زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۲۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تحصیل در غیرانتفاعی یا کنکور مجدد!

ارسال:
۰۶ شهریور ۱۳۹۵, ۰۴:۱۴ ب.ظ
Sad تحصیل در غیرانتفاعی یا کنکور مجدد!
سلام دوستــان
خوبیـن؟
خبـر رسیده که دوشنبـه نتایج ارشد میـاد!
و من میدونم که غیرانتفاعی شهر خودمــون قبول میشم!
به نظر شما برم همون غیرانتفاعی یا واسه سال دیگه کنکور بدمHuh
با تـوجه به اینکه شهــرمون دولتی نداره!!! و منابع کنکور سال دیگه آی تی هم ممکنه عوض بشه!
بدجــوری تو دو راهیم ..

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۶ شهریور ۱۳۹۵, ۱۰:۱۴ ب.ظ
RE: تحصیل در غیرانتفاعی یا کنکور مجدد!
(۰۶ شهریور ۱۳۹۵ ۰۴:۱۴ ب.ظ)kimya_r نوشته شده توسط:  سلام دوستــان
خوبیـن؟
با تـوجه به اینکه شهــرمون دولتی نداره!!! و منابع کنکور سال دیگه آی تی هم ممکنه عوض بشه!
بدجــوری تو دو راهیم ..

نظر شخصیم هست
ببینید اگر بخواهید ارشد موفقی را پشت سر بگذارید، نیازمند این هستید که در دوران ارشد چند ویژگی را دارا باشید:
۱) معدل بالای در دوره ارشد
۲) تسلط بالا بر زبان انگلیسی
۳) پایان نامه ای که از لحاظ کار پژوهشی در سطح خوبی باشد
۴) داشتن مقالات ISI
۵) تخصص در یک حیطه از رشته خود
۶) اعتبار دانشگاه محل تحصیل

خب، اگر شما در دانشگاه سطح بالا / دولتی درس بخوانید راحتتر میتوانید ۶ فاکتور بالا را پوشش دهید، اما اگر در دانشگاه غیرانتفاعی درس بخوانید فقط نیاز دارید بیشتر و بیشتر تلاش کنید تا ویژگی های ۱-۵ را آنقدر بالا ببرید که اسم دانشگاه شما کمرنگ شود.
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: RezaTaheri , αɾια , Amir V
ارسال:
۰۷ شهریور ۱۳۹۵, ۱۲:۰۰ ق.ظ
منم فک کنم امسال غیر انتفاعی قبول شم امیدهای خیلی کمرنگی داشتم به بعضی شبانه ها ولی خیلی بعیده گویا..
من خودم اصلا دوس ندارم برم غیر انتفاعی ولی خونواده ام میگن برو نمی دونم دوشنبه چی می شه اصلا نمی دونم چکار باید کنم

من سالهای سال مردم
تا اینکه یک دم زندگی کردم
تو می توانی
یک ذره
یک مثقال
مثل من بمیری؟

قیصر امین پور
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: αɾια
ارسال:
۰۷ شهریور ۱۳۹۵, ۱۲:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۱۵ ب.ظ، توسط αɾια.)
(۰۶ شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۱۴ ب.ظ)darush12 نوشته شده توسط:  نظر شخصیم هست
ببینید اگر بخواهید ارشد موفقی را پشت سر بگذارید، نیازمند این هستید که در دوران ارشد چند ویژگی را دارا باشید:
۱) معدل بالای در دوره ارشد
۲) تسلط بالا بر زبان انگلیسی
۳) پایان نامه ای که از لحاظ کار پژوهشی در سطح خوبی باشد
۴) داشتن مقالات ISI
۵) تخصص در یک حیطه از رشته خود
۶) اعتبار دانشگاه محل تحصیل

خب، اگر شما در دانشگاه سطح بالا / دولتی درس بخوانید راحتتر میتوانید ۶ فاکتور بالا را پوشش دهید، اما اگر در دانشگاه غیرانتفاعی درس بخوانید فقط نیاز دارید بیشتر و بیشتر تلاش کنید تا ویژگی های ۱-۵ را آنقدر بالا ببرید که اسم دانشگاه شما کمرنگ شود.

ممنون

(۰۷ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۰۰ ق.ظ)ستاره ی صبح نوشته شده توسط:  منم فک کنم امسال غیر انتفاعی قبول شم امیدهای خیلی کمرنگی داشتم به بعضی شبانه ها ولی خیلی بعیده گویا..
من خودم اصلا دوس ندارم برم غیر انتفاعی ولی خونواده ام میگن برو نمی دونم دوشنبه چی می شه اصلا نمی دونم چکار باید کنم

انتخاب سخته Sad

هراسی ندارند!
۰
۰
ارسال:
۰۷ شهریور ۱۳۹۵, ۰۱:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۳۹ ب.ظ، توسط edward71.)
به نظر من که برید بخونید همون غیرانتفاعی رو، عمر و زندگی آدم ارزشش بیشتر از اینه که پای درس خوندن برای کنکور تلف بشه، من خودم سال قبل کنکور دادم مثل شما، خوب هم خوندم اما نتونستم نتیجه خوبی بگیرم، امسال تصمیم گرفتم برم آزاد و بعد گرفتن مدرکم هم برای اپلای اقدام کنم، ارزش زمان بیشتر از این حرفاست

Learn From Yesterday
Live For Today
Hope For Tomorrow

یه معلم
mahmoudi_vahid71@
۰
۰
ارسال:
۰۷ شهریور ۱۳۹۵, ۰۱:۳۱ ب.ظ
اگر هدفتون ادامه تحصیل در دوره دکتراست قطعا غیر انتفاعی پایان کارتون میشه چون بعیده بتونین دکترا دانشگاه خوبی قبول بشین
اگر هدفتون پیدا کردن کار و یا سواده که فرقی نداره برمیگرده به همت و پشتکار خودتون هر جایی باشین میتونین تخصص کسب کنین
البته کمی سخت تر میشه .
راجب هزینه هم اگر حتی دانشگاه دولتی شهر دیگه هم باشین هزینه هاش خیلی کمتر از غیرانتفاعی شهر خودتون نخواهد شد
صلاح مملکت خویش خسروان دانند
موفق باشید
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: edward71 , αɾια
ارسال:
۰۷ شهریور ۱۳۹۵, ۰۱:۵۸ ب.ظ
(۰۶ شهریور ۱۳۹۵ ۰۴:۱۴ ب.ظ)kimya_r نوشته شده توسط:  سلام دوستــان
خوبیـن؟
بدجــوری تو دو راهیم ..
ینی ممکنه منابع کنکور سال آینده عوض بشه؟؟HuhSad
اینطوری که خیلی بد میشهConfused
۰
۰
ارسال:
۰۷ شهریور ۱۳۹۵, ۰۲:۰۲ ب.ظ
من پارسال پردیس شهید بهشتی قبول شدم نرفتم
تو تکمیل طرفیت مجازی خواجه نصیر قبول شدم نرفتم
تکلیفم با خودم مشخص نبود
ازاد تهران مرکز قبول شدم نرفتم

حالا امسال رتبه ام سه برابر بدتر شد
شک ندارم هیچ جا قبول نمیشم

رهرو آن نیست که گهی تند و گهی خسته رود
رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود
۰
۰
ارسال:
۰۷ شهریور ۱۳۹۵, ۰۲:۱۲ ب.ظ
به نظر من که ارزش نداره یکسال دیگه از جوونی و عمرتون رو هدر بدید که یک دانشگاه سطح بالا قبول بشید. تمرکز تون رو بزارین رو این که سطح عملی و کاربردیتون رو بالا ببرید.
من به شخصه هر جا رفتم برای کار ازم می پرسیدن که چی بلدم وگرنه برای کسی مهم نیست کجا درس خونده باشین.
دانشگاههای سطح بالا فقط الکی سخت می گیرن، اینقدر که وقت نمیکنین چیزای دیگه یاد بگیرین.
البته توضیحات بالا در صورتیه که بخواین کار کنین وگرنه که مسئله فرق می کنه!

زندگی عقیده است و جهاد
۰
۰
ارسال: #۱۰
۰۷ شهریور ۱۳۹۵, ۰۲:۴۱ ب.ظ
(۰۷ شهریور ۱۳۹۵ ۰۲:۰۲ ب.ظ)دختر مهربان نوشته شده توسط:  من پارسال پردیس شهید بهشتی قبول شدم نرفتم
تو تکمیل طرفیت مجازی خواجه نصیر قبول شدم نرفتم
تکلیفم با خودم مشخص نبود
ازاد تهران مرکز قبول شدم نرفتم

حالا امسال رتبه ام سه برابر بدتر شد
شک ندارم هیچ جا قبول نمیشم

تهران مرکز رو باید میرفتین به نظرم، دو تا از دوستام اونجا بودن خیلی تعریف می کنن از سطح دانشگاه و اساتیدش

Learn From Yesterday
Live For Today
Hope For Tomorrow

یه معلم
mahmoudi_vahid71@
۰
۰
ارسال: #۱۱
۰۷ شهریور ۱۳۹۵, ۰۲:۵۳ ب.ظ
اگه این رو درون خودتون میبینید که اگه یه سال رو بمونید پشت کنکور حتما درس میخونید و وقتتون رو هدر نمیدید به نظر من یه فرصت به خودتون بدین برای قبولی توی یکی از دانشگاه های معتبر کشور چون بعدش خیلی حس بهتری نسبت به خودتون پیدا میکنید من داشتم دوستانی که غیرانتفاعی خوندن یکی دو ترم اما بعد انصراف دادن به نظر من حیفه پول و وقت و انرژی ای ک برای ارشد خوندن توی غیرانتفاعی تلف بشه
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: αɾια , ele
ارسال: #۱۲
۰۷ شهریور ۱۳۹۵, ۰۵:۵۷ ب.ظ
به نظر بنده هم ارشد غیر انتفاعی هیچ فایده ای به جز یک مدرک خشک و خالی نداره .
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ele
ارسال: #۱۳
۰۷ شهریور ۱۳۹۵, ۰۶:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ شهریور ۱۳۹۵ ۰۶:۰۵ ب.ظ، توسط αɾια.)
(۰۷ شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۳۱ ب.ظ)saeed196 نوشته شده توسط:  اگر هدفتون ادامه تحصیل در دوره دکتراست قطعا غیر انتفاعی پایان کارتون میشه چون بعیده بتونین دکترا دانشگاه خوبی قبول بشین
اگر هدفتون پیدا کردن کار و یا سواده که فرقی نداره برمیگرده به همت و پشتکار خودتون هر جایی باشین میتونین تخصص کسب کنین
البته کمی سخت تر میشه .
راجب هزینه هم اگر حتی دانشگاه دولتی شهر دیگه هم باشین هزینه هاش خیلی کمتر از غیرانتفاعی شهر خودتون نخواهد شد
صلاح مملکت خویش خسروان دانند
موفق باشید

صرفا علاقه به تحصیله و تا الان برنامه ای واسه دکترا نداشتم.

(۰۷ شهریور ۱۳۹۵ ۰۵:۵۷ ب.ظ)kamaladdin نوشته شده توسط:  به نظر بنده هم ارشد غیر انتفاعی هیچ فایده ای به جز یک مدرک خشک و خالی نداره .

نگرانی منم دقیقا همینه میترسم بیخودی وقت و هزینه تلف بشه

(۰۷ شهریور ۱۳۹۵ ۰۲:۵۳ ب.ظ)marzie.ahmadi نوشته شده توسط:  اگه این رو درون خودتون میبینید که اگه یه سال رو بمونید پشت کنکور حتما درس میخونید و وقتتون رو هدر نمیدید به نظر من یه فرصت به خودتون بدین برای قبولی توی یکی از دانشگاه های معتبر کشور چون بعدش خیلی حس بهتری نسبت به خودتون پیدا میکنید من داشتم دوستانی که غیرانتفاعی خوندن یکی دو ترم اما بعد انصراف دادن به نظر من حیفه پول و وقت و انرژی ای ک برای ارشد خوندن توی غیرانتفاعی تلف بشه

بله درسته ولی خب دغدغه تحصیل تو شهر غربت هم هست Sad

(۰۷ شهریور ۱۳۹۵ ۰۲:۱۲ ب.ظ)captain نوشته شده توسط:  به نظر من که ارزش نداره یکسال دیگه از جوونی و عمرتون رو هدر بدید که یک دانشگاه سطح بالا قبول بشید. تمرکز تون رو بزارین رو این که سطح عملی و کاربردیتون رو بالا ببرید.
من به شخصه هر جا رفتم برای کار ازم می پرسیدن که چی بلدم وگرنه برای کسی مهم نیست کجا درس خونده باشین.
دانشگاههای سطح بالا فقط الکی سخت می گیرن، اینقدر که وقت نمیکنین چیزای دیگه یاد بگیرین.
البته توضیحات بالا در صورتیه که بخواین کار کنین وگرنه که مسئله فرق می کنه!

درحال حاضر به همین موضوع فکر میکنم

(۰۷ شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۲۸ ب.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  به نظر من که برید بخونید همون غیرانتفاعی رو، عمر و زندگی آدم ارزشش بیشتر از اینه که پای درس خوندن برای کنکور تلف بشه، من خودم سال قبل کنکور دادم مثل شما، خوب هم خوندم اما نتونستم نتیجه خوبی بگیرم، امسال تصمیم گرفتم برم آزاد و بعد گرفتن مدرکم هم برای اپلای اقدام کنم، ارزش زمان بیشتر از این حرفاست
بله همینطوره

هراسی ندارند!
۰
۰
ارسال: #۱۴
۰۷ شهریور ۱۳۹۵, ۰۶:۰۵ ب.ظ
(۰۷ شهریور ۱۳۹۵ ۰۲:۴۱ ب.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  
(07 شهریور ۱۳۹۵ ۰۲:۰۲ ب.ظ)دختر مهربان نوشته شده توسط:  

تهران مرکز رو باید میرفتین به نظرم، دو تا از دوستام اونجا بودن خیلی تعریف می کنن از سطح دانشگاه و اساتیدش

شنیدم که آزاد رو میشه برم به عنوان متاخرین ثبت نامم کنن
ی مقدار جریمه نقدی داره

واقعیتش هزینه هاشون بالاس و متاسفانه منم بیکار
مقصر خودم بودم که درست حسابی نخوندم و الکی همه چی را واگذار کردم به شانس و اقبال

رهرو آن نیست که گهی تند و گهی خسته رود
رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود
۰
۰
ارسال: #۱۵
۰۷ شهریور ۱۳۹۵, ۰۷:۰۲ ب.ظ
سلام

ببنیید هدفتون از درس خوندن و ادامه تحصیل چیه. اگر غیرانتفاعی شهرتون میتونه هدفتون را براورده کنه خب شک نکنید و برید همونجا. ولی اگر اونجا درس خوندن راضیتون نمیکنه و دنبال هدفی هستید که با غیرانتفاعی تامین نمیشه مجدد بخونید ولی برای رسیدن بهش تلاش و تلاش کنید که سال دیگه همین تکرار اتفاقات امسال براتون نیفته

موفق باشید Smile
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: plusdeck , αɾια

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  غیرانتفاعی ابرار یا آزاد شهر قدس؟ mona64 ۱ ۱,۸۰۹ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  امکان تحصیل مجدد در گرایش دیگر در مقطع کارشناسی ارشد؟؟؟؟؟؟ minafunda ۳ ۵,۵۵۶ ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: saharfarhang
  تحصیل در دوره شبانه و تاثیر بر جذب هیات علمی siiib70 ۴ ۳,۵۰۵ ۲۱ تیر ۱۳۹۸ ۰۸:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: mashhad65
  گزینش مدارس غیرانتفاعی $۰me0ne ۳ ۲۲,۵۱۶ ۱۰ تیر ۱۳۹۸ ۰۴:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: مرمر۷۱
  بررسی مجدد نمره siiib70 ۵ ۴,۷۸۷ ۳۰ فروردین ۱۳۹۸ ۱۲:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: siiib70
  مباحث آزاد آزمون دکترا ۹۸ (قبل ار کنکور-بعد از کنکور) taha.maten ۰ ۲,۱۳۷ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
Exclamation کمک کمک کمک در مورد ادامه تحصیل در مقطع دکتری !!! aminomidi ۳ ۴,۳۰۹ ۱۷ مهر ۱۳۹۷ ۰۵:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: negarin_
  آیا امکان ارسال مجدد ایمیل مربوط به پذیرش مقاله در یک ژورنال isi وجود دارد؟ Autumngirl ۴ ۳,۸۳۶ ۱۱ مهر ۱۳۹۷ ۰۱:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Autumngirl
  یکسال مهلت ادامه تحصیل پس از فارغ التحصیلی کارشناسی hossein.h ۴ ۴,۴۵۵ ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ ۰۵:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Iron Maiden
  تحصیل در اسپانیا jeyran1397 ۰ ۲۶ ۱۵ مرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: jeyran1397

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close