زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۰۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۴ شبکه و ۵ آیتی - شبکه شریف

ارسال: #۳۱
۰۹ شهریور ۱۳۹۵, ۰۷:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ شهریور ۱۳۹۵ ۰۷:۵۴ ب.ظ، توسط sixsixsix.)
RE: 4 شبکه و ۵ آیتی - شبکه شریف
(۰۹ شهریور ۱۳۹۵ ۰۷:۱۷ ب.ظ)marzie.ahmadi نوشته شده توسط:  مگه غیر از آسایشگاه سربازی توی خوابگاه های دانشگاه های تهران هم ساس هست؟ اینجوری که وحشتناکه
Confused

ظاهرا که هست، مشکل ساس اینه که هر جایی که جمعیت زیاد باشه و کثیفی هم فراوان، اونجا رشد میکنه، که خوابگاه های دانشجویی هم مستعد هستن
با سم پاشی هم خیلی سخت از بین میرن، مگه اینکه یکسری وسیله تهیه کنید، که با امواج فراصوتی که ایجاد میکنه فراریشون بدید

(۰۹ شهریور ۱۳۹۵ ۰۷:۴۹ ب.ظ)adel71 نوشته شده توسط:  اوه اوه. از سیستم گلستان خودمونم داغونتره کهBig GrinBig Grin
داداش بدی های شریف رو سانسور کن خوبیهاشو بگو برامون روحیمون بره بالا واسه سال بعدBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinRolleyes

میگن دانشجوهای خوبی داره Big GrinBig GrinBig Grin که اونم خودمونیم Tongue

خواهشا بیاید همگی در مصرف آب صرفه جویی کنیم ، خواهشا Heart
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Innocence , Sector
ارسال: #۳۲
۰۹ شهریور ۱۳۹۵, ۰۸:۰۹ ب.ظ
(۰۹ شهریور ۱۳۹۵ ۰۵:۴۱ ب.ظ)sixsixsix نوشته شده توسط:  الان دارم با اتوماسیون ثبت نام (تاحدودی) غیرحضوری شریف کار میکنم، واقعا احساس غرور میکنم
البته احساس غرورم بخاطر طراحی یونیک اونها نیست بلکه اینقدر طراحی افتضاحه که نسبت به طراحی های خودم احساس غرور میکنم Big Grin

آخه این چه وضعشه بقرآن
یعنی یه مشت لیبل و تکست باکس و دراپ دون رو بصورت یهویی پرت کردن تو صفحه، اصلا نه نظمی نه طراحی، هیچ. واقعا اگه پرت هم کرده بودن اینقدر نامنظم نمیشد
html محض هست با یه خورده کد سمت سرور، css براش معنی نداره

راستی شهر محل تولد به لاتین هم برای من فقط یه گزینه داره : کابل! Big Grin LOL خب بدمصب یه چیزی میذاشتی که روم میشد بزنم حالا حتی اگه اشتباهم بود

بعد خیلی جالبه نشستم اطلاعاتم رو وارد کردم ، دیدم زده عکس جدید آپلود کن ، عکس رو آپلود کردم و ثبت تصویر زدم ، صفحه دوباره لود شد تا عکس رو نشونم بده و هر چیزی که نوشته بودم پاک شد!!!
اینم به کنار دوباره اطلاعات رو وارد کردم، اومدم پایین دیدم مشخصات خویشاوندان رو میخواد، برای پدر رو خودش پیش فرض گذاشته بود، روی "اضافه" کلیک کردم تا مادر و برادرم رو اضاف کنم، فکر کردم یه چهار تا فیلد با یه زبون اسکریپتی اضاف میکنه، یهو دوباره دیدم صفحه ریلود شد، باز هم همه اطلاعات پرید Big Grin

دیگه حقیقتش خسته شدم، نمیتونم

آخه این چه وضعیتی هست بقرآن، دانشگاه نمونه کشور، اتوماسیونش اینجوری؟؟؟!!!!!!! دقیقا فکر کنم همون موقع که تازه زبونهای برنامه نویسی اومده بودن اینا طراحی شدن، هنوز هم دست نخورده
-------------
نکته خنده دار ترش اینه که منوی افقی بالای سایت که تو همه سایت ها هست، برای سایت اتوماسیون شریف اگه بخوای زیرمنوهاش رو ببینی باید یه بار صفحه ریلود بشه، یعنی روش کلیک میکنی و صفحه ریلود میشه و زیرلینکها رو نشون میده، مثل اینکه روی یه لینک کلیک کنی Big Grin

اصلا از وصفش قاصرم

حالا این سیستم اتوماسیون رو اینجوری مسخره می کنین ، میاین میبینی چندان ..... Smile))
حالا نمیگم چطوریه بهتر بیاین خودتون تجربه کنین Smile) ولی بعد از یه ماه واقعا تصواتتون در موردش عوض میشه :دی
مخصوصا وقتی که میرسین به انتخاب استاد راهنمای عزیز و گرامی و میبینین چندان هم دامنه های انتخابتون وسیع نیست Smile)))
یعنی کلا همه ی دانشگاه های ایران اینجورین Smile))

[تصویر:  oke_stay-hungry-stay-foolish.png]
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sixsixsix , SEVES
ارسال: #۳۳
۰۹ شهریور ۱۳۹۵, ۱۰:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۳۹ ب.ظ، توسط sixsixsix.)
(۰۹ شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۰۹ ب.ظ)shabnamZ نوشته شده توسط:  حالا این سیستم اتوماسیون رو اینجوری مسخره می کنین ، میاین میبینی چندان ..... Smile))
حالا نمیگم چطوریه بهتر بیاین خودتون تجربه کنین Smile) ولی بعد از یه ماه واقعا تصواتتون در موردش عوض میشه :دی
مخصوصا وقتی که میرسین به انتخاب استاد راهنمای عزیز و گرامی و میبینین چندان هم دامنه های انتخابتون وسیع نیست Smile)))

کلا دو پهلو سخن گفتید، نه متوجه شدم سخته و نه اینکه آسون هست ولی فکر کنم منظورتون این بود که سخته
اولش میگید مسخره بازی نیست
بعد تهش میگید همه دانشگاه های ایران اینطوری هستن
البته سختی خوبه، من عاشقشم، سختی آدم رو محکم میکنه و فکر هم نمیکنم سخت تر از سربازی باشه که بخوای یه کار رو انجام بدی، بعد بخوای حالیشونم کنی که میخوای چیکار کنی اونم به یکسری آدم که واقعا ...
در مورد استاد راهنما هم واقعا سه تا استاد راهنما برای ۹ تا دانشجو کافی هست که شریف بیشتر هم داره، نمیدونم چرا شما به محدودیت خوردید (البته من آیتی رو میگم نه کامپیوتر)
داداشمم مکانیک اونجاست واقعا لذت میبره، حتی نمیادش خدایی، از عید تا حالا فقط ۴ روز اومده خونه، اونم برای سمپاشی بیرونش کردن. هی به من هم میگه زودتر بیا اینجا شرایط عالیه
ما سعی میکنیم خوش بگذره بهمون، ایشااله که میشه Big Grin (کلا روز اول خدمت خیلی روز بدی بود همونجا خاطرات دانشگاه برام تداعی شد تصمیم گرفتم هر طور شده یه بار دیگه بیام دانشگاه که الحمدالله موفق شدم)
البته در مورد سامانه ش هنوز هم رو حرفم هستما، خیلی باحاله، مخصوصا منوهای بالاش تا حالا ندیده بودم Big Grin

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sector
ارسال: #۳۴
۱۰ شهریور ۱۳۹۵, ۱۲:۲۸ ق.ظ
(۰۹ شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۳۶ ب.ظ)sixsixsix نوشته شده توسط:  
(09 شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۰۹ ب.ظ)shabnamZ نوشته شده توسط:  حالا این سیستم اتوماسیون رو اینجوری مسخره می کنین ، میاین میبینی چندان ..... Smile))

کلا دو پهلو سخن گفتید، نه متوجه شدم سخته و نه اینکه آسون هست ولی فکر کنم منظورتون این بود که سخته
اولش میگید مسخره بازی نیست
بعد تهش میگید همه دانشگاه های ایران اینطوری هستن
البته سختی خوبه، من عاشقشم، سختی آدم رو محکم میکنه و فکر هم نمیکنم سخت تر از سربازی باشه که بخوای یه کار رو انجام بدی، بعد بخوای حالیشونم کنی که میخوای چیکار کنی اونم به یکسری آدم که واقعا ...
در مورد استاد راهنما هم واقعا سه تا استاد راهنما برای ۹ تا دانشجو کافی هست که شریف بیشتر هم داره، نمیدونم چرا شما به محدودیت خوردید (البته من آیتی رو میگم نه کامپیوتر)
داداشمم مکانیک اونجاست واقعا لذت میبره، حتی نمیادش خدایی، از عید تا حالا فقط ۴ روز اومده خونه، اونم برای سمپاشی بیرونش کردن. هی به من هم میگه زودتر بیا اینجا شرایط عالیه
ما سعی میکنیم خوش بگذره بهمون، ایشااله که میشه Big Grin (کلا روز اول خدمت خیلی روز بدی بود همونجا خاطرات دانشگاه برام تداعی شد تصمیم گرفتم هر طور شده یه بار دیگه بیام دانشگاه که الحمدالله موفق شدم)
البته در مورد سامانه ش هنوز هم رو حرفم هستما، خیلی باحاله، مخصوصا منوهای بالاش تا حالا ندیده بودم Big Grin

منظورم اینه که اونجور که همه در مورد شریف ایده آل فکر می کنن نیست!! اصلا نیست!
البته من اینو میدونستم و اومدم و فقط با یه استاد میخواستم کار کنم و دنبال هیچ استاد دیگه ای نرفتم چون فیلدم رو از همون اول مشخص کرده بودم و قبل انتخاب رشته ی کنکور هم با بچه های آزمایشگاهی که میخواستم با استادش بردارم صحبت کرده بودم. و من همون اول استاد راهنمام هم تاییدم کرد که باهاشون بردارم چندان در این زمینه مشکلی نداشتم.
ولی بچه های دیگه ای هم که دنبال استاد بودن فهمیدن که چندان استادی که واقعا پیگیر باشه و کمک کنه و بهت راهنمایی بده اصلا وجود نداره بجز دو تا استاد فکر کنم!
حالا تشریف بیارین خودتون تجربه می کنید!!
پارسال ورودی ما که اغلب بچه های آیتی رفتن امنیت !
دانشکده مکانیک که یه ساختمان کهنه و داغون داره ولی دانشکده کامپیوتر انصافا خیلی ساختمان شیک و خوشگلی داره!

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , Amir V
ارسال: #۳۵
۱۰ شهریور ۱۳۹۵, ۰۱:۰۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۰۶ ق.ظ، توسط sixsixsix.)
(۱۰ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۲۸ ق.ظ)shabnamZ نوشته شده توسط:  منظورم اینه که اونجور که همه در مورد شریف ایده آل فکر می کنن نیست!! اصلا نیست!
البته من اینو میدونستم و اومدم و فقط با یه استاد میخواستم کار کنم و دنبال هیچ استاد دیگه ای نرفتم چون فیلدم رو از همون اول مشخص کرده بودم و قبل انتخاب رشته ی کنکور هم با بچه های آزمایشگاهی که میخواستم با استادش بردارم صحبت کرده بودم. و من همون اول استاد راهنمام هم تاییدم کرد که باهاشون بردارم چندان در این زمینه مشکلی نداشتم.
ولی بچه های دیگه ای هم که دنبال استاد بودن فهمیدن که چندان استادی که واقعا پیگیر باشه و کمک کنه و بهت راهنمایی بده اصلا وجود نداره بجز دو تا استاد فکر کنم!
دانشکده مکانیک که یه ساختمان کهنه و داغون داره ولی دانشکده کامپیوتر انصافا خیلی ساختمان شیک و خوشگلی داره!

در مورد بسیار ایده ال نبودنش که قبلا هم شنیده بودم، اما وقتی چاره ای نیست و شریف بلاشک شناخته شده ترین آکادمیک تو ایران هست پس راهی واسم نمیمونه. این رو به عینه تو خدمت دیدم که بچه های دانشگاه تهران و امیرکبیر واقعا دیده نمیشدن اما چند تا شریفی داشتیم، همه، خیلی خوب میشناختنشون و انگشت نما بودن (یکیشم ۳ ۴ ماه خدمت کرد و بورسیه ش جور شد و رفت).
متاسفانه حوزه ای هم که من توی شبکه کار میکنم اینجور که از دوستان شریفی پرسیدم حوزه هیچکدام از اساتید نیست هر چند خیلی هم برام مهم نیست، توانایی کار کردن رو خودم دارم، فقط یکی باشه که اخلاقش خوب باشه و تهش نمره رو بده و تمام.
در مورد امنیت و شبکه هم بسیار تحقیق کردم، امنیت دست و بالم رو خیلی میبنده، اصلا خوشم نمیاد اینجور باشم، اینطور که شنیدم توی شریف دست آدم برای انتخاب دروس باز هست و میشه امنیتی هم کار کرد و مدرک شبکه رو داشت ، هر چند که علاقه ای ندارم و اصلا این دو تا رو جدا از هم نمیدونم
منظور اینکه شبکه ای که امنیت نداشته باشه شبکه نیست
و امنیتی که شبکه ای نداشته باشه .... هان؟ چی شد ؟ Big Grin جمله ش هم معنی نداره چه برسه به خودش
---
در مورد ظاهر دانشکده هم برادرم باز گفت بهم که مکانیکش داغونه اما کامپیوترش واقعا ستودنیه

کلا خیلی تحقیق کردم و به نظرم آدم باید تو هر شرایطی حال کنه و کیفشو ببره و استفاده خوب کنه و
ممنون از راهنماییتون

۰
۰
ارسال: #۳۶
۱۰ شهریور ۱۳۹۵, ۰۵:۴۳ ق.ظ
آقا تبریک میگم اساسی . نتایج زحماتت رو گرفتی .
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sixsixsix
ارسال: #۳۷
۱۱ شهریور ۱۳۹۵, ۰۷:۳۴ ب.ظ
(۱۰ شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۰۳ ق.ظ)sixsixsix نوشته شده توسط:  
(10 شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۲۸ ق.ظ)shabnamZ نوشته شده توسط:  منظورم اینه که اونجور که همه در مورد شریف ایده آل فکر می کنن نیست!! اصلا نیست!

در مورد بسیار ایده ال نبودنش که قبلا هم شنیده بودم، اما وقتی چاره ای نیست و شریف بلاشک شناخته شده ترین آکادمیک تو ایران هست پس راهی واسم نمیمونه. این رو به عینه تو خدمت دیدم که بچه های دانشگاه تهران و امیرکبیر واقعا دیده نمیشدن اما چند تا شریفی داشتیم، همه، خیلی خوب میشناختنشون و انگشت نما بودن (یکیشم ۳ ۴ ماه خدمت کرد و بورسیه ش جور شد و رفت).
متاسفانه حوزه ای هم که من توی شبکه کار میکنم اینجور که از دوستان شریفی پرسیدم حوزه هیچکدام از اساتید نیست هر چند خیلی هم برام مهم نیست، توانایی کار کردن رو خودم دارم، فقط یکی باشه که اخلاقش خوب باشه و تهش نمره رو بده و تمام.
در مورد امنیت و شبکه هم بسیار تحقیق کردم، امنیت دست و بالم رو خیلی میبنده، اصلا خوشم نمیاد اینجور باشم، اینطور که شنیدم توی شریف دست آدم برای انتخاب دروس باز هست و میشه امنیتی هم کار کرد و مدرک شبکه رو داشت ، هر چند که علاقه ای ندارم و اصلا این دو تا رو جدا از هم نمیدونم
منظور اینکه شبکه ای که امنیت نداشته باشه شبکه نیست
و امنیتی که شبکه ای نداشته باشه .... هان؟ چی شد ؟ Big Grin جمله ش هم معنی نداره چه برسه به خودش
---
در مورد ظاهر دانشکده هم برادرم باز گفت بهم که مکانیکش داغونه اما کامپیوترش واقعا ستودنیه

کلا خیلی تحقیق کردم و به نظرم آدم باید تو هر شرایطی حال کنه و کیفشو ببره و استفاده خوب کنه و
ممنون از راهنماییتون

اصلا خوب بودن به دانشگاه نیست که شما میفرمایین شریفی ها خوب بودن و تهران و امیرکبیری و .. دیده نمیشن. من اصلا اینکه دانشجو رو براساس دانشگاه رتبه بندی می کنن قبول ندارم.
به هر حال تبریک میگم قبول شدنتون رو .

۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: stateless
ارسال: #۳۸
۱۱ شهریور ۱۳۹۵, ۰۷:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ شهریور ۱۳۹۵ ۰۷:۵۸ ب.ظ، توسط ememem.)
(۰۹ شهریور ۱۳۹۵ ۰۵:۴۱ ب.ظ)sixsixsix نوشته شده توسط:  الان دارم با اتوماسیون ثبت نام (تاحدودی) غیرحضوری شریف کار میکنم، واقعا احساس غرور میکنم
البته احساس غرورم بخاطر طراحی یونیک اونها نیست بلکه اینقدر طراحی افتضاحه که نسبت به طراحی های خودم احساس غرور میکنم Big Grin

آخه این چه وضعشه بقرآن
یعنی یه مشت لیبل و تکست باکس و دراپ دون رو بصورت یهویی پرت کردن تو صفحه، اصلا نه نظمی نه طراحی، هیچ. واقعا اگه پرت هم کرده بودن اینقدر نامنظم نمیشد
html محض هست با یه خورده کد سمت سرور، css براش معنی نداره

راستی شهر محل تولد به لاتین هم برای من فقط یه گزینه داره : کابل! Big Grin LOL خب بدمصب یه چیزی میذاشتی که روم میشد بزنم حالا حتی اگه اشتباهم بود

بعد خیلی جالبه نشستم اطلاعاتم رو وارد کردم ، دیدم زده عکس جدید آپلود کن ، عکس رو آپلود کردم و ثبت تصویر زدم ، صفحه دوباره لود شد تا عکس رو نشونم بده و هر چیزی که نوشته بودم پاک شد!!!
اینم به کنار دوباره اطلاعات رو وارد کردم، اومدم پایین دیدم مشخصات خویشاوندان رو میخواد، برای پدر رو خودش پیش فرض گذاشته بود، روی "اضافه" کلیک کردم تا مادر و برادرم رو اضاف کنم، فکر کردم یه چهار تا فیلد با یه زبون اسکریپتی اضاف میکنه، یهو دوباره دیدم صفحه ریلود شد، باز هم همه اطلاعات پرید Big Grin

دیگه حقیقتش خسته شدم، نمیتونم

آخه این چه وضعیتی هست بقرآن، دانشگاه نمونه کشور، اتوماسیونش اینجوری؟؟؟!!!!!!! دقیقا فکر کنم همون موقع که تازه زبونهای برنامه نویسی اومده بودن اینا طراحی شدن، هنوز هم دست نخورده
-------------
نکته خنده دار ترش اینه که منوی افقی بالای سایت که تو همه سایت ها هست، برای سایت اتوماسیون شریف اگه بخوای زیرمنوهاش رو ببینی باید یه بار صفحه ریلود بشه، یعنی روش کلیک میکنی و صفحه ریلود میشه و زیرلینکها رو نشون میده، مثل اینکه روی یه لینک کلیک کنی Big Grin

اصلا از وصفش قاصرم

دقیقا وقتی داشتم ثبت نام می کردم دو تا از بچه های شریف کنارم بودن. دقیقا منم همینارو گفتم بهشون Smile)) کلا یه تگ h1 باز کرده عنوان زده. تگ h2 h3 هم حال داده گذاشته Smile)) یه آپشن فوق العاده حرفه ای هم گذاشته که ۳ ۴ تا رنگ داری میشه background-color Smile)) واقعا زشته به نظر منم که همچین دانشگاهی همچین سایتی داره!
۰
۰
ارسال: #۳۹
۱۱ شهریور ۱۳۹۵, ۰۸:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۰۴ ب.ظ، توسط sixsixsix.)
(۱۱ شهریور ۱۳۹۵ ۰۷:۳۴ ب.ظ)shabnamZ نوشته شده توسط:  اصلا خوب بودن به دانشگاه نیست که شما میفرمایین شریفی ها خوب بودن و تهران و امیرکبیری و .. دیده نمیشن. من اصلا اینکه دانشجو رو براساس دانشگاه رتبه بندی می کنن قبول ندارم.

من اصلا چنین بیان مضحکی نداشتم، و همچین حرف مزخرفی رو نزدم، به شخصه حتی توی دانشگاههای ضعیف کشور هم کسانی رو دیدم که از سواد خودم بیزار شده بودم.
قبل از همه هم خودمم دانشگاه کارشناسی خوبی نداشتم و قبول هم دارم رتبه بندی براساس دانشگاه اصلا خوب نیست. توی خدمت سربازی همچین برداشتی بود و اون هم دست من نبود و اشتباه هم بود و من هم حقیقتی رو که توی خدمت بود گفتم نه چیزی که توی دل خودم، من فقط وظیفه معرفی مدرکشون رو داشتم که باید اطلاع میرسوندم به رئیسم.

(۱۱ شهریور ۱۳۹۵ ۰۷:۵۷ ب.ظ)ememem نوشته شده توسط:  دقیقا وقتی داشتم ثبت نام می کردم دو تا از بچه های شریف کنارم بودن. دقیقا منم همینارو گفتم بهشون Smile)) کلا یه تگ h1 باز کرده عنوان زده. تگ h2 h3 هم حال داده گذاشته Smile)) یه آپشن فوق العاده حرفه ای هم گذاشته که ۳ ۴ تا رنگ داری میشه background-color Smile)) واقعا زشته به نظر منم که همچین دانشگاهی همچین سایتی داره!
البته خدایی قسمت سایت خوابگاهش رو دیدم، خوب بود، با پایتون هم نوشته شده ، خیلی منظم بود. dorm.sharif.ir

راستی داشتم دنبال آیتی-شریفی ها میگشتم، شدیم ۴تا Smile
رتبه های ۸ و ۱۵ و ۲۹ رو فعلا پیدا کردم

۰
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: stateless , Sector
ارسال: #۴۰
۱۱ شهریور ۱۳۹۵, ۰۹:۲۱ ب.ظ
(۱۱ شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۵۹ ب.ظ)sixsixsix نوشته شده توسط:  
(11 شهریور ۱۳۹۵ ۰۷:۳۴ ب.ظ)shabnamZ نوشته شده توسط:  اصلا خوب بودن به دانشگاه نیست که شما میفرمایین شریفی ها خوب بودن و تهران و امیرکبیری و .. دیده نمیشن. من اصلا اینکه دانشجو رو براساس دانشگاه رتبه بندی می کنن قبول ندارم.

من اصلا چنین بیان مضحکی نداشتم، و همچین حرف مزخرفی رو نزدم، به شخصه حتی توی دانشگاههای ضعیف کشور هم کسانی رو دیدم که از سواد خودم بیزار شده بودم.
قبل از همه هم خودمم دانشگاه کارشناسی خوبی نداشتم و قبول هم دارم رتبه بندی براساس دانشگاه اصلا خوب نیست. توی خدمت سربازی همچین برداشتی بود و اون هم دست من نبود و اشتباه هم بود و من هم حقیقتی رو که توی خدمت بود گفتم نه چیزی که توی دل خودم، من فقط وظیفه معرفی مدرکشون رو داشتم که باید اطلاع میرسوندم به رئیسم.

(۱۱ شهریور ۱۳۹۵ ۰۷:۵۷ ب.ظ)ememem نوشته شده توسط:  دقیقا وقتی داشتم ثبت نام می کردم دو تا از بچه های شریف کنارم بودن. دقیقا منم همینارو گفتم بهشون Smile)) کلا یه تگ h1 باز کرده عنوان زده. تگ h2 h3 هم حال داده گذاشته Smile)) یه آپشن فوق العاده حرفه ای هم گذاشته که ۳ ۴ تا رنگ داری میشه background-color Smile)) واقعا زشته به نظر منم که همچین دانشگاهی همچین سایتی داره!
البته خدایی قسمت سایت خوابگاهش رو دیدم، خوب بود، با پایتون هم نوشته شده ، خیلی منظم بود. dorm.sharif.ir

راستی داشتم دنبال آیتی-شریفی ها میگشتم، شدیم ۴تا Smile
رتبه های ۸ و ۱۵ و ۲۹ رو فعلا پیدا کردم

آهان اره این خوبه رام نخورده بود به اون قسمت :دی رتبه ۸ سعیده دیگه؟ میشناسمش از بچه های دانشگاه بود Smile ایشالا بیشتر با هم آشنا میشیم
۰
۰
ارسال: #۴۱
۱۱ شهریور ۱۳۹۵, ۰۹:۲۷ ب.ظ
(۱۱ شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۲۱ ب.ظ)ememem نوشته شده توسط:  آهان اره این خوبه رام نخورده بود به اون قسمت :دی رتبه ۸ سعیده دیگه؟ میشناسمش از بچه های دانشگاه بود Smile ایشالا بیشتر با هم آشنا میشیم
ایشااله
بله ، سعید رو میگم
ای بابا شما هم از دانشگاه اصفهان بودید ، من اصلا نگاه نکردم به پروفایلتون
ولی مطمئنم یه همشهری هم ندارم، شیرازیها نمیکشن تا اونجا بیان

۰
۱
ارسال: #۴۲
۱۱ شهریور ۱۳۹۵, ۱۰:۰۷ ب.ظ
(۱۱ شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۲۷ ب.ظ)sixsixsix نوشته شده توسط:  
(11 شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۲۱ ب.ظ)ememem نوشته شده توسط:  آهان اره این خوبه رام نخورده بود به اون قسمت :دی رتبه ۸ سعیده دیگه؟ میشناسمش از بچه های دانشگاه بود Smile ایشالا بیشتر با هم آشنا میشیم
ایشااله
بله ، سعید رو میگم
ای بابا شما هم از دانشگاه اصفهان بودید ، من اصلا نگاه نکردم به پروفایلتون
ولی مطمئنم یه همشهری هم ندارم، شیرازیها نمیکشن تا اونجا بیان

البته من اصفهانی نیستم ولی از بچه های دانشگاه اصفهان زیاد هستن شریف. شیرازیا تهش تا اصفهان میان Smile)) یکم خستشونه :دی
۲
۰
ارسال: #۴۳
۱۱ شهریور ۱۳۹۵, ۱۰:۴۰ ب.ظ
(۱۱ شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۰۷ ب.ظ)ememem نوشته شده توسط:  البته من اصفهانی نیستم ولی از بچه های دانشگاه اصفهان زیاد هستن شریف. شیرازیا تهش تا اصفهان میان Smile)) یکم خستشونه :دی

خود مردمش خسته نیستن، باور کن هواش خواب آلوده، یه چیزی قاطیشه. دوتا دوست از اینور اونور هم دارم به این نکته رسیدن که میان شیراز دلشون میخواد بخوابن
البته شیرازیهایی که به اصفهان رسیدن خیلی کم هستن، چند تاشون رو که خودم میشناختم تا آباده بیشتر نکشیدن، برگشتن، بعضیهاشون هم تو آباده موندگار شدن، الان به خوبی و خوشی دارن زندگی میکنن Smile

۱
۰
ارسال: #۴۴
۱۲ شهریور ۱۳۹۵, ۰۲:۲۳ ب.ظ
اووووووووووووووف انگار جو دانشگاه شریف بدجوری بچه ها رو گرفته looooooooooooooooooooooool
۸
۵
ارسال: #۴۵
۱۲ شهریور ۱۳۹۵, ۰۵:۱۹ ب.ظ
خدمت جناب amir v عارضم که بنده چون شیرازی ام خواستم با اقای جوکار که با شیرازیا شوخی کردن شوخی کرده باشم و هرگز برداشتی که شما داشتین منظورم نبود...ضمن اینکه من متاسفانه فقط تونستم ۴ ماه درس بخونم و دانشگاه تربیت مدرس اوردم...اینکه شما خواستید منو بخاطر درک نکردن جو شریف مسخره کنید باید بگم که به قول خانوم شبنم تو پستای بالا صرفا دانشگاه ملاک نیست برای خوب یا بد بودن بچه ها..
۷
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سوال ۶۱ آیتی ۹۰ *tarannom* ۴ ۲,۰۳۹ ۰۵ بهمن ۱۴۰۲ ۰۸:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: parsanaz
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۷۷ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۴۲۱ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۰۹۸ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۷,۱۴۲ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۳۸۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  معرفی اساتید شریف ilas ۰ ۲,۱۶۵ ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas
  سوال درباره بیوانفورماتیک شریف Ella ۴ ۹,۹۱۰ ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas
  ثبت نام آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف،کنکور کارشناسی ارشد ،اردیبهشت ۹۶ modaresan sharif ۸۴ ۵۷,۷۳۴ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۶۸۶ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close