکه و امنیت رتبه ۱۵۴ و در گرایش آی تی و تجارت رتبه ۳۰ رو آوردم. متاسفانه من در کنکور نتیجه عکس گرفتم یعنی روی دروس مشترک بسیار وقت گذاشتم (هشتاد درصد از ده ماه درسی که خوندم) ولی نتونستم خوب بزنم این دروس رو بهر حال درصدهای من به صورت زیر هستند:
زبان: ۸۵
مدیریت: ۸۰
تخصصی: ۶۲
مشترک: ۱۸

در انتخاب رشته به صورت زیر اولویت ها رو زدم:
۱- شبکه شریف
۲- علم و صنعت شبکه
۳- خواجه نصیر شبکه
۴- مدرس رایانش امن
۵- IT تهران
۶- تجارت امیر کبیر
۷- مدرس - سیستم های تکنولوژی اطلاعات
۸- بهشتی - معماری سازمانی
۹-علم و صنعت تجارت الکترونیک
۱۰- خواجه نصیر تجارت الکترونیک

و بعد از اون شبکه شهرستان ها رو زدم. با توجه به رتبه من در گرایش ها، (تهران قبول می شم در گرایش شبکه؟ یا گرایش آی تی و تجارت).
مسئله بعدی من اینه که نمی دونم الان که دارم برای پاییز آماده می شم در چه زمینه هایی باید از نظر علمی خودم رو تقویت کنید. در واقع می خوام بپرسم افق پیش رو چیه. من روی دروس مربوط به الکترونیک ضعف دارم، ایا لازمه توی این دروس قوی بشم؟

سلام
تبریک میگم رتبه شما عالی هست
شبکه نصیر بالا زدین؟ پس خیلی به شبکه علاقه دارین Shy
موفق باشین..منم ورودی جدیدم چیزی کشف کردین به منم بگین Smile

سرنوشت توسط کفش هایی که پوشیده ایم رقم نمیخورد...بلکه به قدم هایی که بر میداریم وابسته است.
۰
۰
ارسال:
۱۲ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۰۳ ق.ظ
مسیر پیش روی رتبه ۳۰
سلام...
بنده هم همین سوالات ذهنم رو مشغول کرده بود...بنابراین یه جستجویی داخل فروم انجام دادم...
با توجه به ماهیت رشته شبکه و امنیت بیشتر تاکید بر این داشتند که دروس ریاضی، آمار و زبان رو به صورت عمقی مطالعه کنیم!
البته با توجه به درصدی که شما توی زبان داشتید فکر نمیکنم مشکلی از بابت زبان داشته باشید...
اما ریاضی و آمار رو خوبه که کار کنید!
۰
۰
ارسال:
۱۲ تیر ۱۳۹۵, ۰۲:۰۸ ق.ظ
مسیر پیش روی رتبه ۳۰
سلام.

دو تا مطلب بسیار مهم هست توی شبکه که توصیه میکنم حتما بخونیشون.
اولی ریاضیات گسسته.
دوم نظریه گراف. هر چند که زیرمجموعه اولی میشه، ولی با تاکید خیلی بیشتر حتما عمیق بخونش.
موفق باشی.

There is no there there.
۰
۰
ارسال:
۱۲ تیر ۱۳۹۵, ۰۲:۵۲ ق.ظ
مسیر پیش روی رتبه ۳۰
سلام.
متاسفانه بگم که احتما قبولیت توی شبکه (دانشگاه های تهران) بسیار پایینه
اما توی گرایش آیتی بین همینایی که انتخاب کردی صددرصد قبولی(با توجه به همپوشانی من احتمال میدم ۷ رو قبول شی)
نه نیازی به دروس الکترونیک نیست.
به نظر من اگه میخوای امنیت کار کنی که یکم گسسته و نظریه گراف بخون
اگه میخوای شبکه کار کنی برو مباحث شبکه پیشرفته رو بخون و از همین الان حوزه ای که میخوای توش کار کنی رو مشخص کن.
۰
۰
ارسال:
۱۲ تیر ۱۳۹۵, ۰۴:۴۹ ق.ظ
(۱۲ تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۵۲ ق.ظ)amink نوشته شده توسط:  سلام.
اما توی گرایش آیتی بین همینایی که انتخاب کردی صددرصد قبولی(با توجه به همپوشانی من احتمال میدم ۷ رو قبول شی)
اگه میخوای شبکه کار کنی برو مباحث شبکه پیشرفته رو بخون و از همین الان حوزه ای که میخوای توش کار کنی رو مشخص کن.

۶ قبول نمی‌شن؟!
۰
۰
ارسال:
۱۲ تیر ۱۳۹۵, ۰۵:۴۳ ب.ظ
(۱۲ تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۴۹ ق.ظ)Mahsash نوشته شده توسط:  
(12 تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۵۲ ق.ظ)amink نوشته شده توسط:  سلام.

۶ قبول نمی‌شن؟!
۶ و نهایت ۷ رو قبول می شین که متاسفانه ربطی به شبکه . امنیت نداره

به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل اگر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم
۰
۰
ارسال:
۱۳ تیر ۱۳۹۵, ۰۷:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۷:۵۴ ب.ظ، توسط jin.)
مسیر پیش روی رتبه ۳۰
ممنون از دوستان برای پاسخ ها.
کسی نمی دونه تکنولوژی اطلاعات تربیت مدرس به صورت فنی کار می کنن یا مدیریتی آی تی رو؟
یکی از اساتیدم می گفت به هر دو صورت کار می کنن باید راهتو خودت انتخاب کنی، خودم تماس گرفتم با تربیت مدرس گفتن دروسش مدیریتی هست.

(۱۲ تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۵۲ ق.ظ)amink نوشته شده توسط:  سلام.

اتفاقا در مباحث گسسته و نظریه گراف قوی هستم بخاطر کنکور خیلی روش کار کردم ولی متاسفانه اصلا خوب نزدم دروس مشترک رو.
ذهنم درگیره اینه که بعضی ازین انتخاب هایی که من زدم داخل دانشکده مهنسی صنایع تدریس می شه!!! یعنی بازم می شه به سمت شبکه رفت؟؟؟

۰
۰
ارسال:
۰۶ آذر ۱۳۹۵, ۱۲:۴۱ ب.ظ
مسیر پیش روی رتبه ۳۰
دیر شد ولی باید جواب خودمو می دادم!!!
من الان دانشجوی ارشد IT دانشگاه تهرانم

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: همیلا
ارسال: #۱۰
۰۶ آذر ۱۳۹۵, ۰۳:۴۳ ب.ظ
(۰۶ آذر ۱۳۹۵ ۱۲:۴۱ ب.ظ)jin نوشته شده توسط:  دیر شد ولی باید جواب خودمو می دادم!!!
من الان دانشجوی ارشد IT دانشگاه تهرانم
عالیه موفق باشین درصد زبانتون فوق العاده هست پایه تون خوب بوده یا برا کنکور خونده بودین؟

باز میشه این در..صبح میشه این شب..صبر داشته باش
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  انجام پایان نامه برای داده کاوی استقرایی روی FIM ویافتن ARM با دوتا یا بیشتر CUDA GPU zaliabbass ۲ ۴,۰۶۳ ۰۶ اسفند ۱۳۹۸ ۰۸:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bankabzar
  نقش آفرینی بر روی پارچه در قدیم چگونه بوده است؟ maryamdolati ۰ ۷,۴۳۶ ۱۲ آذر ۱۳۹۸ ۰۵:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamdolati
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  معماری روزانه تربیت مدرس (۳۰۶ معماری+۲۷۱ هوش+۳۲۵ نرم)(رتبه اولی) m.1373 ۳ ۴,۶۳۲ ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: imali
  باز شدن یک دیکشنری با کلیک روی یک کلمه moslem73421 ۵ ۴,۲۵۶ ۰۴ مرداد ۱۳۹۸ ۰۷:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: moslem73421
  پیش نیاز هایی برای ارشد نرم افزار کامپیوتر mahsaabd ۳ ۲,۶۱۹ ۲۵ تیر ۱۳۹۸ ۰۹:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: fo-eng
  تست جمع کننده با پیش گویی رقم نقلی Sanazzz ۰ ۱,۷۱۷ ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۲:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Sanazzz
Sad جمع کننده پیش گویی رقم نقلی Sanazzz ۸ ۶,۹۱۴ ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۲:۰۴ ق.ظ
  کوتاه ترین مسیر در گراف Sanazzz ۳ ۳,۷۰۵ ۰۷ فروردین ۱۳۹۸ ۰۲:۵۷ ق.ظ
  روش به طرح درخت پیش ترتیب با آرایش داده شده porseshgar ۶ ۶,۱۳۳ ۱۴ بهمن ۱۳۹۷ ۰۸:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: porseshgar

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close