زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۸:۱۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کمک درباره کلاس کنکور ارشد در تهران

ارسال:
۲۷ مرداد ۱۳۹۵, ۰۶:۱۸ ب.ظ
سلام من واقعا کیج شدم ! من دنبال یک کلاس کنکور خوب و مطمئن میگردم که از حالا شروع و تا نزدیکای کنکور ۹۶ ادامه داشته باشه و اساتید خوبی هم داشته باشه از لحاظ قیمتی هم مناسب باشه
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۹ مرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۰۰ ب.ظ
یعنی هیچ کس هیچ جایی رو نمیشناسه ؟؟
۰
۱
ارسال:
۲۹ مرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ مرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۵۹ ب.ظ، توسط darush12.)
RE: کمک درباره کلاس کنکور ارشد در تهران
(۲۹ مرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۰۰ ب.ظ)sahand02 نوشته شده توسط:  یعنی هیچ کس هیچ جایی رو نمیشناسه ؟؟

میتونید با یک جستجوی ساده در گوگل به موسسه دلخواهتون چه از نظر استاد و هزینه، دسترسی پیدا کنید
موفق باشید
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: karbar
ارسال:
۲۹ مرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۳۴ ب.ظ
(۲۹ مرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۰۰ ب.ظ)sahand02 نوشته شده توسط:  یعنی هیچ کس هیچ جایی رو نمیشناسه ؟؟

به نظرم یکم تو پست های قدیم سرچ کنید زودتر نتیجه می گیرید. حداقل ایده می گیرید که چه موسساتی هستند و یا چه استادهایی. و خودتون می تونید پی اش رو بگیرید برای تاریخ و اینا. کسی نمی تونه بیاد اینجا برای شما استادها رو تک به تک بنویسه.
در کل مهم استاد هست تا موسسه.
هر کسی هم یک سبک استادی رو ترجیح میده بنا بر ویژگی های شخصیتیش. یکی آقای یوسفی تستی طور رو. یکی هم دکتر اجلالی مفهومی رو (مثلا برای معماری).
به طور کل الان به نظر من موسسه پژوهش و نصیر استادهای خوبی دارن.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: darush12 , sahand02
ارسال:
۲۹ مرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۳۹ ب.ظ
خیلی ممنون البته من خیلی تو پست های قدیمی تر و همچنین تو گوگل جستجو کردم ولی بین مدرسان شریف و پارسه و نصیر گیر کردم برای همین هم موندم
۰
۰
ارسال:
۲۹ مرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ مرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۵۸ ب.ظ، توسط darush12.)
دوست عزیز معرفی یک موسسه یا تایید یک موسسه کار سختی هست چون مطمئناً باید شما در قبال معرفی تون باید جوابگو باشید

به همین دلیل دوستمون karbar اشاره به دو موسسه کردند و گاهی اوقات اساتید بعضی از موسسات با اون موسسه قطع همکاری میکنند

به همین دلیل هرسال باید بررسی کرد.
۲
۰
ارسال:
۲۹ مرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۵۲ ب.ظ
(۲۹ مرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۳۹ ب.ظ)sahand02 نوشته شده توسط:  خیلی ممنون البته من خیلی تو پست های قدیمی تر و همچنین تو گوگل جستجو کردم ولی بین مدرسان شریف و پارسه و نصیر گیر کردم برای همین هم موندم

بستگی به درسا داره من بهتون پیشنهاد میکنم استادی و درسی انتخاب کنید موسسات رو
۱
۰
ارسال:
۲۹ مرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۰۷ ب.ظ
من کلاسهای نصیر رو رفتم دکتر اجلالی عالی بودن
۳
۰
ارسال:
۲۹ مرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۲۰ ب.ظ
دوست من بهتره یه درسهایی رو خودتون انتخاب کنین و بخونیش (درسایی که فکر میکنی نیاز به کلاس نداره) بعد درسایی که فکر میکنی اصلا خودت سر ازشون در نمیاری رو کلاس برو(اگه قصد کلاس رفتن بیش از ۳ یا ۴ تا درسو داری مطمئن باش کلاسها بی فایده خواهند بود و ضرر میکنی ) به گفته اون دوستمون ، اول یه نگاهی تو سایت بنداز بعد درسایی که مطمئنا میخوای بری رو مشخص کن درخدمتیم
۱
۰
ارسال: #۱۰
۳۱ مرداد ۱۳۹۵, ۰۶:۰۹ ب.ظ
ب نظرم خودتون خوب بخونید موفق ترید
یا علی مدد

...Let it Go
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۷,۹۶۵ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  راهنمایی درباره مقطع کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۷۵۲ ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۴۲ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۶۵۹ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۳۱۵ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۲۹۹ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  دکتری بیوانفورماتیک دانشگاه تهران omid93 ۸ ۱۲,۱۲۱ ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ۱۰:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: razieh.msh91
  تصمیم گیری مهم درباره مکان سرور سایت admin ۴ ۴,۳۲۱ ۲۸ دى ۱۴۰۰ ۰۳:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahsa3323
  انتخاب موضوع پروژه درباره سیستم عامل آیلا ۱۸ ۱۸,۴۱۴ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Cimia
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۷,۹۴۴ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close