زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۵۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

انتخاب های بعدی

ارسال:
۱۲ شهریور ۱۳۹۵, ۰۹:۴۲ ق.ظ
انتخاب های بعدی
سلام دوستان
من چون فکر نمیکردم با این رتبه قبول بشم همین جوری انتخاب رشته کردم حالا چجور باید انتخاب های بعدی برم که ثبت نام کنم ؟یا باید بمونم تا تکمیل ظرفیت
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۲ شهریور ۱۳۹۵, ۰۱:۲۵ ب.ظ
RE: انتخاب های بعدی
(۱۲ شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۴۲ ق.ظ)tondar.sal نوشته شده توسط:  سلام دوستان
من چون فکر نمیکردم با این رتبه قبول بشم همین جوری انتخاب رشته کردم حالا چجور باید انتخاب های بعدی برم که ثبت نام کنم ؟یا باید بمونم تا تکمیل ظرفیت

سلام
انتخاب های بعدی رو دیگه نمیتونید برید ثبت نام چون زمان انتخاب رشته به شما گفتن طبق اولویت انتخاب رشته کنید و این یعنی از بالاترین تا پایین ترین اولویت هرکدام که قبول شدین باید برین
تکمیل ظرفیت هم واسه کسایی هستش که قبول نشدن

if you do Right no one remembers
if you do Wrong no one forgets
۱
۰
ارسال:
۱۲ شهریور ۱۳۹۵, ۰۹:۲۱ ب.ظ
انتخاب های بعدی
سلام
رتبه شما چند شده بود؟
روزانه قبول شدین؟
۰
۰
ارسال:
۱۳ شهریور ۱۳۹۵, ۱۰:۰۰ ق.ظ
RE: انتخاب های بعدی
(۱۲ شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۴۲ ق.ظ)tondar.sal نوشته شده توسط:  سلام دوستان
باید درخواست بدید به سنجش البته اگر توی انتخاب های بعدی قبول شده باشید و معمولا هم سنجش قبولی بعدی رو براتون در نظر میگیره نه بعدترهاااBig Grin

ریشه ی اعتقاد از آنجا خشک می شود
که بخواهند تحمیلش کنند...

باید دنبال شادی ها گشت، غمها خودشان ما را پیدا می کنند
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Sad انتخاب رشته و روند مصاحبه در دانشگاه های خاص dj_abed ۲ ۶,۱۱۰ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025
Exclamation کمک برای انتخاب موضوع سمینار و پایان نامه ارشد شبکه های کامپیوتری engeneer_19 ۱۷ ۳۶,۰۸۰ ۱۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: bahman.shoghi
  کمک برای انتخاب موضوع پایان نامه ارشد شبکه های کامپیوتری H.Mohammadi ۵ ۴,۱۹۲ ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  کاربرد ومشخصات فنی پانل سه بعدی hadiiss ۰ ۱,۹۵۲ ۱۷ تیر ۱۳۹۸ ۰۲:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: hadiiss
  کاربرد ومشخصات فنی پانل سه بعدی mahsaa16 ۰ ۱,۹۶۵ ۱۳ خرداد ۱۳۹۸ ۰۴:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: mahsaa16
  توصیه های مهم در رابطه با انتخاب رشته (مهم) Happiness.72 ۰ ۱,۹۵۴ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  تاثیر ترتیب انتخاب در انتخاب رشته ارشد milad72r ۳ ۳,۸۶۰ ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ ۰۷:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: The BesT
  بررسی اشتباه در انتخاب رشته و تقاضای الویت بعدی ali hjt ۰ ۲,۷۰۲ ۲۶ شهریور ۱۳۹۶ ۰۴:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ali hjt
  معرفی منابع و گرایش های مرتبط با فایل های صوتی و تصویری و پخش کننده های صوت و تصویر R.g- ۴ ۳,۶۷۷ ۱۵ شهریور ۱۳۹۶ ۰۹:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: blackhalo1989
  ۱۷۸ معماری سازمانی بهشتی شبانه---- بنظتون میشه با انتخاب بعدی تغییر بدم؟ xak0008 ۱۱ ۲,۹۲۶ ۳۰ خرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: sali_h

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close