زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۰۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

پشتیبانی آموزشی رایگان برای فراگیران زبان های برنامه نویسی

ارسال:
۱۸ مرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۰۰ ق.ظ
?با یاد خدا?

?سخنی کوتاه با علاقمندان به حوزه ی برنامه نویسی و شبکه

✍۲ سالی از شروع دوره های ☄رایگان☄ مفاهیم برنامه نویسی می گذره

هنوزم برای دوره ی مفاهیم قرار و هدفمون آشتی دادن بچه هایی هست که تو دانشگاه از برنامه نویسی زده شدن یا به هر دلیلی فکر میکنن برنامه نویسی کار اونا نیست و ما خودمون رو در مقابل دغدغه ها و مشکلات جامعه و دوستانمون مسئول میدونیم
با وجودی که هم اکنون دوره های
‎?Programming Concept
?C++ متوسط و پیشرفته
‎?php
‎?C#
?Network+‎

‏ ‎‏‏با هزینه ی بسیار کم در حال ثبت نام است و کلاس های آنلاین با حضور بچه ها و مدرس در سرورهای آموزشی (صدا و تصویر) در حال برگزاری و ثبت نام هست اما خیلی ها شاید شرایط حضور در کلاس رو نداشته باشن یا به هر دلیلی نتونن در آموزشگاه های شهرشون ثبت نام کنن قرار رو بر این گذاشتیم که افرادی که میخوان خونه بشینن به صورت خود آموز برنامه نویسی رو کار کنن هر کجا به مشکل خوردن یا موردی رو متوجه نشدن مثلا با بحث شی گرایی مشکل داشتن یا برنامه ای نوشتن و خطا داره و نمیتونن حل کنن از طریق تابلو اعلانات سایت کلاس های اون دوره زبان برنامه نویسی رو دنبال کنن و هر شبی که خواستن به سرور های کلاس وصل بشن (اموزش اتصال به سرورهای کلاس در سایت هست) و اخر کلاس سوالشون رو مطرح کنن یا بگن این موضوع رو برامون توضیح بدید

?اینجوری هم ما به اون هدفی که میخوایم میرسیم و خوشحال میشیم که بتونیم برای هم وطن هامون انشالله مفید باشیم و هم اینکه اونی که خونه داره برنامه نویسی یاد میگیره بخاطر یه مسئله ی ساده مجبور نشه کلی وقت بزاره و دست اخر هم متوجه نشه بحث رو این کار باعث میشه در یادگیری وقفه نداشته باشه و با سرعت روند یادگیری رو بالا ببره
?پس قرار ما این شد که هر کسی زبان برنامه نویسی رو خواست شروع کنه اگه منابع خواست ما بهش میدیم اگه مشاوره در مورد سرفصل ها خواست میتونه رو ما حساب کنه و در نهایت هر وقت که سوالی براش پیش بیاد میتونه بیاد سر کلاس ها و از ما یا بچه های دوره بپرسه تا مشکلش حل بشه
?دوستانی هم که حس میکنن اماده ی ورود به بازار کار هستن میتونن اعلام کنن تا بعد از تست ، در پروژه های راه دور ازشون بخوایم با ما همکاری کنن.
?امیدوارم خیلی زود بتونیم در کنار هم به صادرات نرم افزار برسیم و به جای خروج ارز از کشور با بازی های اعتیاد آور برای جامعه مون در راستای فقر زدایی ، سود آوری داشته باشیم.

✍منبع :
www. ittw .ir
@ittwir
تیم برنامه نویسی جهاد علمی

دوره های رایگان جهاد علمی (شبکه و برنامه نویسی) site:www.ittw.ir ____ telegram: @ittwir
۶
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: قاصدک۲۳ , nazi takpar , xtrv , فاطمه ارشد ای تی , elahe-comp , آسمان ابری , programmer-e
ارسال:
۱۸ مرداد ۱۳۹۵, ۰۴:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ مرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۲۹ ب.ظ، توسط zarisa.)
سلام. با تشکر .
از دوستانی که تو این دوره ها شرکت کردن، خواهش میکنم اگه تجربه ای دارن بیان بگن که من بدونم این دوره ها چقدر عملی و کاربردی خواهد بود؟
من سرفصل دوره ی c++ پیشرفته رو که دیدم به نظر نحوه ی تدریسشون شبیه به سایر کتاب ها و یا سایت های آموزش برنامه نویسی میاد.
یعنی اول تعریف بعد چند تا مثال. و مثلا من که غیرحضوری شرکت میکنم باز میشم شخص بیننده. حالا میخام بدونم اشکالات ما چطور رفع قراره بشه؟ یعنی آیا تو هر درس و هر جلسه هم از ما میخوان که برنامه ای بنویسیم؟ (به جز پروژه های پایانی).
۰
۰
ارسال:
۱۸ مرداد ۱۳۹۵, ۰۷:۴۸ ب.ظ
سلام دوست عزیز
من توی دوره مفاهیم زبان های برنامه نویسی که داره به پایان میرسه شرکت کردم، به شخصه مطالبی که توی این دوره استاد تدریس کردن رو بعضیاشونو قبلا بلد نبودم و یه پوئن خیلی مثبتی که این دوره داشت این بود که استاد مطالب رو از پایه شروع کردن و این باعث میشد کسی که مباحث رو قبل ها کار کرده و یا کلا از پایه مشکل داره بتونه همه چیز رو دقیق یاد بگیره و اگه آدم همزمان با کلاس خودشو پیش ببره خیلی از مطالب رو به خوبی یاد میگیره، با اینکه دوره مجازی هست من لذتی که توی این دوره از برنامه نویسی بردم جای دیگه تجربه نکرده بودم! و یه نکته دیگه هم اینکه استاد با دامنه علم و اطلاعاتی که دارن با حوصله و دقت به سوالاتی که واسه بچه ها پیش میاد پاسخ میدن، و تا همه یه بحث رو یاد نگرفتن و ابهاماشون رفع نشده سراغ بحث بعدی برای تدریس نمیرن و این باعث میشه کیفیت یادگیری خیلی بالا باشه.
در مورد سوالتون در باره تمرین و برنامه هم باید بگم که از طریق پل های ارتباطی هم سوالات رو میشه پرسید و هم استاد تمرین میدن و بعد دوسه روز که فرصت حل تمرینات رو میدن جلسه حلشونو هم میذارن که کسی مشکلی نداشته باشه.
موفق باشید.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: nazi takpar , فاطمه ارشد ای تی
ارسال:
۱۸ مرداد ۱۳۹۵, ۰۸:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ مرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۱۱ ب.ظ، توسط zarisa.)
تشکر.
یه سوال دیگه اینکه نوشتن جلسات تو ساعت خاصی برگزار میشه، اگر به هر دلیلی نتونیم تو اون ساعت آنلاین باشیم. بعدش میشه درس رو دریافت کرد؟ و رفع اشکال کرد؟ منظورم این هست که مخصوصا رفع اشکال، فقط به صورت انلاین هست؟
و یه سوال دیگه...بعضی دوره ها مثلا نوشته فلان درصد تخفیف داره و در صفحه ی اون دوره یه قیمت نوشته شده. این قیمت نهایی و بعد از احتساب تخفیفه؟
ممنون.
۰
۰
ارسال:
۱۹ مرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۳۳ ق.ظ
سلام
جلسات دوره ی مفاهیم دو سه جلسه مونده میتونید بیاید کلاس و خودتون شرایط رو بسنجید
اول اینکه جلسه ای که نباشید معمولا بچه های کلاس رکورد میکنن و تو گروه اپلود میکنن
دوم در خصوص سرفصل ها بخصوص دوره ی پیشرفته فکر نکنم هیچ دوره ای باشه که تمامی اون بحث ها رو پوشش بده مگر کتاب های مرجع که خب اسمش روشه مرجع هست و خیلی درگیر پیاده سازی نمیشه
اما اینکه چرا سرفصل ها به اون شکل تنظیم شده بخاطر تجربه ای هست که تو این زمینه بوده و سطح مباحث و ارزش اونها باید در یک ردیف باشه تا کاربر بتونه ازشون تو پروژه ها استفاده کنه
معمولا اخر هر جلسه بچه ها شروع به پرسش میکنن و گاها بی ربط با اون جلسه و یا کل دوره و به سمت مباحث دیگه میرن این نیست که بگیم هی فرصتی وجود نداره برای رفع اشکال
ما سر کلاس سعی میکنیم همه ی بچه ها رو درگیر موضوع کنیم و ازشون کار بخوایم تا خیالمون راحت بشه همه یاد گرفتن حتی با وجودی که خیلی وقت کلاس تلف میشه اما از بچه ها تک تکشون میخوایم که تمرین رو حل کنن همون لحظه و اجرا بگیرن برا همین دوره هامون خیلی بیشتر از ساعاتی که تعریف شده طول میکشه
در کنار اینها جلسات حل تمرین هست که ساعات اون جز ساعات دوره محسوب نمیشه و بچه ها میتونن با تمرینهاییی که داده شده مواردی که یاد گرفتن رو چک کنن و خودشون رو محک بزنن
با تمام اینها شما میتونید خونه کار کنید و اخرای کلاس که ددرس تمام میشه و پرسش و پاسخ شروع میشه بیاید سر کلاس و سولاتتون رو بپرسید تا به صورت نوشتاری و گفتاری و اگه لازم بود تصویری حل کنیم انشالله
در پناه خدا

دوره های رایگان جهاد علمی (شبکه و برنامه نویسی) site:www.ittw.ir ____ telegram: @ittwir
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: zarisa , فاطمه ارشد ای تی , elahe-comp
ارسال:
۱۹ مرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۱۴ ب.ظ
ببخشید در مورد ثبت نام هم اگه توضیح بدید که خوب میشه.
من اول باید برم هزینه ی دوره رو بریزم به حساب، بعد به شما اطلاع بدم که اسم من رو در اون دوره بنویسید؟ و ضمنا نگفتید اون هزینه ی نهایی و پس از تخفیف هست؟!
اونوقت من چطوری می تونم برم تو این جلسات مفهومی که میگید الان در حال برگزاریه شرکت کنم؟ آخه نوشته باید اول یه هزینه برای تضمین سرور بدید بعد شرکت کنید؟!
کلا خیلی سایتتون گیج کننده هست! چه اصراریه کلمه ی رایگان رو به تبلیغاتتون اضافه کنید؟ چون ظاهرا اونطور هم نیست. البته خب حق مدرس هست که وقت میزارن، اما اگه شفاف تر تبلیغ کنید بهتر هست. تشکر
۰
۰
ارسال:
۱۹ مرداد ۱۳۹۵, ۰۹:۴۰ ب.ظ
سلام مجدد
بله حق با شماست
ما تمام سوالاتی که برای کاربر پیش میاد رو تو یک صفحه در قالب پرسش و پاسخ قرار دادیم و وقتی سایت بالا میاد یه پیغام سمت چپ پایین صفحه ظاهر میشه که لینک ورود به قسمت سوالات و پاسخ ها هست شما فقط کافیه تو صفحه ی اول روی لینک کلیک کنید
مورد دوم اینکه بنده تو همین پستی که گذاشتم عرض کردم که برای حضور بدون ثبت نام در دوره ها برای تست و راهنمایی کافیه تابلو اعلانات سایت رونگاه کنید ببینید چه روزی چه ساعتی کلاس هست
تمام این موارد تو صفحه ی اول هست فقط کافیه کمی دقت کنید به مطالب سایت
اتفاقا ما صفحه ی اول رو هیچی نزاشتیم تا شلوغ نشه و کاربران به راحتی مطالب رو ببینن
پس اگه دوس داشتید تو کلاس هایی که الان در حال برگزاری هست شرکت کنید باید یا توی گروه تلگرامی سایت یا کانال تلگرامی یا خود سایت حضور داشته باشید و پیام زمانبندی کلاس رو ببینید و اون ساعت وصل بشید
حالا چجوری وصل بشید؟ باز تو همون پیامی که سمت چپ تو همون صفحه ی اول سایت ظاهر میشه فیلم اموزشیش وجود داره

برای ثبت نام هم شما ابتدا ثبت نام کنیدتو سایت بعد هزینه رو پرداخت کنید
حالا هزینه چیه ؟ رایگان چیه؟
من این رو توضیح دادم تو سایت ما دوره های قبل کلا رایگان بود اما متاسفانه یکی از جلسه ی دوم به بعد نمیومد یکی جلسه ی چهارم یکی جلسه ی دهم به بعد دیگه کلا نمیومد و اخرای دوره من رسما کلاس رو برای یک نفر برگزار میکردم :|
و این در حالی بود که خیلی ها روز اول تو قرعه کشی اسمشون در نیومد و ما شرمنده شون شدیم و گفتیم انشالله دوره ی بعد
خب اینجوری حق اونایی که میخواستن بیان ضایع میشد برا همین یه هزینه ی بسیار کم گرفتیم تا حداقل پول سرورهایی که میخریم برای آموزشها رو از بچه ها بگیریم با این حال بنده بارها گفتم که هر کی حس میکنه باز این هزینه هم نباید باشه من پیشنهاد دادم اینشون هزینه ی همه ی بچه های اون کلاس رو بده اخر دوره اگه همه ی بچه ها موندن ، یعنی تا پایان دوره با ما همراه بودن من تمام هزینه ی اون شخص رو بر میگردونم بهش
مطمئن باشید اون هزینه نه برای مدرس دوره ارزش مالی داره و نه برای اونی که دوره رو ثبت نام میکنه پولیه
شما فکرش رو بکنید ۷۰ ساعت اموزش که با جلسات حل تمرین میشه ۸۵ ساعت اونوقت ما در حد پول یه کتاب رو میدیم در حالی که دوره همراه با تجربیات مدرس و مباحث مهندسی نرم افزار و... پیش میره
من رسما اعلام میکنم هر کسی یه همچین دوره هایی جایی دید بگه ما هم شرکت کنیم حتی اموزش نقاشی هم بدن من راضیم برم در مقابل این زمانی که یکی میزاره برای بقیه Smile

۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: elahe-comp , programmer-e

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منابع مناسب برای واژگان زبان ارشد keihan ۴ ۴,۹۲۴ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۳۷۸ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  دانلود رایگان پاسخنامه تشریحی سوالات استعداد تحصیلی دکتری elhammath2014 ۲ ۴,۸۰۷ ۰۸ شهریور ۱۴۰۲ ۰۵:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mmmh68
Video دانلود رایگان نکته و تست شبکه های کامپیوتری Farzamm ۱۱ ۱۷,۸۸۶ ۰۷ بهمن ۱۴۰۰ ۰۱:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M.rahimi20
  پروپوزال نویسی ف.ش ۹ ۱۲,۵۲۸ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۱:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  رودمپی برای برنامه نویسی Doctorwho ۱ ۱,۸۰۲ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۳۷ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۵۱۵ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl
  رودمپی برای یادگیری برنامه نویسی Doctorwho ۰ ۱,۶۰۴ ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  آموزش مکالمه زبان انگلیسی برای مبتدی ها + مکالمه وحشتناک واقعی cyruskingsolomon ۰ ۱,۷۱۵ ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close