زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۱۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

پردیس خودگردان شهید بهشتی تهران

ارسال:
۱۱ شهریور ۱۳۹۵, ۰۴:۵۶ ب.ظ
سلام
من رتبم نزدیک به هزار بود و الان نرم افزار پردیس شهید بهشتی قبول شدم و نمیدونم که برم یا بمونم واسه سال بعد، اصلا مدرکش ارزش داره یا در سطح همون غیرانتفاعی هست؟( با احتساب شهریه خیلی زیادش! )
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۲ شهریور ۱۳۹۵, ۱۲:۲۰ ق.ظ
ارزش مدرکش که زیاده تا یک مدرک تافل زبان هم به شما میدن (یعنی اجباری باید بگیری)....توی مدرکت هم مینویسن تمام کلاس ها به زبان انگلیسی پاس شد یعنی اگر بخوای خارج از کشور ادامه بدی از روزانه شهید بهشتی خیلی جلوتری
۳
۰
ارسال:
۱۲ شهریور ۱۳۹۵, ۰۹:۱۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۲۰ ق.ظ، توسط tondar.sal.)
منم همین قبول شدم ولی نمیدونم شهریش چقدر هست در ضمن کلاس ها کجا برگزارمیشن؟

نوشته محل تحصیل جزیره کیش یعنی کلاس ها اونجا برگزار میشه؟
۰
۰
ارسال:
۱۲ شهریور ۱۳۹۵, ۱۰:۱۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۲۵ ق.ظ، توسط plusdeck.)
RE: پردیس خودگردان شهید بهشتی تهران
(۱۲ شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۱۶ ق.ظ)tondar.sal نوشته شده توسط:  منم همین قبول شدم ولی نمیدونم شهریش چقدر هست در ضمن کلاس ها کجا برگزارمیشن؟

نوشته محل تحصیل جزیره کیش یعنی کلاس ها اونجا برگزار میشه؟
اگه پردیس بهشتی قبول شدید، کلاسهاتون اینجا برگزار میشه:
شهرک اکباتان فاز - ۳ جنب بیمارستان صارم
*پذیرفته شدگان رشته های علوم شناختی به شهر پردیس فاز – ۴ – بلوار سفیر امید بلوار پژوهشکده علوم شناختی مراجعه نمایند.
شهریه پردیس شهید بهشتی به این صورته:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

که بدون احتساب واحدهای جبرانی، حدود ۲۶ میلیون تومان برای ۴ ترم درمیاد.
وبسایت پردیس شهید بهشتی:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اگر هم که پردیس کیش دانشگاه تهران قبول شدید که باید برید کیش. محل تشکیل کلاسها:
جزیره کیش – بلوار میر مهنا – ابتدای نیایش – پردیس بین المللی کیش دانشگاه تهران
تلفن :۴۴۴۳۰۰۵۵-۰۷۶ و ۴۴۴۳۵۲۰۰-۰۷۶
شهریه پردیس کیش دانشگاه تهران به این صورته:

که بدون احتساب واحدهای جبرانی، حدود ۲۳ میلیون تومان درمیاد. البته زندگی در کیش در مجموع خیلی گرونتر از تهرانه و این رو باید در نظر بگیرید!
وبسایت پردیس کیش دانشگاه تهران:

(۱۲ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۲۰ ق.ظ)alimohamad2005 نوشته شده توسط:  ارزش مدرکش که زیاده تا یک مدرک تافل زبان هم به شما میدن (یعنی اجباری باید بگیری)....توی مدرکت هم مینویسن تمام کلاس ها به زبان انگلیسی پاس شد یعنی اگر بخوای خارج از کشور ادامه بدی از روزانه شهید بهشتی خیلی جلوتری
اینی که شما می فرمایید، مختص پردیس های بین الملله که کلاسهاشون به زبان انگلیسی برگزار میشه، مثل پردیس های شریف و دانشگاه تهران در کیش. نه تمام پردیس ها.
دانشگاه های خارج از کشور هم خیلی بیشتر از اینکه به نام دانشگاه نگاه کنن، به رزومه علمی شما توجه میکنن. مثل معدل و سوابق علمی و پژوهشی.
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: mhalizadeh
ارسال:
۱۲ شهریور ۱۳۹۵, ۱۱:۲۲ ق.ظ
سلام

۱) تبریک به ahmadsfff و plusdeck بابت قبولی.

۲) ahmadsfff درباره ارزش مدرک؛ اول از همه خود دانشجو هست که تعیین کننده است(کارهای پژوهشی و معدل) در ارزش مدرک، البته وجود اساتید خوب میتونه کمک به دانشجو باشد.

۳) محل تحصیل دانشجویان پردیس بصورت پیش فرض در اکباتان هست، اما اگر تعداد دانشجو به حد خوبی برسه در اکباتان تشکیل میشود ولی اگر ۱ یا ۲ نفر باشد؛ فکر کنم در همان ولنجک برگزار بشود.

۴) در مورد هزینه اش هم عقلانی فکر کنید و تصمیم بگیرید.

موفق باشید
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: plusdeck
ارسال:
۱۴ شهریور ۱۳۹۵, ۰۹:۴۶ ق.ظ
(۱۲ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۲۰ ق.ظ)alimohamad2005 نوشته شده توسط:  ارزش مدرکش که زیاده تا یک مدرک تافل زبان هم به شما میدن (یعنی اجباری باید بگیری)....توی مدرکت هم مینویسن تمام کلاس ها به زبان انگلیسی پاس شد یعنی اگر بخوای خارج از کشور ادامه بدی از روزانه شهید بهشتی خیلی جلوتری

اینی که شما می فرمایید، مختص پردیس های بین الملله که کلاسهاشون به زبان انگلیسی برگزار میشه، مثل پردیس های شریف و دانشگاه تهران در کیش. نه تمام پردیس ها.
دانشگاه های خارج از کشور هم خیلی بیشتر از اینکه به نام دانشگاه نگاه کنن، به رزومه علمی شما توجه میکنن. مثل معدل و سوابق علمی و پژوهشی.

با سلام
۱/ در حال حاضر چیزی به اسم پردیس بین الملل در ایران وجود ندارد تمام پردیس ها اقماری است (قبلا تهران و شریف بین الملل بود ولی استقبال نشد) (لینک صحبت های دکتر رضا عامری
)
۲/کافی است یک سرچ ساده انجام بدی مثلا پردیس امیر کبیر یا علم و صنعت که متوجه میشید اصلا ربطی به بین المللی بودن نداره گذروندن دوره زبان تا تافل و درج عنوان اینکه تمام کلاس ها به زبان انگلیسی بوده در همه پردیس ها هست
۳/دوست عزیز نمی دونم برای رفتن به خارج چقدر تلاش کردی ولی وقتی خواستی واقعا تلاش کنی اون موقع میبینی دانشگاهی مثل تبریز رو اصلا قبول ندارن و هیچ وقت نمی توانی فاند بگیری یا حداقل احتیاج به تعداد مقاله معتبر زیادی داری ولی کافیه از یک دانشگاه سرشناس بویژه با درج عنوانی که کلاس ها به زبان انگلیسی بوده خیلی راحت تر از روزانه خواهی بود(دوست خودم ارشد مهندسی پزشکی در پردیس علم و صنعت خونده الان در اسکاتلند دانشگاه ادینبرو بهترین دانشگاه اسکاتلند در حال تحصیل هست )
۴/در پایان دوست عزیز شما میتوانی در مورد همه اینها با یک سرچ چه از طریق تلفن چه گوگل به اطلاعت خوبی برسی
موفق باشید
۱
۰
ارسال:
۱۴ شهریور ۱۳۹۵, ۱۰:۲۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۴۳ ق.ظ، توسط plusdeck.)
(۱۴ شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۴۶ ق.ظ)alimohamad2005 نوشته شده توسط:  
(12 شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۲۰ ق.ظ)alimohamad2005 نوشته شده توسط:  ارزش مدرکش که زیاده تا یک مدرک تافل زبان هم به شما میدن (یعنی اجباری باید بگیری)....توی مدرکت هم مینویسن تمام کلاس ها به زبان انگلیسی پاس شد یعنی اگر بخوای خارج از کشور ادامه بدی از روزانه شهید بهشتی خیلی جلوتری

با سلام
۱/ در حال حاضر چیزی به اسم پردیس بین الملل در ایران وجود ندارد تمام پردیس ها اقماری است (قبلا تهران و شریف بین الملل بود ولی استقبال نشد) (لینک صحبت های دکتر رضا عامری
)
۲/کافی است یک سرچ ساده انجام بدی مثلا پردیس امیر کبیر یا علم و صنعت که متوجه میشید اصلا ربطی به بین المللی بودن نداره گذروندن دوره زبان تا تافل و درج عنوان اینکه تمام کلاس ها به زبان انگلیسی بوده در همه پردیس ها هست
۳/دوست عزیز نمی دونم برای رفتن به خارج چقدر تلاش کردی ولی وقتی خواستی واقعا تلاش کنی اون موقع میبینی دانشگاهی مثل تبریز رو اصلا قبول ندارن و هیچ وقت نمی توانی فاند بگیری یا حداقل احتیاج به تعداد مقاله معتبر زیادی داری ولی کافیه از یک دانشگاه سرشناس بویژه با درج عنوانی که کلاس ها به زبان انگلیسی بوده خیلی راحت تر از روزانه خواهی بود(دوست خودم ارشد مهندسی پزشکی در پردیس علم و صنعت خونده الان در اسکاتلند دانشگاه ادینبرو بهترین دانشگاه اسکاتلند در حال تحصیل هست )
۴/در پایان دوست عزیز شما میتوانی در مورد همه اینها با یک سرچ چه از طریق تلفن چه گوگل به اطلاعت خوبی برسی
موفق باشید
با تمام احترامی که به نظر و عقیده شما قائلم، باید عرض کنم که با فرمایشات بند ۳ شما کاملا مخالفم!
اینکه نوشتید دانشگاه تبریز رو قبول ندارن و هیچ وقت نمی تونید فاند بگیرید، اصلا درست نیست! دانشگاه تبریز که سهله دوست من، خیلیا با مدارک دانشگاه های غیرانتفایی و پیام نور و آزاد هم تونستن با معدل و نمره زبان خوب، حتی برای فوق لیسانس وحتی دکتری مستقیم از دانشگاه های خوب امریکا و کانادا پذیرش با فاندهای قابل توجهی بگیرن. اتفاقا چیزی که خارج از ایران معمولا اتفاق می افته اینه که منهای یکسری دانشگاه های خارجی که شاید دانشگاه هایی مثل شریف، امیرکبیر یا تهران رو بشناسن، بقیه یا کلا شناختی با دانشگاه های ایران ندارن یا اینکه توجهی به نام دانشگاه های ایران نمیکنن و این رزومه علمی شماست که در پروسه اپلای و دریافت فاند و یا بورس های دیگه تعیین کننده ست.
در واقع چیزی که شما فرمودید، برداشت شخصی شماست و نه چیزی که در واقعیت اتفاق می افته. شما احتمالا با یک نمونه که دوستتون بودن مواجه بودید ولی بنده چندین ساله که این فرومها و گروه های مختلف تلگرامی اپلای رو دارم پیگیری میکنم و نمونه های اپلای موفق بسیار زیادی رو سراغ دارم. کافیه یه سرچ ساده در فروم هایی مثل اپلای ابرود یا آکادمیا کافه بزنید یا دیتابیس نتایج پذیرش آکادمیاکافه رو ببینید تا متوجه بشید چه کسانی از دانشگاه های آزاد و غیرانتفایی و پیام نور و دانشگاه های خوب دولتی مثل تبریز که شما خوب نمیدونیدش و پردیس علم و صنعت رو بهتر ازش می دونید!، تونستن پذیرش با فاندهای خوب بگیرن.
دو تا نمونه که مربوط به همین چند ماه پیش میشن رو خدمتتون عرض می کنم: یکی از دوستان بنده با معدل ۱۷ و خورده ای کارشناسی از دانشگاه آزاد واحد شبستر و ۳ سال سابقه کار تمام وقت در یک شرکت در زمینه برنامه نویسی جاوا و آیلتس ۶/۵ تونست از دانشگاه اشتوتگارت (یکی از بهترین دانشگاه های آلمان) در رشته Computer Science مقطع فوق لیسانس پذیرش بگیره. ایشون همچنین بورس اراسموس رو هم در مهندسی کامپیوتر یکی از دانشگاه های بلژیک دارن و همینطور از دانشگاه NTNU نروژ بهترین دانشگاه فنی نروژ تونستن پذیرش بگیرن که نهایتا اشتوتگارت رو انتخاب کردن و الان هم ویزاشون اومده و در حال رفتن هستن.
دوست دیگری که توی یکی از گروه های تلگرام برای اپلای آلمان فعالیت داشتن، با اسم خانم بهاره... که لیسانس کامپیوتر با معدل ۱۶ و خورده ای از دانشگاه خواجه نصیر دارن از همین CS دانشگاه اشتوتگارت ریجکت شدن!
یا دوست دیگری با کارشناسی از دانشگاه غیرانتفایی با معدل ۱۷/۵ تونسته در فوق لیسانس رشته CS دانشگاه اتاوا کانادا پذیرش با فاند حدود ۱۶ هزار دلار در سال بگیره. قبل از اپلای هم با یکی از اساتید دپارتمان کامپیوتر برای دریافت فاند هماهنگ کرده بود.
اگر دلتون خواست میتونم نمونه های دیگه رو هم بنویسم.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahyamk
ارسال:
۱۴ شهریور ۱۳۹۵, ۱۲:۵۱ ب.ظ
دوست عزیز من الان در محل کارم (شرکت گلد نت واقع در دانشگاه فردوسی )هستم و به همراه دوستان از شدت تعجب در حال خنده هستیم
واقعا برام جالبه شمایی که ادعا میکنی دانشجوی ارشد دانشگاه خوب تبریز هستی(من هیچ وقت نگفتم دانشگاه تبریز بدتر از پردیس علم و صنعته یا...) چطور می تونی بدون تجربه وتنها با عضویت در گروه های تلگرامی بیای و بگی مثلا یکی به اسم خانم بهاره میگه با معدل ۱۶ از غیرانتفایی تونسته فاند بگیره و یکی از دانشگاه تبریز نتونسته دوست عزیز از تبلیغ پردیس یا بد گفتن از دانشگاه آزاد یا غیر انتفایی چیزی نسیب من نمیشه و من فقط تجربه شخصی خودم رو گفتم البته نه با عضویت در تلگرام من خودم دقیقا بعد از فارغ التحصیلی ارشد به همراه دوستم دنبال کار اعزام و فاند از دانشگاههای بریتانیا بودم تا الان که اگر خدا بخواد قراره اگر موسسه مربوطه کارام رو خوب انجام بده اوایل ژانویه (۱۳ دی ماه + شروع سال تحصیلی در اسکاتلند از ماه اکتبر میباشد) به دانشگاه استرثکلاید برم (ان شاالله)
و در پایان مهمترین عوامل برای فاند نه اپلای اون هم فاند دانشگاه های معتبر (۱۰۰ تای اول رنک جهان نه هر مهد کودکی) ۱/نمره بالا در زبان ۲/توصیه نامه ۳/ معدل بالا و دانشگاه ۴/ رزومه پژوهشی و مقاله
به هر حال ادامه دادن به این بحث را بی فایده می دانم خداحافظ موفق باشید
۰
۰
ارسال:
۱۴ شهریور ۱۳۹۵, ۰۱:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ شهریور ۱۳۹۵ ۰۳:۲۸ ب.ظ، توسط plusdeck.)
(۱۴ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۵۱ ب.ظ)alimohamad2005 نوشته شده توسط:  دوست عزیز من الان در محل کارم (شرکت گلد نت واقع در دانشگاه فردوسی )هستم و به همراه دوستان از شدت تعجب در حال خنده هستیم
واقعا برام جالبه شمایی که ادعا میکنی دانشجوی ارشد دانشگاه خوب تبریز هستی(من هیچ وقت نگفتم دانشگاه تبریز بدتر از پردیس علم و صنعته یا...) چطور می تونی بدون تجربه وتنها با عضویت در گروه های تلگرامی بیای و بگی مثلا یکی به اسم خانم بهاره میگه با معدل ۱۶ از غیرانتفایی تونسته فاند بگیره و یکی از دانشگاه تبریز نتونسته دوست عزیز از تبلیغ پردیس یا بد گفتن از دانشگاه آزاد یا غیر انتفایی چیزی نسیب من نمیشه و من فقط تجربه شخصی خودم رو گفتم البته نه با عضویت در تلگرام من خودم دقیقا بعد از فارغ التحصیلی ارشد به همراه دوستم دنبال کار اعزام و فاند از دانشگاههای بریتانیا بودم تا الان که اگر خدا بخواد قراره اگر موسسه مربوطه کارام رو خوب انجام بده اوایل ژانویه (۱۳ دی ماه + شروع سال تحصیلی در اسکاتلند از ماه اکتبر میباشد) به دانشگاه استرثکلاید برم (ان شاالله)
و در پایان مهمترین عوامل برای فاند نه اپلای اون هم فاند دانشگاه های معتبر (۱۰۰ تای اول رنک جهان نه هر مهد کودکی) ۱/نمره بالا در زبان ۲/توصیه نامه ۳/ معدل بالا و دانشگاه ۴/ رزومه پژوهشی و مقاله
به هر حال ادامه دادن به این بحث را بی فایده می دانم خداحافظ موفق باشید
دوست گرامی و برادر عزیز من، خنده چرا؟!Huh
گروه های تلگرامی که بنده عرض کردم، شامل افرادی میشه که یا در حال انجام پروسه اپلای هستن و یا اینکه پذیرش گرفتن و رفتن و اونجا ساکنن و تجربیاتشون رو در اختیار امثال بنده قرار میدن. می تونم لینکشون رو براتون بذارم تا خودتون بررسی کنید. آمریکا و کانادا و استرالیا و نیوزیلند و کشورهایی مثل آلمان و اتریش و نروژ و فرانسه و ایتالیا....
همونطور که شما به روند اپلای دوستتون استناد می کنید، افرادی که بنده اسم بردم هم دوستان بنده هستن و بنده از نزدیک در جریان پروسه اپلایشون از ابتدا تا انتها بودم. و علاوه بر اونها هم دوستان زیادی رو در این کشورها که اسم بردم دارم و توشون هم کسی که از دانشگاه هایی مثل شریف و تهران فارغ التحصیل شدن هستن و هم دوستانی که از دانشگاه هایی مثل آزاد. در نتیجه تمام این موراد برای بنده کاملا مستند و واقعیه و نه در حد شنیده و حدس و گمان.
گمان می کنم شما ابتدا باید یک مقدار لحن صحبتتون و البته تفکرتون رو در مورد دانشگاه های مختلف (چه ایران و چه دانشگاه های بالاتر از رنک ۱۰۰) اصلاح کنید و مهدکودک خطابشون نکنید! رنک یک دانشگاه، بیانگر همه واقعیت ها در مورد اون دانشگاه نیست و صرفا یک عدده که خیلی ها هم بهش توجهی نمیکنن! اگر همه چیز رنک بود که دانشگاه شریف ما با رنک جهانی بدتر از ۵۰۰ رو نمی تونستیم مهدکودک هم بنامیمش!!
مطمئن باشید که هر فردی با معدل بالا، آیلتس یا تافل و GRE بالا، مقاله خوب و ریکام و SOP قوی می تونه از هر دانشگاهی که اراده کنه پذیرش با فاند بگیره.
امیدوارم اپلای موفقی داشته باشید. خدانگهدار.

در ضمن چند تا نمونه موفق اپلای دکتری و فوق لیسانس با فاند رو گذاشتم برای شما و بقیه دوستان

فایل‌(های) پیوست شده

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Happiness.72

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۷۴۱ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۴۶۰ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  دکتری بیوانفورماتیک دانشگاه تهران omid93 ۸ ۱۲,۳۳۴ ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ۱۰:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: razieh.msh91
  دانشجوی قرآن کاوی رایانشی دانشگاه شهید بهشتی vosough ۱ ۳,۶۳۹ ۱۰ دى ۱۳۹۹ ۱۱:۲۹ ق.ظ
آخرین ارسال: oloom-ensani
  [دانلود]کتاب مبانی ریاضی دکتر ابراهیمی و دکتر محمودی از دانشگاه شهید بهشتی انرژی مثبت ۶ ۱۷,۱۷۹ ۰۵ مهر ۱۳۹۹ ۰۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: sayeh.na
Rainbow ارشد هوش بهشتی یا نرم علم وصنعت aria_irani ۰ ۲,۴۱۵ ۱۴ شهریور ۱۳۹۹ ۰۶:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: aria_irani
  قبولی های علوم و تحقیقات تهران Hosein_2003 ۴۲ ۶۰,۰۸۸ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Alireza.Moftakharzadeh
  چارت ارشد هوش دانشگاه تهران imali ۱ ۲,۷۴۲ ۱۷ آبان ۱۳۹۸ ۰۷:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  رشته علوم تصمیم و مهندسی دانش دانشگاه تهران علیصا ۰ ۲,۵۴۲ ۱۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  سوال در مورد دروس جبرای و چارت ارشد کامپیوتر/هوش دانشگاه تهران imali ۱ ۲,۹۱۲ ۰۴ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close